|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.10.2011 11:17:23   
PapuaNG
Pozdravljene, se opravičujem, ker vam vpadam v temo, a me je moj dragi prosil, če vam lahko posredujem spodnje sporočilo. Če katero zanima, vljudno vabljene, ravno tako prosim posredujte sporočilo prijateljicam, znankam, ki bi jih utegnilo zanimati...tenk ju :)

Spoštovani starši!
Za potrebe snemanja TV oglasa za blagovno znamko Intersport IŠČEMO SVETLOLASE FANTKE od 2. do 3. leta starosti in FANTKE (ne glede na barvo las) od 3. do 5. leta starosti.
Vse zainteresirane starše prosimo, da na blaz.taljan@gmail.com pošljejo kontakt, mi pa vas bomo poklicali in povabili na casting, ki se bo odvijal v prihodnjih dneh, najverjetneje v sob. 22.11. ali v ned. 23.11.
Konkretno se za TV oglas išče otroka, ki bo del družine.
Snemanje bo potekalo 03.11.2011, torej en snemalni dan.
Predviden honorar za malčke je 200eur/bruto.
Za potrebe snemanja se bomo prilagodili bioritmu izbranega fanta.
Spodaj pa je povezava na zadnji TV oglas, kjer smo potrebovali 1 mesec starega dojenčka.
http://www.nora-pg.si/si/showreel/tv-oglasi/movie/69162/

Lp
Blaž Taljan
040564194

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.10.2011 13:41:02   
kiara24
Jancci- super za dopust, lepo da ste uživali... a kar delat boš mogla že. joj kolk gre hitro cajt naprej.

Ronja- strogo počivanje vem kako je to, samo se kar da , moraš gledat na cukrčka v tebi!

V gl. jaz imam pestro doma in povsod.... tako da nimam nič časa za RR.

Ploha- še enkrat sem ti pisala ZS ne vem ali nimaš časa odgovorit ali si mi kaj zamerila....

No pa še to imamo prebioto  arkado jo je stolkla v nedeljo popoldan sva bili na dežurni in je dobila trakove do pon. jih mora imeti gor. Ko sta z očijem prišla domov me je skoraj pobralo.

Šibam po Klaro.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
19.10.2011 14:17:15   
Ploha
ja kuko pa to, takoj sem ti odposlala, očitno spet ni pršu, tale ljuba RR, bom pol še 1x, sam zdele letim po mančko...

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 6:57:13   
krtekxx
Da še jaz kaj napišem: BB je bila 2 dni doma, ker je nos zgledal po nedeljskem ponesrečenem skoku iz prtljažnika avtomobila grozno. Ponedeljkov večer sva preživeli na urgenci, travmatologiji, saj so me vsi strašili, da je oteklina na korenu nosa med očmi lahko nevarna. Naredili so en x-ray posnetek noska, rekli da ni panike, nič ni zlomljeno, leta 2027 zagotovo lahko kandidira za miss, če ne bo nadaljnih poškodb...tako. Nos pa zgleda sedaj mavričen. Se ji je pa iz ponedeljka na torek ponoči (ob polnoči sva prišli iz urgence) vlila kri iz nosa in se ji nekako zataknola v nosku, da je potem kihnila sredi najine postelje (je spala preventivno pri naju, ker so naročili, da jo je treba opazovati) - kri je špricnila daleč naokoli.
Kiara, vidiš, najini punci selahko enakovredno kosaza z Zavcem kar se tiče poškodb user posted image . No, če hujšega ne bo, bo ok.
Komaj čakam današnjega popoldneva in upam, da bo snega vsaj za vzorec, da bomo lahko potegnili ven sanke in šli na najbližji klanček. Jutri pa otvoritev zimske biciklistične sezone.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 8:31:06   
kiara24
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

Da še jaz kaj napišem: BB je bila 2 dni doma, ker je nos zgledal po nedeljskem ponesrečenem skoku iz prtljažnika avtomobila grozno. Ponedeljkov večer sva preživeli na urgenci, travmatologiji, saj so me vsi strašili, da je oteklina na korenu nosa med očmi lahko nevarna. Naredili so en x-ray posnetek noska, rekli da ni panike, nič ni zlomljeno, leta 2027 zagotovo lahko kandidira za miss, če ne bo nadaljnih poškodb...tako. Nos pa zgleda sedaj mavričen. Se ji je pa iz ponedeljka na torek ponoči (ob polnoči sva prišli iz urgence) vlila kri iz nosa in se ji nekako zataknola v nosku, da je potem kihnila sredi najine postelje (je spala preventivno pri naju, ker so naročili, da jo je treba opazovati) - kri je špricnila daleč naokoli.
Kiara, vidiš, najini punci selahko enakovredno kosaza z Zavcem kar se tiče poškodb user posted image . No, če hujšega ne bo, bo ok.
Komaj čakam današnjega popoldneva in upam, da bo snega vsaj za vzorec, da bomo lahko potegnili ven sanke in šli na najbližji klanček. Jutri pa otvoritev zimske biciklistične sezone.



