|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo aprila 2011
29.3.2011 19:38:26   
tanova smeška
vsak dan? Ni optimalno na 2-3 dni, saj se spermiji ne obnovijo v enem dnevu user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo aprila 2011
29.3.2011 20:52:14   
Medea10
Okrog O sva se odločila, da bova vsak dan (dan pred in dan po). Zamešala sem pa datum, kdaj bi jo naj imela in sva pač vsak dan. Meni se je zdelo kar fajn user posted image
Pravijo pa da je (baje) 2-3 dni za tiste, ki imajo slabšo kvaliteto sperme. Kolk pa je to res pa nimam pojma.

< Sporočilo je popravil Medea10 -- 29.3.2011 20:54:51 >

(odgovor članu tanova smeška)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo aprila 2011
29.3.2011 21:33:02   
Agnes27
Bom poskusila kejt user posted image   Če ne prej pa po prvem pregledu.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 7:23:55   
Katte
Dobro jutro, punce. Še malo, pa bo naš mesec. Jaz sem sicer bolj pri koncu, imam še M, ampak ni panike, bo tudi to hitro minilo. Tudi ta teden se je šele dobro začel, pa je že sreda user posted image .
witch, držim pesti na rokah in nogah, da čez kak teden zagledaš plusek. Ravno tako tudi za ostale, ki ga pričakujete na začetku aprila.
Medea10, dobrodošla.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 7:25:49   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
srečica17 (x. krog)
 
5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
13.4.
Medea10 (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
kejt2 (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
22.4.
mladika (2. krog po laparo)
 
25.4.
Katte (11. krog)
Niri (2. krog)
 
26.4.
škatek (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
wbm3 (x. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 23
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi, SILVA, a.user posted image ,
zebr4, sashy


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 9:22:54   
CariSSa10
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

a je še katera imela 1. mesec po končanju jemanja KT težave s ciklom? 


Moja kolegica je zanosla takoj prvi mesec po prenehanju jemanja KT.
prvo ji sploh na misel ni prišlo da bi lahko bla noseča. ko ni in ni blo user posted image , je misla da je kaj narobe..že glicala ginekologinjo in se naročla da ji bojo umetno sprožli krvavitev, pol pa le pomisli na bebico in valda je testek pokazal plusek ;) eni majo res srečo
tak da upanje ostaja user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 9:30:07   
Jada82
Dobro jutro!
Evo, dons mam spet kr ene bolečine ... take blage user posted image  Eh.

Drugač pa Medea10, dobrodošla tudi tukaj! user posted image

Witch - držimo držimo pesti, da zdaj bo pa ja user posted image !!! user posted image user posted image

user posted image  - uh, midva sva za 1. user posted image  se živo probavala - en mesec čist cel mesec vsak dan - nič! En mesec cel mesec na 2 dni - nič. Dost mescov pač random - nič! No, uspelo je z O testi, ko sva user posted image  pač točno na dan ovulacije. user posted image user posted image

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 9:36:23   
kejt2
Witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 13:31:37   
Anonimen
witch, naj ti končno uspe! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kejt2)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 13:33:45   
Anonimen
Bom pa najprej tukaj povedala, da je vaše držanje pesti pomagalo. Danes sem imela pregled in je vse OK. Sem takale že od zjutraj... user posted image ! Srček bije, velikost 20mm - ustreza 9t2d. Vesela, vesela, vesela! Zdaj pa hitro za mano! user posted image

auser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 14:04:25   
Medea10
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bom pa najprej tukaj povedala, da je vaše držanje pesti pomagalo. Danes sem imela pregled in je vse OK. Sem takale že od zjutraj... user posted image ! Srček bije, velikost 20mm - ustreza 9t2d. Vesela, vesela, vesela! Zdaj pa hitro za mano! user posted image

auser posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 14:22:36   
Katte
Anonimna user posted image , kot sem obljubila - jokam od sreče. Ampak samo v sebi, ker sem v službi in bi me sodelavka v pisarni čudno gledala, če bi se začela dreti user posted image .
Cartaj svoj trebušček, uživaj v vseh tegobah nosečnosti, pa ne pozabi na nas, hočemo kakšno poročilo, kako ti gre user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 14:47:05   
Niri
Heeej punce hvala vsem za dobrodošlico se takoj bolj domače počutim tukaj :) Zato Medea10 dobrodošla med nami :)

Sicer pa Katte te razumem...imam tudi jaz še M in komaj čakam da gre, da greva v akcijo.

