|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danes se postim po luni
3.4.2011 18:19:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Je danes katera zraven?


Sem bla prejšnji mlaj tako napihnjena zaradi zadrževanja vode, tako, da se na mlaj ne grem več, samo še na polno luno.




bah. sem se hotela pridružit. user posted image zdaj sem si pa že dva meseca pretečeno pivo odprla od same žalosti user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Danes se postim po luni
3.4.2011 18:22:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

zdaj sem si pa že dva meseca pretečeno pivo odprla od same žalosti user posted image



praktični primer "dejanja iz obupa"user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Danes se postim po luni
3.4.2011 20:42:35   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Je danes katera zraven?


jazuser posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Danes se postim po luni
4.4.2011 1:13:19   
rezka
Oj, pozdravljene, ali lahko zvem, kakšna je pizza za starejše?

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Danes se postim po luni
4.4.2011 7:42:39   
darja.mark
Eh, jaz sem pa šele zdaj vidla. Pa naslednjič user posted image

(odgovor članu rezka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Danes se postim po luni
4.4.2011 8:47:50   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: rezka

Oj, pozdravljene, ali lahko zvem, kakšna je pizza za starejše?



Zmiksana.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 4.4.2011 8:48:02 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu rezka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Danes se postim po luni
4.4.2011 21:54:09   
Alex01
Men je uspelouser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Danes se postim po luni
5.4.2011 14:51:31   
darja.mark
bravo, pridna user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Danes se postim po luni
5.4.2011 19:23:04   
Anonimen
jaz sem bila pa na "tekoči" hrani- sirotka, zmiksano jabolko in hruška, kava z mlekom... user posted image je bilo lažje zdržat

(odgovor članu darja.mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Danes se postim po luni
5.4.2011 20:42:02   
Alex01
Meni je bilo prvič res kriza. Včeraj sem šla pa s sodelavko na malico, ona je jedla, jaz pa samo čaj in sploh nisem čutila nobene potrebe, da bi kaj pojedla. Zgleda, da se človek navadi na postuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 8:06:11   
Alex01
Dan

Je katera z manouser posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 8:38:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Dan

Je katera z manouser posted image



evo me user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 8:55:56   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Dan

Je katera z manouser posted image



evo me user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 9:13:57   
urška
evo še mene. nameravam bit na čajčkih, vodi in kavi z mlekom - tega se ne morem odrečt. user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk ur še? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 9:20:19   
darja.mark
Joooj, spet sem šele zdaj vidla, zutri ob 6.00 sem sicer pojedla že 1 kos kruha pa sir...od kdaj pa že traja?
A je panika če sem že jedla, je sploh smiselno da se držim še naprej, al kaj...user posted image  Eh, moram si sprintat un seznamček, zmer pozabim na tole luno user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 9:47:23   
Alex01
IZVIRNO SPOROČILO: urška

evo še mene. nameravam bit na čajčkih, vodi in kavi z mlekom - tega se ne morem odrečt. user posted image user posted image user posted image user posted image

kolk ur še? user posted image user posted image user posted image



18 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz se tut ne odrečem kavi z mlekomuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 9:54:00   
ronja
Svaka čast, punce! Jaz nisem za to; mislim, saj zdržim 1 dan brez hrane, samo to je silom prilike, ne na lastno željo...
Eno vprašanje: a to delate zaradi zdravja, zaradi prebave ali zaradi hujšanja ali je kak duhoven razlog zadaj? (ni provokacija, resno me zanima, ker sem že dostikrat slišala za ta post po luni, pa ne vem, v čem je keč - vem, da tisti 1 tedenski je za očiščenje telesa in duha - ne vem pa, ali je ta z istim namenom).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 11:19:47   
Alex01
Moj prvotni "namen" je bil kak kg izgubit s pomočjo lune. user posted image
Zdaj pa se postim zaradi dobrega počutjauser posted image .
Sem pa opazila, da na nekatere stvari v življenu gledam drugače oz drugače razmišljam. Bi rekel človek, da drži rek :"LAČEN SI FUL DRUGAČEN"user posted image user posted image user posted image
In danes mi ni problem sedet poleg, ko drugi jedo ali pa kuhat in se postit. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 11:22:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

"LAČEN SI FUL DRUGAČEN"user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 11:28:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Svaka čast, punce! Jaz nisem za to; mislim, saj zdržim 1 dan brez hrane, samo to je silom prilike, ne na lastno željo...
Eno vprašanje: a to delate zaradi zdravja, zaradi prebave ali zaradi hujšanja ali je kak duhoven razlog zadaj? (ni provokacija, resno me zanima, ker sem že dostikrat slišala za ta post po luni, pa ne vem, v čem je keč - vem, da tisti 1 tedenski je za očiščenje telesa in duha - ne vem pa, ali je ta z istim namenom).



jz se postim zaradi počutjauser posted image . Po postu se neverjetno dobro počutim, kar oblije me en tak val energije. Počutim se zadovoljna sama s sabo, da kakšen dan omogočim telesu, da se "opere" raznih toksinov in strupov (seveda opravim tudi klistiranje), poleg tega takšno postenje krepi tudi imunski sistem. Počutim se lahko.
Seveda pa ne pretiravam, zato poleg vode in čaja pijem tudi bolj vodene juhe in razredčene sadne sokove. Pa kavo z mlekom žal tudi, čeprav bi se ravno slednji morala odreči takoj na 2.mestu za hrano...Sam..hebat ga..samo človek sem user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 11:33:12   
urška
jaz sem itak že cel mesec na dieti in sem grem tole luno predvsem zato, da poskusim koliko lahko zdržim. načeloma mi ni problem, me pa velikokrat psiha izda. lačna sem predvsem zato, ker vem da ne smem oz. naj ne bi jedla.
je pa tole daleč od pravega posta. pravi post mora zajmeta pripravo na post, post in potem še kako prit nazaj na "normalno" hrano. dejasko kar zakompliciran postopek, ki ga težko spelješ v manj kot tednu dni. in če se greš zares je potrebno tretji dan posta opravit kolonhidroterapijo, drugače začne črevesje absorbirat stvari, ki ti ostajajo noter in to je dejansko zastrupljanje samega sebe.

torej, kolk ur še????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drage "sotrpinke," en krasen (in čimkrajši) pomladanski dan vam želimuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 11:33:52   
urška
p.s.: kave tudi jaz ne dam, čeprav s pravo prpravo na post, bi se tudi to dalo. 

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Danes se postim po luni
18.4.2011 20:56:01   
Alex01
Kako vam gre? Še mal user posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz vztrajam. Mam energije za izvoz user posted image user posted image user posted image . Sem pokosila vso travo okrog hišeuser posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Danes se postim po luni
19.4.2011 6:15:15   
TomTaylor
a smo zmagale al nismo? user posted image user posted image   Jz sem. In nisem. user posted image

Zvečer sem namreč prišla iz službe čisto izžeta, kar tresla sem se. Po skledi okisane zelene solate sem bila pa spet kot nova. Če telo rabi mu moraš dat, klinac pol luna user posted image Zmagala pa sem zato, ker sem se uspešno upirala vsej junkfood hrani. In gorenjkinim roladicam. Tekočine in zelena solata..pa sej ni tak greh ne? user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Danes se postim po luni
19.4.2011 7:31:15   
urška
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je tud uspelo!!!! cel dan ob vodi in čaju in treh kavah z mlekom. pa še ful zgodaj sem šla spat včerajuser posted image user posted image user posted image

bravo za nas!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?