|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
12.5.2011 23:29:07   
TaraN
Martythezebra - tudi meni so vsi znaki pošli in se isto bojim, če je vse še ok. Ampak slišim, da je to čist normalno in da nej bomo vesele, če se dobr počutmo:) opažam, da men sploh ni jasno kaj se dogaja ... čist nč se še ne zavedam, da sm dejansko res noseča! A ma še katera take feelinge al ste že vse čist pr stvari?

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januar 2012
13.5.2011 7:06:46   
Anonimen
user posted image
PDP,
nick, starost, število 
user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

1. 1. 
2. 1.
3. 1.
4. 1.
5. 1.
Mistica, ?, ?user posted image , ?user posted image , 7.6., ?, ?, ?
6.1.
kokosh, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ? 
7.1.
8.1.
9.1.
10.1.
martythezebra, 27, 1user posted image , 0user posted image , 17.5., ?, ?Kranj 
11.1.
12.1.
presrecna*, 28, 1user posted image , 0user posted image , 15.6., ?, ?MB
TaraN, ?, ?user posted image , ?user posted image , 1.6., ?, ?, ? 
13.1.
14.1.
15.1.
mojccaa, ?, ?user posted image , ?user posted image , 8.6., ?, ?, ?
16.1.
girly, 29, 2user posted image , 1user posted image , 2.6., ?, ?, ?
17.1.
18.1.
19.1.
20.1.
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.
29.1.
30.1.
30.1.
x.1.
anonimna, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?


 
SKUPAJ NAS JE
: 8
 
 

NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si
  - noseča.com                             - pregnancy.org
- bibaleze.si                               - bambino.si
               - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januar 2012
13.5.2011 7:34:12   
Anonimen
Pozdravljene,
sem se odločila da se prijavim. Rok po izračunih je 8.1. Na začetku leta je bil ss, zdaj bomo videli... Zaenkrat vse ok. Sicer imamo doma triletnika.
Več kasneje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januar 2012
13.5.2011 9:52:36   
nisika
No pa sem mislila da samo jaz nimam nikakršnih nosečniških znakov, razen obolelih prsih in občasnega ščemenja v spodnjem delu trebuha. Se sploh ne morem spomniti a slabosti pridejo kasneje ali pa jih resnično ni, ker mi je bilo v prvi nosečnosti kar malo slabo. No če bo tako ostalo bo prav super. Šibam veselo na delo.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januar 2012
13.5.2011 10:33:54   
Anonimen
user posted image
PDP,
nick, starost, število 
user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj  

1. 1. 
2. 1.
3. 1.
nisika, ?, ?user posted image , ?user posted image , 17.5., ?, ?, ?
4. 1.

5. 1.
Mistica, ?, ?user posted image , ?user posted image , 7.6., ?, ?, ?
6.1.
kokosh, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ? 
7.1.
8.1.
anonimna, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?, ?, ?, ?
9.1.

10.1.
martythezebra, 27, 1user posted image , 0user posted image , 17.5., ?, ?Kranj 
11.1.
12.1.
presrecna*, 28, 1user posted image , 0user posted image , 15.6., ?, ?MB
TaraN, ?, ?user posted image , ?user posted image , 1.6., ?, ?, ? 
13.1.
14.1.
15.1.
mojccaa, ?, ?user posted image , ?user posted image , 8.6., ?, ?, ?
16.1.
girly, 29, 2user posted image , 1user posted image , 2.6., ?, ?, ?
17.1.
18.1.
19.1.
20.1.
21.1.
22.1.
23.1.
24.1.
25.1.
26.1.
27.1.
28.1.
29.1.
30.1.
30.1.
x.1.
anonimna, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?


 
SKUPAJ NAS JE
: 10
 
 

NOSEČKE Z DVOJČKI:  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si
- noseča.com                             - pregnancy.org
- bibaleze.si                               - bambino.si
              - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
- Priznanje očetovstva
- Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januar 2012
13.5.2011 10:39:48   
martythezebra
No potem nisem edina brez znakov :)
Drugače je čist fajn, ker mi ni nič slabo vsa hrana mi paše, tako da vsaj noben ne dojame kaj se dogaja z mano :). Bi bilo res super, da bi bilo tako celo nosečnost user posted image .
lp pa vsem čim manj slabosti ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januar 2012
13.5.2011 13:20:36   
Deja
Lepo pozdravljene!
uuu a so že januarčki 2012? 
(mogoče se vam nekje konec meseca pridružim....mogoče....)
jaz imam doma januarćka 2009, ki naj bi bi februarček 2009, pa se je odločil, da nas prej obišče.
Lepo mi bodite in čuvajte svoje pikice!!!
lp


