|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2011
16.4.2011 15:14:49   
Anonimen
punce živjo! zaenkrat bom še anonimna... sem delala v sredo test in je bil pozitiven, pa še enkrat v sredo, pa isto... seveda sem ga bila vesela, samo mi je čudno, da sem zanosila kljub vnetju ki sem ga fasala... pa rahlo sem krvavela po ovulaciji. tako da zaenkrat se potihem veseli, drug teden pa potrdim ko bom še enkrat delala test... a mislite, oz. ali katera ve, ali je zaradi vnetja lahko test lažno pozitiven?

(odgovor članu cina)
  Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: II pričakujemo aprila 2011
16.4.2011 17:37:03   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: coris

mladika...če mu je  nerodno tja it lahko to doma opravi in ti samo lonček z vsebino tja odneseš, še to mu povej, ker nekateri majo zarad tega zadržke.


V LJ nam niso pustili...

@Anonimen: zaradi samega vnetja test ni lažno pozitiven. Lahko pa na to vplivajo kakšna zdravila ali hormoni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: II pričakujemo aprila 2011
16.4.2011 20:03:49   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: cina

user posted image user posted image user posted image za tiste, ki ste dobile tečko. Želim vam, da uspe v mesecu ljubezni. user posted image

Stanje pri meni: včeraj zvečer sem bila prepričana, da bo danes prišla menstruacija, ker me je tako zvijalo in mrazilo, pa je na moje veliko veselje ni bilo... user posted image Jutri bo 14.dan po IUI, sestra je rekla, da takrat naredim test, ne vem pa, če ne bom počakala še kak dan, saj imam že močan odpor do teh testov, ko narediš, se zraven veseliš in upaš, potem pa nič in čakaš na menstruacijo. Ne vem, kako se bom odločla. Kaj predlagate?

Drugače imam cikluse od 26 do 30 dni, jutri bo 28.dan. user posted image

Držim pesti za nas! user posted image



Jaz zmer za delanje testov vzamem najdaljši ciklus - pri meni bo to zdaj 37 dni user posted image Jaz ti svetujem, da vzemi 30 dni, pa ko bo 30. dan, naredi test. Takrat bi moglo pokazati, če je user posted image !!!!!

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: II pričakujemo aprila 2011
16.4.2011 21:13:39   
vesper
cina tudi jaz ti svetujem tako kot jada82. Vzami najdaljši ciklus in ga naredi na 30 dan če še tečke takrat ne bo. In upam, da je res ne bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Saj to sta še le dva dni, boš videla kako hitro bo minilo...user posted image user posted image držim pesti in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.4.2011 9:42:09   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

IZVIRNO SPOROČILO: coris

mladika...če mu je  nerodno tja it lahko to doma opravi in ti samo lonček z vsebino tja odneseš, še to mu povej, ker nekateri majo zarad tega zadržke.


V LJ nam niso pustili...




aha se opravičujem...pri nama ko sva bila pri dr. Rešu v Dravljah so nama še sami ponudili to opcijo če bi bilo možu slučajno neprijetno to tam opraviti al pa če nebi mogel dobit dopusta za tisti dan. očitno je pri vsakemu drugače.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.4.2011 9:45:28   
Ella 33
Dobro jutro punce,

tud mene lahko obarvate v modro, ker je dans prišla tečka tečkasta..
Za vse, ki ste še v pričakovanju + držim pestke user posted image , za ostale pa veliko sreče v maju , to bo naš mesec, kajne?! user posted image

Lepo nedeljo vam želim..

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.4.2011 14:38:21   
kejt2
IZVIRNO SPOROČILO: coris

IZVIRNO SPOROČILO: kejt2

IZVIRNO SPOROČILO: coris

mladika...če mu je  nerodno tja it lahko to doma opravi in ti samo lonček z vsebino tja odneseš, še to mu povej, ker nekateri majo zarad tega zadržke.


V LJ nam niso pustili...




aha se opravičujem...pri nama ko sva bila pri dr. Rešu v Dravljah so nama še sami ponudili to opcijo če bi bilo možu slučajno neprijetno to tam opraviti al pa če nebi mogel dobit dopusta za tisti dan. očitno je pri vsakemu drugače.


