|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:11:02   
Tisia
user posted image
nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. malih hudičkov doma, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled 

8.2. 
user posted image mamasita
, __, _______, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___


10.2.
user posted image berti2
, 34, ________, 2. user posted image ,user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

12.2.
user posted image iluzija
, 27, Kranj, 2. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

14.2.
user posted image Tretjedete, 35, ______, 2. user posted image , user posted image user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image ciccina, 30, Piran, 1.user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

16.2.
user posted image Jane77
, 32, Krško, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

17.2.
user posted image Barva
, 33, Kamnik, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

18.2.
user posted image mateyci
, 28, Novo mesto, 1. user posted image , user posted image , user posted image , CTG:

20.2.
user posted image mica13
, 29, Posavje, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

21.2.
user posted image DIANE
, 29, Ljubljana, 3. user posted image , user posted image ,user posted image , P: ___
user posted image valek
, 29, Ptuj, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image peti2
, 30, ________, 1.user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

22.2.
user posted image Mišyka
, 29, Škofja Loka, 2. user posted image , user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

24.2.
user posted image samsara04 , 28, Piran, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P:
user posted image biljana l
, 33, Novo mesto, 4. user posted image , user posted image user posted image , user posted image , user posted image , CTG: 24.2

25.2.
user posted image pinwheel
, __, ______, 2. user posted image , user posted image ,user posted image , P: ___

26.2.
user posted image
muca5
, 31, Ptuj, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___


27.2.
user posted image babynitka, 25, ______, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image inia
,30, _______, 2. user posted image , user posted image user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

28.2.
user posted image tarikata, 23, Ljubljana, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image tanjusi
,__ ,______ , 3. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image arca
, 32, _______, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image kkb81
, 29, okolica Ljubljane, 3.user posted image , user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image METULJ1
, 30, Novo mesto, 2.user posted image , user posted image , user posted image , user posted image , P: ___
user posted image Akilene
, , Slovenj Gradec, 3.user posted image , user posted image , user posted image , user posted image , P: ___

Skupaj nosečk: še 26 user posted image user posted image

user posted image : 05
user posted image : 07

user posted image : 14





< Sporočilo je popravil biljana l -- 21.2.2011 10:18:46 >

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:13:43   
Tisia
no katera gre danes dihat......user posted image  jaz se javimuser posted image  da bom vsaj imela kaj čvekat....vse že govorijo o dojenju ,previjanju jaz pa lahk sam obujam spomine od prejšnjih Nuser posted image ...

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:33:21   
prvičmami
Hey!

Evo še mene na dojenčkih...
Naša Tjaša je ratala pravi mali požerušček in se je začela lepo redit, skor 50 na danuser posted image , upam da bo tako nadaljevala - no ponoč lahk tud kak obrok spusti kar se mene tičeuser posted image . Čez dan skor vedno takoj ko poje pade v komo in je ne moreš več zbudit, ponoči pa bi po hranjenju čudežno bedelauser posted image , mislim da je zamenjala dan in noč, sam nevem kk naj ji to preprečim ker čez dan ko zaspi jo je nemogoče zbudit, jo lahk eno uro premetavaš in žgečkaš pa ne pomagauser posted image
Se je pa začel še zadnji teden ko ma moj dopust in me kr mal skrbi kaj bo drug tedn ko gre nazaj na šiht, ker morem rečt da mi kr precej pomaga, sploh ponoč ker ko se najema še rabim js pol ure da si mleko sčrpam vn. Kaj bi dala da bi se tamala začela dojit, ker tole črpanje je pravi user posted image , tk dolgo traja, sam hočem pa vedno vse sčrpat ker če ostaja maš pol vedno manj mleka. Sa m nimam preveč upanja, ker se tamal kr stran od joške obrača, v najboljšem primeru jo mal poližeuser posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:34:20   
prvičmami
Tiste ki ste še 2v1 - lepo da ste se nam kr pridružle na forumu da ne bomo deljene, ampak dejte se vseen počlasi popokat v P, ker se februar bliža koncuuser posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:34:24   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

no katera gre danes dihat......user posted image  jaz se javimuser posted image  da bom vsaj imela kaj čvekat....vse že govorijo o dojenju ,previjanju jaz pa lahk sam obujam spomine od prejšnjih Nuser posted image ...


