|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2011
6.3.2011 13:40:15   
Ella 33
Pozdravljene punce,

tudi jaz se vam pridružujem. Za mano je SS v l. 2010, in uspešno opravljena histeroskopska operacija (odstranitev pregrade). KT moram jemati še slabih 14 dni, po prvi user posted image po OP pa veselo na delo ;)) upam da končno zopet zagledam magični user posted image

Močno močno držim pesti za vse vas user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo aprila 2011
6.3.2011 19:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arual

Poka - sem že bla na hsg, pa je blo vse vredu. Tak da dalje takrat niso delali. Saj sem sama kriva morala bi zgubiti caa. 15 kg, da bi me še dali na laparoskopijo - prevenitvno. No,pa še jih nisem, in zdaj samo jamram kak nam ne rata. Sama sem kriva in zdaj pač posledice sama občutim. Nisem se nikol posebej potrudila, da bi izgubila to težo. Sedaj pa mi ne preostane druga kot to. Zgleda, da pri meni res teža vpliva na to, ker sem se zaradi kontracepcije oziroma zelo povečanega apetita zredila 40 kg. Kilogrami pa mi nikakor ne padejo, zgleda da je res to v moji glavi in se morem bolj sprostit in pozitivno razmišljat. Se bom pa zato zdaj toliko bolj potrudla, pa ima da jih je do junija vsaj 15 kg manj. To bo k večemu dobro za mene in moje zdravje, ker sedaj se res ne počutim več dobro!! Ojoj, kje sem imela pamet. user posted image


te čisto razumem, jst sm se tudi zaradi KT kr redila in redila, ful sm imela večji apetit...res je težko to nadzorovat. se mi je pa k sreči zgodilo to, da so mi šle sedaj po prenehanju KT kile kar same dol in sem sedaj na istem kot pred KT. držim pesti zate user posted image

(odgovor članu Arual)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo aprila 2011
6.3.2011 19:46:10   
Lineta
še mene lahko date pod navijačice user posted image user posted image user posted image če se vam pridružim na seznamu pa še sporočim... 

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo aprila 2011
6.3.2011 21:03:49   
Poka
user posted image Arual - držim pesti. To je kar težka stvar,ampak konajdeš ustrezno motivacijo, gre dol nevede... Tudi jaz imam kar nekaj kg preveč - sem se tudi zredila za 18 kg v vseh teh letih, pa je res težko... Problem je stresno življenje, ko pa si stvari urediš, je tako vseeno ali imaš 5 preveč ali 40, ker ko boš našla motivacijo in ko boš padla v to, bo šlo zlaha, boš videla... Če se ti ne mudi, ne preveč hitet, ker res ni zdravo preveč na hitro...

Ko padeš v novi način življenja - kar sem jaz npr. par let nazaj res naredila, tekla na dan po deset km, začela jest zelenjavo - če ti povem, da je nisem nikoli marala, zdaj pa pojem skledo solate, pa sploh ne maram več mesa user posted image  In ti povem, da sem se počutila odlično, noro fajn. Trenutno imam stresno življenje in malo manj pazim,manj se gibam, pa vidim, da ni OK - ampak dejansko gibanje in pravilna prehrana odganja stres, veš pa tudi, da če si pod stresom, tako težje prideš do user posted image . Tako da - počasi, po malem, pa bo - sej tu se tudi spodbujamo med seboj. user posted image

(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo aprila 2011
7.3.2011 7:21:06   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
twixy (x. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 9
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo aprila 2011
7.3.2011 14:41:44   
Jada82
Evo, meni se danes nakazuje M, tako da bo verjetno trajalo kakšnih 5 dni, potem pa akcija user posted image user posted image user posted image  Sej točnega datuma ne vem, vendar vedno, ko sem bila brez KT, sem imela bolj dolg cikel, sigurno 30 dni, če ne več ... že komaj čakam, da začnemo, pa da vidimo kako bo  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo aprila 2011
7.3.2011 15:17:00   
Arual

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Ko padeš v novi način življenja - kar sem jaz npr. par let nazaj res naredila, tekla na dan po deset km, začela jest zelenjavo - če ti povem, da je nisem nikoli marala, zdaj pa pojem skledo solate, pa sploh ne maram več mesa user posted image  In ti povem, da sem se počutila odlično, noro fajn. Trenutno imam stresno življenje in malo manj pazim,manj se gibam, pa vidim, da ni OK - ampak dejansko gibanje in pravilna prehrana odganja stres, veš pa tudi, da če si pod stresom, tako težje prideš do user posted image . Tako da - počasi, po malem, pa bo - sej tu se tudi spodbujamo med seboj. user posted image


Se strinjam s tabo. Ta stres nas nam samo še bolj otežuje. Pa bomo lepo počasi pa bo user posted image

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo aprila 2011
8.3.2011 10:35:22   
witch
"Ženske ne tarnajo. Sočne so in zaupajo svojim instinktom. Ne moledujejo. Meditirajo. S srcem izbirajo pot. Goreče se zavzemajo. Resnico govorijo s sočutjem. Poslušajo svoje telo, se na novo izumljajo, ko je treba, in uživajo v lepih stvareh v svojem življenju."

user posted image

Vse najboljše za dan žena! Uživajte v vseh lepih stvareh v življenju


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Ella 33)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo aprila 2011
8.3.2011 12:02:44   
twixy
Hellou babike. user posted image

Vesel dan žena vsem skupaj!

