|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 9:53:31   
smrketa24
punce, a ve ste dale vlogo samo za znižano plačilo ali tudi za otroške, čeprav nam še en potečejo?? ne vem ali naj dam vlogo za otroške zraven ali ne (ne vem ali je boljša stara varianta ali nova za otroške).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 10:15:30   
manna
živjo
No volitve so mimo, glave so se ohladile...šmorn bo še večji user posted image ampak pustmo času čas...

Imam novico. In sicer da sem Manco že kar ta teden peljala v vrtec in bo hodila že v decembru do kosila. Ker namreč se mi je en dan kar malo odpeljalo in sem si rekla da tako več ne gre. Ker sem kar naprej samo še dirjala od enega otroka do drugega in nobeden od njiju ni bil zadovoljen. Da o nočeh sploh ne govorim! Dragi ima pa trenutno strašno veliko dela in sem bila cele dneve sama z obema otrokoma. In zato sem se v tajništvu vrtca lepo zmenla da bo že kar z decembrom hodila. Tamala je navdušena. Prvi dan je kar vriskala. Pa kar naprej imajo neke prednovoletne dogodivščine, predstave, delavnice...

Bi pa nekej vprašala, in sicer, a se vaši tamalčki že sami oblečejo bundico, obujejo čevlje? Ker naša miss menda to že zna, vsaj v vrtcu tako pravijo. Doma seveda tega madam noče početi...pa so mi rekle vzgojiteljice naj jo kar pustim da se sama, ker se je malo "podojenčkala" odkar ni bila v vrtcu. Kar dela se da ne zna, čeprav zna. Isto je s hranjenjem, hojo po stopnicah...zgleda da je pogruntala da če si majhen, dobiš več pozornostiuser posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 10:31:44   
smrketa24
manna - ja, matej si zna sam čevlje obut, tudi obleče si žabice in spodnje hlačke, ko gre lulat. drugače si pa žab še ne zna oblečt, samo potegnit jih zna gor, ko ima oblečene user posted image hlače pa sam oblači. po stopnicah gre sam, vedno.
pa super, da si dala manco v vrtec. boste vsi bolj zadovoljni. jaz imam mateja skoz v vrtcu in upam, da mi ga ne bo treba ven vzet, ker res uživa. kako je pa lucjan? hitro raste, kajne? user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 10:41:01   
dreamhorse
Manna, super za Manco. Bosta obedve zadovoljne, pa tudi Lucjan, ker bo imel mamico 100% dopoldan le zanj.

Žana se obuje sama, sleče sama, pri oblačenju ji doma pomagam, v vrtcu pa ne vem kako je. Menda jim pomagajo, tistim ki še sami ne znajo.

Po stopnicah gre sama, ampak doma je zelo previdna, saj so stopnice zavite in na enem koncu zelo ozke. Če ji tam spodrsne... si sploh ne upam predstavljat.


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 10:43:07   
dreamhorse
Smrketa, jaz sem dala vlogo konec novembra še na stari vlogi, zato ker mi je potekla. In ker mi je tako svetovala kolegica na CSD.
Drugače pa, če ti še dolgo velja.. hm, ne vem, kaj bi ti spremenilo, če jo sedaj ponovno oddajaš.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 11:55:47   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Smrketa, jaz sem dala vlogo konec novembra še na stari vlogi, zato ker mi je potekla. In ker mi je tako svetovala kolegica na CSD.
Drugače pa, če ti še dolgo velja.. hm, ne vem, kaj bi ti spremenilo, če jo sedaj ponovno oddajaš.



a niso neke nove vrednosti glede otroškega? se bojim, da bi ga manj dobivala, če bi slučajno sedaj oddala. sem pa ravno danes dobila odločbo za otroškega in se mi zdi ful bedno, da bi še enkrat oddajala.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 12:18:33   
dreamhorse
Po moje bo najboljše, da pokličeš na center in vprašaš. Ker karkoli ti bom rekla so samo moja predvidevanja...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 14:21:28   
bjondi
Vloga za znižano plačilo...ja nism je še izpolnila...a je do konc meseca čas?...

dh-varuška v sobici...naša je takšna da lahko znižaš zaznavo šumov-v tvojem primeru vlažilec zraka in ni potem tako občutljiva...drugo se vse normalno sliši ,samo tistih mini šumov pač ne zazna...jok pa zagotovo...

darila-se kupujejo samo za otroke pri nas med familijami pa še to skromno....

manna-user posted image za vrtec...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 17:54:33   
bačko
Ali katera ve kje bi dobila dvd fim Winx ki je pred kratkim igral v kino? Tako rada bi ga Žani podarila za Božička.
Jaz tudi še nisem oddala vloge za znižanje vrtca.Res bo treba danes to napisati.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
7.12.2011 18:21:51   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
a niso neke nove vrednosti glede otroškega? se bojim, da bi ga manj dobivala, če bi slučajno sedaj oddala. sem pa ravno danes dobila odločbo za otroškega in se mi zdi ful bedno, da bi še enkrat oddajala.