Pa midva tudi ne vsak dan ampak tam na 2 dni, mogoče malo bolj pogosto takrat ko mislim da je O...

Witch ti boš ziher otvorila roza mesec :) Držim pesti zate!

Nama je drugače ratalo prejšnjič v prvo zanosti samo je potem v 6 tednu sledil SS... :( In sem zdaj ko sva začela delat ponovno kar nekako pričakovala, da bo spet v prvo in ni bilo...sem 2 dni skup jokala :(
AMpak na srečo je nov mesec, nova priložnost...

Anonimen čestitke! Upam, da se ti kmalu vse pridružimo!

Roza,roza,roza,roza...user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 15:17:29   
krisv
Bliža se april, pomlad je končno zagotovo tukaj in SONČEK sije že z vso močjo. Če nas to ne napolni z optimizmom, ne vem kaj nas lahko.
Vsem, ki vam marca ni uspelo zagledati user posted image , želim obilico potrpljenja in veliko užitkov med user posted image . Vsem, ki pa že nestrpno držite teste v rokah in se prepričujete, da bi še en dan počakale z njim, pa pošiljam user posted image za srečo, predvsem tebi Witch. Jaz še čakam na prvo M po operaciji in zeleno luč, da bomo znova lahko štartali po tej "zanimivi" poti. Bodite nasmejane!!!!

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 20:15:47   
srečica17
Čestitke anonimnauser posted image .....naj ta srček še dolgo dolgoooooo bije:-)......ti pa uživaj.....user posted image user posted image

Witch.......naredi otvoritev, da ti lahko sledim.user posted image
Čeprav..........mislim, da ti ta mesec še ne bom mogla slediti.......imam občutek, da se bližaaaaaaauser posted image .
No , ampak naslednji mesec grem pa u "hud" boj (ivf)......tko da........upajmo da rata v aprilu......če že marca ne bo.user posted image

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo aprila 2011
30.3.2011 21:50:48   
Arual
Hey.

Uh, še malo pa naš mesec user posted image user posted image user posted image To bo roza barve user posted image user posted image

Pri nas je tako tako, čakamo kaj bo, nič posebnega ni, razen da pijem rmanov čaj in sedaj bom videla če kaj pomaga pri ciklusu!! Sem zdaj bla bolj malo gor, ampak v mislih sem vedno z vami.
No, to leto se je zame drugače začelo precej bolje, sem diplomirala, sedaj pa sem dobila delo za 2 meseca, upam da me bodo potem res zaposlili. Ker sem sedaj samo na usposabljanju, ni moja stroka ampak vseeno, v današnjem času že skoraj nimaš kaj izbirat user posted image . Tako da same pozitivne stvari, sedaj še samo user posted image pa bo. Uh, to bi bilo veselje!!

Punce, želim vam, da se začnejo uresničevati vaše - naše željeuser posted image user posted image user posted image !!!

Lep pozdrav

_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 7:10:31   
Katte
Arual, se ti je kar lepo poštimalo letos. Manjka ti še samo mogoče služba za nedoločen čas in pa definitivno ena pikica v trebuščku user posted image .
Si pa hitro dobila službo. Super, tudi, če ni v tvoji stroki. Jaz sem po končanem faksu rabila 2 leti, da sem dobila službo, ki je sicer v moji stroki, ampak ne tisto, za kar sem študirala. Ampak se je čisto uredu izšlo.
Jutri se začne naš mesec, čakam na dobre novičke.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 8:41:54   
sashy
Dajmo punce, močno navijam in držim pesti za roza barvo. Meni je uspelo ta ciklus s pitjem krvomočnice, sicer ne vem, če je res to kaj pripomoglo k temu, je pa vredno poskusit.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 9:50:14   
Jada82
Men se pa na čase kar mal zamegli pred očmi ... user posted image  Je to kakšen znak?
V 1. nosečnosti mi je blo na začetku (sam že po testu - ko sem že vedela, da sem noseča ... sem bla že par mescov noseča) včasih za skup past .. sem se mogla kar hitro vsest ... kar meglit se mi je začelo.

