|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 10:47:12   
anja31
Punce..trenutno sem na forumu hujsanje na dolgi rok....sam se pa že en čas pripravljam da bi zacela z locevalno, saj avgusta grem na morje in bi zadevo mal pospešila......mam pa po mojih izracunih in zeljah 28 kg prevec....pa sem rekla, da bi udarila eno ornk akcijo......pol pa ko dosezem zeljeno, pa na montija.....a mi poveste, ce imam dovolj casa, ker gremo 1.8. na morje... vem, zelo ambiciozen plan user posted image .....kake so pa vase izkusnje z izgubo kg, ce se 100% drzis te locevalne po rini knjigi ???

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 10:56:17   
mausilein
anja31,dobrodošla.tudi jaz sem na forumu hujšanje na dolgi rok.
jaz počasi končujem z ločevalno dieto, saj sem si zadala -10kg za začetek. še dobro kilo mi manjka do cilja.
če se boš odločila za ločevalno, ti bo uspelo. jaz sem po tej knjigi 5 let nazaj shujšala 14kg.
tokrat nisem bila tako uspešna, ker se nisem tako strogo držala.user posted image
ampak bom junija še enkrat začela z ločevalno, da še malo oklestim svoje kg predno gremo na morje.
držim pesti, da ti uspe z ločevalno. user posted image

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 11:10:29   
anja31
mausilein hvala......bom startala s 1.4. imam pa ze svoj jedilnik za 29 dni, ki sem ga sebi na kozo sestavila....

prvi B dan bo :

z: 2 pomaranci
k: sarma brez riza,  dcl omake od sarme brez OH
v: 1/2 od kosila brez juhe

upam, da bo...res upam... bi rada imela kondicijo poleti z 1L4M staro puncko.....ne da bom ko en pujsi laufala za njo....:))

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 11:24:28   
Aisha86
Anja31, jst tud mislm, da bi ti lahko uspelo z veliko samodiscipline in seveda telovadbe (sprehod, tek...). Jaz sem pred 5imi leti shujšala v 4m samo s telovadbo in zdravo prehrano 20kg: nič jest po 18h, sladkarije adijo, prenažiranje adijo, vsak dan: 200 trebušnjakov, vzdvigovanje uteži in uro pa pol hitre hoje v hrib :) ...če boš poleg telovadbe še na ločevalni, boš pa res lahko poleti že sexy mama user posted image user posted image

Mene pa danes čaka okisan krompir v solati, zvečer pa solata s fižolom - Š dan.

< Sporočilo je popravil Aisha86 -- 28.3.2011 11:25:27 >

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 12:20:01   
anja31
Punce....a je katera v blizini Brezovice (pri LJ), pa bi se lotila vecernega teka v druzbi ?? 

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 12:22:43   
mausilein
jaz sem žal predaleč, iz ivančne gorice.user posted image

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 13:36:35   
Anonimen
Ojla punce.user posted image

Tud jaz že kakšen slab mesec ločujem, se pa ne držim tako striktno (npr. na sadni dan pojem zraven še malo sira ali skute..).

Sem pa ravno včeraj razmišljala o polnozrnatih palačinkah s skuto na dan B. V tem smislu: jajca, mleko in skuta so B, sama moka v palačinkah je pa kot kos kruha, ki je dovoljen zraven mesa. Kaj mislite?



(odgovor članu mausilein)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 14:55:21   
princeska29
ola sedaj pa se bom počasi tudi jaz pridružila ločevalni ker s herbalifom ni bilo učinka in sem zelo razočarana ; ((sem pa se tudi naročila knjigo ločevalna 90 dni,ki jo imajo sedaj v akciji za 9 eurov brez kakršnekoli poštnine in se sedaj res izplača
ko dobim priročnik tudi jaz začnem ; )dovolj imam kilogramov in skrivanja za velikimi ohlapnimi cunjami in slabim počutjem
upam da mi tokrat uspe ; )))
vsem ki pa ste že na dijeti pa obilo uspeha in le pridno naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
poleti boste že čudoviteuser posted image user posted image


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 17:21:13   
anja31
princeska29 - kdaj bos startala locevalno ?? Jaz namrec 1.4. - zanimivo B kosilo : polnjene articoke z mletim mesom v lastnem soku...njami....