Ja, jest sem tudi slišala za to opcijo in sem zato v Leonišču vprašala, ampak so me kategorično zavrnili. Pa čeprav živim čisto blizu.
Dopuščam pa možnost, da je odvisno od tega, kdo je na drugi strani. Vsekakor, probat ni greh (tudi sama sem), samo ne preveč računat na to možnost v Leonišču.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: II pričakujemo aprila 2011
17.4.2011 18:29:13   
mladika
kokr jst vem v Leonišču ni te možnosti da bi od doma seme prinesu!!user posted image bi pa drgače jst tut najraj vidla da bi šel moj k dr.Rešu,sam mi je pa kolegica medicinska sestra k dela v Lublani v stari porodnišnici rekla da je spermiogram najbolš delat v Leonišču,zato ker naj bi spermie ročno štel al tak nekako in da se izvidi spermiogramov pri Rešu in v Leonišču močno razlikujejo.Take ma on izkušnje.Zato pa v Leonišču upoštevajo sam pri njih naret spermiogram,če greš slučajno naprej v postopke!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 7:54:49   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)user posted image

2.4.
srečica17 (x. krog)user posted image
 
5.4.
Luna* (x. krog)
sover (x. krog) user posted image  user posted image
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF) user posted image  user posted image
evelin (2. krog) user posted image  user posted image
vesper (4. krog po laparo)user posted image
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)user posted image
 
10.4.
twixy (x. krog) user posted image  user posted image
 
11.4.
Jada82 (1. krog)user posted image
anonimna AR (x. krog)user posted image
fortune (x. krog) user posted image  user posted image
 
13.4.
Medea10 (x. krog) user posted image  user posted image
 
14.4.
Poka (x. krog)
kejt2 (x. krog)user posted image
 
15.4.
xoxox (2. krog)user posted image
 
17.4.
Ella 33 (1. krog po histero)user posted image
alfi (10. krog)user posted image
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)user posted image
cina (1. krog IUI)
 
22.4.
mladika (2. krog po laparo)
 
25.4.
Katte (11. krog)
Niri (2. krog)
 
26.4.
škatek (x. krog)
 
27.4.
m a j c i k a (8. krog)
 
28.4.
srečica17 (1. krog IVF)
 
x.4.
Arual (42. krog) user posted image
wbm3 (x. krog)
LittleSun (x. krog)user posted image
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 28
 
Nosečk: 6
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi, SILVA, a.user posted image ,
zebr4, sashy, Monstera,
kejt2


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 8:16:09   
Katte
Jada82 in Ella 33, user posted image  za vaju, ker je user posted image  prišla. No, Jada82, vseeno super, da ni še bolj zamujala, da greš lahko čimprej v nove boje.
cina, je še vse belo? Si zagledala user posted image ? Poročaj. Drugače bi pa lahko delala test že 14 dni po IUI. Nima veze s tem, kako dolg je ponavadi tvoj cikel, ker je bil IUI sigurno narejen v času O.
Kako ste punce? Vikenda je konec, nov teden se je začel. Preživimo še teh par dni, pa bodo prazniki. Ve, ki delate, ste kaj proste? Jaz sem doma celih 10 dni user posted image . Vmes pričakujem user posted image , upam, da mi dopusta ne bo pokvarila user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 8:29:29   
škatek
IZVIRNO SPOROČILO: Ella 33

tud mene lahko obarvate v modro,



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Vse je zrihtano, jaz pa čakam in čakam, da bo čimprej ta 26, da vidim, če nam je kaj uspelo...Znakov nimam nobenih...sicer je pa še celih osem dni do tja...in verjetno bom še kakšen dan počakala s testom, al pa tudi neuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sem imela ta vikend obiske in sem vidla mojo pupo kako pogreša družbo...sploh zvečer, ko je treba it spat...so se vse tri pupce spravile v taveliko posteljo (beri: midva sva spala v dnevni) in so brez problemov vse tri zaspale...


Zdej se grem pa pripravit za kratek neutrudljiv tek..tako malo za dušo in za sprostitev, ker vsaj takrat ne mislim na nič...niti na to ali mi je uspelo ali neuser posted image user posted image

...se tipkamouser posted image

(odgovor članu Ella 33)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 9:34:41   
SILVA
Vsem novim nosečkamuser posted image user posted image user posted image  , za tiste, ki pa še čakate pa držim velike pesti zauser posted image .

Jaz pa sem za ta mesec čisto zakalkulirala pri računanju menstruacije in plodnih dniuser posted image .
Ne vem, kako mi je uspelo, da sem si na koledar označila, da sem dobila tetko en teden prej in sedaj sva glih v času ovulacije user posted image . Tako, da sedaj prvič po 6 letih upam, da bo user posted image  prišla, ker imava šele naslednji ciklus zeleno luč po operaciji. Včeraj pa sem imela neki rjavi izcedek, sem že mislila, da bo prišlauser posted image , čeprav 5 dni prezgodaj, pa nič, danes nobenga izcedka večuser posted image
Sem samo malo pojamrala tukaj, čeprav sem ta mesec samo navijačicauser posted image

