|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:24:29   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Danes smo se tehtali in merili.Tak ,da boste vedle zakaj imamo take trebuheuser posted image :
Tomaž 12700g in 86 cm
Anže 13700g in 87 cm
Evo ,pa naj še reče kdo ,da nista bad spencerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Mi smo šele okoli 11kg, jo bom danes zvagala. Razlika med spoloma je očitna!user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:35:33   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: maladva

Ja je kar velik,.. nismo pričakovali tako velikega, ker sem sama drobne postave (170cm, 55kg),.. ampak je po atiju (187cm in okrog 80kg prej pod kot nad 80:)) đtako da velikost ma njegovo, bomo videli kako bo sedaj saj bomo marca spet zibali :) tako da so zdravniki dva dni prej rekli da bo imel 3300g,.. no pri porodu so bili šokirani tako oni kot midva:):)

ja moj mali je pa bil februarček 2009, pa je potegnih (hvala bogu) v marec:) februar mi ni najljubši mesec.
zdaj moram ugotovit kako se da slikica tu gor,.. upam da mam kakšno novejšo na računalniku :)
lp

Men tud ne, sam kaj dost nisem mogla izbirat, čeprav se se s vsemi 4 nazaj držala user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:37:43   
KOKICA32
Tulipan- Valentin je vedno tako pridni dečko, kadar je v družbi več kot enega otroka. Očitno ima to iz vrtca, ker tudi vzgojiteljica pravi, da je ful, ful priden, miren, vedno prvi pospravlja, vsem vse odstopi, jim pomaga. Tudi sama sem prvič, ko sem opazila tako situacijo, kar obnemela, ker mi je bilo vse novo. Ampak, taki je v družbi. To ima po atiju. user posted image
No, da pa ne bo tako zgledalo, kot da je drugače neki hudič, ni ne, je kar priden, ko ima izpad gre v sobo in se vrne priden. Je pa živček, kar se tiče tega, da ne more biti nikjer pri miru. V gostilni, kamor hodimo med vikendi na pijačko (tradicija vsako soboto in nedeljo zjutraj s prijatelji), je glavni, ko hodi za šank in tam fehta za keks, njegovo "kavo", kakav, sok,...pa pisuar mu je še posebej všeč, pa s tem poganjalčkom se vozi od mize do mize in buli v ljudi. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:39:15   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Danes smo se tehtali in merili.Tak ,da boste vedle zakaj imamo take trebuheuser posted image :
Tomaž 12700g in 86 cm
Anže 13700g in 87 cm
Evo ,pa naj še reče kdo ,da nista bad spencerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Res sem vesela, da sta taka mačota! Ko se spomnim tistih malih kepic na začetku... zdaj pa taka orjaka! Mami lahko si upravičeno ponosna! user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:39:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Danes smo se tehtali in merili.Tak ,da boste vedle zakaj imamo take trebuheuser posted image :
Tomaž 12700g in 86 cm
Anže 13700g in 87 cm
Evo ,pa naj še reče kdo ,da nista bad spencerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Mi smo šele okoli 11kg, jo bom danes zvagala. Razlika med spoloma je očitna!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image je v genih!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:40:32   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mi smo imeli noč čiščenja noskov, smrkanja, kašlanja, kihanja, sirupov, kapljicuser posted image  Čeprav moram trkat, da nismo bili nekaj dosti bolani, UPAM, da je to zadnji nahod to zimo in UPAM, da se porihta do konc tedna, če ne, smučanje odpade.user posted image  Lia se je sicer danes zbudila 100:1 napram včeraj, ampak jaz nič ne verjamem, dokler ne bo čisto čista.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Lio in Luko in  držim pesti, da greste na smučanje.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:41:33   
Najaa
Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:43:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mi smo imeli noč čiščenja noskov, smrkanja, kašlanja, kihanja, sirupov, kapljicuser posted image  Čeprav moram trkat, da nismo bili nekaj dosti bolani, UPAM, da je to zadnji nahod to zimo in UPAM, da se porihta do konc tedna, če ne, smučanje odpade.user posted image  Lia se je sicer danes zbudila 100:1 napram včeraj, ampak jaz nič ne verjamem, dokler ne bo čisto čista.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Lio in Luko in  držim pesti, da greste na smučanje.



user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem.
Ampak moje mnenje je, da bi šla kljub nahodu in kašlju. Ker če bi Lia hodila v vrtec bi bilo tako stanje skoraj njena stalnica, zato pa ne bi ostala doma. Saj si rekla, da je hotel velik in da je bolje, da ste tam kot doma. Pa še skupaj boste kot družinica! user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:45:23   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...