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ploha- ja nič nisem dobila oz. enega prvega kaj več ne. Ni panike boš že ko boš imela čas.

Šibam pospravit nekaj stvari pol pa v Kr v tem groznem vremenu malo po trgovinah pa pol po Klaro in  obiske dobimo. Mojga itak cel dan ni tako da bom sama z malim dvema.

Ne vem kaj mi je, ko dam Klaro spat me ob njej zmanjka je pa res da so 3 tedni ponoči že obupni.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 17:50:58   
Jancci
Danes so rodile 3 moje kolegice...same punčke.. Nija, Ronja in Ajda.
ČESTITAM!!!!!

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 20:56:17   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Danes so rodile 3 moje kolegice...same punčke.. Nija, Ronja in Ajda.
ČESTITAM!!!!!


a od ane dolinar?

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 21:23:00   
Jancci
Ja, ti Serlok Holms (Ploha) :D Ronja je od Ane.:) V bistvu smo mi bolj frendi z njenim ocetom JD, Ana je bila pa pri nas zadnjic 1x, ko sva ji s sestro posodle cotke za malo bejbo. Nija je od moje sodelavke, Ajda pa od ene daljne zlahtnice. :p

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
20.10.2011 22:00:57   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Jancci

Ja, ti Serlok Holms (Ploha) :D Ronja je od Ane.:) V bistvu smo mi bolj frendi z njenim ocetom JD, Ana je bila pa pri nas zadnjic 1x, ko sva ji s sestro posodle cotke za malo bejbo. Nija je od moje sodelavke, Ajda pa od ene daljne zlahtnice. :p


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a vidš, JD ima super glas! user posted image user posted image

pa čestitke vsem 3! user posted image

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
22.10.2011 14:58:02   
farfala
A tu pa ni nobene več?

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
22.10.2011 16:16:46   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: farfala

A tu pa ni nobene več?



vse smo na fb user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
23.10.2011 15:21:12   
kiara24
Jaz pridem gledat pa vidim da se nič ne dogaja....

Ploha- sam tolk da veš sem ti poslala že link za slikico pa ne vem če jo lahko odpreš?!

Lepo nedeljo mi smo ravno po kosilu ker smo se prej potepali smo plavali v Welnes Živa na Bledu.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
26.10.2011 9:43:56   
farfala
ronja me smo na fb, pridi!user posted image user posted image

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
26.10.2011 10:47:50   
ronja
Uh, pa bo očitno res treba... Pa mate tam kako skupino ali kako to zgleda? nimam pojma o teh rečehuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
26.10.2011 15:37:59   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uh, pa bo očitno res treba... Pa mate tam kako skupino ali kako to zgleda? nimam pojma o teh rečehuser posted image


to je zaprta skupina, in ja klepeta se! Nujno nared profil, pa glej da me daš za prjatlco :P user posted image user posted image user posted image user posted image pa ma da vse 3 slike al kok jih že mam gor všečkaš in sam hvališ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
26.10.2011 22:07:22   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uh, pa bo očitno res treba... Pa mate tam kako skupino ali kako to zgleda? nimam pojma o teh rečehuser posted image


to je zaprta skupina, in ja klepeta se! Nujno nared profil, pa glej da me daš za prjatlco :P user posted image user posted image user posted image user posted image pa ma da vse 3 slike al kok jih že mam gor všečkaš in sam hvališ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa ti si taprava...kje jih pobiraš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
26.10.2011 22:11:41   
ronja
Ok, bom zrihtala - enkrat do poroda, oki?user posted image
Ploha tvoji punci sta pa itak najnaj - tukaj speči izvzetiuser posted image .


