|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:26:58   
Mala_princeska
pri zdravniškem za službo sem imela povišano vrednost jeternih testov - diagnoza še ni razčiščena - ali zamaščena jetra, prebolena zlatenica, povišan holesterol ali celo žolčni kamni user posted image user posted image user posted image

govorite o klopih - cepljenje za naše junijčke tudi mene zanima user posted image user posted image user posted image  ker Manca je sedaj že imela klopa, v sredo smo ji ga sami doma opazili in odstranili, je pa to že drugi klop (enega imela v jeseni)
sicer imam drug teden z njo cepljenje in bom povprašala kako naprej

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:27:35   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Od kje pa ta info, da otrok do 3 leta ne more zbolet oz. je ta verjetnost zelo majhna?


od medicinske sestre..odločitev je seveda tvoja lahko jo že prej..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:29:18   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

iiiii user posted image user posted image ful ste bili luštni user posted image user posted image user posted image če meni ne bi bilo tako slabo po cele dneve, bi tudi prišla z matejem. naslednjič user posted image


super za srečanje v ZOO-ju, nice place :-)))
IIII kako so vsi lušni, pa Veronikini laski :-) Pa fanta sta tud krasna :-)))

Smrketa banane in prepečenec user posted image


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:35:49   
Mala_princeska
v bistvu bo pa zame najbolj bistveno da spremenim način prehranjevanja najbrž

no pa še nekaj o junijski damici user posted image  je zelo trmasta, vztrajna - vse bi že sama, s sestrico sta si veliko v laseh, trenutno obožuje belo-rozasto igračko po imenu Pami iz risanke o Yoohoo in prijatelji user posted image  pridno raste, me noro pogreša ko sem v službi - po reakciji da me močno stiska in da ne dovoli zvečer atiju, da jo uspava

tavelika je pa dokaj pridna prvošolka-v šoli nima težal, je pa jezikava in trmasta, hitro se užali;
obe pa sta ljubosumni


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:36:33   
mini86
dh-glede tega vnosa "kemije" v telo..js pravim..če lahko pomagam, omilim zakaj pa ne..
če bi bilo res nevarno ne bi bilo cepivo na voljo..seveda se lahko najde kdo ki mu cepivo ne ustreza..ampak sej pri aspirinu se tudi lahko ane..

cepljenje za rota virus je drago ampak ni mi žal in drugega otroka tudi cepim

tudi celjenje za ušesa je noro drago ampak mi ni žal ker smo zdele že 4 teden v vrtcu.. vredno je

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:36:38   
10ka
ojla, vidim da na polno teče debata o ZOOju in klopih (oz. dve ločeni debatiuser posted image )

ZOO v soboto je bil krasen, lepo vas je bilo videti, pa opravičujem se, ker smo se tako pozno privlekle do tjauser posted image . v soboto sem bila narejena izjemno počasi, oz. na splošno ob vikendih točnost ni moja vrlina...

klopi - iz našega gozda, ki je tudi del vrta, padajo ves čas, otroci so jih že imeli, pinceto imam ves čas v žepu. borelijo je imelo (oz. še ima) velik del družine, tudi tavelika punca je bila lani na AB... jutri dobijo prvo dozo proti klop. mening. otroci in mož, jaz bom probala ujeti vlak pri drugem cepljenju.




_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:40:44   
Mala_princeska
da se dotaknem samo še ustvarjanja user posted image
bliža se velika noč in večji otroci lahko skupaj z mamicami ustvarjajo piščančke za obesit ali za na podstavek iz hama perlic - tudi v 3 d obliki se jih da sestavit, obstajajo različni seti - piščančki, jajčki-
perlice se krasno polikajo po peki papirju, oblika perlic obstane...(itak to že veste user posted image )

za naše malčke pa obstaja tudi ena boljša stvar - pena Moondooh - ni plastelin, je pena za ustvarjanje - obstajajo take mašine iz katerih letijo oblikice piščančkov, kokoši,.... različne barve pene, pena se ne posuši in ne lepi se na tepih, tla, se z lahkoto pomete, tudi če jo otrok poje (da v usta) ni škodljiva, če otrok ni alergičen na kakšno od sestavin

veselo ustvarjanje in uživajte na ta prvi pomladanski dan

šibam na pomladansko čiščenje - delo ne počaka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:42:12   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

jutri dobijo prvo dozo proti klop. mening. otroci in mož, jaz bom probala ujeti vlak pri drugem cepljenju.