Ja, res je. Po mestu ga tako piči, da morava kar laufati za njim. user posted image Pa naš Gioco, ki je že kar star, mora na stara leta večkrat na dan na jogging. user posted image Kaj šele bo, ko dobi motor. Aja, saj ata je rekel, da bosta z njim hodila na en velik parking in tam vadila. Potem pa na pisto. Ojoj!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:45:28   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tulipan- Valentin je vedno tako pridni dečko, kadar je v družbi več kot enega otroka. Očitno ima to iz vrtca, ker tudi vzgojiteljica pravi, da je ful, ful priden, miren, vedno prvi pospravlja, vsem vse odstopi, jim pomaga. Tudi sama sem prvič, ko sem opazila tako situacijo, kar obnemela, ker mi je bilo vse novo. Ampak, taki je v družbi. To ima po atiju. user posted image
No, da pa ne bo tako zgledalo, kot da je drugače neki hudič, ni ne, je kar priden, ko ima izpad gre v sobo in se vrne priden. Je pa živček, kar se tiče tega, da ne more biti nikjer pri miru. V gostilni, kamor hodimo med vikendi na pijačko (tradicija vsako soboto in nedeljo zjutraj s prijatelji), je glavni, ko hodi za šank in tam fehta za keks, njegovo "kavo", kakav, sok,...pa pisuar mu je še posebej všeč, pa s tem poganjalčkom se vozi od mize do mize in buli v ljudi. user posted image


Evo, pa naj še kdo reče, da ne znam ocenit ljudi na prvi pogled!user posted image user posted image user posted image
To, da ne more bit na miru, mi je popolnoma jasno in logično in prav je tako, da je radovedni razigrani malček!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:45:53   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mi smo imeli noč čiščenja noskov, smrkanja, kašlanja, kihanja, sirupov, kapljicuser posted image  Čeprav moram trkat, da nismo bili nekaj dosti bolani, UPAM, da je to zadnji nahod to zimo in UPAM, da se porihta do konc tedna, če ne, smučanje odpade.user posted image  Lia se je sicer danes zbudila 100:1 napram včeraj, ampak jaz nič ne verjamem, dokler ne bo čisto čista.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Lio in Luko in  držim pesti, da greste na smučanje.



user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem.
Ampak moje mnenje je, da bi šla kljub nahodu in kašlju. Ker če bi Lia hodila v vrtec bi bilo tako stanje skoraj njena stalnica, zato pa ne bi ostala doma. Saj si rekla, da je hotel velik in da je bolje, da ste tam kot doma. Pa še skupaj boste kot družinica! user posted image



Sam to pa res ja. Pri nas je kašelj skoraj normalen pojav. user posted image Mislim, zdej je bila Tija par dni ok, zadnjič pa je imela par ur mokre nogavice na sebi (ker hodi bosa na wc v vrtcu user posted image ) in evo, spet kašlja...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:45:56   
Tulipan12
No, pri meni spet naletava sneg.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:47:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...



Ja, res je. Po mestu ga tako piči, da morava kar laufati za njim. user posted image Pa naš Gioco, ki je že kar star, mora na stara leta večkrat na dan na jogging. user posted image Kaj šele bo, ko dobi motor. Aja, saj ata je rekel, da bosta z njim hodila na en velik parking in tam vadila. Potem pa na pisto. Ojoj!user posted image



Vidiš, pa pravijo, da to kolo še ni za 2-letnika. Kaj da ne, Valentin je živi dokaz, da je! user posted image eh mama kaj se buniš, pol boš še bolj ponosna, ko bo motor vozil! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:48:53   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mi smo imeli noč čiščenja noskov, smrkanja, kašlanja, kihanja, sirupov, kapljicuser posted image  Čeprav moram trkat, da nismo bili nekaj dosti bolani, UPAM, da je to zadnji nahod to zimo in UPAM, da se porihta do konc tedna, če ne, smučanje odpade.user posted image  Lia se je sicer danes zbudila 100:1 napram včeraj, ampak jaz nič ne verjamem, dokler ne bo čisto čista.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Lio in Luko in  držim pesti, da greste na smučanje.



