|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:00:39   
mayci
Naša dva ga že ne bosta gledala! Nimamo tega programa.. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:00:54   
rozilu
Aja, še avtorici teme: sem 100% prepričana, da otrokom angleščina prav nič ne bo škodila! Itak jih bomo še prehitro vlačli na tečaje in že prav kmalu se jo bojo učili v šoli. Pa sej TVja ne gledajo skoz... In čisto dobro ločijo materni jezik od tujih!


PS: kako pa misliš, da smo se vsi primorci naučili italijančine? V šoli ravno ne, iz risank na TVju user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:01:35   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Naša dva ga že ne bosta gledala! Nimamo tega programa.. user posted image


No, to pa tudi user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:09:17   
nia5
No moja bo vsak čas 3 stara, tako da je zdaj bolj JimJam aktualenuser posted image , ampak s tem ko je gledala babytv se je naučila štet do 5 oz 10 v angleškem jeziku, dostikrat ponavlja kake besede in ji jo jaz pravilno izgovorim in ji povem kaj pomeni. Po mojem mnenju je lahko več koristi kot škode (kar se jezika tiče), ker tako mali vsrkavajo znanje kot goba in ko bo v šoli prišla v stik z anglešino, ji ne bo tuja, ampak ji bo iz podzavesti zelo znana.
Jaz npr sem se nemščine naučila prek tv-ja (še pred šolo), ker mi je mama vedno mogla vse prevajat,ko sma gledale kako serijo (takrat smo buljili bolj v te nemške prek satelitskeuser posted image ) in ne vidim v tem nič slabega.Čez 10 let se bo veliko težje naučila jezika, kot čez 2 leti. No vsaj tako je moje mnenje.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:37:11   
sanelaa
Pri nas slovenske risanke sploh niso zanimive.........samo Baby tv velja.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Baby TV - ja ali ne?
11.5.2011 22:45:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

Ooo, ja... pri nas pa NE GLEDAMO RISANK! user posted image user posted image user posted image Niti reklam, če smo že pri tem, sploh nič TVja... user posted image user posted image user posted image

Sej ne, da bi bila proti, ampak... jo prav nič ne zanima (pri 1,5 l). Ma kaki minuta... mogoče 5 s, pol pa že naprej... Je pa res, da ji nisem ful risank kazala, v soboto in nedeljo zjutraj prižgem risanke in včasih pred poročili... Mogoče samo niso zanimive, kaj pa vem. Mogoče bi ji bili bajski všeč...

Ojoj, v bistvu sem se zlagala, en program jo pa zanima: žrebanje 3x3 al kaj je tisto pred risanko na TV SLO!!! V tiste bobne z vrtečimi žogicami pa bulji in se ne premakne user posted image user posted image user posted image . Čisto hipnotizirana user posted image ...



Moje hčere tudi pri 1,5 letu niso risanke niti malo zanimaleuser posted image ......čez nekaj mesecev pa se je pokazal izredni interes z njene strani......prej pa samo reklame.....najraje pa je imela vreme na Info tv.....

Tako da malo pred drugim letom so postali interesantni najprej telebajski, potem baby tv.....zdaj je pa stara 4 leta in je baby tv več sploh ne zanima......Jimjam pogleda samo še včasih, zelo zanimiv pa je zdaj boomerang........

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Baby TV - ja ali ne?
13.5.2011 11:47:58   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
Ojoj, v bistvu sem se zlagala, en program jo pa zanima: žrebanje 3x3 al kaj je tisto pred risanko na TV SLO!!! V tiste bobne z vrtečimi žogicami pa bulji in se ne premakne user posted image user posted image user posted image . Čisto hipnotizirana user posted image ...



hahahahAaauser posted image user posted image   Tole pa tut naša dva rada pogledata.
Sicer pa gledata Baby TV, pa Jim jam in včasih ponavljata kako besedo, pa se nič ne sekeram zarad tega..

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Baby TV - ja ali ne?
13.5.2011 12:57:25   
nananaja
Moj nečak je tudi kot uročen gledal reklame in žrebanja. Trenutno je pri treh letih zasvojen z gledanjem A je to, zraven se tako dere, kaj se bo zgodilo, da moji hčerki gre on in risanka na živce, starši pa so se odločili, da mu gledanje omejijo.

Naši imata na razpolago JimJam in Disney Playhouse, pa jima namenoma zjutraj odprem JimJam (je na sporedu njima ljuba oddaja), kadar se katera zbudi prej, kot se jaz uredim, da bi mi dala pet minut miru, a si še zob ne uspem umit, ko je že za menoj v kopalnici.
Sicer pa pri nas pride samo sedenje in gledanje v tv v poštev le v primeru bolezni, sicer pa spremljata bolj tako ob ostali igri, vseeno starejša kdaj preseneti s kako angleško besedo. Prvič je starejša prosila, naj ji dam risanke na kaseti/dvdju, pri treh letih in pol, mlajša je ugotovila, da lahko prosi za Nodija na računalniku (za osstale risanke še ne ve, da se lahko najdejo), pri dveh, a redko pogleda do konca.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Baby TV - ja ali ne?
16.5.2011 15:11:58   
Blink1
Če je le možno gleda risanke na nemških ali angleških programih... Ravno zato, da se bo kaj naučila oz. da ji bo jezik prišel v uho...

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Baby TV - ja ali ne?
16.5.2011 19:22:07   
Paštetka
Ko sem prebrala to vprašanje sem si rekla samo: pa kaj si ti nor? A ljudje še kaj razmišljajo z glavo? Ne to je sigurno nategancija.

A res obstaja nekdo, ki pomisli na to? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Baby TV - ja ali ne?
17.5.2011 9:22:55   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Mojidve pa kdaj gledata Super RTL, nemški program in me nič ne skrbi da bi kej preveč mešale jezika. Kvečjem se bosta mogoče kaj naučile, čeprov tud to ne verjamem ker premalo gledata.
Pa še malo za hec in malo zares:
Se pa čudim, končno nekdo ki prizna da njegov otrok gleda risanke... In tudi otroci "komantatorjev teme" gledajo risankeuser posted image  Že kar preveč za RR. Pričakovala sem odgovore da otrok risank sploh gledat ne smeuser posted image  



naš tudi rad gleda baby tv. Glede mešanja jezikov se ne obremenjujem preveč, ka že itak sliši tok jezikov v tej familji da bi se mu moralo že sfuzlatuser posted image  Pa očitno mu paše poslušat še enga zraven..

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Baby TV - ja ali ne?
8.9.2011 23:04:23   
zasi
Kje pa najdete ta Baby tv? Meni je ful všeč, glede na to, kaj sem videla na spletni strani.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?