Pridi greva skupaj, jaz imam že vsega poven kufer. Bo vsaj v Nm P bolj pesto, pa še kar lep datum jeuser posted image

Jaz sem danes spala dobre tri ure. So se mi začeli krči v maternici, včeraj ob 18h, popustili pa ob 3h. Potem pa se je vse umirilo, le spanca ni bilo od nikodar user posted image

Zdaj grem pa počasi proti G na CTG, res upam, da bo kaj pokazal, ker tole čakanje me ubijauser posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:42:09   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: prvičmami

Tiste ki ste še 2v1 - lepo da ste se nam kr pridružle na forumu da ne bomo deljene, ampak dejte se vseen počlasi popokat v P, ker se februar bliža koncuuser posted image

jaaa, če ta mladina noče ubogatuser posted image user posted image  kr not bi še bila...ko me pa zvije,me pa panika zagrabi ...ko bi bilo vsega hitro konecuser posted image  no za 6 ur bolečin sem pripravljena za več pa nočem vedetuser posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:43:08   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

no katera gre danes dihat......user posted image  jaz se javimuser posted image  da bom vsaj imela kaj čvekat....vse že govorijo o dojenju ,previjanju jaz pa lahk sam obujam spomine od prejšnjih Nuser posted image ...


Pridi greva skupaj, jaz imam že vsega poven kufer. Bo vsaj v Nm P bolj pesto, pa še kar lep datum jeuser posted image

Jaz sem danes spala dobre tri ure. So se mi začeli krči v maternici, včeraj ob 18h, popustili pa ob 3h. Potem pa se je vse umirilo, le spanca ni bilo od nikodar user posted image

Zdaj grem pa počasi proti G na CTG, res upam, da bo kaj pokazal, ker tole čakanje me ubijauser posted image


lepo opravi na CTG...pa glej če boš prehitevala da boš žmigavc dalauser posted image user posted image no sicer vprašanje če bo katera še z seznama, ki so pred teboj javila da je rodilauser posted image

< Sporočilo je popravil biljana l -- 21.2.2011 10:44:45 >

(odgovor članu mateyci)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:47:13   
valek
IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

no katera gre danes dihat......  jaz se javim  da bom vsaj imela kaj čvekat....vse že govorijo o dojenju ,previjanju jaz pa lahk sam obujam spomine od prejšnjih N ...


Pridi greva skupaj, jaz imam že vsega poven kufer. Bo vsaj v Nm P bolj pesto, pa še kar lep datum je

Jaz sem danes spala dobre tri ure. So se mi začeli krči v maternici, včeraj ob 18h, popustili pa ob 3h. Potem pa se je vse umirilo, le spanca ni bilo od nikodar

Zdaj grem pa počasi proti G na CTG, res upam, da bo kaj pokazal, ker tole čakanje me ubija



Tudi js se kr javim za danes...mi je svetovni datum....pa jutri je tudi lepi...
no sej bomo videli kako bo...pri meni še nič krčev...bomo pa danes videli če bi kaj
ctg pokazal...mogoče pa so pa jih js ne čutim -tako kot Biljana(čeprav dvomim)

tak zdaj pa bom počasi razmislila kaj bo za kosilo....ja nič...melancane,pire krompirček ,juhca solata...sprobajmo še enkrat te melancane...glih še imam enga malo večjega....

pri nas je dopoldan snežilo....zdaj je nehalo...škoda,sem mislila da bom šla na sprehod dopoldan...zdaj je pa taka čudna podlaga na tleh da ti hitro lahko spodrsne....hm...pa sm mislila da bom pred ctg-jem še en sprehpd dala skozi...
bomo videli...

(odgovor članu mateyci)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:47:34   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Waw, Meta, vi pa ste imeli izlet in pol! user posted image user posted image user posted image

ja res, krasno da vam je tako lepo zneslouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:49:56   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: samsara04

Jutro nosečke in mamice, kako ste kaj?

Pri meni nič novega. Le malo me skrbi, ker me gin. še nikoli ni naročal na ctg, pa ne vem kaj naj, sploh, če bom šla čez rok user posted image Tamali še vedno pridno brca in nič ne kaže na to, da bi se umiril.

meta, vi ste pa imeli lep izlet v naše konce. Mogoče pa sva se celo videli, sploh če ste se sprehajali na relaciji Piran Portorož med 11 in 14h. Ko je pa bilo takrat vse povsod polno družinic z vozički user posted image , no, nosečnic pa precej manj.

Lepo se mejte, lp

ni te naročal na CTGuser posted image  to je pa res nenavadno...

