|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 13:13:11   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

pol morš prebrat uno mojo knjigo res..

ej a ma kera kšno idejo za materinski dan..

midva bova tole..
iz das mase bova nardila rožice pa pikapoke..pa rožice bom dala na palčke..no pol bom pa lončke za rože napolnila z zemljo in vanjo zapičla rožice gor na zemljo dala pa pikapoko..pa še seb bom nardilauser posted image upam da sem razumljiv napisala


Mini, od kod ti vse te ideje... si full ustvarjalna.. kje se dobijo te reči? Tale mi je zelo všeč...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 13:22:02   
mini86
ok ta ideja ni moja ampak od kolegiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

rabiš:
das masa al pa slano testo
tempera barvice
palčke za ražniče
zemljo
lončki za rože



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 13:26:19   
dreamhorse
Ta dasmasa se potem da pobarvat s temperami al vodenimi, al so posebaj barve za to..
full mi je dobra tale ideja... nekaj naredit, kot pa kr nekaj kupovat...
ne vem, če ti je ne bom ukradla.
Kje pa to kupim .. dasmaso mislim.. in to potem morem dat v pečico al kak je že to.. da se posuši

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 13:44:41   
mini86
dj jo ukrad ja..js sm jo tuduser posted image user posted image

das masa se kup..ne vem v leklerku, šparu, merkatorju..ne vem kaj mate pr vs..

to pač pregneteš, oblikuješ in pustiš da se posuši na zraku 1-2 dni..a niste nikol s tem delal v vrtcu al pa šoli..
js mam še zdele un dišeč vonj od te mase v nosu..nisva pa s tamalim še to delala..js bom verjetno delala v nedeljo da se mi lepo u meru posuši, pa da pobarvava in viola

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 14:04:19   
mini86
men zelo ljubi stavki ki mi dajo mislt še nekaj časa po tem ko jih preberem..mogoče si kakšnega od njih celo obesim na vrata






ne naredi zame tega kar zmorem sam, sicer se bom obnašal kot dojenček in te bom imel za služabnika

ne spreminjaj svojih odločitev, to me samo zmede

ne sili me.raje me vodi. s siljenjem me samo učiš da zmaguje moč.ne boj se odločati, tako vsaj vem pri čem sem

bodi moj vzornik, ne kritik

naj te ne skrbi, da imaš premalo časa zame.pomembno je le, kako prebijeva skupni čas

ne umikaj se, če želim od tebe kaj izvedeti, sicer boš ugotovil, da iščem odgovore drugje

ne pozabita, draga starša, da potrebujem veliko razumevanja in opogumljanja, sicer ne bom mogel napredovati

ne razvajaj me. vem, da ne morem dobiti vsega, kar si želim in zahtevam. le preizkušam te

ne poskušaj mi pridigati. čudil se boš, kako dobro vem kaj je prav in kaj ne

ne delaj vtisa da si popoln in nezmotljiv.bil bi prevelik vzor zame

ne ukvarjaj se preveč z mojimi razvadami. lahko se zgodi da jih obdržim za vedno

ne dvomi o moji poštenosti. v strahu se bom zlagal

ne obljubljaj-mogoče obljub ne boš mogel izpolniti. z neizpolnjevanjem obljub rušiš moje zaupanje vate



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
18.3.2011 15:32:41   
manna
mini, vidva sta pa res pridna na ustvarjalnem področjuuser posted image Mogoče pa še jaz ukradem ...
Torej moj dragi je sklenil, da gremo v Zoo, ampak najbrž v nedeljo. Bom sicer še probala ga premaknit mal, sam nevem če bo uspelo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
19.3.2011 14:45:24   
tecka
Evo, da bo vse dokumentirano - fotoreportaža z ZOO. 10ki se pa opravičujem, ker Katje ni na nobeni fotki. Bo treba bit drugič bolj točenuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Veronika (mk8), Srečko (tečka) in Marcel (mini86):
user posted image

