|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
18.1.2012 12:11:58   
ronja
Jaz sem še kar tuuser posted image . Šivam kapice za tamale, da bojo meli vsi 3je enake, ko naju bojo prišli iskat v p. Sicer se mi pa zdi, da mi malo plodovnica odteka, ne dosti... Smotano mi je it zdaj v p., ker vem, da bo še ful trajalo, pa da itak ne bojo nič naredili, niti nobenega pametnega nadzora meli... Tak da ne vem, kaj naj... Mal bom še počakala, rada bi, da se vse skup lepo samo razvije... Sestro mam na stand byu, tako da če je treba, lahko letiva.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5226
   RE: Januar 2012
18.1.2012 12:18:24   
vijolica2
Pozdravljene....

evo da se na hitro javimo še mi.. smo doma od ponedeljka in nam je kar pestro, tako da ni časa za internetuser posted image Posebej ker je vse novo za naju.
Porod je potekal kar hitro in brez problemov, razen sedaj me bolijo živiuser posted image sem sama malo notri počla, pa malo bila rezana.

Vsem želim lep porod katere čaka še, drugim pa obilo cartanja.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5227
   RE: Januar 2012
18.1.2012 12:19:10   
pathra
user posted image .. ronja ti mene vedno nasmeješ.. voda ti malo odteče pa še vedno ne paničariš.. jst bi bila že v P. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5228
   RE: Januar 2012
18.1.2012 13:00:45   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz sem še kar tuuser posted image . Šivam kapice za tamale, da bojo meli vsi 3je enake, ko naju bojo prišli iskat v p. Sicer se mi pa zdi, da mi malo plodovnica odteka, ne dosti... Smotano mi je it zdaj v p., ker vem, da bo še ful trajalo, pa da itak ne bojo nič naredili, niti nobenega pametnega nadzora meli... Tak da ne vem, kaj naj... Mal bom še počakala, rada bi, da se vse skup lepo samo razvije... Sestro mam na stand byu, tako da če je treba, lahko letiva.


Hehehe.. Ti si pa dobra, res.. Meni, da odteka voda bi bila cela panična user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: vijolica2

Pozdravljene....

evo da se na hitro javimo še mi.. smo doma od ponedeljka in nam je kar pestro, tako da ni časa za internetuser posted image Posebej ker je vse novo za naju.
Porod je potekal kar hitro in brez problemov, razen sedaj me bolijo živiuser posted image sem sama malo notri počla, pa malo bila rezana.

Vsem želim lep porod katere čaka še, drugim pa obilo cartanja.


Oooo, vijolica.. Pozdravljena in welcome back user posted image user posted image No, upam, da nisi bila dosti šivana in da bo bolečina čimprej mimo.. Zdaj pa uživajta z vašo malo kepico user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5229
   RE: Januar 2012
18.1.2012 13:03:29   
tix

Smotano mi je it zdaj v p., ker vem, da bo še ful trajalo, pa da itak ne bojo nič naredili, niti nobenega pametnega nadzora meli... Tak da ne vem, kaj naj... Mal bom še počakala, rada bi, da se vse skup lepo samo razvije... Sestro mam na stand byu, tako da če je treba, lahko letiva.


user posted image

Tudi jaz sem do zadnjega v prviuser posted image čakala doma, itak si potem še predolgo v porodni user posted image

Ronja, kaj je treba narest, da ti voda odteče user posted image Sem že sama sebi smešna, ker sem tako neučakanauser posted image . NAjbolj me je strah, da bo na koncu čez rok in mi bojo morali sprožit user posted image tega pa res ne bi rada, sem pomoje že vse "metode" sproženja poroda sprobala, pa ne delujejo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5230
   RE: Januar 2012
18.1.2012 13:10:42   
kimica86
Vsem user posted image in mamicam en lep dober dan.. Zame je še vedno skoraj dobro jutro, ker sem rito dvignila slabo uro nazaj.. hehehe user posted image