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 10:55:13   
Tisia
ja pa če bo katera od vaju mateyci ali metulj v P z menoj,glej da boste pozdravile
vsaj veste kdo sem po slikah jaz pa vaju ne poznamuser posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 11:24:00   
valek
jaz imam pa malo viška časa...za kosilo sem si vse pripravila...
tako da kje ob enih začnem kuhati.,...to takrat sem pa fraj...tak da nevem če nebom
res šla na kak sprehod....kaj pa čem...še prej pa bom zdajle malo po stopnicah hodila...user posted image user posted image user posted image user posted image
kje ste punce,.....ne morm verjet da spet tudi tukaj bolj samevam na forumu..pridite malo čvekat no.....user posted image


(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 11:24:39   
babynitka
Evo da se še jaz javim tu...
Še vedno sem kinder jajček, zgleda da našiuser posted image ni nič hudega v trebuhu, ker še nič ne kaže da bi se kaj dogajalo... Mogoče se mi je trebuh za malenkost spustil.
Jutri imam pregled (CTG, UZ, tud mv mi bojo pogledal) v Lj P pa bomo vidli kaj bodo rekli. Sicer imam PDP v nedeljo, ampak lohk bi blo tudi malo prej... user posted image Ker sem počasi že sita tega, da nimam nobene kondicije, da ne morem normalno funkcionirat... user posted image
Mamice lepo crklajte svoje štručke, user posted image me bomo pa še malo božale svoje trebuhe...Upam pa da ne dolgo...

Če katera diha ji želim čim hitrejši in čim lažji porod.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 11:29:04   
Mišyka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

Jaz sem danes spala dobre tri ure. So se mi začeli krči v maternici, včeraj ob 18h, popustili pa ob 3h. Potem pa se je vse umirilo, le spanca ni bilo od nikodar user posted image



Jst mislim, da se tud tebi počasi že začenja dogajat. Držim pesti!

No, men se je v prvo takle čas, 1 dan pred PDP-jem že dogajalo na polno, sva se z možem spraševala al naj greva al še mal počakava. Do 1h sva vseen čakala... ob 6h smo ga pa že meli, zdaj našga velikega fanta.

Jst sem pa s sprehoda, mal je še naletaval snegec. Zdej pa čepet na parno kopel, potem lase umivat in ostali postopek ki sledi dnevno - cel kup enih kremc, olj, masaž... sem že kr mal sita tega.

Tud jst sem postala že mal neučakana zdej, ko mam večinoma stvari postorjene in sem sprejela, da bo treba še enkrat rodit in da mogoče pa le ne bo tko grozn...

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 11:49:38   
antoninap
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Mi smo imeli pa danes en tak družinski potep. Smo se napakirali v avto in šli iskat sonček. Ustavili smo se v Lipici, se sprehodili po Piranu in spili kavico na Tartinijevem trgu, imeli postanek na Socerbu za hranjenje in previjanje in na koncu večerjali pri Jurmanu v LJ. Bine je bil zlat-vsake 3 ure smo si tak splanirali, da je jedel in dobil novo pleničko, ostalo je pa prespal v košari na zraku ali pa pač v avtu, Lovro je pa itak užival 100/ uro, ker je videl konje in morje in se po dolgem času spet vozil v vozičku (mamo spet marelo v uporabi, ker se hoče vozit tako kot Bine). Sva se pa ob enem previjanju tolk narežala ... Lovro ima na poti še plenico in se je danes (konkretno) pokakal. Med tem ko sem hranila Bineta, je mož Lovra na zadnjem zicu previjal in tudi preoblačil, ker mu je vse skozi prišlo. Seveda je se je zraven pačil in stokal, ko smrdi, midva z Lovrom sva se mu pa smejalauser posted image user posted image user posted image . In v tistem trenutku je razneslo še eno ritko, seveda Binetovo. Jao, jao. Pa smo še enega preoblačili. Je rekel moj na koncu... Sva pa zbrala dan!!!user posted image user posted image user posted image


meta, kako pa opravite z obroki pri Binetu? Imaš v flaški formulo, pa potem v lokalu ob kakšni kavici vprašaš za prekuhano vodo? Ali kako gre to, ko se človek odpravi na daljši sprehod in nimaš ravno priložnosti za podoj. Si že prej zmešaš hrano in daš v termovko? user posted image

Pa hvala vsem za nasvete o dojenju. Bom še kaj sprobala in upala, da se nam bo ratal bolje podojit user posted image

Pa še eno vprašanje glede kapljic Plivit D3 ... Brina jih je začela jemati v soboto in od včeraj opažam, da jo nekaj muči. Zjutraj, ko ji dam kapljico med prvim obrokom, težko zaspi nazaj in se zvija, probleme ima tudi ponoči. Glede na to, da na hrano pazim in prej ni bilo problemov, sumim, da so krive kapljice? Staršem od user posted image , ki so trenutno na smučanju v Avstriji, sem že naročila kapljice Oleovit, baje znajo manj zvijat.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 11:59:53   
tamy82

IZVIRNO SPOROČILO: antoninap

Pa še eno vprašanje glede kapljic Plivit D3 ... Brina jih je začela jemati v soboto in od včeraj opažam, da jo nekaj muči. Zjutraj, ko ji dam kapljico med prvim obrokom, težko zaspi nazaj in se zvija, probleme ima tudi ponoči. Glede na to, da na hrano pazim in prej ni bilo problemov, sumim, da so krive kapljice? Staršem od user posted image , ki so trenutno na smučanju v Avstriji, sem že naročila kapljice Oleovit, baje znajo manj zvijat.