Vsem ostalim je lahko žal, da niste prišliuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.3.2011 13:30:45   
smrketa24
iiiii user posted image user posted image ful ste bili luštni user posted image user posted image user posted image če meni ne bi bilo tako slabo po cele dneve, bi tudi prišla z matejem. naslednjič user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.3.2011 17:47:29   
manna
Punce, pa kdaj ste ble v Zoo-ju?! Kr mi smo tud bli v soboto, sam smo prišli šele ob 10.15h (prej nam ni ratalo prit), a ste takrat že šli domov?? No jst nisem točno vedla kje naj bi se dobili, zato smo šli kar naokoli in debelo gledali kje ste ampak vas nismo nikjer srečali...Bli smo pa tam nekje do 12.15h.Pol je bla pa manči že tko utrujena da ni blo druge kot it. Ampak res škoda.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.3.2011 19:13:24   
tecka
Oj, punce. Se oglasim kar danes, jutri bom v službi samo hitela delat. Pa mir imam, Srečko kaka v kotu kavča, stari gleda dnevnik.
Srečko je imel danes vročino, malo nad 37, in se bojim vnovične bolniške. Saj je zdajle zvečer že boljši in upam, da ne zboli.

KOnčno pomlad - jaz sem že malo urejala trato - zaenkrat sem pobrala kamenje, ki smo ga nanjo nametali s kidanjem snega. Naslednji vikend pa naprej - grabljenje, gnojenje, sajenje rožic. Šele zdaj so pri nas zacveteli prvi žafrančki. Ampak samo ta divji, posajeni so komaj pokukali ven. Saj bo - vremenska napoved je ugodna.

Kako pa ste preživeli polno luno. Pri nas je bilo spet treba malo pestovat Srečka - se je ene 3x zbudil v joku, pa ne vem ali zaradi vročine ali zaradi lune. Kakorkoli, podnevi je spal 4 ure, da je nadoknadil manjko.

Lep delovni teden!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.3.2011 19:50:12   
tecka
Joj, Manna - oprosti, sem spustila odgovor zate. Večino časa smo bile na igrišču - tistem poleg žiraf, kjer je tudi kava-bar (upam,  da sem pravilno razložila). Smo pa tudi me rabile kar nekaj časa, da smo prišle do tja, na igrišču smo bile do 11h ko smo si ogledali hranjenje morskega leva, potem pa smo šle vsaka v svojo smer. Jaz in Srečko sva šla še do medveda, opic in slona, domov pa okrog 12h. Je pa v avtu še malical, pa preoblekla sem ga, da je potem v miru spal.
Res škoda da si nismo izmenjali telefonov, da bi se srečale. Sigurno je tvoj mož komentiral kaj v smislu "saj sem ti povedal"user posted image


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
20.3.2011 20:44:05   
lino
čer,

evo ene slikice pusta...pa vem, da zamujam, ampak boljhe pšozno, kot nikoli, mar ne...
user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 7:22:28   
dreamhorse
Jutro punce. Pa je spet ponedeljek tukaj. Pri nas je krasno vreme, vendar veter spet tako močno in mrzlo piha, da je kr groza.
Ste uživale v živalskem vrtu, ampak jaz sem tako žalostna, ker ne morem pogledat slikic. Te službene blokade.
Nič, pa gremo veselo na delo. Pa upam, da bomo kaj nakloftale..


(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 8:39:35   
mini86
manna-škoda da si res nismo izmenjale tel.št..sem pa ravno zaradi tebe šla še zjutraj gledat ne forum in ni bilo nič..škoda..ampak naj ti povem da se kmalu ponovno dobimo in imaš takrat priložnostuser posted image

pri nas je sonček ampak malo zapiha-nič resnega

dh-a si delala rožice..midva sva jih včeraj nardila 40..danes jih obrnem..barvala jih bova pa jutri ali pa pojutrišnem...

