|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:13:30   
Tulipan12
Dan!user posted image
Vidim, da ste vse lahko včeraj klepetale, razen mene.user posted image  Skoz error!user posted image user posted image user posted image
Včeraj zjutraj sva bila z Luko prva v Lidlu, če ne štejem vseh bic in dedijev, ki so verjetno že zunaj čakali. Me zanima kak to zrihtajo, ko so penzije? Verjetno gre dedi pred banko čakat, bica pa pred Lidl?user posted image user posted image user posted image  No, sicer pa, v mojem primeru paše zdaj rek: rugala se koza ovci!user posted image
Kupila sem zokenčke, pa Lii žabice in eno pižamico, Luki pa še brezrokavnik in sicer št. 86!!! Sploh nisem mislila tega gledat, ker so fantovski, pa je bil en odprt, vidim, da je full neki mali, mu probam 86, kot vlito!user posted image  Vzela sem modrega, je to moja najljubša športna barva, ki mi gre full skupaj s sivo.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:15:26   
Tulipan12
Lepo sem mi RR štuli danes, ne???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:17:34   
Tulipan12
Tasa, ti kr pridi na čaj, tak al tak mi je tečno, ker vsi full hitro zaspijo, meni pa se komaj life začne!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:18:50   
Tulipan12
trezika Tasa user posted image user posted image user posted image  go go go!!!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:21:14   
Tulipan12
Kokica, je že konkretna tvoja pupica!user posted image user posted image user posted image  Reci naj še malo počaka. Oktober je dober!user posted image  

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:23:33   
Tulipan12
Naja user posted image user posted image user posted image  za Tijo, pa za vse ostale prehlajenčke in bolančke, tako za mamice kot otročke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:30:03   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

hej Kokica user posted image za vašo user posted image , sam še mal naj počaka na toplem.

Naša Tija bo pa zgleda zbolela oz. je že, saj ima vročino. Sicer ne visoko, se ji pa vidi, da je revčka čist zdelana. Upam sam, da ne bo čist zakuhala do jutri, ko greva na ORL.



Jaz tudi tako pravim! Sicer je sedaj že vse dovolj razvito a vseeno. Saj sem pridna in počivam.user posted image

Tudi pri nas čakam, da Valentin zboli, saj v vrtcu že 2 manjkata. Vročina, ....



Jaz pa za vrtec nič ne vem, ker Lia vedno prijoče iz igralnice, v rokah držim še Luko, itak da se ne morem nič z vzg. pogovarjat.user posted image  Zaenkrat, moram potrkattttttt, pa je Lia še ok. Sem mislila, da bo že prvi teden vrtca fasala kaj, tak so mi napovedovali.

Lia včeraj prvič ni prijokala IZ igralnice. Danes zjutraj pa je spet jokala kot dež. Bomo videli, kaj sledi, ko grem po njo. Zdaj me že navsezgodaj sprašuje, če morA k Račkam (jutranja skupina, kjer se zbirajo), da ona ne bi, da bi šla k svojim Mucam. In prvo bruhanje se je pojavilo, ko sem jo tak zgodaj pripeljala, da je morala k Račkam.user posted image user posted image user posted image  Ne vem. Zdaj pa jo T. vozi in mora bit že ob 7h tam. Saj mi ni fajn, da je tak hitro tam, če sem jaz doma, ampak si ne predstavljam, da bi jo jaz peljala z Luko, ona bi kričala, njega bi nosila zraven... NO GO!!!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:34:28   
Tulipan12
Tasa, na plesnih je bilo fajn. Ja, full jih je bilo manj, tak super za plesat, kakih 8?user posted image  Ampak moja Lia se je odločila, da se me bo držala za nogouser posted image user posted image user posted image . No, sem pač celi čas plesala z njo.user posted image  Mi je skoz pravila: mamica, ne it ven!user posted image  Tak al tak sem vedno not. Ne vem več. Vrtec?
Vpišeta pa se lahko kadarkoli, na kartonček ti vpiše datum vpisa in ti velja od takrat za dva meseca.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:36:04   
Tulipan12
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kaj pa najlepši sms zadnje čase!!!!!!!!!!???????!!!!!!!! KOKICA!!! ISKRENE ČESTITKE, MAMI!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:41:38   
PERSIDA
KOKICA - ČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTITKE ,pa veliko cartanja.
Joj si mi polepšala danuser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:55:25   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

KOKICA - ČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESTITKE ,pa veliko cartanja.
Joj si mi polepšala danuser posted image



Meni tudi!user posted image user posted image user posted image  Kr kurjo kožo sem dobila, solzne oči in nasmeh na obraz! Najlepši trnutki v življenju, res!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:56:07   
PERSIDA
Mi piiiiiiiiiiijemo cjeliiiiiiii dan iiiiiiii nočuser posted image .
Mi piiiiijemo ,................