Oooo, jada82 ja, februarka sm tut bla. user posted image Super,da bova tukaj skupaj klepetali, še boljše pa bi blo,da obe zagledava en veeelik +!!user posted image

Za seznam, + pričakujemo nekje 10. aprila..user posted image

navijačice
, suuuper steuser posted image user posted image z vašim navijanjem bojo pluski kr deževaliuser posted image


_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo aprila 2011
8.3.2011 14:20:57   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 9
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 9:44:22   
Nutry
Pozdravljene!

Tečke ne pričakujem 8.4. Sem v 33 krogu in ta mesec grem v 1. postopek IVF.
Sedaj pa je že res čas, da ugledam +

Lep dan vam želim,

Nutry

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 10:19:33   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 10
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta


< Sporočilo je popravil Katte -- 11.3.2011 10:20:03 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 10:58:25   
Jada82
Hej, še dobre pol mesca, pa je že naš mesec user posted image user posted image user posted image  Komej čakam. Jz mam zaenkrat še user posted image , pa komaj čakam da izgine, da začneva user posted image  in da vidimo. Ker bom 1. mesec po KT, kar upam, da se bo prijelo user posted image user posted image user posted image  Sm smešna, a?

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 12:40:56   
evelin
Evo pa sem se iz marca preselila k vam.

Ne pričakujem je okoli 8.4. Sem pa 2. krog po SS, ki sem ga imela v decembru

< Sporočilo je popravil evelin -- 11.3.2011 12:41:58 >


_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 12:53:11   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 11
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo aprila 2011
11.3.2011 20:18:12   
vesper
hej, da se še oglasim tukaj. A se vam lahko pridružim v aprilu. Tečka je prišla danes, tako da je ponovno ne pričakujem 8.4 (4.krog po laparo)
Gremo v nove boje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo aprila 2011
12.3.2011 18:53:02   
Anonimen
oh, meni se user posted image kar nekaj mešajo zadnje čase, tako da en vem točno kdaj bo prišla... marca user posted image ne more bit, tako da kr upam da kaj nastane aprila user posted image bomo vidli....
datuma za na seznamček ne vem, lahko me napišete pod x.4.

držim pesti, da bomo konec meseca vse roza user posted image user posted image user posted image


Anonimna AR

(odgovor članu Ella 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 8:47:22   
Jada82
Evo, mi2 greva dons v akcijo user posted image  user posted image user posted image user posted image  Pa v nove boje, hehe. Se že kar veselim, pa upam, da nama nekje do jeseni uspe user posted image user posted image user posted image  No ja, pravzaprav upam, da že prej, heheh. Sem kar mal neučakana.
O naj bi po mojih čist približnih izračunih imela nekje konec drugega tedna, ker pa sem 1. mesec po KT, ne vem točno, kakšen bo cikel, tako da bova ta mesec rajš kar na 2-3 dni, za vsak slučaj. Potem naslednji mesec, če sedaj ne bo uspelo, pa bom uporabila O teste.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 9:13:40   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 13
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 9:37:56   
Anonimen
Takole, moja marčevska user posted image je prišla, tako da sedaj vem da je v aprilu ne pričakujem okoli 11.4.  Čeprav nimam zelo rednih cilkov, mislim da bo enkrat takrat. Oz...upam da je ne bo!! user posted image user posted image user posted image

Me pa skrbi, ker sem zadnje čase občasno pod groznim stresom...a mislite da to lahko škodi?
A lahko vzamem persen, ali ga v user posted image ne priporočajo?

Lep dan!


Anonimna AR

(odgovor članu Ella 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 10:07:13   
krisv
Punce drage, evo mene z dopusta. Sicer sem še vedno v bolnici, ampak grem danes ali jutri domov. Laparoskopija ni uspela, ker se je endometriozno tkivo že preveč razraslo in so me morali klasično rezati. Zato bo tudi okrevanje malo daljše  in se vam v tem krogu pridružujem kot navijačica. user posted image  Zdaj pa grem prečekirati ostale teme, da pridem na tekoče user posted image . Lepo vas je spet brati, čeprav sem upala, da nekaterih več ne bom našla tukaj, ampak pri user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 10:41:13   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 13
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 10:43:22   
Katte
Dobrodošle, nove sotrpinke. Pozdravljena nazaj tudi krisv.
Jaz navijam in upam, da zagledam user posted image  v februarju in ostanem tukaj samo navijačica.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 11:29:53   
Anonimen
Ker me je marca obiskala ta user posted image , se selim k vam v april je zdej pa zares ne pričakujem 9.4. to bo pa najin 9 krog....

Veliko user posted image user posted image user posted image user posted image za nas vse

(odgovor članu krisv)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo aprila 2011
14.3.2011 12:35:16   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
zebr4 (2. krog po laparo&histero)

5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
 
25.4.
SILVA (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 14
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?