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:20:50   
manna
živjo
Joj kok so luštni otročki! In kok so vsi zrasli! Ja, sej mi smo tud bli potem tam na tistem igrišču, sam na koncu našega obhoda, tam okrog 12h. In tok otročkov je blo vsepovsod po celem ZOO-ju da je blo res mal težko v vsako mamico bulit če je mogoče kjera izmed vas...Moram drugič boljš prebrat kje se sploh dobimo. Ja, moj je pa komentiral da kako nevem kje se dobimo, jaz pa vse kar sem vedela je, da se dobimo na nekem otroškem igrišču, sam kaj ko jih je v ZOO ju kar nekaj..Verjetno če bi takoj ko smo prišli skoz vhod, zavili direkt tja, bi se sigurno videli. No ja, pa drugič.
Drugač pa jaz sem bila v ljubljanskem ZOO-ju sam ene dvakrat in morm rečt da sm kar mal razočarana. Al pa je tak letni čas, nevem, meni se je zdelo vse tok pusto, nič kaj dosti urejeno. Še najbolj so zrihtana otroška igrišča, ta so res lepa, ampak živalce pa tko nekam bolj za silo? No mogoče sm preveč kritična.
No potem smo šli pa še v kranj k tašči, ki nas ni pričakovala, ker ponavadi pridemo v nedeljo. In se je tko strašno "sekirala" kaj nam bo postregla in skuhala, pa da ni počesana pa nevemkaj..., nevem kaj tok komplicira zmeriuser posted image
Včerej smo imeli pa še neke obiske pol dneva in je blo spet pestro, tko da danes si moram kar malo oddahnit v službiuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:32:37   
mini86
manna-sj mogoče so me tud mal krive ker u bistvu točnega kraja kokr se spomnem nismo določile..iz tecko sva se srečale na parkirišču, z mk8 pa na vhodu..pa smo ble komplet..no potem je prišla še 10ka ki je potem spet odbrzela nazaj..

kaj točno te pa je motilo v zoo-ju..ker to je to..meni se je zdelo še veliko živali zunaj in sem bila zelo vesela ker sem mislila da se bolj skrivajo..midva sva šla že ob 11h dam da bo šou normalno spat sam kaj k mi je vseeno zaspal v avtu..no zaradi tega nisva šla gledat piščančkov, medveda in slona..je bilo pa ful dobr k je folk začeu uletavat šeče po 10 uri prej je blo tko lepo mirno..pa seveda je bil zoo polhen žabic ki se sedaj selijo..
vozička nisem rabila tud za meter ne, tako da naslednjič čaka v avtu..
sem se pa odločila da si kr kupim letno karto..

LEP PRVI SPOMLADANSKI DAN VAM ŽELIM!!!!!!

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:34:17   
mini86
Kako pa ste preživeli polno luno. Pri nas je bilo spet treba malo pestovat Srečka - se je ene 3x zbudil v joku, pa ne vem ali zaradi vročine ali zaradi lune. Kakorkoli, podnevi je spal 4 ure, da je nadoknadil manjko.


ne vem ker sem spalauser posted image user posted image
mislm da se je enkrat zbudu za dudo to je blo pa začuda vse..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:43:00   
dreamhorse
Mini, nisem delala rožic, nisem niti dobila materialia, ki ga pa, priznam nisem niti pretirano iskala... Bom mogoče naročila prek neta, ker res nimam pojma, kje bi to kupila. Vse trgovine pri nas so tako slabo založene s takimi materiali.