koliko pa to stane in koliko doz je - a najmlajša bo tudi cepljena?
pa hvala za vse info

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:44:05   
Mala_princeska
a je že kakšen nov dojenček na svetu?
sem kaj pomembnega zamudila?
mini ti ko rada pišeš obnovo prosim user posted image
bjondi te lahko prosim za letošnji izračun?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:44:21   
mini86
no pa še nekaj o junijski damici  je zelo trmasta, vztrajna - vse bi že sama, s sestrico sta si veliko v laseh, trenutno obožuje belo-rozasto igračko po imenu Pami iz risanke o Yoohoo in prijatelji  pridno raste, me noro pogreša ko sem v službi - po reakciji da me močno stiska in da ne dovoli zvečer atiju, da jo uspava

tavelika je pa dokaj pridna prvošolka-v šoli nima težal, je pa jezikava in trmasta, hitro se užali;
obe pa sta ljubosumni


prinčipesa zelo lep opis...najbolj da ga napišeš na en list, dodaš datum in spraviš za čez 10 let..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:46:07   
Mala_princeska
če boste pa kaj proti Novemu mestu hodile - najdete me v Qlandiji user posted image user posted image user posted image

July08, Lenika - ve, ki zavijate proti Beli Krajini - le ustavite se in seveda tudi ostale dobrodošle user posted image  imamo H&M, C&A, Deichmana,..Mullerja, Dm-a,... vse kar nucate.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:46:52   
mini86
mini ti ko rada pišeš obnovo prosim


ha ha..sem v službi in ne vem če bo zneslo..no med drugim je to tudi novouser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:49:20   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

če boste pa kaj proti Novemu mestu hodile - najdete me v Qlandiji user posted image user posted image user posted image

July08, Lenika - ve, ki zavijate proti Beli Krajini - le ustavite se in seveda tudi ostale dobrodošle user posted image  imamo H&M, C&A, Deichmana,..Mullerja, Dm-a,... vse kar nucate.


tist teden okoli 1. maja pa se res morda vidimo..dj sam še povej a loh kšn popust zrihtašuser posted image user posted image user posted image
namreč takrat bomo šli za par dni na vikend na dolensko..vem da bomo nekam šli ene konje gledat, potem en dan se kopa se pa priporočam če maš še kšno zanimivost na tvojem koncu..
aja pa verjetno bomo šli še en mlin pogledat-ta je verjetno mal dl od tebe če se prav spomnim k majo zlooo pocen moko..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:51:38   
mini86
pri zdravniškem za službo sem imela povišano vrednost jeternih testov - diagnoza še ni razčiščena - ali zamaščena jetra, prebolena zlatenica, povišan holesterol ali celo žolčni kamni


ej ne vem kaj naj ti rečem..želim da se vse reši kokr se more..a maš kšne bolečine, napade..js morm potrkat da od takrat ko so mi odkrili kamne nimam nobenega napada več..ne vem kako to..a so šli al je to psiha..
mal se bojim kako bo v drugi nosečnosti k maternica vse organe dvigne..no upam da ne bo napadov kokr v prvi..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 10:52:59   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Od kje pa ta info, da otrok do 3 leta ne more zbolet oz. je ta verjetnost zelo majhna?


od medicinske sestre..odločitev je seveda tvoja lahko jo že prej..