Danes sem se odločila odpočit, ker sem zadnja 3 dni vstajala ob 7h in nisem popoldan čisto nič počivala, čeprav me je popoldan začelo zmanjkovat in je prav pasalo.. Čeprav sem imela malo muk v postelji- med obračanjem z boka na drugi bok je tako bolelo pa še več kot pol ure bisem mogla bit na enem boku, ker me je začelo vse bolet, ufffaaa.. Kot na jajcih user posted image
Meni nenormalno otrdeva trebuh, vsaj 3x dnevno me spodaj kaj zašpika (popadki) in samo upam, da bo miškica zdržala še ta 2-3 dni in potem naj kar pride ven, da se malo pocartamo user posted image user posted image Moj je že ves na trnih in vsak dan prihaja prej domov, ker se boji, da ne bo treba letet na hrib (no ja, prej je hodil ob 21-22h, sedaj je že ob 20h doma, danes je celo rekel, da bo kaj prej prišel, razen, če se ne gre ostrič, ker ima frizuro ala Elvis Presley- varijanta, pusti me, da vrisnem.. hahaha) Dela kot zamorček, da bo potem več z nama user posted image
Mojega je še zebst v hiši začelo, ker se grejemo na klimo in tega ni navajen.. Imamo klimo na 28 stopinj in termometer v hiši pokaže, da se dnevna in kuhinja segrejeta na 18 stopinj, on je pa navajen na min. 21 stopinj- ja, sej jaz tudi, ma jaz nisem tako občutljiva kot on.. Bo zgleda treba še en radiator prinest in ga prižgat, ker, če en bo naši rožici mraz, ko pride ven.. hehe..

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5231
   RE: Januar 2012
18.1.2012 15:46:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Meni je patronažna predlagala, da naj si raje nič ne črpam, ker toliko kot je povpraševanja, toliko se naredi mleka, načeloma,


To je res.
Včasih pa ostane le še črpanje al AM (če user posted image res ne more vleč...).

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5232
   RE: Januar 2012
18.1.2012 15:56:24   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69
Jaz se moram pa spravit malce kukat za imenom, ker zaenkrat kaže, da našo punčko čaka ista usoda kot na začetku ta starejšega bratca :)


Res? Saj bo,  nekaj časa še imate... Ponavadi so težave pri izbiri imena za en spol...
Mi smo tokrat imeli že pred rojstvom izbrano ime za user posted image . Zaenkrat so vsi navdušeni. Ni pogosto, ni pa ,tuje, al pa na novo sestavljeno... Malo sem edino gledala, da lahko z njim tudi v tujini funkcioniraš... Za user posted image pa nismo imeli izbrano... Očitno so nam fantovska imena trd oreh.user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5233
   RE: Januar 2012
18.1.2012 17:32:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Ce je katera od neprvorodk imela kako podobno izkusnjo, bi bila zelo vesela nasvetov za zmanjsanje kolicine mleka.


kokosh, te čakajo SZ.

(odgovor članu kokosh)
  Neposredna povezava do sporočila: 5234
   RE: Januar 2012
18.1.2012 18:34:48   
camino79
Joj, živjo, punce!user posted image

Jutri imamo PDP, naša deklica pa kar nič...ob večerih me vsak večer bolj špika, včeraj  in predvčerajšnjim je bilo tudi stopnjevanje, samo se je umirilo. Danes pa že cel dan...vsake toliko me zvije, in ja, so boleči.user posted image
Da bi le že bilo čimprej. Skozi imam tudi mokre hlačke, pomalem, pa ne morem določit, ali je sluz ali morda plodovnica. Urin ni - to bi vonjala, pa tudi tišče me ne takrat. Sluzasto pa - včasih je, včasih pa popolnoma nič.
Gibe štejem, čeprav zadnje dneve komaj naštejem 10 gibov ob različnih urah. Še najbolj se razživi zvečer, in potem valjda ne grem v P na kontrolo, če me brca. Dopoldne pa mrak.

Jutri zjutraj imam pregled v P. Pa mi lahko katera pove, kako to zgleda v MB P?

Ker (ne vem, morda sem preveč pričakovala) sem trenutno nad tem spremljanjem zelo razočaranuser posted image . Moja G me je mesec pred rokom poslala v P v ambulanto (rizična nosečnost), da bi me bolj intenzivno spremljali.
Samo nič od tega...v P sem samo prvič (17.12.) dala vodo, sicer pa od začetka decembra nisem imela nobenega UZ, nobenega vaginalnega pregleda (pa bi pričakovala, ker sem bila na bolniški zaradi težav MV), nobene kontrole urina več, samo CTG. user posted image
In s tistim listom potem prideš noter, dr. te vpraša, kako ste, ti rečeš dobro, in je to to. Štejte gibe še naprej, drug teden se vidimo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja G bi garant bila bolj "intenzivna" pri tej spremljavi. Če ne drugo, bi mi vsaj urin vsakič kontrolirala.