Smrketa, na odločbi poglej, kolikšen je vaš % plače na družinskega člana. Zagotovo piše v odločbi. In če nimate nekega bajnega premoženja, boste imeli isti procent še naprej. V kateri razred (po novem jih je 9) padete in vaš prejemek, pa poglej tu:
http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/starsevsko_varstvo_in_druzinski_prejemki/druzinski_prejemki/otroski_dodatek/

Mi smo pa imeli v službi novoletno "zabavo". To pomeni, da smo imeli prostor v eni gostilni, pojedla sem kosilo in šla nabavit hrano v Leclerc. In bila doma ob istem času kot vsak dan.

Manna - lepo, da v vrtcu ni težav. Naš Srečko se zna sam sezut in obut čevlje (na ježka), slači in oblači se še ne - no, razen kapo zna sam nataknit na glavo.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 9:03:35   
bačko
Dan!
No kje pa ste danes vse?
Dh kako Žana?


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 9:09:27   
dreamhorse
Zdravo punce. No, pa sva z Žano doma.
Včeraj sma bile ob 21 pri dežurnem, je jokala 1 uro skupaj. Vneto grlo, obe ušesi, očka. Angina...
Upam, da bo do odhoda zdrava :(

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 9:13:49   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Zdravo punce. No, pa sva z Žano doma.
Včeraj sma bile ob 21 pri dežurnem, je jokala 1 uro skupaj. Vneto grlo, obe ušesi, očka. Angina...
Upam, da bo do odhoda zdrava :(


Čim prej se pozdravite!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj je zgleda to zelo na pohodu.Jaz samo čakam kdaj bo pri nas zopet veselo.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 9:18:58   
dreamhorse
Aja, saj nisem povedala, da ji sploh ni za videt, da bi ji kaj bilo.. Čisto ok je...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 10:13:40   
Mala_princeska
Bačko nimam pojma kje bi že Winx film prodajali.
DH do odhoda bo že do stropa skakala boš videla user posted image user posted image user posted image user posted image za njeno zdravje in
za zdravje vseh bubančkov.

Oblačenje Manca se sama sleče in obuje, pa hlače in žabe gor potegne, da bi si pa sama bundo oblačla al pa žabe, to pa še ne. Na kahlico gre tudi sama in ji je v veselje, ko kahlo(oz.vsebino) strese v školjko, če jo prej jst ne prestrežem user posted image .
Po stopnicah sama hodi, se drži za ograjo in je previdna, v vrtec pa jo jaz nesem, se kar stisne k meni ko brije mrazek.
Opažam, da ko gre v igralnico, je ne zanimam več, se res takoj vklopi, zjutraj je že imela v roki flomastre.
Zvečer se pa samo k meni stiska in me objema, ponoči me hoče čutiti ob sebi, skratka se pozna da sem popoldneve v službi.

Dogajanje v vrtcu - ja ves čas se jim nekaj dogaja, danes imajo naši gledališki abondma v jedilnici user posted image .

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 10:29:51   
Mala_princeska
Obdarovanje - dediju in babi je Miklavž podaril knjigici (mini) Najboljši dedek, Najboljša babi + mandarinice (da jim mal ego nafilamo user posted image -ja sem zlobna), no sedaj pa resno - hvaležna sem jima, da otroke kdaj pa kdaj čuvata, pa da vidita da ne mislimo nič slabega o njima. Ker z besedami me najbrž ne bi resno jemala. Drugih daril ne bova kupovala za novo leto, ker imajo vsi vsega dovolj,
žal stikov s svojim očetom nimam, z mojo mami občasno, sam se zadnja leta res nimamo navade obdarovat.
Eno malenkost od uporabne kozmetike dobi brat od mojega in nečakinje(šamponček+kakšna sladkarijica), pa kolegica eno malenkost - no to bodo bolj božična oz. novoletna darila.