Kaj pa vem? Evo, jutri je april, men že psiha dela ... user posted image

Sicer pa želim vsem vsem vsem, da zagledajo user posted image /user posted image  ta mesec!!!!!!

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 12:47:59   
alfi
Ojla! Še jaz se vam pridružim če žiheruser posted image
Jaz imam danes 14 dan ciklusa,tako, da se približuje O. Drugače pa je to sedaj že 10.mesec kar se trudimo  zauser posted image .

Jada82 ja tudi meni se je pri prejšni nosečnosti večkrat zameglilo in zavrtelo, drugih posebnih znakov pa nisem imela, aja pa v dveh mesecih sem dvakrat po tri dni krvavela, sem mislila da je bila user posted image , ko se mi je pa čudno zdelo ko tretji mesec še ni bilo user posted image  sem naredila test in je bil pozitiven, bila sem že 9tednov user posted image .

Sashy povej mi kje si ti dobila ta čaj, bi jaz tudi probala, kako se ga pa pije, večkrat na dan ali kako drugače?

Tud jaz navijam za vse, da kmalu ugledamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 13:01:54   
Katte
Dobrodošla, alfi. Hvala za navijanje, tudi jaz navijam zate. Samo pridno user posted image  te dni, da se bo prijelo user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 13:03:24   
Katte
user posted image
 
user posted image  ali user posted image  pričakujemo:
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
1.4.
witch (16. krog)

2.4.
srečica17 (x. krog)
 
5.4.
Luna* (x. krog)
 
8.4.
Nutry (33. krog/1. krog IVF)
evelin (2. krog)
vesper (4. krog po laparo)
 
9.4.
pikicaa25 (9. krog)
 
10.4.
twixy (x. krog)
 
11.4.
Jada82 (1. krog)
anonimna AR (x. krog)
 
13.4.
Medea10 (x. krog)
 
14.4.
Poka (x. krog)
kejt2 (x. krog)
 
15.4.
xoxox (2. krog)
 
18.4.
CariSSa10 (2. krog)
 
22.4.
mladika (2. krog po laparo)
 
25.4.
Katte (11. krog)
Niri (2. krog)
 
26.4.
škatek (x. krog)
 
x.4.
Arual (42. krog)
Ella 33 (1. krog)
a.afrodita (x. krog)
wbm3 (x. krog)
alfi (10. krog)
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Skupaj nas je: 24
 
Nosečk: __
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
Navijačice:
Katte, witch, Nusyka,
Lineta, krisv, Agnes27,
candi, SILVA, a.user posted image ,
zebr4, sashy


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 14:34:07   
sashy
alfi: Krvomočnico lahko dobiš v Sanolaborju, pije se pa dva dl zvečer

_____________________________

Moji sončki:
Anej 5.5.2008
Taja 23.11.2009
Brina 5.12.2011


(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 15:50:12   
alfi
Sashy hvala za informacijo, jo grem že danes iskatuser posted image
Kdaj si jo ti začela pit in koliko časa si jo ,da ti je potem ratalo, če smem vprašat???
Lep dan še naprej user posted image  pa pridno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo aprila 2011
31.3.2011 17:05:52   
witch
Punce hvala vsem za pikepoke in dobre želje. Če je bila takrat O sem danes že 16. dni po. Ni znakov za M ne za N. Počutim se čisto ok, BT visoka še vedno. Hmmm ne vem kaj je zdaj to. V skoraj enem letu ko si merim bt me ta še nikoli ni izdala. Vedno je bilo 14 dni po O M.
Upajmo na najboljše user posted image

Jutri se začne naš mesec. Mesec roza barve. Upam, da bomo vse rozike user posted image user posted image da bo april čim bolj rozaaaaa user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?