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 17:23:28   
anja31
skuštrana suzi - res je glede kosa kruha v primerjavi z poln.moko...bolj vprasljivo je to, ker so tu mascobe pri cvrtju in pa mesanje B in mlečnih izdelkov, ki sicer tudi spadajo pod B, ampak mislim da se naj nebi mesalo mesa in mlecnih izdelkov....ne vem, morda pretiravam, ampak nekje v spominu mi je to ostalo... 

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 17:24:52   
anja31
Aisha86 - torej sploh nisi locevala takrat, samo zdrava prehrana in po 18 uri ne in sport....zanimivo....torej z locevanjem bi moralo it...pozdravcek 

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 21:50:43   
cebela2
jaz sem si pa danes skuhala sataraš (paprika+paradižnikova mezga in koščki paradajza + bučke)¸jutri Š dan,si bom skuhala riževe rezance, OH dan pa testenine user posted image  pa sta dva dneva rešena, pa še na sadni dan lahko to pojem user posted image  evo trije dnevi rešeni user posted image . . .danes sem ai pa privoščila kebab (meso+kos kruha)

skuštrana suzi koliko si pa shujšala v 1 mesecu

princeska herbalajf je za en k*** . . sam nategovanje folka user posted image

kar se tiče pa ločevanja, jaz to delam po občutku, se ne držim striktno. .  no in sem 'že' -1,5 kg, v 10 dneh. .. ni slabo sem kar zadovolna.

Če bi katera želela da jo dam na seznam naj mi sporoči podatke. . no lahko se pa tudi sama da gor user posted image

Če imate kašne ideje za jedilnik ga pa tudi lahko napišete

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ločevalna dieta
28.3.2011 22:18:58   
dramica
Živijo punce.Vas berem in občudujem ker ste tako dobr zagrete.Men je od poroda ostalo11kg pa bi morala dol dobit ampak men se tud ne sanja ne kaj bi si pripravla za jest.Ne znam glih ločevat jedi,kam spadajo,pa še en problem imam:jaz še dojim in ne vem če lahko začnem s shujševalnouser posted image .Je še katera,ki še ni začela da bi skup štartaleuser posted image ?Punce pa telovadituser posted image user posted image to tud pomaga.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ločevalna dieta
29.3.2011 7:44:04   
Anonimen
anja, ja, naj se ne bi mešalo npr. mleka in mesa. Ampak jaz npr. dodam mesu tud kakšen sir, kislo smetano... tako, da pomoje za včasih to ni tak problem. Maščobe bi ble pa itak samo iz skute, ker bi to pekla v pečici, brez olja.

čebela, meni je šlo dol nekje 3,5 kg v cca. 1 mesecu (mogoče malo manj), s tem, da sem vmes tudi "grešila".

Danes bo pa:
Z: jabolka (3-4)
K: pečen piščanec s sladko-kislo omako
V: kakšna zelenjavna juha ali kaj podobnega.

(odgovor članu dramica)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ločevalna dieta
29.3.2011 7:45:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dramica

Živijo punce.Vas berem in občudujem ker ste tako dobr zagrete.Men je od poroda ostalo11kg pa bi morala dol dobit ampak men se tud ne sanja ne kaj bi si pripravla za jest.Ne znam glih ločevat jedi,kam spadajo,pa še en problem imam:jaz še dojim in ne vem če lahko začnem s shujševalnouser posted image .Je še katera,ki še ni začela da bi skup štartaleuser posted image ?Punce pa telovadituser posted image user posted image to tud pomaga.



Jaz se ne bi hecala z ločevalno, dokler dojiš. Ker to je "šok" za telo in lahko izgubiš mleko. Če bi se vseeno rada zdravo prehranjevala in izgubila kakšen kg, potem predlagam, da samo nehaš jest sladkarije, sladke pijače, bele testenine zamenjaš za polnozrnate, kruh isto...