Kaj pa jutri, ko je PDP? A plodovnico kaj kontrolirajo tu v MB?

Prosim, pomagajte z nasvetom, kaj naj naredim, rečem...ker me mičkino skrbi, no.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5235
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:02:34   
Trobentica_
Ne vem ali je kaj pomagalo moje ZS in prošnja administratorju (verjetno je pomagalo, ker predvidevam, da administratorji ravno ne berejo vsak dan vsega), ampak se zahvaljujem za upoštevanje in brisanje "neprimernih" postov od včeraj. Najlepša hvala! user posted image

Drugače pa pri nas nič novega, počutje ok, razen tiščanja dol in "menstrualne" bolečine občasno, enkrat bolj drugič manj. In pa seveda čakamo in čakamo in že prav komaj čakamo ta dan D. PDP imam čez točno en teden, ma se ne bi branila, če bi blo prej. Jutri imam pregled pri G., še prej urin in CTG. Me prav zanima kako kaže kaj stanje tam spodaj...prejšnji teden sem bila menda odprta 2cm.

vijolica2 čimprejšnje okrevanje in veliko crkljanja želim user posted image .
camino79 jaz imam PDP čez en teden, tako da še ne vem kako je s pregledi potem...to bo katera druga povedala, ki že ve. Jaz vaginalni pregled imam na čisto vsakem pregledu že v celi nosečnosti, urin na vsake tolk časa oz. zdej odkar imam CTG, moram vedno prej dat še urin.

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Očitno so nam fantovska imena trd oreh.

Ne govori, midva še zdaj nisva 100% za ime, pa grem lahko zdaj zdaj rodit.....se mi zdi, da bi blo za punčko precej lažje....sicer sva vsaj zožila izbiro na ene par imen oz. za enega sva SKORAJ odločena, ampak jaz sem si nekako predstavljala, da ko se odločiš za otrokovo ime, si rečeš: JA, TAKO MU BO IME! ne pa da nekaj cincaš in ne veš za sigurno...al sem pa samo jaz čudna, kaj pa vem.....

Lep večer še naprej vsem! user posted image

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 18.1.2012 19:04:28 >

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 5236
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:17:37   
camino79
Joj, Trobentica, pri nama je enako...cincava med tremi user posted image imeni. Pa sva ga kao že imela, in jaz sem se že navadila nanj...zdaj pa...
Grozno mi je, jutri pa PDP. Moja mama se samo smeji...pa nisva nikomur povedala za imena,HB.

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5237
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:47:47   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: camino79

Joj, živjo, punce!user posted image

Jutri imamo PDP, naša deklica pa kar nič...ob večerih me vsak večer bolj špika, včeraj  in predvčerajšnjim je bilo tudi stopnjevanje, samo se je umirilo. Danes pa že cel dan...vsake toliko me zvije, in ja, so boleči.user posted image
Da bi le že bilo čimprej. Skozi imam tudi mokre hlačke, pomalem, pa ne morem določit, ali je sluz ali morda plodovnica. Urin ni - to bi vonjala, pa tudi tišče me ne takrat. Sluzasto pa - včasih je, včasih pa popolnoma nič.
Gibe štejem, čeprav zadnje dneve komaj naštejem 10 gibov ob različnih urah. Še najbolj se razživi zvečer, in potem valjda ne grem v P na kontrolo, če me brca. Dopoldne pa mrak.

Jutri zjutraj imam pregled v P. Pa mi lahko katera pove, kako to zgleda v MB P?

Ker (ne vem, morda sem preveč pričakovala) sem trenutno nad tem spremljanjem zelo razočaranuser posted image . Moja G me je mesec pred rokom poslala v P v ambulanto (rizična nosečnost), da bi me bolj intenzivno spremljali.
Samo nič od tega...v P sem samo prvič (17.12.) dala vodo, sicer pa od začetka decembra nisem imela nobenega UZ, nobenega vaginalnega pregleda (pa bi pričakovala, ker sem bila na bolniški zaradi težav MV), nobene kontrole urina več, samo CTG. user posted image
In s tistim listom potem prideš noter, dr. te vpraša, kako ste, ti rečeš dobro, in je to to. Štejte gibe še naprej, drug teden se vidimo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moja G bi garant bila bolj "intenzivna" pri tej spremljavi. Če ne drugo, bi mi vsaj urin vsakič kontrolirala.