user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem.
Ampak moje mnenje je, da bi šla kljub nahodu in kašlju. Ker če bi Lia hodila v vrtec bi bilo tako stanje skoraj njena stalnica, zato pa ne bi ostala doma. Saj si rekla, da je hotel velik in da je bolje, da ste tam kot doma. Pa še skupaj boste kot družinica! user posted image



Ja, verjamem, da bi drugače gledala na to, če bi bila v vrtcu in bi se nas to bolj kot ne celo zimo držalo, jaz pa že za tri šmrklje v zimi paniko delam.user posted image  Saj če bo ostalo samo pri tem, itak gremo. Kovček fiziološke in aspirator in šibamo!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:50:19   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...



Ja, res je. Po mestu ga tako piči, da morava kar laufati za njim. user posted image Pa naš Gioco, ki je že kar star, mora na stara leta večkrat na dan na jogging. user posted image Kaj šele bo, ko dobi motor. Aja, saj ata je rekel, da bosta z njim hodila na en velik parking in tam vadila. Potem pa na pisto. Ojoj!user posted image



Meni so motorji grozljivka. Že od malega. Zato pa OJOJ res!user posted image  Ampak vi ste vsi ljubitelji, tak da boste verjetno prav uživali!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:51:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

No, pri meni spet naletava sneg.


Res? V mestu še ne. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:52:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...



Ja, res je. Po mestu ga tako piči, da morava kar laufati za njim. user posted image Pa naš Gioco, ki je že kar star, mora na stara leta večkrat na dan na jogging. user posted image Kaj šele bo, ko dobi motor. Aja, saj ata je rekel, da bosta z njim hodila na en velik parking in tam vadila. Potem pa na pisto. Ojoj!user posted image



Vidiš, pa pravijo, da to kolo še ni za 2-letnika. Kaj da ne, Valentin je živi dokaz, da je! user posted image eh mama kaj se buniš, pol boš še bolj ponosna, ko bo motor vozil! user posted image



Res je!user posted image Saj vem, ja!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:53:23   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: maladva

Ja je kar velik,.. nismo pričakovali tako velikega, ker sem sama drobne postave (170cm, 55kg),.. ampak je po atiju (187cm in okrog 80kg prej pod kot nad 80:)) đtako da velikost ma njegovo, bomo videli kako bo sedaj saj bomo marca spet zibali :) tako da so zdravniki dva dni prej rekli da bo imel 3300g,.. no pri porodu so bili šokirani tako oni kot midva:):)

ja moj mali je pa bil februarček 2009, pa je potegnih (hvala bogu) v marec:) februar mi ni najljubši mesec.
zdaj moram ugotovit kako se da slikica tu gor,.. upam da mam kakšno novejšo na računalniku :)
lp

Men tud ne, sam kaj dost nisem mogla izbirat, čeprav se se s vsemi 4 nazaj držala user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image



Jaz pa sem vse živo delala, da pride marca, pa si je gospodična izbrala najbolj muhast mesec, da nikoli ne bova do zadnjega dne vedela al za rojstni dan piknik al kaj drugega!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:53:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Mi smo imeli noč čiščenja noskov, smrkanja, kašlanja, kihanja, sirupov, kapljicuser posted image  Čeprav moram trkat, da nismo bili nekaj dosti bolani, UPAM, da je to zadnji nahod to zimo in UPAM, da se porihta do konc tedna, če ne, smučanje odpade.user posted image  Lia se je sicer danes zbudila 100:1 napram včeraj, ampak jaz nič ne verjamem, dokler ne bo čisto čista.


user posted image user posted image user posted image user posted image za Lio in Luko in  držim pesti, da greste na smučanje.



user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem.
Ampak moje mnenje je, da bi šla kljub nahodu in kašlju. Ker če bi Lia hodila v vrtec bi bilo tako stanje skoraj njena stalnica, zato pa ne bi ostala doma. Saj si rekla, da je hotel velik in da je bolje, da ste tam kot doma. Pa še skupaj boste kot družinica! user posted image



Ja, verjamem, da bi drugače gledala na to, če bi bila v vrtcu in bi se nas to bolj kot ne celo zimo držalo, jaz pa že za tri šmrklje v zimi paniko delam.user posted image  Saj če bo ostalo samo pri tem, itak gremo. Kovček fiziološke in aspirator in šibamo!user posted image


Tako se govori! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:54:32   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

No, pri meni spet naletava sneg.


