|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarske mamice 2011
21.2.2011 23:44:26   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

o LJ P in C oddelku ne bom niti komentirala ker je bzw user posted image vglavnem pajaci.. in ne samo z moje strani, smo mele kr vse cimre in se 3 sobe probleme z "vrlimi sestrami"..


Se strinjam. Jaz sem prvega user posted image  rodila v Lj-katastrofa, drugega v Postojni (sem bila firbec kako je tam)-ni za prehvalit, tretjega v Celju (smo se vmes preselili) in tudi super! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 8:31:24   
Tisia
ojla,
no jaz še vedno tukajuser posted image sem mislila da bo kaj včeraj pouser posted image pa ničuser posted image ..nič ,ostane nam čakanjeeeeeuser posted image

mamice vidim da ste vse bolj ali manj istega raspoloženjauser posted image  saj se bo kmalu spremenilo,to je pretežno tako na začetku,
ko bo vreme boljše in boste lahko vozičkale in  kavico spile z kolegico na kakšni terasici pa boste takoj boljše voljeuser posted image ..pa še na kakšen izlet tako kot metauser posted image
kako je kaj z valek a že cartauser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 8:52:49   
peti2
Tudi jaz sem še tukaj, včeraj na ctg-ju nič popadkov, maternični vrat zaprt, na pregled v porodnišnico me je pa poslal šele v ponedeljek če do takrat ne bo nič. No pa čakajmo.
Upam da je Valek že rodila in je vse vreduuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 9:09:06   
Mišyka
Dobro jutro!

Napisala cel roman, neki prtisnla in je vse šlo... V glavnem da skrajšam:

Na svoj PDP sem doma z mojim velikim fantom, ki je zvečer zakuhov, tko da skupej čakava, da si naša gospodična izvoli pridet na svet. Tko da me dons čaka gledanje risank (ker kej preveč druzga itak ne zmorem več) in verjetno obilo sitnarjenja, ker ne bova mogla nč ven. Spal verjetno ne bo nč, razen če temperatura prileze vsaj do 39.

Tiste ki ste osamljene, čim več na sprehode, pa boste vsaj zunej spoznale kšno mamico z vozičkom oz. dojenčkom... Je pa normalno da se počutiš tko, če nimaš vsaj med bližnjimi koga v podobni situaciji. Sej sčasoma se navadiš, prilagodiš.

Tud jst nestrpno čakam novičko od valek

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu peti2)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 9:14:09   
DIANE



IZVIRNO SPOROČILO: peti2

Tudi jaz sem še tukaj, včeraj na ctg-ju nič popadkov, maternični vrat zaprt, na pregled v porodnišnico me je pa poslal šele v ponedeljek če do takrat ne bo nič. No pa čakajmo.
Upam da je Valek že rodila in je vse vreduuser posted image user posted image user posted image


No potem, sva na istem. Sm dones mi je datum zlo všeč.



Jutri imam spet ctg in v petek v ponedeljek pa v porodnišnico.

(odgovor članu peti2)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 9:22:20   
Tisia
no evo pa smo vse nosečke tukaj zbraneuser posted image ...jaz bom sigurno za vikend kam noter šla, v nedeljo po možnosti ali pa bom spet full prenesla čez rokuser posted image  ene 10 dniuser posted image ...
jaz imam na rok CTG potem pa ne vem al grem v P na naslednje  CTG-eje ali ginek. mi ni nič rekla,sem jo pa prosila da res do zadnjega čakamo da me ne bo pošiljala prej v P,ker se mi ne ljubi spet čakati 5 dni še tamuser posted image ...če seveda ne rodimo prej,kar bi bilo enkratnouser posted image

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 10:53:11   
Tisia
kaj boste vse tihouser posted image ...mamice cartajo,vsaj ve nosečke kaj čvekajte dokler imate čas..potem ga ne bo več toliko user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 10:53:23   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: biljana l

no evo pa smo vse nosečke tukaj zbraneuser posted image ...jaz bom sigurno za vikend kam noter šla, v nedeljo po možnosti ali pa bom spet full prenesla čez rokuser posted image  ene 10 dniuser posted image ...
jaz imam na rok CTG potem pa ne vem al grem v P na naslednje  CTG-eje ali ginek. mi ni nič rekla,sem jo pa prosila da res do zadnjega čakamo da me ne bo pošiljala prej v P,ker se mi ne ljubi spet čakati 5 dni še tamuser posted image ...če seveda ne rodimo prej,kar bi bilo enkratnouser posted image


Mene je tudi zanimalo, kdaj te pošljejo na CTG v P, pa sem vprašala sestro Dragico, ki mi je odgovorila, da te pošljejo šesti dan po PDP-ju. Tako, da če se pri meni ne bo do jutri nič zgodilo, bom imela jutri zadnji CTG pri Kost.

Če pa gremo rodit prej, bo pa sploh superuser posted image user posted image



(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 10:53:52   
mateyci
Meni je tudi danšnji datum zelo všeč user posted image



< Sporočilo je popravil mateyci -- 22.2.2011 10:57:15 >

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 10:59:43   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: mateyci

Meni je tudi danšnji datum zelo všeč user posted image



nič pol pa gremo dihatuser posted image ..bomo kar same šle tam pa rekle da nam je datum všeč naj to mal prej sprožijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyci)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:21:35   
zasi
Valek sporoča:

22.2. ob 00:56 smo dobili sinčka Kevina, težkega 3970g in velikega 54cm. Oba se vredu počutiva.