Mi smo mu dali samo enkrat te kapljice (ko je mel mislim da 10 dni) in je mel 24ur po tem ko smo mu jih dali take krče, da sem kar rekla, da bomo še malo počakali. Sicer me je zadnjič sestra, ko sem klical v posvetovalnico, nadrla, da bi mu morala dajat te kapljice ... ampak kar naj ga pride ona potem tolažit user posted image user posted image
Tako da mi jih vsaj še en čas ne bomo dali, potem bom pa videla. Bom še kdaj provala, ma če bo spet tako, jih pač ne bo dobil.

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 12:49:49   
cukica
 Iskrene čestitke registrirani za sinčka,....


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 12:58:29   
Mišyka
IZVIRNO SPOROČILO: antoninap

Pa še eno vprašanje glede kapljic Plivit D3 ... Brina jih je začela jemati v soboto in od včeraj opažam, da jo nekaj muči. Zjutraj, ko ji dam kapljico med prvim obrokom, težko zaspi nazaj in se zvija, probleme ima tudi ponoči. Glede na to, da na hrano pazim in prej ni bilo problemov, sumim, da so krive kapljice? Staršem od user posted image , ki so trenutno na smučanju v Avstriji, sem že naročila kapljice Oleovit, baje znajo manj zvijat.



Pr nas po Oleovit kapljicah takrat nismo meli težav, je pa res, da sem mu jih začela dajat ko je bil star sigurno en mesec in še to tko, kapljico na dudo, če sem pa kšn dan pozabila se pa tud nisem sekirala. Itak bo kmal lepše in toplejše vreme in bodo dobili potreben D vitamin zunaj na sončku. Preventiva našega zdravstva pač...
Upam, da se rešite krčkov...

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:01:19   
meta21
antoninap - za hrano poskrbim enako kot doma. 2x dnevno si prekuham vodo in nalijem v termovko. Imam 2 termovki in doma potem tudi malo mešam iz "prejšnje" runde vodo, da ni ravno krop. Za na teren pa ne nalijem čisto vrele vode v termovko. Aptamil si pa natresem v suhe stekleničke npr. 3 merice za 90 ml vode in potem dolijem ca. do 100ml, ker je mleko že notri. Nekatre mamice uporabljajo tudi take posebne posodice za doziranje mleka na terenu (dobiš v pikapolonici in BC) ampak meni je bolj praktično kar v flaške natrest in pol vodo dolit.
Mi smo se včeraj 2x hranili v avtu (tudi dojila sem), enkrat pa v gostilni. Previla sem ga pa 1x kar v avtu na kolenih, da nisem imela odprtih vrat, drugače pa hitro pogruntaš, kje imajo previjalniceuser posted image .

Pa pri prvem otroku mi na kraj pameti ni prišlo, da bi tako kmalu pa še v relativno hladnem vremenu kam šla. Se mi je zdelo neizvedljivo, praksa pa potem prispeva svojeuser posted image

D3 kapljice- a to zdaj povsod dajejo al kaj? Vse govorite samo o teh. Se mi zdi, da smo pred dvema letoma vse dobile AD3 in so se za D3 odločile samo tiste, ki jih je po prvih šravfalo. Meni je pediatrinja takrat predlagala, da jih dajem dopoldne pred sprehodom, ker se prebavijo v max. 3 urah in menda zašravfanje po več kot 3 urah nikakor ne morejo bit krive.

_____________________________



(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:19:35   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: valek

IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

no katera gre danes dihat......  jaz se javim  da bom vsaj imela kaj čvekat....vse že govorijo o dojenju ,previjanju jaz pa lahk sam obujam spomine od prejšnjih N ...