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januar 2012
13.5.2011 18:42:50   
presrecna*
Pozdravljene,
veliko nas je user posted image

Drugac jaz tudi nimam nobenih posebnih znakov, razen nekoliko bolece prsi. Hecno, da si delamo skrbi, ker je v bistvu vse Ok in nam ni slabo. Je pa res, da se sprasujes "pa ne bi moral nekaj cutit?"
No bo ze, da le cimprej mine do prvega pregleda - pol pa bo vse bolj sprosceno. Se posebej, ker sva se morala res namatrat - nama je ratalo sele po letu in pol.

No, lep dan vsem se naprej


(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januar 2012
13.5.2011 20:28:57   
nisika
Ojla punce

po vsej verjetnosti vas bom mogla zapustiti, saj sem danes začela močno krvaveti (kot pri menstruaciji - sveža kri). Vam sporočim točno ko obiščem ginekologinjo, vendar nimam nekega velikega upanja user posted image .

Uživajte in božajte svoje sončke

(odgovor članu presrecna*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januar 2012
14.5.2011 8:53:46   
Marley and me
Zdravo mamiceeee :)

Tudi mi pričakujemo januarjauser posted image

Predviden PDP je 15.1.2012, 1. pregled imamo 30.5.
Sem iz Maribora, doma imamo pa že eno malo skoraj 3 letno mišuser posted image

Vsem želim lepo nosečnost in upam, da bomo fajn čvekale.


Marley & Me

(odgovor članu nisika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januar 2012
14.5.2011 9:40:18   
martythezebra
Nisika user posted image user posted image
Držim pesti, da bo vse vredu.

(odgovor članu Marley and me)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januar 2012
14.5.2011 9:54:17   
Janchek81
Ojla punce...

evo danes sem naredila test nosečnosti, celo 2 in sta oba pokazala user posted image  moja zadnja menstruacija je ista kot prejšnje leto, se pravi 14.4. .. čepravs e prejšnje leto ni dobro zaključilo in sem 23.9.2010 rodila, se pravi, da je to moja 2. nosečnost, rok bom imela 19.1.2012, upam, da gre tokrat brez zapletov in da januarja zagledamo zdravo bitje, ... stara sem 29. ...

nisika user posted image user posted image  tega je tudi mene strah, zato pa še nobenemu nisem povedala razen svojemu partnerju ... upam, da vama čimprej uspe zagledati novi user posted image

(odgovor članu martythezebra)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januar 2012
14.5.2011 11:03:43   
darchy82
Pozdravček vsem januarkam 2012 od januarke 2011 user posted image
Janchek81 če se ne motim si bila ti nekaj časa z nami, dokler se nisi tako na hitro poslovila. Držim pesti da se ta user posted image izteče tako kot je treba in da tudi ti dočakaš svojega user posted image
Sicer pa želim vsem lepo in mirno nosečnost user posted image


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januar 2012
14.5.2011 12:12:09   
Janchek81
darchy82 joj res se te ne spomnim, tudi prejšnje leto sem šele v 6.tednu zvedla da sem noseča, ker sem pozabila sploh kdaj moram dobiti user posted image  user posted image user posted image  Ja imela sem isto rok 19.1.2011, vendar se je slabo končalo user posted image user posted image  tako, da sem se takrat poslovila ja od januark 2011 ... zdaj pa upam tudi jaz, da bo vse šlo brez problemov in da se nam rodi zdravo bitje user posted image user posted image

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januar 2012
14.5.2011 20:39:05   
Anonimen
Nisika vem kako je to... Vseeno držim pesti.

Sicer sem stara 33, a zelo kmalu bom 34 tako, da lahko daste kar to gor.  Včasih pomislim, naslednji teden se je pa prejšnjič končalo in stalno gledam če je kakšen izcedek... Ni fajn imet ss za sabo. Ampak hb imam za sabo tudi eno uspešno nosečnost in me to obdaja z upanjem. Upam da čimprej mine do pregleda gin in vem pri čem sem.
Sicer od znakov- št košarice je večja za eno številko oz črkouser posted image , občutljive prsi, a že manj kot 10 dni nazaj, občasno nakazovanje slabosti, a zaenkrat brez bruhanja, utrujenost, ponoči se zbujam... No nekaj je, a neuser posted image .