Ma pa oče rojstni dan konc decembra, lani sem mu poslala slikici od punc v čestitki, letos pa razmišljam da bi mu poslala v okvirčku odtis njunih rokic. Me pa moti, zelo zbode dejstvo da se ne spomni na njun RD, ne mami, ne ati -od njiju nobena ne dobi nič, še lepe besede ne......
Boli me to, da nimamo stikov zaradi vseh takih in drugačnih familijarnih zdrah, zamer,....
A tako je življenje, ki gre naprej.

Sedaj v tem decemberskem vzdušju razmišljam o otroštvu, preteklosti,.....in na žalost se ne spomnim trenutka, kdaj bi mi mama ali oče prebrala kako pravljico, povedala kakšno zgodbico.

Aja razmišljam kaj bi mojemu dragemu podarila, pa se mi ideje čist miksajo user posted image bom pa videla koliko bo ostalo v denarnici user posted image

Manna - super da Manca že hodi v vrtec. Boš videla, bo za vse lažje.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 12:02:56   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Vloga za znižano plačilo...ja nism je še izpolnila...a je do konc meseca čas?...




Ja!

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 12:22:50   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
a niso neke nove vrednosti glede otroškega? se bojim, da bi ga manj dobivala, če bi slučajno sedaj oddala. sem pa ravno danes dobila odločbo za otroškega in se mi zdi ful bedno, da bi še enkrat oddajala.

Smrketa, na odločbi poglej, kolikšen je vaš % plače na družinskega člana. Zagotovo piše v odločbi. In če nimate nekega bajnega premoženja, boste imeli isti procent še naprej. V kateri razred (po novem jih je 9) padete in vaš prejemek, pa poglej tu:
http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podrocja/druzina/starsevsko_varstvo_in_druzinski_prejemki/druzinski_prejemki/otroski_dodatek/




Hvala za tole user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
8.12.2011 20:56:41   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
Hvala za tole user posted image


In kaj je bolj ugodno zate?

Da se v službi selimo, sem 1x že omenila. Zdaj pa kaže, da je moj odklop od RR ravno zaradi tega, ker so en del strežnikov že preselili, en del jih je pa na stari lokaciji. In malo dela, malo šteka. Tako mi ostane samo to, da se oglašam od doma.

DH -user posted image user posted image za Žano. Ko bo AB prijel, bo zdrava kot bi mignil. Kdaj pa odrinete na pot?

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 12:51:36   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24
Hvala za tole user posted image


In kaj je bolj ugodno zate?




enako je, tako da ne bom oddajala, ker sem itak šele dobro odločbo dobila in je brez veze še enkrat potem. samo za vrtec bom oddala.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 14:07:30   
dreamhorse
Bjondi, kaksno varusko imas, jaz nimam navodil za naso, pa tudi na netu jih ne najdem. Kak bi lahko te sume ''ugasnila,'' ce imam samo gumbe za glasnost in frekvenco.

mp, ko sem brala tvoj post, sem se razjokala. Jaz na to gledam s stalisca, da bi se sama pojavila na vratih oceta in na vsak nacin poskusala zgladiti spore. Moj je pred 15 leti umrl, in ce bi bil nekje ziv, bi vse naredila, da bi bil ob meni, ker ga prekleto pogresam.

Zana trenutno spi. Danes je zecela kasljat, in zaenkrat je bila bolj mirna kot vceraj. Bomo videli kaj bo, ko se zbudi.

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 9.12.2011 14:11:36 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 14:53:38   
bjondi
dh-jaz imam angelcare...ta gumb za jakost zvoka zmanjšaj za eno stopnjo in ti nebi smelo zaznati zvoka od vlažilca...če te bo žana rabila se jo bo pa vseeno zelo dobro slišalo...jaz imam mislim da ene 6 stopenj za zvok...imam tudi znižanega za en zvok da ga ne slišim ko se mi po pojstli premetava...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 14:57:25   
bačko
Bjondi hvala!user posted image user posted image user posted image user posted image
No imamo danes občinskega Božička in punci komaj čakata.Jutri pa bomo šli v mesto malo pogledat lučke. Upam da ne bo padal dež. user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 15:11:11   
bjondi
Tudi mi smo uspeli it v tistem dežju na prižiganje lučk...gneča nepopisna,pa moj pravi a si mislila ,da bomo sami ;) ,sem rekla da ja,ker
je pač deževalo hihihi...sam se je hitro naredil plac ,tako da o ene sedmih je bilo pa tako lušno,pa še toplo je bilo...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
9.12.2011 15:13:59   
bjondi
bačko-ni problem pa naj vam nucajo...mi smo jih v tem tednu vsi dali čez ;) ...eej pa če greš jutri gledat lučke v lj spodnjih slikic ne glej....

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?