|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 19:27:52   
darja.mark
joj iz tvojih ust veš kam....evo zdej sem se najedla, res je že mal čez uro, luna je že, ampak do jutri tak čas bom pa pridna...upam, bom se kar se da potrudila :) voda, kava, to je to. Upam da me ne bo preveč matralo ko bom kuhala za mojadva doma :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 19:35:32   
sonček33
darja, a veš, meni se zdi, da kadar ne smeš jest, prav moraš biti v kuhinji in delat s hrano ...da se vsaj oči najejo :)
Ma jaz si vsakič rečem - če ne bom zdržala, si bom privoščila jabolko ali dva..ker trpeti pa res ne mislim... prvič sem popila ene pol litra čist juhe. Prav mogla sem.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 19:42:15   
Alex01
jaz sem tut z vamauser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 19:55:42   
sonček33
Alex, super.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 20:27:04   
Alex01
Jaz bom sam na vodi, čaju in kavi (taki instant z mlekom)user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 22:05:21   
darja.mark
Alex a lahko to instant kavo? jest skos tole pijem pa zdej ne vem a bi jutr to al uno pač navadno. Tole če spijem me nasiti ker je večja doza :)  In z njo bi lažje zdržala skozi dan :)
No je pa fajn da nas je več, se bom jutri tolažla da ne trpim sama user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 22:12:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Jaz mal planiram tole luno izkoristit...jo bo še katera? TT? Se pa začne ob 19.10 ane?



ja, evo me - sem že na postu user posted image Upam, da bo šlo, nekam preveč se mi cukra lušta...ravno ovuliram pa bi se kar basala ..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 22:20:50   
TomTaylor
aja še to - za začetnice je lažje in tudi dovoljeno je tako, da se lahko poleg vode in zeliščnih čajev popije tudi kak sveže iztisnjen sadni sok ali zelenjavna juha z zmiksano zelenjavo (sol, voda, zelenajva, začimbe). Jz bom štartala s pomarančnim juicem in kavo z mlekom, nadaljevala s prečiščevalnim čajem čez dan, popoldne pa že iz izkušenj vem, da brez velikega lonca tople paradižnikove juhice ne bo šlo (1/2 kg bio paradižnika, 1,5l vode, himalajska sol, začimbe po okusu. Paradižnik samo toliko zavrem, da se odlušči lupina, zmiksam, dodam začimbe, himalajsko sol pa čisto na koncu). Ko me zagrabi lahkota si hitro natočim lonček tople juhe in jo počasi in z užitkom srebam..





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Danes se postim po luni
19.3.2011 22:21:37   
darja.mark
Hehe jaz sem včeraj mela tak dan, cel dan sem se s čokolado basala, še dans zutri sem mela velik naval na politanke, sploh ne vem kaj je to zdej... tko da mi tale luna zdej lih prav pride da se mal spucam :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 12:01:34   
TomTaylor
no, kako? A vam gre?  Jz se pošteno "mučim" ker kuham kosilo (mleta pečenka, pečen krompir, juha, solatka, puding...). Trpim, drage moje, trpim. user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 12:31:59   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

no, kako? A vam gre?  Jz se pošteno "mučim" ker kuham kosilo (mleta pečenka, pečen krompir, juha, solatka, puding...). Trpim, drage moje, trpim. user posted image


Se ti pridružujrm v trpljenjuuser posted image user posted image user posted image .  Ampak bom zdržale. Še  cca 7 ur, ka pa je to proti 17-tim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 13:51:48   
darja.mark
Evo jaz sem tut zaenkrat še pridan. Včeraj sem zvečer postala lačna, sem šla raje spat da me ne bi kaj premamilo. Danes sem spila eno instant kavo, ma ta kava sladkor notri, sam upam da ni to prevelki greh user posted image   drugače pa lačna nisem kej preveč. Bom vidla kaj bo ko bosta moja dva jedla, ja, takrat zna bit mal težko, ampak če smo tolk pregurale bomo še teh nekaj ur ane? pa bo pol lepši filing da nam je ratalo, tko da gremo še mal, še slabih 5,5 ur user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 15:22:44   
valči
Evo,še ene trpeča zraven vas.Sem se včeraj zvečer nekako odločila da grem zraven,če bo,bo,če ne,ne.
In zvečer popjedla,pa kapučin spila,pol pa zjutraj kava,pol pri kosilu res kriza,ker nas je več,imamo doma nečake,svak z ženo,vglavnem,polno ljudi, 5 otrok za nahranit-starost od 8 let-11 mesecev.Torej jaz nekako se izgovorim tašči med gužvo,da sem že jedla,glih ko je ni bilo v kuhinjiuser posted image Sem res par žlic juhe brez zakuhe pojedla in to je to.Sedaj sem si zeleni čaj skuhala,pol pa grem raje ven po drva in po zelenjavo v rastlinjak.
Čez 4 ure bom pa regrat jedla,ko zmagamuser posted image

Ja,kolk je to za moralo dvignit in samozavest.Pa bilo je vsega danes,govedina v zelenjavni omaki,kruhovi knedli,pire krompir,regrat.Tašča fino kuhala,sem fino vohalauser posted image user posted image
Jaz sem pecivo pekla,tudi fino dišalo,pol še pa otrokom vanili puding,ki ga obožujem.Ko se ohladi,naj ga čimprej pojedo moji otroci.