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januar 2012
15.5.2011 8:37:46   
Janchek81
Dobro jutro punce

opažam, da nas je tudi kar nekaj, za katere ni to prva nosečnost in za katere se je vsaj ena izmed nosečnosti slabo izkazala user posted image  čeprav se bo grdo slišalo pa vseeno sem mnenja, da je bolje, da se SS zgodi do 8 tedna, ker se že naslednji mesec lahko 'lotiš nove nosečnosti, kakor pa kasneje, jaz sem prvic morala v 23. tednu roditi user posted image  ker so šele na morfologiji opazili napako otroka, ker mi prej niso delali UZ user posted image  žalostno res ... vem pa da je tako oridit kot SS slaba izkušnja in da vsako od nas potre user posted image  ampak jaz sem pozitivnih misli in upam, da nam tokrat uspe tako kot je potrebno in da zdravo bitje rodimo nekje okoli sredine januarja 2012 user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januar 2012
15.5.2011 9:36:10   
Anonimen
Se strinjam s tabo Janchek. Boljše je da narava sama že zgodaj naredi selekcijo, saj gre večinoma za neko napako.

Sicer sem jaz imela abrazijo, tako da nisem smela takoj zanosit. Če pa vzamem, da je prvič ratalo šele po 24 mesecih, drugič po 12, sedaj pa tretji mesec po abraziji je to res super, glede na moja leta. Upam samo, da je vse ok (zlasti ker sem prebolela vnetje sečil, ko še nisem vedela za user posted image , a sem bila previdna in imela atb, ki jih lahko ješ v nosečnosti). Ker sem že zgubljala upanje, da bo še enuser posted image ...

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januar 2012
15.5.2011 10:07:24   
Janchek81
Ja se popolnoma strinjam s teboj, da je bolje, da mati narava sam za to poskrbi kakor pa da so kasneje težave in da tako kot jaz, da je potrebno prekiniti nosečnost s tem da sem morala še roditi user posted image  Ne bom zanikala, da mene NE skrbi, seveda me in to zelo ... sploh kaj se bo zgodilo do 8 tedna in potem kasneje, NS in morfologija .. jaz samo upam, da me bodo zdaj jemali bolj resno, vsaj nazadnje ( marca )  ko sem bila pri svoji G je povedala, da bova delale pri vsakem pregledu UZ, prej sem ga imela do morfologije samo na NS user posted image
Upam pa, da bo vse tako kot je treba in da se ZDAJ ( to user posted image  ) izpelje tako kot je treba in tako kot je prav user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januar 2012
15.5.2011 13:18:34   
Mistica
Mislim, da je vsako izmed nas vsaj malo strah, a dajmo mislit pozitivno! Naše bebice bodo z nami vseh 9 mesecev in bodo zdrave ter nosečnost mirna! user posted image

Zame je to prva nosečnost in nisem se še veliko poglabljala v to, koliko pregledov nam pripada in kdaj ter katere si poleg NS še lahko sami plačamo in so priporočljivi. Sem rekla, da počakam do prvega pregleda. Pa vidim, da se ravno preglede omenja. A mi lahko poveste vaše izkušnje oz. nasvete?

Pozdravčke in hvala za odgovore.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januar 2012
15.5.2011 13:28:30   
Janchek81
Mistica glede na svoje izkušnje ti priporočam, da opravljaš NS nekje v 12. tednu, nikakor prej .... drugo pa, da ti vsaj do morofologije ( nekje od 20 tedna do 24. tedna ) naredijo 2 UZ pregleda, da se vidi ali je resnično vse ok z plodom.

In kdaj imaš rok?


(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januar 2012
15.5.2011 14:53:12   
girly
Jaz imam pa skoraj vse možne znake: slabosti, utrujenost, polne prsi, 1x bruhala, slab apatetit, bolečine v trebuhu in križu...

ja,tudi mene je strah,da ne bo kaj narobe, sploh zarad teh bolečin,samo je treba mislit pozitivno.midva tud še nisva povedala nobenemu in tud še neki časa ne misliva.

ja,bolje je,da narava prej naredi svoje,če je že treba kot potem it rodit, se strinjam...

pregledi: na prevem pregledu je ginekološki pregled, vzamejo bris.merjenje pritiska,vaganje, pregled urina in krvi pa UZ običajno, da vidijo,če je plod v maternici, če bije srček, koliko plodov  je....

