|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 9:48:12   
Mala_princeska
Moj partner je komentiral: če ne greš na volitve, enostavno potrdiš zmago zmagovalcu. In res je tako. Na volitve jasno šla, volila za svojega kandidata.
Hmmm naš župan je v poraženi stranki (sds), na listi je bil v drugi občini (pove veliko koliko mu še občani zaupajo) in če dobi stolček bomo imeli novega župana, ko smo imeli pa županske volitve smo bili pa v središču dogajanja ker se je kregal za en glas in na koncu jasno zmagal.

prečekirala novice in ja pršu je v parlament in spet volimo novega župana.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 12:48:58   
bačko
Dan punce!
Vidim da ste izpolnjevale že pole za znižanje vrtca.Midva bova verjetno danes.Jaz sem na bolniški ker naj bi imela angino.Bris ni bil čisto 100% ampak mi je vseeno dala Ospene.Včeraj sem se počutila že dobro, danes pa spet obupno tako da bolj ležim.Punci sta v vrtcu in imam lepo mir tam do ene 14.30.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 13:03:29   
dreamhorse
Jaz sem jo že oddala. Ena skrb manj. Zdaj še samo porihtam darila za božička... pa ne vem kdaj,... tako mi beži čas...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 13:08:07   
bačko
Jaz sploh ne vem kaj naj jima kupim ker se  mi zdi da je teh igrač vedno več in veliko preveč jih imata.Nekaj jih bom sedaj itak dala naprej samo vseeno imata dosti igrač.Pomoje bom Lori kupila Baby borna in nekaj oblačila Žana pa dobi kužka na povodcu.Za miklavža pa dobila ena mucko ena pa kužija.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=220366    Tole za mklavaža.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 13:44:05   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Jaz sem jo že oddala. Ena skrb manj. Zdaj še samo porihtam darila za božička... pa ne vem kdaj,... tako mi beži čas...


A s tisto kolegico, ki dela na csd si kaj govorila?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 13:51:07   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: bačko
Jaz sploh ne vem kaj naj jima kupim ker se  mi zdi da je teh igrač vedno več in veliko preveč jih imata.

He, he, jaz pa za Srečkota nimam tega občutka. Mogoče zato ker je edinček in se (lahko) znebim vsega, kar preraste. Ali vržemo stran (polomljeno) ali damo naprej ali pa prodamo (zaenkrat samo pametnega kužka, ker ga nihče ni hotel vzetuser posted image ). Je pa res, da se v hiši igrače kar porazgubijo - dovolj je že, da je nekaj igrač za zunaj, nekaj pa za notri.


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 14:21:19   
dreamhorse
Ja tečka, sem govorila.. izpolni se prva in druga stran ter točka IV, podpis in je to to.. tako kot je rekla Mini.
Jaz pri življenjskih zavarovanjih nisem izpolnila nič, saj mislim, da to cilja na tujino. Vsaj v osnutku vloge je bilo to tako opredeljeno. Sploh pa mislim, da to kar imamo mi je vse razvidno iz evidec, torej na csd lahko vse podatke preverijo. Razen če bi bilo kaj sklenjeno v tujini, tisto bi pa tam morala napisat. Vse priloge, ki so zraven, poberi stran, jih ni treba oddajat zraven. Oddaš samo kar izpolniš. Točke III se me izpolni. Govorim seveda za vlogo za vrtec.


Jaz se pa morem malo spravit enkrat žanine igrače stran spravit. Polno ima reči v sobi, ki niso več zanjo, tako da pravzaprav ima dosti stvari, ampak veliko jih že ni več aktualnih, ker je zanje prevelika. Ampak vedno ko grem pospravljat, in metat stran, je z mano in vsako igračo vzame v roko, potem si pa mislim, da s tem se bo še pa igrala... Potem pa tak nič od tega...

Smo pa kupili varuško, in ne morem verjet, da tako dobro dela.. nič ne hrešči, in ropoče... superca je.. edino kar me moti je, da zazna vlažilec zraka, tako da skos po tiho šumi, ker ga slišim... Ne fejst ampak vseeno, mene moti... mi ga pa moj ne pusti ponoči ugasnit (vlažilca)

Kaj boste oz kje boste dočakali silvestra? user posted image

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 5.12.2011 14:23:44 >

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 15:23:08   
bačko
DH za silvestrovo bomo lepo doma in upam da bomo sami brez sosede. user posted image Sem mislila taščo in tasta povabiti pa ju ne bom.Kar naj gresta kam drugam. user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
5.12.2011 16:41:21   
mini86
mi pa mal za novo leto študreamo da bi šli na dolensko..če bo sneg se bomo sankali, drugi dan pa se šli kopat..
šli naj bi še z enim parom k mata dva otroka..

