|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija in mali otroci
13.4.2011 16:49:20   
reni70
Pozdravljeni,....rabim nujno vašo pomoč.Vsaka inf.mi pride prav

Letos smo se odločili,da bi šli na dopust v Turčijo.Jaz ,mož pa najin sinko ki bo star 15 .mesecev,torej na kaj naj bom previdna pri izbiri hotela,hrane,higiene,itd.....včasih se še zbudi ponoči in išče flašo mleka,kako je to tam po hotelih,verjetno ni kuhinja odprta cele noči,se da zmenit prej?

Ta hotel ki smo ga izbrali nam je nekako tudi predlagala na agenciji,torej vaša mnenja,izkušnje,pa če je bil kdo že tukaj.
Rezevacija sicer še ni potrjena zato prosim za čim več mnenj.Ja pa transport je 1h in pol,se vam zdi prehuda za našega malčka.






evo link hotela www.relax.si/ponudba/3312/hotel_selge_beach_resort_-_spa.../71 - Posnetek


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija in mali otroci
13.4.2011 18:08:01   
Natka23
Midva sva vzhela z sabo tako električno ploščo pa majhno ranglico, pa sva ga prekuhavala, sva pa zvečer prosila v baru da so ga nama dal, pač daš napitnino.je pa tak oni na aparatih za kavo, je redčen z vodo, tak da sva ga res dobla iz tetrapaka v baruuser posted image

Mi smo bili eftalia villge, 1,45 h od letališča, pa i blo panike, vse je blo ok.Pač paziš da ne pije vode iz pipe, imaš pa ustekleničeno vodo na vsakem koraku, pa njihove soke na aparatih, mi nismo imeli problemov nobenihuser posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija in mali otroci
13.4.2011 19:47:15   
reni70
Hvala Natka,.....ja pa lahko vzameš na letalo ringlico?hmm.

jest bi kr mleko vzelauser posted image

kakšn se vam pa zdi ta hotel za družino? kolk stopinj je kej tam avgusta,..

še bi rabla inf. hvalaauser posted image

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija in mali otroci
13.4.2011 19:55:30   
eva1
Ja midva sva bila v Turčiji ko sva bila še sama, bi šla tudi sedaj z tremi otroci-mogoče bomo tudi šli-se še odločamouser posted image Ampak definitivno pa nebi šla z majhnim otrokom dol v juliju in avgustu-je peklensko vroče..misva sva bila konec junija in je blo 42 stopinj-vroče k v peklu! Jaz bi šla v Turčijo ali v začetku junija ali pa v septembru! Hotel pa v kolikor je 4 ali 5 * je tko super..midva sva bila takrat v hotelu z 3*in je blo men čist ok..ampak z otroci bi šla v več zvezdic, za vsak slučajuser posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija in mali otroci
13.4.2011 20:15:00   
Natka23
IZVIRNO SPOROČILO: reni70

Hvala Natka,.....ja pa lahko vzameš na letalo ringlico?hmm.

jest bi kr mleko vzelauser posted image

kakšn se vam pa zdi ta hotel za družino? kolk stopinj je kej tam avgusta,..

še bi rabla inf. hvalaauser posted image


Sej spakiraš ranglico pa kuherček v prtljago, ki gre zadaj, v ročni pač tega ne smešuser posted image lahko pa imaš kak prigrizek za malo, pri nama niso kompliciral.šla sva pa 23 septembra in takrat smo imeli 36 stopinj, tak da avgusta in julija je po moje za umret in se strinjam z spodnjo, da z amlim pač takrat ne bi šla.Aha mi smo bli v hotelu z 4 po naše in 5 po njihovem zvezdicam, pa je blo ok, bolj je sicer deloval kot manjši bungaloviuser posted image