Grem raje ven na veter,samo javila sem se vam.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 16:41:18   
darja.mark
Joj Valči, jaz ko sem kuhala mi je tko krulilo, vse bi pojedla :) pa mi moj reče, dej nehi ko tolk diši, jaz sem tolk lačen. sem mu rekla bodi vesel da boš ćez eno uro jedel, jaz bom šele ob 19.10. In pri kosilu ko sta jedla, juuj, sem bla fovš, ampak sem trmasta in bom zdržala. Zdej ko sem že fejst lačna sem si kavo skuhala, mogoče bo malo pomagala da me nasiti za kako urco. Kaj sladkega si pa danes ne upam delat ker pol pa vem da ne bi zdržala in bi ziher jedla. Tako da bravo tebi, da si pekla in nič probala, uf, jaz pa to ne bi mogla. Že pri kosilu je bla kriza, hehe.
Je pa to res ja, ti dvigne moralo, sploh pol, ko bo konec se bomo fajn počutile.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 16:46:21   
valči
darja.mark.,ja,saj grozno je teh zadnjih par urc,se mi roke tresejo že.Ma,sem pustila večino peciva pri tašči,nekaj pa sem ga mogla pustit za otroke.Nalivam se z čaji,delam poskuse,kateri je boljši.
Sem vesela,da nas je več v klubu.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 16:58:34   
sonček33
Evo, super nam gre. Meni je danes veliko alžje kot prejšnji teden. Popila dva kavi, pa ene 3 skodelice čaja. Si bom pa naredila ob 18h motovuilec z jajcem. Ne bom čakala do sedmih, ker je pomoje boljše, da jem mal prej kot pa tako pozno. Me je pa mikalo mariskaj...predvsem taščin tiramisu ...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 17:37:23   
TomTaylor
evo, še urico in pol stisnit, pa smo na cilju. Pa ne se potem napokat s hrano - je treba postopoma začet z lahko hrano. Za začetek kkšna župca in jogurt user posted image
Jz zase vem, da se bom zvečer nagradila z deci rdečega ...komaj čakam!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 18:39:28   
valči
user posted image hm,dala kuhat jajčka,ki jih bom dala v regrat,otroci in mož pa še hrenovke in kruh.Jaz bom samo solato.Fino ne,ko ti je uspelo.Samo hecno,pri nas noben tega ne ve,ni noben opazil,da nič ne jemuser posted image
Mož ves dan delal zunaj,vmes smo bili na sejmu,pri kosilu norišnica,tako da,nič zato.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 20:30:47   
TomTaylor
evo, a smo zmagale al nismo?user posted image Jz bi zdele zmazala tisti kos pečenke, ki je ostal od kosila....samo, če sem zdržala 12 ur, bom pa še kakšno ane...Pijem pa deci rdečega, za nagrado.

Bravo punce, dobre smo, ni kaj!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 20:34:41   
darja.mark
Evo babe, jeeeeem :)  ne morem verjet da mi je ratalo, zdaj se bom naslednjič lažje odločila da bom z vami v temle. jem pa kar je od kosila ostalo, vem da ni dobro, zdej se napokat, sam če je pa tko dobro. Sej ne bom velik, mal, tolk da ne bom več lačna. Sam kolk paše jest aneee?
Bravo vsem, ki ste zdržale. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 20:38:56   
Alex01
Men je tut uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image in bravo za vse ostale, ki vam je uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 21:46:59   
valči
user posted image bravo vsem nam,ki nam je uspelouser posted image
Jaz sem jedla regrat in hrenovko s senfom,me je premamila,pa nič zato.Glede teže pa jutri javim,koliko je šlo dol,po moje ne veliko,kake pol kile,prejšnji mesec pa 1.10 kg.Vesela sem,da mi je uspelo,ker to nisem že več kot 10 let počela.
kdaj je naslednja?Dan v tednu me zanima in ura.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Danes se postim po luni
20.3.2011 22:54:58   
Alex01
MAREC
26.03. - zadnji krajec 13:07 (sobota)

APRIL
03.04. - prazna luna 16:32 (nedelja)
11.04. - prvi krajec 14:05
18.04. - polna luna 04:44
25.04. - zadnji krajec 04:47

MAJ
03.05. - prazna luna 08:51
10.05. - prvi krajec 22:33
17.05. - polna luna 13:09
24.05. - zadnji krajec 20:52

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Danes se postim po luni
3.4.2011 7:11:02   
sonček33
Je danes katera zraven?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Danes se postim po luni
3.4.2011 16:45:25   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Je danes katera zraven?


Sem bla prejšnji mlaj tako napihnjena zaradi zadrževanja vode, tako, da se na mlaj ne grem več, samo še na polno luno.



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




komarji
Lelly28 RR

Na kakšen način se poleti največkrat zaščitite pred komarji?

repelenti (25%)

sveče (0%)

naprave priklopljene v elektriko (25%)

z eteričnimi olji in rastlinami (npr. sivka) (50%)


Število vseh glasov: 4

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!