Kaj pa jutri, ko je PDP? A plodovnico kaj kontrolirajo tu v MB?

Prosim, pomagajte z nasvetom, kaj naj naredim, rečem...ker me mičkino skrbi, no.




Jaz imam tudi jutri PDP in isto pregled, čeprou u Ljubljani, pa isto kot tebe me tud zanima a me bojo kj bl spremljal al ne ... sam dvomim, pomoje me bo dala na CTG in je to to, kar se tiče plodovnice pa dvomim da mi bojo kej pregledal, in iskreno, tud mene izredno skrbi, da ne bojo karkol zamočil in da je z našo punčko vse ok user posted image   Želim ti predvsem velik sreče in da zrihtajo tko k treba user posted image

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 5238
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:48:17   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: camino79
Joj, Trobentica, pri nama je enako...cincava med tremi  imeni. Pa sva ga kao že imela, in jaz sem se že navadila nanj...zdaj pa...
Grozno mi je, jutri pa PDP. Moja mama se samo smeji...pa nisva nikomur povedala za imena,HB.

Ma ja, midva sva tudi že imela izbranega, potem pa ne vem, a sem se ga naveličala al kaj pa vem. Ampak je to isto ime zdaj spet najbolj aktualno user posted image . Tudi midva nisva nikomur povedala in že govorijo "ja ja sigurno vesta, pa nočeta povedat" user posted image .

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 18.1.2012 19:49:29 >

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 5239
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:49:20   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Ma ja, midva sva tudi že imela izbranega, potem pa ne vem, a sem se ga naveličala al kaj pa vem. Ampak je to isto ime zdaj spet najbolj aktualno user posted image . Tudi midva nisva nikomur povedala in že govorijo "ja ja sigurno vesta, pa nočeta povedat" user posted image .


Midva mava pa dva izbrana in pol na konc bomo vidl kako pa kaj ... ma prvo more punčka vsaj pokazat, da bo privekala na svet user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5240
   RE: Januar 2012
18.1.2012 19:51:06   
kimica86
Midva sva se pa končno zmenila glede imena.. Hvala bogu user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 5241
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:08:53   
trnuljčica
Camino težko ti povem kako bo sedaj, ker sem imela cr nekaj dni do roka. Če si naročena v sprejemno ambulanto potem je to tako kot si rekla sama... user posted image Mislim da le po potrebi opravijo še pregled, uz,... Vsaj kar sem bila jaz tam in opazovala ostale user posted image je bilo tako. Sem pa dobila občutek, da te tu pustijo kar dolgo čez rok- lahko. Enkrat so poslali domov punco 11 dni čez rok, drugič 10 dni. Kolikor vem pa več kot 2 tedna ne. Naročajo pa te nato na nekaj dni.
Povej za , izcedek,. Mogoče te pa pogledajouser posted image
Te pa čisto razumem. Velikokrat je obravnava pri svojem g veliko bolj kvalitetna in poglobljena...user posted image
Držim pesti da bo vse ok.
ps: tudi moja user posted image je bila bolj mirna čez dan, zv se je pa razživela, pa tudi potem nisem tja hodila...user posted image Sem pa vedno pred ctg spila tisti kakav al pa kapučino v avli in se je čez 15 do 20 min ravno prebudila, da mi ni bilo treba ponavljat ctg...(izkušnja od prvič- ko sem bila tam 3,5 ureuser posted image ).

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 5242
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:18:46   
pathra
Joj punce.. tako me je zdelal ta dan.. zjutraj bila na diabetološkem in imela pregled (kri, zajtrk, kri itd).. sem bila tam do 11h, pol pa imela ob 13h ctg in pol pregled pri moji g. ... itak so me pustili tam ležat eno uro, ker je pač ob 14h menjava izmene.. sem skoraj zaspala tam, pa pol čakanje v ordinaciji za pregled pri g... v glavnem sem bla tam 2 uri.. pol je še kolegica prišla na obisk.. uff.. cel napor.. sem samo padla v spanec na kavču, pa se mogla pol zbudit ker sem mogla večerjat.