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turčija in mali otroci
13.4.2011 21:18:29   
AKP
Mi smo bili lani v Turčiji z 15 mesečno punco. Zraven sem si vzela AM 3, keksolino in termovko. Zaradi carine sem imela AM zaprto in sem ga komaj odprla, ko sem šla čez. Sem v enem lokalu prosila za vročo vodo, da sem si napolnila termovko, v stekleničko sem si pa dala hladno vodo. Preden smo odleteli sem si še dozirala mleko za dve rundi hranjenja in sem imela na letalu stekleničko takoj gotovo. V hotelu sem si pa zvečer natočila vročo vodo v termovko, v hladilniku smo pa imeli flaširano vodo. Žal sem imela premalo AM in sem 7 dan kupila v trgovini alpsko mleko, ki sem ga pogrela v mikrovalovni, ki je bila v jedilnici. Še ponoči sem se odšetala do mikrovalovne. Bili smo avgusta in je bilo zelo vroče. Ob večerih pa je bila ful močna vlaga user posted image . Glede hrane v hotelu ni bilo nobenih problemov, vedno se je kaj našlo za njo. Pri zajtrku sem vzela rogljičke zraven na plažo, pri kosilu in večerji pa sem vzela sadje. Popoldan so pa vedno imeli prigrizke. Pila je pa najraje vodo. Maksimalno pa je uživala zvečer v otroškem discu.

(odgovor članu Natka23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turčija in mali otroci
14.4.2011 8:25:20   
Nika v službi
Mi smo bili v Turčiji že velikokrat, nazadnje lani, vedno izbiramo hotele 5*, all inclusive, ki so locirani v območju Kemra oz. Antalye. Osebno bi ti priporočila h. Limra (http://www.limakhotels.com/limra/en/), mi smo v tem hotelu bivali že 4x in nam je res všeč. Bili smo tudi v Beleku kar nekajkrat, v tem delu so sigurno najlepše plaže, Side je novejše, umetno nastalo naselje hotelskih kompleksov, plaža je praviloma prodnato-peščena. Julija in avgusta jaz Turčije ne priporočam - temperature so visoke, pa še cene so višje kot kasneje v septembru (mi smo bili tudi že v oktobru!). September je po mojem mnenju najbolj idealen mesec za tovrstne destinacije (Turčija, Egipt, Tunizija...).

V dobrih hotelih ti gredo zelo na roko, sploh če daš nekaj bašiša.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turčija in mali otroci
14.4.2011 9:43:59   
Tejči
Mi smo bili v Turčiji, ko je bila tamala stara skoraj 3 leta, julija, ko je zelo vroče...a mi smo nori na toploto, nam paše in tudi s tamalo ni bilo nobenih težav. Jedla pa je takrat že vso hrano, tako kot mi in ni bilo nikakršnih težav. Bili smo pa v hotelu Nashira, ki ima 5*. Kakor vam paše. Sama najbolje poznaš svojega otročka in veš kaj moraš vzeti zraven, enako kot če bi šla v Portorožuser posted image Čim manj kompliciranja, pa bo vse super!user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turčija in mali otroci
14.4.2011 16:37:04   
Nika v službi
Glede kompliciranja se strinjam s Tajči - čim manj naj ga bo. Turčija je dobro razvita turistična dežela in če izbereš dober hotel, ne bi smelo biti večjih težav. Pač se prilagodiš njihovemu tempu. In baKšiš (prej sem izpustila "k"user posted image ) zares pomaga. Že kar čudežno deluje - na nivo storitev, na spomin hotelskih uslužbencev....user posted image



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turčija in mali otroci
15.4.2011 11:22:21   
viv_
Tudi v Turčiji imajo trgovine in svoje male otročke ... user posted image  Malo za šalo malo zares!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turčija in mali otroci
18.4.2011 9:04:16   
sakuL
vse se da zmenit.
V hotelih pa je čisto, vsaj v tem k sem bila jaz, ...
najbolj je da se takoj pozanimaš, s dsseboj pa magari vzmei kuhalnik, pa v hotelu vtakneš zadevo v vtičnico in pogreješ tisto vodo, pa magar mlek v prahu, pa je...
to je 100%.

tudi na avionu ni problem, samo za ziher pa laho vse povprašaš pri agenciji (če greste preko agencije) da vse to preveri, mogoče že ob potrditvi rezervacije napiše kakšno opombo za v hotel...


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turčija in mali otroci
19.4.2011 16:10:08   
reni70
Najlepša hvala vam vsem,ki ste si uzele čas in odg.na moja vprašanja.


(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?