Res? V mestu še ne. user posted image

Ja, ja, zato vedno rečem, da pri meni, se mi zdi, da tu vedno najprej začne, mogoče je vpliv Pohorja.


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:54:43   
Najaa
Pri nas tudi ni ne duha ne sluha od snega in upam, da tudi ne bo. user posted image
Danes se je Tija zbudila zelo zgodaj in enkrat za spremembo sta obe prišli v vrtec še pred zajtrkom. user posted image Tija kot sem rekla, spet kašlja, Nika je pa ok in to pomeni, da bo danes cepljena. user posted image Vesela sem pa zato, ker imam poln kufer tega prestavljanja večnega... Mislim, da je to zadnje cepivo pred šolo, ALELUJA! user posted image Čaki, al so pri treh letih tudi cepljeni? user posted image Ne vem, ne spomnem se, če je Tija bila lani... V glavnem, neki časa bo mir no.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:54:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: maladva

Ja je kar velik,.. nismo pričakovali tako velikega, ker sem sama drobne postave (170cm, 55kg),.. ampak je po atiju (187cm in okrog 80kg prej pod kot nad 80:)) đtako da velikost ma njegovo, bomo videli kako bo sedaj saj bomo marca spet zibali :) tako da so zdravniki dva dni prej rekli da bo imel 3300g,.. no pri porodu so bili šokirani tako oni kot midva:):)

ja moj mali je pa bil februarček 2009, pa je potegnih (hvala bogu) v marec:) februar mi ni najljubši mesec.
zdaj moram ugotovit kako se da slikica tu gor,.. upam da mam kakšno novejšo na računalniku :)
lp

Men tud ne, sam kaj dost nisem mogla izbirat, čeprav se se s vsemi 4 nazaj držala user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi! user posted image user posted image user posted image



Jaz pa sem vse živo delala, da pride marca, pa si je gospodična izbrala najbolj muhast mesec, da nikoli ne bova do zadnjega dne vedela al za rojstni dan piknik al kaj drugega!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image to pa je druga pesem ja. user posted image user posted image user posted image user posted image Pa sedaj je že tak tako zmešano vreme, da je včasih "april" tudi maja, junija, julija,...user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:56:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pri nas tudi ni ne duha ne sluha od snega in upam, da tudi ne bo. user posted image
Danes se je Tija zbudila zelo zgodaj in enkrat za spremembo sta obe prišli v vrtec še pred zajtrkom. user posted image Tija kot sem rekla, spet kašlja, Nika je pa ok in to pomeni, da bo danes cepljena. user posted image Vesela sem pa zato, ker imam poln kufer tega prestavljanja večnega... Mislim, da je to zadnje cepivo pred šolo, ALELUJA! user posted image Čaki, al so pri treh letih tudi cepljeni? user posted image Ne vem, ne spomnem se, če je Tija bila lani... V glavnem, neki časa bo mir no.



ne, takrat je samo pregled.

Držim pesti, da bo cepljena, ker sedaj pa je že res dolgo od 1,5 leta.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 8:59:45   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Punce, slikice so fenomenalne!user posted image Hvala, ker delite z nami, jaz tudi zelo rada gledam te nale čmrlje!
KOKICA Valentin, pa obvlada tole kolo! Super, res. Sem prav začela razmišljat, da bi ga tudi Niki kupila...



Meni so vsi ti poganjalčki tak lušni. Zdaj sem se odločila, da naročim tega Pukyja, če nam ga uspe it probat, ko gremo iz smučanja, bom ga probala, če ne, pa ga bom naročila domov, pa če mi ne bo ok, ga lahko pošljem nazaj, so rekli. Potem bom pa Kettlerja vzela, ta mi je tudi full všeč, ampak je Lia za vse te ostale premala. Tudi za tega Valentinovega.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2009 - 3.del
22.2.2011 9:00:07   
Najaa
Ma sej Nika sploh ni bila redno cepljena. Začelo se je že pri prvem cepljenju, ko je P rekla, da bomo počakali na korigirano starost 3 mesece, pa sploh ne bi bilo treba... Tako da se je odvleklo vse skupaj in je bila cepljenja za pri enem letu pri letu in pol, še prej pa tisto, ko bi mogla bit pri 6m, je bila pri enem letu... user posted image Zarad tega sem pa tak vesela zdej, res no. 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?