|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:42:31   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image



Samo Najči, včeraj še ni bilo snega. user posted image



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:45:04   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Lia user posted image user posted image user posted image . Operil lahko daješ 5 dni, potem pa ne več, ker izsuši sluznico.user posted image

V kateri hotel greste v KG? Sem dobila neko res ugodno varianto za Bum počitnice v hotelu Lek, pa me zanima, če vi tudi greste tja?



Mi gremo v Alpino, tudi boom počitnice, od 27.2. do 4.3. 288evrov in taksa za naju oba (otroci zastonj), polpenzion. Se mi zdi full ugodno. Kopanje in wellnes pa imamo vključen v Larixu. Pa kart za smučanje ne rabimo kupit, ker veljajo iste kot na Pohorju in ima T. itak letno, ostalo pa je zrihtal prenosne.


Super! Res ugodno!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem gledala tole:

http://www.hotel-lek.si/default.asp?stopId=|1|408&lang=slo&PageId=408&tipId=pst&novId=798&t=zima



BOOM počitnice! z vključenimi smuč. kartami, bazenom, polp.,. Samo ne vem, kdo bi šel poleg, ker bi moral iti nekdo, ki ima seveda čas, ne smuča, da bi lahko pazil Valentina!user posted image


Tudi ugodna varianta, ja.
Mi smo bili lani v KG in sicer v isti postavi (2 para z otrokom), Luke še ni bilo in smo smučali tak: moška dopoldan, midve sva se sankali z otrokoma, delali snežake..., dali otroka spat, šli midve smučat, onadva pa kuhat če se je dalo, potem sta počasi prišla na smučišče z vozičkoma, smo spili kako kuhano vino pa čaj, domov na kosilo,  po kosilu pa smo se šli kopat. Full smo dobro izkoristili in bili zelo uigrani, ampak to je že naša rutina, imajo stanovanje v Piranu in smo 2x na leto doli in smo se res zverzirali (glede logistike z otrokoma), tak da imamo res nekaj od počitnic.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:48:32   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image



Jaz smučam, ampak, če se mene vpraša, glede smučanja je čisto dovolj, da so hribi beli.user posted image  Najbolj romantičen mi je sneg decembra, vse ostalo je tudi meni odveč. Sploh pa to, ko zdaj pada, kar se ne bo obdržalo, je samo mokro, jaz mam rada konkreten sneg, da lahko vlečem sanke po cesti in delam na vrtu snežaka.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 9:51:11   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32




user posted image



Tulipan, samo zate:

user posted image



Iiiiiiiii, hvala!!!user posted image


Sem prejšnji teden rekla T., da me tak pridno razvaja s temi tulipani, mi jih kar naprej nosi, da ne vem kaj bo delal marca (dan žena, moj RD, materinski danuser posted image ) user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:06:56   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image



Samo Najči, včeraj še ni bilo snega. user posted image





Plan je bil pri moji mami prespat do danes. In danes nazaj v tem vremenu... Ma sej bi, sam moj je kot sem ti napisala, nekam šel...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:07:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?
Vsa prestrašena gor sedi in tu pa tam se kaj poganja. Koda bi jo bilo strah.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:08:01   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image



Jaz smučam, ampak, če se mene vpraša, glede smučanja je čisto dovolj, da so hribi beli.user posted image  Najbolj romantičen mi je sneg decembra, vse ostalo je tudi meni odveč. Sploh pa to, ko zdaj pada, kar se ne bo obdržalo, je samo mokro, jaz mam rada konkreten sneg, da lahko vlečem sanke po cesti in delam na vrtu snežaka.


e to ja, tisti prvi je najlepši.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:09:21   
tasa_m
Lia user posted image user posted image user posted image user posted image
Maruša user posted image user posted image user posted image user posted image
Kokica
, kako je Valentin, še kašlja?

Tulipanček uživajte na počitnicah user posted image še za nas malo. user posted image

Kokica, pa daj pozabla sem ti dat torto. Zdaj pa jo mam tooolko doma, da lahko kamot še en roj.dan praznujemo user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:12:00   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?
Vsa prestrašena gor sedi in tu pa tam se kaj poganja. Koda bi jo bilo strah.



Pa ji je prav? Se bo že navadila, do poletja jo boš že lovila!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:12:13   
tasa_m
Midve z Lijo pa greve zdaj ven, moram na pošto it poslat v Komendo njen roj.list in spremembo, da jo bom imela preko sebe zavarovano. Nampreč CPM je šel v 3 PM user posted image tak da...
Mi tak ni za ven v takem, glede na to da je Lija taka bogica in kar kašlja. Samo moram pa rečt da je Prospan ji kar pomagal po 4 dozah. user posted image

Kokica in Persida HVALA vama za vse. Sta si delali stroške nepotrebne. Men je blo važno, da pridete da me kako rečemo in da se otroci mal zaigrajo, pa čeprav so se bolj z babi Mino zaigrali. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:12:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?
Vsa prestrašena gor sedi in tu pa tam se kaj poganja. Koda bi jo bilo strah.



Pusti času čas. Že bo! KAtera pa imate?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:12:57   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dober dan, punce.

Eh ta sneg... sej vem, da vam je fajn, ko smučate, meni pa ni... Pa ne zarad snega, ampak zarad plundre, ki ostane za njim...
Še dobro, da se nisem včeraj podala na štajersko, ker v takem vremenu se pa res nerada vozim.
Punci sta spakirani v vrtcu, možek je bolan, jaz pa grem deeeeeeelat. user posted image



Samo Najči, včeraj še ni bilo snega. user posted image





Plan je bil pri moji mami prespat do danes. In danes nazaj v tem vremenu... Ma sej bi, sam moj je kot sem ti napisala, nekam šel...