ker bo to novo leto bodo otroci imeli verjetno za večerjo pomfri in pa hrenovke-pač kar jim gre najlaži v rit, za nas pa še ne vemuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 7:23:32   
dreamhorse
Mi bomo pa za silvestrovo na ulici, s sosedi, vsak bo nekaj prinesel in se bomo zabavali. Zaenkrat je še ideja. Lani smo bili, letos bomo poskušali bit bolj organizirani.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 8:01:37   
dreamhorse
Včeraj smo okraševali vrtčevsko igralnico, sneg, zvezdice, smrečke, mene so dali pa poslikat steno na tematiko pravljice, drevo, gozdne živali itd... Baje mi je kar uspelo.  Danes je samo pokukala v igralnico in začela vau, vau vau, to je Andreja naredila (njena pomočnica v vrtcu) . Kako bo šele navdušenje, ko bo prišla v igralnico.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 8:14:51   
bačko
Jutro!
Grem na kontrolo čeprav se nič kaj dobro ne počutim da bi hodila okoli.Punci sta bili zelooooo vesele miklavževih daril.
Imam pa eno vprašanje: Kaj boste kaj podarile ostalim družinskim članom? (mama,tašča, tast...)

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 8:19:35   
dreamhorse
Bačko, čimprej se pozdravi no.
Mi imamo dogovor, da obdarujemo samo otroke... Tašča in tast sicer vedno obdarujeta vse, ampak to je njuna odločitev, ker smo pač dogovorjeni, da se obdaruje otroke.


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:04:06   
tecka
Ojla.
Mi bomo pa  za silvestrovo doma - tako kot vsako leto. Kako dolgo bomo pokonci, je pa odvisno od Srečkotauser posted image . Jaz vsako leto za vsak slučaj pijem penino že prej, po 8. uri, ker je zelo velika verjetnost, da zaspim.

Obdarovanja - po moji strani je žlahta velika in se ne obdarujemo, niti otrok (Srečko ima 19 bratrancev in sestričen). Po moževi strani pa sta samo mama in brat in obdarujemo oba (brat nas nikoli, mama pa). Dobijo pa za miklavža, tako kot vsako leto. Letos dobijo bučno olje in par drugih drobnarij za pojest.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:24:48   
mini86
Jaz vsako leto za vsak slučaj pijem penino že prej, po 8. uri, ker je zelo velika verjetnost, da zaspim.


user posted image user posted image

js bom dala letos darilo na familijo..se pravi vsaka familija dobi svoje..
in sicer..
en majhen med z okusom al višne al čokolade, z mojimi golim rokami nabran žajblej letos na pagu, nekako se še odločam med al teranivim likerjem al pa limoncami-da bi vsak dubu sekleničko tegale


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:26:00   
dreamhorse
Mini, jaz sem za teranov liker....

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:27:41   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Mini, jaz sem za teranov liker....



js tud sam iz limoncam je mn delauser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:44:47   
dreamhorse
Ne bi vedla :) sem mislila, da že imaš narejeno, pa da ne veš kaj podarit...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:49:00   
mini86
ne ne..to še čaka..
pomoje bom nardila terana ZASEEEE, limonce pa za ostaleuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:50:45   
mini86
no sem vedela zakaj je bolje da mu dam za vikend miklavža kokr pa zdj med tednom..tašča mu je včeri predno je šel spat dala tako graražo k avte spuščaš dol pa take stvari..no in se ni skoraj nič igral k je bla že tok ura..in seveda dons zjutri tud ne in je bila taaak jok..revež bogi..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 9:51:50   
mini86
a kera ve kje prodajajo kšne luštne škorne-tm nekje do/malo nad gležnji za na vrt..povsod so une grozne zeleneuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
6.12.2011 10:25:22   
dreamhorse
Deichman, pri nas jih je imela tudi kalia včasih, hm, pa še nekje sem jih videla, pa se ne spominim...aja, pa ne vem glede višine... mogoče celo vogele... nisem sigurna.

In jaaa, teran zate... :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 7:47:38   
dreamhorse
Punce, kaj pa je to nek molk?
Danes delam na veliko, da končam kar imam za delat, ker imam občutek, da bom jutri in v petek doma. Žana ima zelen šmrkelj, in pa malo vnete očke. Danes je šla v vrtec, (čakam klic, ) potem pa bom videla, če bo mama pripravljena jo imet dva dni, drugače bom jaz doma. Morem jo pazit, da mi ne zboli do dopusta.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 8:32:37   
bačko
Jutro!
DH ja le čuvaj jo da res ne boste do dopusta zboleli.
No jaz bom danes ponovno probala piškote spečt. Mini kje si?user posted image user posted image user posted image Še enkrat te moram neki vprašat.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 9:06:03   
mini86
če bo nahitr upraši k nam douk doma

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?