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 9:57:40   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

No kokica sedaj ,pa je čas ,da začnemo skupaj odštevat user posted image

3tedne in 5dni  - tak piše na tickerjuuser posted image




A nisem rekla ,da začnemo še komaj odštevat ti,pa že v porodnišnicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 10:01:28   
PERSIDA
Juuuulija malo sem jezna nate ,jaz sem rekla mamici ,da ima da noge skup drži ,da bova skupaj pile ti,pa kar po bližnici.No pol ,pa začnema 23.9.,pa končama 24.10.Ok .Tudi gre venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 10:02:40   
PERSIDA
Za začetek bavaria brez alko ,zvečer bo druga pesem ,upam,da se mi kera pridružiuser posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 10:03:24   
PERSIDA
Vsaki dan je nekaj ,da mi ni za delat.Danes se pač pije .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 12:15:27   
trezika
KOKICA iskrene čestitke še tu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 13:45:10   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Juuuulija malo sem jezna nate ,jaz sem rekla mamici ,da ima da noge skup drži ,da bova skupaj pile ti,pa kar po bližnici.No pol ,pa začnema 23.9.,pa končama 24.10.Ok .Tudi gre venuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Nemreš takega malega že navajat na pijačo! user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 13:49:02   
tasa_m
Kokicaaaaa!!

Hčerka prijokala ta dan je na svet,
pa v trenutku trio narastel je v kvartet.
Čudežno otrokov jok te je potolažil
in tvojo bolečino v srečo preobrazil.


Iskrene čestitkeee!!



(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 13:50:09   
tasa_m
Nači pa Kokica, kaj se nismo zmenle, da gremo na novi del preden greš rodit.

Tvojima obema se je grozno hitro mudilo. Če sta z D. s tako hitrostjo ju tud delala, pol se nebom čudla, če bota oba imela rada hitrost in motorje. Vemo razlog, zakaj user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 13:51:17   
Tulipan12
Lia ima v vrtcu najljubšo sovrtičkarco po imenu Julija.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 14:20:48   
Najaa
Čestitke Kokica še tukaj. user posted image

Še en dokaz več, kako je UZ popolnoma nezanesljiv. Včeri so jo namerli 2500g, danes pa prileze en konkretna 3 tonka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super, veliko cartanja vam želim.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 14:30:40   
Najaa
No punce zdej pa le čvekajmo, da bo Kokica prišla na svež 4.del. user posted image user posted image

Jaz imam bolj slabe novice in sicer za Tijine bolezni je očitno res žrelnica kriva tako da čez eno leto lahko pričakujemo operacijo. Na desno uho tudi slabše sliši, to je seveda posledica tega...Po eni strani sem žalostna, po drugi pa bi rada, da jo čimprej zrihtamo, ker kar je ta moj bogi otrok že dal skozi s temi boleznimi, pa tud ni fajn.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 15:09:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No punce zdej pa le čvekajmo, da bo Kokica prišla na svež 4.del. user posted image user posted image

Jaz imam bolj slabe novice in sicer za Tijine bolezni je očitno res žrelnica kriva tako da čez eno leto lahko pričakujemo operacijo. Na desno uho tudi slabše sliši, to je seveda posledica tega...Po eni strani sem žalostna, po drugi pa bi rada, da jo čimprej zrihtamo, ker kar je ta moj bogi otrok že dal skozi s temi boleznimi, pa tud ni fajn.user posted image

Ojej, pikapoke Tiji user posted image user posted image user posted image ampak tako kot si rekla, važno da date to čimprej skozi. Bolje zdaj kot pa takrat ko bo že včja!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
23.9.2011 15:12:50   
tasa_m
vo. Jaz pa sem zdaj Nevenkino oz. Julijino darilce lepo spakirala, pa čestitko sem sama nardila.
Tulipan verz sem porabila user posted image na prvo stran pa sem sprintala sliko kak se Valentin stiska k trebuščku. Takrat ko smo bili na Ptuju, je slikica nastala!
Tak da sem malo vzela v svoje roke vse skupaj user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?