Pridi greva skupaj, jaz imam že vsega poven kufer. Bo vsaj v Nm P bolj pesto, pa še kar lep datum je

Jaz sem danes spala dobre tri ure. So se mi začeli krči v maternici, včeraj ob 18h, popustili pa ob 3h. Potem pa se je vse umirilo, le spanca ni bilo od nikodar

Zdaj grem pa počasi proti G na CTG, res upam, da bo kaj pokazal, ker tole čakanje me ubija



Tudi js se kr javim za danes...mi je svetovni datum....pa jutri je tudi lepi...
no sej bomo videli kako bo...pri meni še nič krčev...bomo pa danes videli če bi kaj
ctg pokazal...mogoče pa so pa jih js ne čutim -tako kot Biljana(čeprav dvomim)

tak zdaj pa bom počasi razmislila kaj bo za kosilo....ja nič...melancane,pire krompirček ,juhca solata...sprobajmo še enkrat te melancane...glih še imam enga malo večjega....

pri nas je dopoldan snežilo....zdaj je nehalo...škoda,sem mislila da bom šla na sprehod dopoldan...zdaj je pa taka čudna podlaga na tleh da ti hitro lahko spodrsne....hm...pa sm mislila da bom pred ctg-jem še en sprehpd dala skozi...
bomo videli...



Sem že nazaj.....in spet nč posebnega na CTG-juuser posted image   Ponovi vajo čez dva dniuser posted image

Sem šla pa tja in nazaj peš, tako da sem pešačila skoraj eno uro, po temle mrazu, mi je kar pasal, zdaj pa počas grem kosilo pripravit.





(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:23:25   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

ja pa če bo katera od vaju mateyci ali metulj v P z menoj,glej da boste pozdravile
vsaj veste kdo sem po slikah jaz pa vaju ne poznamuser posted image


Veš, da bomo. Samo kakor sedaj kaže, bom v P prispela šele enkrat polet...hiihihihuser posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:26:00   
meta21
Tiste nosečke, ki imate že vsega poln kufer ... Prav podoživljam te zadnje dni z vami. Sploh ne morem verjet, da je že skoraj 3 tedne kar sem rodila, ker se mi je takrat zdelo, da ne bom nikoliuser posted image . Navijam, da bo čim prejuser posted image

_____________________________



(odgovor članu mateyci)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:31:03   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

ja pa če bo katera od vaju mateyci ali metulj v P z menoj,glej da boste pozdravile
vsaj veste kdo sem po slikah jaz pa vaju ne poznamuser posted image


Veš, da bomo. Samo kakor sedaj kaže, bom v P prispela šele enkrat polet...hiihihihuser posted image


kaj imaš v četrtek CTG???..jaz ga imam ob10 -ih pri dr.kost.

(odgovor članu mateyci)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 13:35:41   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Tiste nosečke, ki imate že vsega poln kufer ... Prav podoživljam te zadnje dni z vami. Sploh ne morem verjet, da je že skoraj 3 tedne kar sem rodila, ker se mi je takrat zdelo, da ne bom nikoliuser posted image . Navijam, da bo čim prejuser posted image

ooo meta hvala...jaz mojmu skoz govorim je kaj dedc ali ne naj že reče tej šmrkariji da me uboga in naj gre ven..pa mi vedno reče jaz si največ želim da greš rodit da sem lahko na dopustu ...hahaha..mislim ka on razmišljauser posted image
sicer sam čaka da rodim in potem zapušča firmo,ker mu delodajalec že 3 plače ni dal,tak da pravi da je rajši z mano pauser posted image  kot pa da zastonj delauser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 14:04:49   
Patrisha
o LJ P in C oddelku ne bom niti komentirala ker je bzw user posted image vglavnem pajaci.. in ne samo z moje strani, smo mele kr vse cimre in se 3 sobe probleme z "vrlimi sestrami".. kakorkoli

upam, da se moj prehlad cimprej popravi, da gremo na svezi zrakec, smo danes dobili zeleno luc user posted image user posted image , tamala se je v 4 dneh poredila za 180 g user posted image user posted image user posted image ni cudno, ce jemo na 2 urci, seveda na zelejo sefice.. tako, da bom rabla se kak mesec da se naspim

Glede prehrane in sveze zelenjave in sadja, kolk vem se lahko je vse, ampak v mejah normale.. kaj ti te pomaga prekuhano - no to se je prakticiralo kr nekaj let nazaj.. sicer pa ce te banane zapirajo jih itaq ne jes zdaj ane? pa izogibanje mlecnih izdelkom? ja  ce je prisotna kaka alergija na mlek ok, sicer niti v P nebi devali jogurtov in mleka za pit.. sicer pa itaq treba sprobat kaj otrocek lahko in kaj ne.. samo brez zdrave mame in zdrave prehrane tut otrocek nebo kaj extra zdrav..

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?