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januar 2012
15.5.2011 15:51:34   
Janchek81
girly od kdaj je pa značilno za nosečnice, da nimajo apetita? user posted image  To so pomoje le izjemoma, v večini bi pa sam jedle pa jedle user posted image  men je blo tko čudn ko se mi je enkrat pred 14 dnevi začel pojavljati ponovni apetit in nenehno kruljenje v želodcu .... ponavadi sem pa jedla samo 1x ali mogoče 2x na dan, zdej bi pa kr na vsaki 2 uri user posted image user posted image  sprva sem mislila, glede na prvo neuspelo nosečnost in s tem jemanje 10x višjega odmerka folne kisline, da mi bo kaj več slabo, ampak lahko 3x potrkam, da zaenkrat nimam nobenih problemov, kar se tiče slabosti. Utrujena sem tudi sama, s tem, da sem mislila, da me daje spomladanska utrujenost, prsi so polne in bradavice boleče, pa napihnjena sem pri crevesju ali maternici - tega prvic nisem imela ali pa vsaj zaznala nisem user posted image  

Je pa res, da ne smemo negativno misliti, čeprav smo nekatere imele negativno in zelo slabo izkušnjo, zdaj moramo biti z mislimi tam, kjer je vse ok in da tudi v bodoče bo in da bomo rodile v 9 mesecu zdrave in pridne ( user posted image user posted image  ) otroke user posted image user posted image


(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januar 2012
15.5.2011 18:50:22   
Mistica
Janchek81 - hvala za odgovore glede pregledov. Na seznam sem se dala pod PDP 5.1.2012, bomo videli, kaj bo G določila.

girly - Tudi jaz nimam posebnega teka. Če mi kruli (npr. zjutraj), mi je kar slabo dokler ne dam kaj v usta, ko pa nisem ravno lačna (npr. pred kosilom, ko še kuham), pa mi hrana sploh ne diši... Imam pa tud jaz še vedno intervale, ko me boli v trebuhu (kot pred M) in traja cca. 5-10 min, potem mine. To se mi čez dan zgodi ene 2x, ponoči pa tudi še 2-3x. Priznam, da to tudi mene skrbi. No, drugih znakov nimam, razen še občutljivih prsi in skelečih bradavičk. No, pa tudi malce napihnjeno se skoz počutim,...

Sva se pa tudi midva odločila, da ne bova nobenemu povedala do NS. 1. pregled pri G imam itak v 10.tednu, potem predvidevam, da bom imela čez 2-3 tedne še nuhalno in mislim, da se bo dalo počakati. (hja, eno je govoriti user posted image )

A ste se že naročile za nuhalno? Ima katera izkušnje iz Postojne (dr. Reševa)

Pozdravček

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januar 2012
15.5.2011 21:55:57   
kokosh
Moje slabosti so precej "hecno" razpotegnjene čez cel dan, sploh v službi so najbolj pogoste in v kombinaciji z zaspanostjo pravi recept za "uspešno" delo.

Doma še nisva nič povedala, čakava na prvi pregled, pa tudi kasneje bo treba kar nekaj poguma, saj (bodoči stari) starši še kar nekaj časa ne pričakujejo naraščaja.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januar 2012
16.5.2011 6:53:44   
Janchek81
dobro jutro punce user posted image

Upam, da ste lepo preživele vikend ..  jaze sem več ali manj samo spančkala user posted image  Drugače pa se jaz niti še naročila nisem na 1. pregled, ker sem tko skeptična in me je resnično strah, tako, da bom počakala do 6. tedna ali oa 7. in se bom takrat naročila user posted image   Drugače pa mi2 nimava namena povedati nekje do 15. tedna, ker sva v prvo hitela in sva povedala nekaterim v 8. tednu, drugim pa do 12. tedna in potem je bilo neznosno hudo vsem povedat, da bom mogla 'oddati' svojega otročka v 24 tednu user posted image   Tako, da tokrat bom sama bolj previdna ...


(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?