< Sporočilo je popravil ronja -- 26.10.2011 22:12:26 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
27.10.2011 8:34:29   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: nina166


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uh, pa bo očitno res treba... Pa mate tam kako skupino ali kako to zgleda? nimam pojma o teh rečehuser posted image


to je zaprta skupina, in ja klepeta se! Nujno nared profil, pa glej da me daš za prjatlco :P user posted image user posted image user posted image user posted image pa ma da vse 3 slike al kok jih že mam gor všečkaš in sam hvališ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa ti si taprava...kje jih pobiraš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

ta je iz resničnega življenja, kako so ljudje občutljivi, če jim ne komentiraš ta 1576 slike k so jo gor dal, in je na las podobna ostalim 465, k sm jih všečkala...resno...jaz gledam, komentiram pa res malo in tud od drugih ne pričakujem da meni to delajo jaooo, pač pokažem, če koga zanima kako sta recimo M&M zrastli, to je pa to...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
27.10.2011 8:35:08   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ok, bom zrihtala - enkrat do poroda, oki?user posted image
Ploha tvoji punci sta pa itak najnaj - tukaj speči izvzetiuser posted image .



user posted image user posted image tako se govori, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
27.10.2011 8:58:02   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: nina166


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Uh, pa bo očitno res treba... Pa mate tam kako skupino ali kako to zgleda? nimam pojma o teh rečehuser posted image


to je zaprta skupina, in ja klepeta se! Nujno nared profil, pa glej da me daš za prjatlco :P user posted image user posted image user posted image user posted image pa ma da vse 3 slike al kok jih že mam gor všečkaš in sam hvališ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa ti si taprava...kje jih pobiraš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

ta je iz resničnega življenja, kako so ljudje občutljivi, če jim ne komentiraš ta 1576 slike k so jo gor dal, in je na las podobna ostalim 465, k sm jih všečkala...resno...jaz gledam, komentiram pa res malo in tud od drugih ne pričakujem da meni to delajo jaooo, pač pokažem, če koga zanima kako sta recimo M&M zrastli, to je pa to...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ti pa res znaš spravit ljudi v smeh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
9.11.2011 20:42:57   
nina166
ronja kako ste pa kaj vi? Kako kaj punci?

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
9.11.2011 22:28:26   
ronja
Punci sta srčici, malo težita, če smo preveč okoli (včeraj sta meli en izpad, ker smo bili cel dan nenapovedano pri babi in dedu - smo šli seveda zaradi njiju in tam jima je bilo čisto všeč, samo potem jima pa zvečer manjka "mama-cajt" in je cel kaos - beri: jok). Jutri gremo k Ronjini prijateljici na obisk, v petek nas vabi mamin ljubavnik (se mi zdi, da ima enkrat zdaj rd) na pico, v soboto bomo končno imeli dan zase in bomo delale masko volka - sem obljubila (le kaj mi je bilo?user posted image ), v ned. moramo spet k njegovim, ker pridejo še svak &co. Tako da bo spet en bizi naporen vikend.

Svit brca, čeprav zadnje čase malo manj bojevito kot sicer, se bolj nekaj preteguje, včasih je zgledalo, ko da bo zbrcal cel svet prek trebuhauser posted image . Ampak se ga še ornk čuti. Jaz sem še kar - sem bila že čisto srečna, pa so prišli izvidi iz infekcijske... Burelija poz. in zoster poz. (protitelesa v krvi) - sem upala, da burelija ni prišla v kri, da je ostalo še v koži, potem se ne bi mogel nalest, pa za zoster sem ves čas malo upala, da to vseeno ni bilo to. No, pa je bilo. Mah, ok, sem se že sprijaznila, da se bom pač vsako nosečnost malo presekirala za te svoje pamže, samo da se potem zdravi rodijo, pa takoj vse podpišemuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
10.11.2011 9:51:54   
nina166
ronja vi mate pa res vedno zalo pestro. Malo dva sta pa res taki srčici...večkrat pokukam na tvoj forum in sta res že pravi punci user posted image Daj mi prosim povej, kako si se ti pazla v nosečnostih pri dvigovanju. Ker imaš otroke po letih bolj skupaj, si verjetno mogla punci kaj nosit, ko si bila noseča ali si se temu izogibala?


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.4.2012 18:29:38   
snikolina
Zdravo punce, kaj kej dogaja.. Sploh ni več januarčic za najt na forumu, sem morala napisat v iskalnik.. Kako ste kaj? kako so napi januarčki?? Vidim, da ste nekatere že zelo pridne že z dvemi ali tremi - DOBRE STE; ČESTITKE VSEM!! Pri nas je ANŽE še vedno sam, saj ne najdem zaposlitve.. No, upam, da se kaj oglasite tu gori, razen, če ste se že preselile na kakšen nov forum user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Januarčki in januarčice 2009 3.del
12.4.2012 20:27:18   
VRTNICA84
Snikolina poišči nas na Fb. Smo skrita skupina Januar 2009. Pa te bomo dodale.
Kako ste kaj? Velikokrat mislim na tebe.

_____________________________

Ko se otrok rodi, si ne moremo kaj, da ga ne bi ljubili in skrbeli zanj.
Epictetus

(odgovor članu snikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?