No CTG ni nič pokazal novega... naslednji teden upam na kaj več dogajanja user posted image .

Glede imena.. midva imava eno ime izbrano.. ki sva zaupala staršem in so se oni že veselo navadili na to ime... bi bilo prav smešno če bi zdej menjala user posted image .

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5243
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:19:54   
trnuljčica
Ime- midva nikoli nisva cincala med imeni. Ko sva našla je bilo to to. Samo najti fantovsko ime, ki je res všeč obema- misija nemogoče. MM je grozno izbirčen glede imen za oba spola. Meni pa nobeno za user posted image ni ,sedlo,. Saj všeč mi je kakih 3 do5 imen, ampak nobeno ni bilo TISTO. user posted image
HB je bila na uz nato user posted image v 16 tednu in zadeva izbora je bila rešena. Kot sem rekla je bilo ime že na pol prej odločeno. Tekom user posted image se je le vtrdilo. Sploh ker je bilo MM tako všeč moja izbira , da jeuser posted image že v trebuščku klical po imenu.
Ostali so  na moje presenečenje navdušeni.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5244
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:26:36   
Kasija
sporočam, da je ronja rodila svita user posted image  čestitke še enkrat ronja.


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5245
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:37:48   
trnuljčica
Čestitke Ronjauser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 5246
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:52:56   
kimica86
čestitke ronja user posted image user posted image

Pa še včeraj zvečer je veselo pletla kapice in klepetala z nami user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5247
   RE: Januar 2012
18.1.2012 21:57:18   
kimica86
Hehehe.. Sem spregledala, da je bila ronja na RR aktivna še danes, ob 12h user posted image user posted image
Svitku se je zgleda kar naenkrat pomudilo user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5248
   RE: Januar 2012
18.1.2012 23:01:28   
Roberta69
Ja, s temi imeni je enim lažje, drugim težje :) Meni se zdi, da ima 99 % ljudi ime za svojega otroka izbrano že od nekdaj :) Mi2 sva se pa našla dva taka, ki o tem nikoli nisva preveč razmišljala in ko sva pričakovala otroka, se to ni nič spremenilo user posted image . Sem že pisala, da je bil ta starejši ene 3 tedne brez, ker se, kljub temu, da so bili vsi pametni, da bova ob rojstvu kar vedela, to ni zgodilo, mi2 pa tudi tega nisva imela za ta najnujnejši podatek user posted image , tko da so dnevi kar minevali, vsi so težili in dnevno spraševali, mi2 se pa nisva kaj dosti sekirala user posted image . Potem je še patronažna mal potežila, ker je morala ime ne vem kam zapisati. V glavnem, potem sem en dan sanjlala, da mora biti moemu sinu ime tako .... - obema jen bilo super truper všeč, tako da ga je dobil z res dobro karmo user posted image . Sem pa enkrat brala, da v določenih kulturah poimenujejo šele dolgo po rojstvu... Ta mlajši je ime dobil bolj hitro, in sicer je dragi enkrat omenil ine in moja prva reakcija je bilo, halo to pa ne, potem sem si ga pa prepevala v glavi čez poletje in postalo mi je všeč, ta glavni razlog pa je bil, da je ta starejši cist zapel zanj in tako imenoval otročka vv trebuščku, da je bilo ptem jasno :) Je pa veliko ljudi navdušenih nad izborom imen za najina fanta :)

Čestitke vsem novim mamicam :) Jaz bom ob koncu meseca se enkrat čestitala vsem skupaj, ker tkoli kar ne sledim user posted image

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5249
   RE: Januar 2012
19.1.2012 7:38:27   
tix
Dobro jutro punce! Zadnje čase moram za moje pojme zgodaj vstajat, se je mali odločil če ob7h vstat, je pa dobra stran tega, da KONČNO prespi celo noč user posted image

Ronja user posted image user posted image

IMENA - za punčko sva imela še frej od prejšnje user posted image , za fantka sva pa tudi imela malo težav, ker se je moj zapičil v eno ime ki meni sploh ni všeč, no ampak sva se potem pogodila, da ga bova prihranila za naslednjega user posted image user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  208 209 [210] 211 212   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?