(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:24:44   
DIANE
čestitam! Vsaj ena se je rešila, tega bednega čakanja.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Valek sporoča:

22.2. ob 00:56 smo dobili sinčka Kevina, težkega 3970g in velikega 54cm. Oba se vredu počutiva.




 

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:26:44   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Tud jaz sem na istem. Smo vse več al manj osamljene, se mi zdi. Sama seb se zdim tako nesocializirana, da sem mami včeraj, ko sem šla na obisk k njej na obisk, rekla, če pokliče koga (družinske prijatelje), da bi tamalo prišel pogledat. Grozna sem, da jo tak izkoriščam. user posted image
Bomo skupaj jamrale, tu gor so vedno punce, ki vsaj preberejo in se delajo da poslušajo. Če se potožim mami, mi reče naj dam mir, da ne bom v kako depresijo padla.user posted image


Khm, khm!!!user posted image  

Mami pa kar lepo povej, da boš prej padla v depresijo, če boš tiho kot pa če se boš potožila. Ah te mame! Mislijo, da če o čem ne govoriš, da ne obstaja večuser posted image .

A nisi ti nekje z "našga" konca? Se lahko kdaj zmeniva za kakšen čvek, da ne bo treba družinskih prijatlov na kup bobnatuser posted image


user posted image user posted image
Ne, jaz sem iz Lj. Imam pa brata na Dolenjskem, če to kaj šteje. Pa mami je Dolenjka.user posted image

Dans sem spet nesocializirana. Bom začela kar ljudi vabit na obisk in si urnik delat, da bom vsak dan imela vsaj enega tu. user posted image
valek čestitke za sinkota user posted image user posted image . Kar konkreten poba. user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:28:26   
Mišyka
VALEK ČESTITKE ZA KEVINA!!! Kr konkreten fantek...
 

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:32:32   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Valek sporoča:

22.2. ob 00:56 smo dobili sinčka Kevina, težkega 3970g in velikega 54cm. Oba se vredu počutiva.





ČESTITKE VALEK ZA SINEKAuser posted image user posted image user posted image JE PA PRAVI KORENJAKuser posted image

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:39:04   
mateyci
IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Valek sporoča:

22.2. ob 00:56 smo dobili sinčka Kevina, težkega 3970g in velikega 54cm. Oba se vredu počutiva.

SUPER, ČESTITKE, očitno so malancani pomagali user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:44:14   
Urša
Pa si ga le dočakala! user posted image  In kakšen super datum si je izbral! user posted image  Čestitke, Valek! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:44:53   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Valek sporoča:

22.2. ob 00:56 smo dobili sinčka Kevina, težkega 3970g in velikega 54cm. Oba se vredu počutiva.






cestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:49:12   
cukica
valek iskrene čestitke za sinčka,....

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 11:49:22   
peti2
Valek čestitkeuser posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 12:06:05   
Urša
Koliko časa imamo za oddajo vloge za otroški dodatek? 3 mesece? Vpišejo pa se dohodki od 2009? Meni se bi sicer bolj splačalo od 2010, bi več dobila, samo je potrebno dohodnino počakat se mi zdi.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 12:18:23   
Teyla
Urša časa imaš 90 dni od rojstva otroka za oddajo vloge.

Jaz sem pa ravnokar šla gledat tole točkovanje za vrtec v Lj. Ne pridem niti blizu, ker sploh ne bodo upošteval, da sem jaz že celo življneje v Lj, samo zato, ker moj ni. Sem videla, da se mi bolj splača met tujca za fanta. Bi vsaj vrtec dobila. Torej oče iz druge države je kul, iz druge občine pa ne? Go figure. user posted image

Menda se odpirajo neke nove enote, ampak ne vem, če bo plac, ker je toliko navala. Baby boom mamo spet, kaj čem.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 12:20:05   
Tisia
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

Koliko časa imamo za oddajo vloge za otroški dodatek? 3 mesece? Vpišejo pa se dohodki od 2009? Meni se bi sicer bolj splačalo od 2010, bi več dobila, samo je potrebno dohodnino počakat se mi zdi.

ja če se ti splača počakaj in oddaj aprila..meni osebno je rekla da preštudiram kaj je boljše in da lahko oddam sedaj v feb. ali marcu,ker se mi bo leto 2009 upoštevalo in bom več dobila...sam rodit še moramuser posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 13:07:23   
meta21
Šele zdaj sem uspela prit do vas, čeprav me že celo dopoldne firbec matra, kako je z valek. Sem imela obiske od 10h do zdaj pa še sama sem danes prvič, ker je šel mož v službo. No, zdaj pa otroka spita, jaz pa malcam rogljiček pred računalnikom. Grem brat ...

_____________________________



(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: februarske mamice 2011
22.2.2011 13:07:46   
samsara04
U, pa jima je uspelo ulovit ta datum user posted image Valek, čestitke za Kevina user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?