Ja, čisto razumem. Jaz se samo odločam ali sedaj, ali drugo leto. Tudi meni ni žal za rotavirus, pa je bil kar dražji kot tale. Moj pa nekak ni za te reči, ker stanejo... user posted image user posted image

Drugače pa so 3 doze, vsaka stane 30 eur. Prva in druga se cepita v razmaku 14 dni - 3 mesece, naslednja mislim, da čez eno leto. Potem na vsakih 3-5 let.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 11:29:02   
mini86
Drugače pa so 3 doze, vsaka stane 30 eur. Prva in druga se cepita v razmaku 14 dni - 3 mesece, naslednja mislim, da čez eno leto. Potem na vsakih 3-5 let.


tole je hitra shema cepljenja ane..k drgač se druga cepi čez en mesec..js bom verjetno počakala do januarja, razen kokr sm rekla če me neki ne pičuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 11:48:12   
dreamhorse
Ja, tako bi mi jo cepili sedaj, če bi jo peljala v četrtek. Verjetno je treba pohitet, ker se je sezona klopov že začela.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 12:03:57   
dreamhorse
Mini, koliko das mase si porabila za 40 rožic? Nimam občutka, koliko je rabim... Bom naročila po netu, pa ne vem, koliko...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 12:04:51   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Ja, tako bi mi jo cepili sedaj, če bi jo peljala v četrtek. Verjetno je treba pohitet, ker se je sezona klopov že začela.


ja ker JE POMLAD..super da je sonček, dons še tale veter zgine pa mamouser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 12:06:08   
mini86
dva majhni..
no v leklerku imaš dve pakungi samo se je cenovno bolj splačalo dve majhni kot pa ena velika..najceneje je baje v merkatorju-1,20€ od lumpija

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 12:20:00   
dreamhorse
Zdaj me že pa poduči, kakšna je razlika med fimo maso in das maso.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 12:24:46   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Zdaj me že pa poduči, kakšna je razlika med fimo maso in das maso.


hmmmmm..kva pa vem..fimo maso morš spečt, das masa se pa sama posuši-razpokauser posted image
to je edino k mi pade na pamet

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: junijski sončki 2009- 2.del
21.3.2011 13:35:50   
dreamhorse
Baje fimo masa ni primerna za otroke.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 21.3.2011 13:37:58 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 13:38:05   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Mini, nisem delala rožic, nisem niti dobila materialia, ki ga pa, priznam nisem niti pretirano iskala... Bom mogoče naročila prek neta, ker res nimam pojma, kje bi to kupila. Vse trgovine pri nas so tako slabo založene s takimi materiali.

A boste oz ste dali otroke cepit proti klopom? Jaz se odločam, če bi ali ne...


Das masa je pri nas potrošni material za šolo...v bauhausu je ne iskat user posted image ...imajo jo pa v merkatorju pri potrebščinah za šolo,vrjetn enako v šparu...in v vseh državnih založbah al pa papirnicah...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009- 2.del
21.3.2011 13:38:35   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

bjondi te lahko prosim za letošnji izračun?user posted image user posted image user posted image


Teh izračunov ne delam več user posted image ...delam pa energetsko numero izračune user posted image  ,ki je razviden iz tvojega imena ,priimka ,matrice( datuma rojstva) ...in ti povem kaj ti prinašajo tvoji osebni podatki ,kakšne so tvoje blokade in tvoji potenciali...tukaj je bistvo da prepoznaš svojo blokado,ki jih imamo vsi ,jo ozavestiš in greš naprej za boljšimi rezultati oz. da dosežeš svoje potenciale še z večjo mero ...seveda ko presežeš svoje blokade...predno pa blokad ne skenslaš pa tudi potenciali ki jih imaš niso tako dosegljivi kot bi lahko bili...se pravi si je treba vzet urico časa in povedat termin...oz. se kakorkoli slišat po telefonu ,če te kej več zanima...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?