A boste oz ste dali otroke cepit proti klopom? Jaz se odločam, če bi ali ne...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:52:53   
mini86
js ga bom verjetno dala cepit drugo leto ker do takrat je ZELO MAJHNA možnost da zbolijo za meningitisom..po 3. letu pa je večja možnost..prej ni smiselno..
sem ga mislila letos samo se nam je cepljenje zavleklo za ta prevenar in tudi redno cepljenje in če bi hotela ga cepit po počasni shemi bi moral januarja dobit že prvo dozo ki pa je ni mogel zaradi bolezni..lahko bi ga po hitri shemi ampak za enkrat nimam v načrtu..mogoče me prime, samo za enkrat nič ne kaže na to..ga pa definitivno bom in študeram da bi tudi sebe oz naju cepla,..matr dons res ne veš kje loh kej fašeš..čeprav js še nikoli v življenju nisem imela klopa..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 9:59:09   
manna
MINI, V ZOOju me je motilo ker je vse skupaj samo to, da so dali živali v ograde. Nič druzga v bistvu ni. Nobenega vzdušja oz. ambienta. Recimo sloni in žirafe bi lohk meli bolj "afriško" sceno, razdeljeni predeli bi lahko bili različno urejeni, okrašeni, z zasadi raznih rastlin, rož, grmov, uni morski levi bi lohk imeli ful lepše bazene, s kakšnimi otoki, rastlinjem, skalami,.. bolj "živo" bi moglo vse zgledat, sam sej pravim, verjetno letni čas ni pravi. Sem bila na primer v Londonu v ZOO-ju in tam je dejansko tko, da gledaš z odprtimi usti..vsaka vrsta živali ima prou svoj svet, nevem opice imajo celo džunglo,  po enem delu se lahko tud sprehajaš po džungli in tamale opice pobožaš (je skoz zraven en zaposlen), pol ptiči imajo tako velike kletke, da sploh ne vidiš da so v kletki - so nad potjo obiskovalca, tako da jih gledaš "na nebu" kot da so prosti. Morski levi, tjulni in delfini imajo cela "morja" in otočke. Cel prostor živalskega vrta je razdeljen na dele in vsak je tako zabaven, pisan, živ,..mah sej nevem, ne znam boljš razložit. Sem izbirčna strankauser posted image  

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:04:07   
mini86
user posted image user posted image ja to je pač slovenski zoo..js sm se ga navadla ker mi je važno da tamau uživa..u bistvu uživa v vsakem primeru-a je tm kšna roža al pa neuser posted image seveda kako se pa verjetno živali počutijo pa nebi..
js sm bla na kanarskih v lora parku in tud iz prvo črko se ne more primerjat z našim..mamo pa namen jt enkrat v zoo v zagreb..matr se spravlamo že dve leti tja pa nam ne rata

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:09:48   
dreamhorse
Od kje pa ta info, da otrok do 3 leta ne more zbolet oz. je ta verjetnost zelo majhna?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:17:39   
manna
mini, itak, važno da tamalčki uživajo. Slon, "žijafa" in medo so itak zakonuser posted image  
Za klope pa zaenkrat ne bomo cepili. Čeprav res, neveš kje lohk fašeš..sam pismo, sej noben sploh nič ne pove tko staršem. Na tv pa itak slišiš vse. Tko da nevem koga bi sploh prašala lohk za nasvet o teh neobveznih cepljenjih...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:23:35   
Mala_princeska
pozdravljene

samo toliko, da me še vidite - še diham user posted image user posted image user posted image
sem na polno zaposlena s službo, delala non stop, že dva vikenda zaporedoma, no na srečo sem to sredo prosta, pa to nedeljo

uživajte,
vse prav lepo pozdravljam, na nobeno nisem pozabila in pogrešam vas vse

trenutno se obremenjujem s svojim zdravstvenim stanjem, ki ni najbolj rožnato - skratka imam napotnico za UZ trebuha




(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:25:05   
dreamhorse
Mene skrbi zato, ker smo doma ob gozdu. Sem pa jaz celo življenje živela ob gozdu, z živalmi, pa sem ga imela 2x. Pa ne vem, ali sploh tiščat to kemijo v otroka ali kaj ... Bom še počakala... verjetno..
Itak jo vsak dan kopam, jo bom pa temeljito pregledala, pa raje s čem namazala..

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?