(odgovor članu dramica)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ločevalna dieta
29.3.2011 9:15:27   
m_aja
dramica -  jaz tudi dojim pa sem na dieti in zaenkrat še mam mleko sej normalno ješ ampak samo kaj ne mešaš mesa pa testenin pa to mislim da nebi smelo nič bit ampak dobro moja mala je stara 10 mesecev tak da če zmanjka nebo preveč hudo upam pa da nebo zmanjkalo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 7:17:05   
cebela2
dobro jutro punce,

kaj boste danes papcale?
Jaz imam OH dan in bo piccaaaaa (zelenjavna seveda), za zajtrk sem pa ravno kivi pojedla
Učeri sem bila pa cel dan tako močno lačna, da sem okoli 16h pojedla en košček kruha, zvečer sem pa letela na rekreacijo tako da nisem nič jedla, se mi je pa danes zjutri vrtelo za znort.. . .
no zdej pa še kavico pol pa na sestanek, pol je pa že čas za kosilo

aja. . še eno uprašanje, a se seme med obroki tudi jest. . nap. sadje oz oreščke?

(odgovor članu m_aja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 7:35:12   
Anonimen
Jutro.

Pri meni bo danes tole:
Z: dve stisnjeni pomaranči
M: jabolka
K: zelenjavna juha, pečen krompir
V: zelenjavna juha s krompirjem

(odgovor članu cebela2)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 10:01:31   
jagodka_30
Pozdravljene punce!

Sem čisto frišna med vami, kar se tiče pisanja, hujšanje pa že nekaj časa traja. Upam, da me sprejmete.

Tudi sama se borim s presladkimi dodatki na telesu (beri: odvečna teža) user posted image

Odvečne prtljage je ogromno. Z ločevalno sem štartala 07.03.2011. Imela sem 97,5kg na 165cm višine. Danes je moj sadni dan (že 24. dan dijete) in tehtnica kaže -5,9kg. Nekaj je, nekaj pa še bo user posted image

Zeloooooooo, ampak res zelo se bojim vikenda, ker me v nedeljko čaka sadni dan, v ponedeljek pa še 1. vodni dan. Sploh si ne predstavljam, kako bom to preživela.

Upam, da mi bo ob pisanju na forum lažje in seveda ob branju vaših uspehov.

Uspehi drugih so tak balzam, ki mi daje motivacijo za naprej.

Lepo vas je brat!
Jagodka_30

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 11:35:43   
Anonimen
Jagodka, jaz bi bom tako rekla glede vodnega dne. Jaz sem se ga držala samo 1x, drugače sem ga enostavno preskočila ali pa imela sadni dan. Ne vem če je treba samo sebe tako matrat. 

(odgovor članu jagodka_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 11:45:38   
cebela2
jagodka dobrodošla in user posted image  za izgubljene kg

se tudi jaz strinjam glede sadnega dne. . jaz se nebom toliko matrala, bom raj imela sadni dan

pravkar sem se zelenjavne pice najedla, zvečer pa SLADOLEDDDD user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 12:25:45   
jagodka_30
O punci sta prijazni. Že tako je mučno imeti sadni dan na vikend, potem pa še voda? Eh ja ... bomo premagali še to oviro. Mogoče kar uporabim nasvet skuštrane suzi.

Danes, kot rečeno, sem na sadnem dnevu in bi "požrla" cebelino zelenjavno pizzo hehehe, vse samo, da ni sadje. Sadje mi res ne diši v takih količinah.

Se tipkamo user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 12:33:29   
cebela2
jaz imam pa rada sadni dan oz vitaminski dan . . je pa res tudi pri meni problem vikend, ker smo vsi doma pa kuhat morem za vse, pa obiski oz gremo mi kam na obisk . . no takrat se pač ne držim strogo. . pa druge dneve mal bol pazim kaj pa kdaj jem.

(odgovor članu jagodka_30)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 12:37:49   
m_aja
dobrodošla jagodka_30
jaz bom mela vodni dan ko bo polna luna 4.1 ampak ne vem kdaj morš začet baje gredo kile takoj dol mislim vsaj probala bom ker že odkar sem na dieti delam manjše grehe  ampak vseeno sem - 3 kg upam da mi bo uspelo

eto danes mam oh dan in si pečem zelenjavno pico


(odgovor članu jagodka_30)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ločevalna dieta
30.3.2011 13:10:08   
Anonimen
Jagodka, jaz si za sadni dan naredim tudi kakšno zelenjavno juhico. 

(odgovor članu m_aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?