Aja, sem pozabila. Škoda, da se nismo videle. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:13:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?
Vsa prestrašena gor sedi in tu pa tam se kaj poganja. Koda bi jo bilo strah.



Pa ji je prav? Se bo že navadila, do poletja jo boš že lovila!user posted image
Ja je ji je ker je to najmnajši poganjalček, tak da doseže dol. Saj do poletja je še daleč ja user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:13:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Lia user posted image user posted image user posted image user posted image
Maruša user posted image user posted image user posted image user posted image
Kokica
, kako je Valentin, še kašlja?

Tulipanček uživajte na počitnicah user posted image še za nas malo. user posted image

Kokica, pa daj pozabla sem ti dat torto. Zdaj pa jo mam tooolko doma, da lahko kamot še en roj.dan praznujemo user posted image



Sem dobila sms ja...pa daj še dobro, da si pozabila, ker bi se tako spet samo filala z njo. Bila pa je user posted image user posted image user posted image !

Ja, še kašlja, po poti domov je zaspal in spet kašljal, tam na 2. RD pa se je zbudil in je bil okej. Doma pa je potem zaspal komaj ob 20.25h, zjutraj pa sem ga morala buditi in mi skoz govoril ŠE AJAT, ŠEEEE! user posted image


< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 21.2.2011 10:15:14 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:16:05   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Tasa kaj pravi Lija na poganjalčka?
Vsa prestrašena gor sedi in tu pa tam se kaj poganja. Koda bi jo bilo strah.



Pusti času čas. Že bo! KAtera pa imate?


Tega ima..
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/hof-Solsko-kolo-leseno/7017184022498523188

user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:18:09   
Najaa
Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:18:34   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Sem dobila sms ja...pa daj še dobro, da si pozabila, ker bi se tako spet samo filala z njo. Bila pa je user posted image user posted image user posted image !

Ja, še kašlja, po poti domov je zaspal in spet kašljal, tam na 2. RD pa se je zbudil in je bil okej. Doma pa je potem zaspal komaj ob 20.25h, zjutraj pa sem ga morala buditi in mi skoz govoril ŠE AJAT, ŠEEEE! user posted image

Lija tudi zaspala takoj, ko sem jo v avto dala. Sicer smo se obračali, ker sem pozabila jakno pr Persidi z dudo in ključi od stanovanja. user posted image Stalno nekaj pr njej pozabim, sam da lahko na obisk pridem še kdaj user posted image user posted image


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:19:10   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

Jaz če se ne motim sem fraj, sam nisem pa ziher ker sem pozabla urnik si prepisat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:27:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

Jaz če se ne motim sem fraj, sam nisem pa ziher ker sem pozabla urnik si prepisat.



meni bi tudi šlo skozi...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:28:02   
KOKICA32
Tasa, ful je lep poganjalček. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:31:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

Jaz če se ne motim sem fraj, sam nisem pa ziher ker sem pozabla urnik si prepisat.



meni bi tudi šlo skozi...user posted image



Ob kateri uri bi vama bilo najboljše? Jaz sem cel dan fraj. In KJE?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:31:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tasa, ful je lep poganjalček. user posted image user posted image user posted image
Neje slab ne user posted image user posted image
Včeraj si ga je mogla pospravit, ker je ležal v hodniku. Se je T. razkuro in rekel da naj takoj pospravi, ker ga bo drugače odnesel. In ga vzame (res je peresno lahek) ter sp.kolo postavi gor na kuhno, si roke obriše v hlače in reče tak pa je. Jo T pogleda pa reče a to je pospravljeno na kuhni. Mu reče Mora bit tak pa gre.
user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:32:27   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

Jaz če se ne motim sem fraj, sam nisem pa ziher ker sem pozabla urnik si prepisat.



meni bi tudi šlo skozi...user posted image



Ob kateri uri bi vama bilo najboljše? Jaz sem cel dan fraj. In KJE?

Jaz če sem fraj imam tud cel dan fraj. Persida pa dela popoldan će se ne motim user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:34:26   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tasa, ful je lep poganjalček. user posted image user posted image user posted image
Neje slab ne user posted image user posted image
Včeraj si ga je mogla pospravit, ker je ležal v hodniku. Se je T. razkuro in rekel da naj takoj pospravi, ker ga bo drugače odnesel. In ga vzame (res je peresno lahek) ter sp.kolo postavi gor na kuhno, si roke obriše v hlače in reče tak pa je. Jo T pogleda pa reče a to je pospravljeno na kuhni. Mu reče Mora bit tak pa gre.
user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
21.2.2011 10:35:32   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lija user posted image user posted image user posted image
Punce kak ste pa s časom v petek? V čet bom šla do mame, ker gre Tija na počitnice user posted image no pa v petek imam čas in se lahko oglasim. Štajerke, povejte.

Jaz če se ne motim sem fraj, sam nisem pa ziher ker sem pozabla urnik si prepisat.



meni bi tudi šlo skozi...user posted image



Ob kateri uri bi vama bilo najboljše? Jaz sem cel dan fraj. In KJE?

Jaz če sem fraj imam tud cel dan fraj. Persida pa dela popoldan će se ne motim user posted image



te pa tak kot ponavadi...med 19-20h? Mb? Al v Bistrici, zaradi Najee? Samo nimamo ne mehiške ne kitajste r.?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?