(odgovor članu škatek)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 13:34:07   
cina
Jada82 in vesper, hvala za nasvete. Po premisleku sva se odločila in včeraj naredila test Cb zjutraj, pokazal se je minus. user posted image Test sem naredila zaradi nasveta med.sestre in kot pravi Katte, se pri IUI ve, kdaj je bila ovulacija in baje po 14ih dneh lahko delaš test. Ne glede na cikluse.
Drugače pa user posted image še vedno ni, danes je 29.dan, letos sem imela cikluse 26., 27. in 30.dan. Ne vem ali je še kaj upanja za naju ta mesec. Sem že čisto obupana od vsega skupaj.... user posted image user posted image user posted image

Držim pesti za ostaleuser posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 14:22:07   
Katte
cina - user posted image user posted image user posted image .
Ne vem, kaj naj rečem. Enim tudi šele kasneje pokaže test pozitivno. Malo možnosti še imaš, dokler ne priteče user posted image . Mogoče se je user posted image  malo kasneje vgnezdil.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 15:43:40   
Arual
Hey.

No punce, kako?? Jaz še čakam na tečko. Danes je že 46 dan, test je bil prejšni teden negativen, tako da ni upanja za user posted image . Sedaj samo čakam, da se user posted image prikaže. Jo že nestrpno pričakujemuser posted image .

Čestitke nosečkam!!

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 16:19:35   
vesper
cina user posted image user posted image ampak jaz še ne bi obupala na tvojem mestu. Jaz imam tri prijateljice, ki jim je test pokazal pozitivno komaj po zamujanju M in to kak teden po zamujanju. Pred tem so nardile teste in je bilo vse negativno, potem pa plusek. Tako da, vse možnosti še imaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
javi kaj bo čez kak dan user posted image

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 16:46:55   
kejt2
cina user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 20:09:52   
cina
Hvala vam punce! Res ste najboljše! user posted image

Potihem upam. user posted image   Zaenkrat nič ne kaže ne za eno, ne za drugo. Upam, da user posted image še vedno ne bo in kmalu
zagledam plusek, ki ga ponoči že sanjam od želje po user posted imageuser posted image



(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: II pričakujemo aprila 2011
18.4.2011 20:21:51   
Jada82
Cina in Arual user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Eh ta user posted image !
Upam za obe na najbolje. Če se ima za vlit, naj se pa čim prej, da gresta lahko v novi krog!

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 3:17:40   
Anonimen
Evo, pišem kot anonimna, ampak samo zato, ker vem da berejo tudi osebe, ki bi sigurno nesle na šihtu naprej, pa hočem sama povedati, ko bo čas....
torej Jassiki je pred parimi minutami cb pokazal + user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej vem kera zgodnja ura user posted image Samo vstajam za na šiht ob 4.30, pa sem rekla, glede na to, da je v nedeljo fs pokazal tako raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahlo črtico (da bi si jo lahko tudi izmislila), da ponovim čez 2 dni s cb z jutranjim urinom. In zbudila sem se ob 3.00 in evo. Ne znam povedat kako sem srečna user posted image . Hecno pa ravno ta mesec, kos em bila skorej prepričana, da nič ne bo, ker sva po mojem zamudila O za 5 dni user posted image Res je tako, da takrat ko najmanj pričakuješ pa je!
Punce, še naprej bom z vami in držim pesti za vsako posebej, da se mi čim prej pridružite. Vse si to zaslužite (ker ste res borke) in upam, da čim prej ugledate user posted image user posted image


(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 3:21:31   
Anonimen
Joj no, šele zdaj sem videla, da sem pisala pod aprilke, ne pod prvi poizkus zanositve... Eh, malo sem zmedena očitno. Ampak vas punce tudi redno berem in navijam z vami, zato me je pa zaneslo.
Jassika

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 7:23:49   
Katte
Nič hudega, Jassika. Tudi tukaj smo vesela lepe novičke.
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 7:53:42   
škatek
user posted image

Jessika......kot pravi Kette, tudi me smo vesele zate...Pa lepih 9M ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem končala nočno..sedaj peljem malo v vtrec in potem ne vem kaj bom delala...verjetno bom malo šla spatuser posted image user posted image user posted image

Punce a že kaj farbate jajčka...jaz sem letos naredila eno lepo dekoracijo iz čokoladnih jajčk...je izpadlo prav lepo...vsi si pa samo sline cedijo, ker bi radi pojedli to čokoladno drevesceuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 16:10:29   
škatek
mene pa takoooooooooooo zgaga pečeuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pa riga se miuser posted image user posted image user posted image

kako ste kaj punce danes???

nikjer nobeneuser posted image user posted image

men se pa mal čvekauser posted image

(odgovor članu škatek)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: II pričakujemo aprila 2011
19.4.2011 17:06:59   
cina
Tukaj še ena, ki se ji čveka. user posted image   Že odštevaš dneve?

(odgovor članu škatek)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?