|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.9.2011 10:16:53   
*Zvončica*
Hej štajerke, komaj sem nas našla...smo se kar na drugo stran preselile, pa da nas malo dvignem.

V Mb. lep sonček, jaz trenutno malo več na nogah in prav paše...

Malo sem pogledala seznam, vidim, da vas je kar nekaj septemberk, no za enimi že je porod; za tiste, ki še čakate, pa navijam, da bo šlo čim hitreje in gladko in nasploh, da boste imele lep porod user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Romanca23
rainbow saj pa Mb ni tako velik kot pravi issa_ jaz vedno grem peš do centra in prav paše..res pa da sem večinoma v europarku če kaj nakupujem user posted image


Ja, mi gremo tudi veliko peš v mesto (no, zdaj ko morem več mirovat sicer ne), itak imamo do centra samo nekje 10 min, pa zelo rada se tja sprehodim. Tudi nam je drugače najbližji park Magdalenski, kje bo pa na tem koncu fajn za vozičkat pa niti še nisem razmišljala (prvič smo itak bili v N. Vasi in sem dopoldan bila bolj tam, popoldan pa kako kdaj). Sicer bo pri meni malo tudi odvisno od vremena...no upam, da bo februarja že lepo oz. ne bo več neke hude zime in bomo lahko več zunaj z dojenčkom, pa da ne bo nekih prehudih kolik, da bodo sprehodi sprehodi, ker prvič ni bilo ravno tako...no, samo na bo treba še kar malo počakat, kje je še moj pdp...

Kako ste kaj ostale, kako preživljate te zadnje lepe dneve...naslednji teden neke ohladitve napovedujejo ?

< Sporočilo je popravil *Zvončica* -- 16.9.2011 10:18:50 >

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.9.2011 20:32:16   
rainbow
Čer!

Jaz še kar po svetu hodim s to žogo spredaj, ljudje se mi čudijo, kot da nisem s tega sveta, resno. Jutri bo sedmi dan po pdp in imam spet ctg. Morebiti pa že kaj danes dogajauser posted image

Ja, itak, Mb je mini, sploh ko bom fit za daljše ture.

Ja, v ponedeljek grozijo z 11 stopinjam čez dan. Blek.

Lep vikend vsemuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Štajerske nosečke 2011
16.9.2011 21:42:48   
Romanca23
Lepo slišat, da si privoščite kakšne sprehode sem misla, da nas je bolj malo in večina leži na kavču pred TV.user posted image

Ja privoščite si jutri ker če bo res 10°C v ponedeljek.
Midva sva se že pogovarjala da grema popoldan na en dolg sprehod verjetno proti parku in pol še kam drugam.

rainbow novembra se te bom sigurno spomnila če bom v takšni situaciji kot ti user posted image
držim pesti da bo in nam boš pol sporočila veselo novico user posted image

lp

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Štajerske nosečke 2011
17.9.2011 7:35:12   
issa_
jutro!

evo rainbow sočustvujem s tabo, jaz sem sicer danes 1. dan po pdp, ampak zgleda da še nič ne bo,...user posted image user posted image že prvega sem čakala 11 po pdp-ju, pa se spomnim da se mi je skoraj zmešalo,...upam da tokrat se ta ne bo tak dolgo pustil čakat,....

ja zdaj pa ohladitve, za tiste ki načrtujemo kaj kmalu v P, je to vredu, ker je tam takooo vroče,... drugače pa je meni glavno daje zunaj sonček, ne padež,..da smo lahko vsaj zunaj,...user posted image user posted image user posted image drugače pa jaaa, sprehod ture po mb,..komaj čakam...user posted image user posted image

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Štajerske nosečke 2011
17.9.2011 17:35:26   
*Zvončica*
Hej.

Rainbow in issa kar obe že čez rok... Včasih vem, da bi naj v Mb čakali 14 dni čez rok in potem sprožili, če je vse OK seveda. No, ampak držim pesti, da se vama kmalu začne dogajat in da ne bo več tako dolgo trajalo preden bosta spoznali svoja dojenčka.

Evo, pa še vreme je danes kar po issini želji, tako da obe čim prej v P user posted image , če že nista tam.

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Štajerske nosečke 2011
17.9.2011 18:54:16   
Romanca23
Evo dolg sprehod je za mano in je pasalo, se prav dobro počutim. Zdaj pa malo sem in tja pol pa v posteljo user posted image

Uživajteuser posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.9.2011 7:09:37   
rainbow
Jutro!

jaz še nisem v Puser posted image , imam spet CTG jutri. Moram pohvalit včerajšnji CTG, sem bila tam, kjer so porodne sobe, same mlade in prijazne sestre, spet en drug mlad zdravnik, ki me je peljal v 1. nadstropje na UZ, ker je spodaj nekaj štekalo in mi natančno zmeril pretoke plodovnice. In ker je še vse ok, se greva spet jutri pokazat.

In danes ponoči spet nič, tako da grem zdaj kaj počet, mislim, da bom spekla mafine, pa črpalko bom usposobila, za vsak slučaj.

Lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Štajerske nosečke 2011
18.9.2011 8:38:01   
issa_
jutro!!

tak končno sem vstala in nekaj pojedla....smo včeraj bili na dvojnem abrahamu inga čagali pozno v noč, pol pa sem bla tak zmatrana da nisem mogla zaspat,...user posted image user posted image   no pa smo pač zdaj malo potegnili,..user posted image user posted image user posted image

drugačepa kljub aktivnem večeru se tudi pri meni se nič ne dogaja,..sem misla da gaje dovolj premetalo od plesa in skakanja,.. pa mu je bilo očitno všeč alipa se je šparo da je lahko še užival v odlični hrani,..user posted image user posted image user posted image ker  bo pol samo na mlečni dieti,..user posted image user posted image user posted image user posted image

joj zvončica da bi bilo uslišano to kar si napisala,da ne bi glih še 12 dni čakala tega pobalina v mojem trebuhu,..user posted image user posted image user posted image mu dovolim da kaj prej pride,..user posted image user posted image user posted image

rainbow jaz sem bla pa v petek, v prvem nadstropju, in tista gospa tam pri ctg-ju je bila prava ledena gora,...uuu ice ice baby,.....sem bila kregana ker mi je user posted image v trebuhu zaspal čist na koncu,..user posted image tak da upam da se z njo ne srečama več,..user posted image user posted image

nič lepo uživajte to nedeljo!! Rainbow držim pesti da se nama začnei kaj dogajat!!! user posted image mogoče se pa srečamo v P....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Štajerske nosečke 2011
19.9.2011 16:00:45   
SuzanaF
Pozdravljene!
Papirji so že urejeni. Cotike se počasi perejo, da ne bo preveč ostalo za konec. Pa ogromno likanja!!! Kaj pa če pikica pohiti?user posted image Še nekaj malega je treba dokupit. Pamperske, mandljevo olje, stekleničko, dudico....Danes sem kupila tudi previjalno torbo. Kar v Leclercu ker je malo večja. Tista ko pride z vozičkom je manjša. Bo ok za po hitrih opravkih. Rabi še katera mogoče kakšne žabice do pasu ali kapico? Poglejte na spodnji link. So cenejše kot v trgovini in prav srčkane. Tudi sama jih imam.user posted image
http://www.bolha.com/hlacke-za-novorojencke/zabice-za-dojencke-oglas1276395224

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.9.2011 12:29:49   
amarnat
Pozdravljene  user posted image !

sem tudi jaz s štajerskega konca, PDP pa imam 9.11.2011
imam nekaj vprašanj za vas iz tega konca:
ali je katera hodila na akupunkturo h  ga. Gostenčnik? kako se je po njej počutila?
ali boste pisale porodni načrt - ne vem kakšen odnos imajo v tem v MB porodnišnici, ima katera kakšne informacije?

(odgovor članu SuzanaF)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.9.2011 12:36:55   
Romanca23
Pozdravček amarnat..

jaz sicer ne mislim pisat porodnega načrta, hodim pa trenutno v šolo za starše in je blo kar nekaj govora o tem in v Mb porodnišnici ga z veseljem sprejmejo in ga upoštevajo -tako je bilo rečeno.

to ti lahko jaz pač povem mogoče pa ti odpiše katera, ki lahko še reče kaj več..

lp

(odgovor članu amarnat)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.9.2011 12:51:23   
amarnat
IZVIRNO SPOROČILO: Romanca23

Pozdravček amarnat..

jaz sicer ne mislim pisat porodnega načrta, hodim pa trenutno v šolo za starše in je blo kar nekaj govora o tem in v Mb porodnišnici ga z veseljem sprejmejo in ga upoštevajo -tako je bilo rečeno.

to ti lahko jaz pač povem mogoče pa ti odpiše katera, ki lahko še reče kaj več..

lp


hvala za odgovor.
pričakuješ prvega user posted image ? sprašujem namreč, ker me zanima ali je kaj sprememb v mb P ali je vse tako kot pred 4 leti. sprejem, urejanje dokumentacije, pleničke, oblačila, vložki...kasneje na oddelku.

(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Štajerske nosečke 2011
21.9.2011 12:55:35   
Romanca23
ni kaj...ja moj prvi user posted image

so pa rekli da vse dobimo pri njih razen naj imamo za malčka zraven zoknčke ali copatke in za sebe copate(tam majo take plastične)
papirologijo tam urediš..

lp

(odgovor članu amarnat)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.9.2011 12:12:19   
issa_
ja vse dobiš, tako ti je napisala romanca23 (te pridejo ponavadi 2x na dan vprašat češe kaj potrebuješ) , zokenčke obvezno, ker se je kar shladilo, pa te male nogice so skos mrzle,..zdaj s copati je pa tako prvi dan ko prideš iz porodne in če ti preveč teče (..), so bolj praktični ti plastični, pol pač kasneje menjaš, ko boš že večkrat stala,..no enim niti nena tako zelo,...
v glavnem čim lažji porod ti želim...user posted image user posted image


(odgovor članu Romanca23)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.9.2011 19:52:27   
*Zvončica*
Issa lahko že čestitamo, ne user posted image ?

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.9.2011 8:09:13   
issa_
ja user posted image , lahko user posted image user posted image ,.. hvala.....user posted image user posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.9.2011 10:42:00   
karmen7
Issa iskrene čestitke, pa veliko mirnih in prespanih noči user posted image

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Štajerske nosečke 2011
28.9.2011 18:41:50   
issa_
karmen7 hvala...user posted image user posted image user posted image

ja štajerke kam pa ste pobegnile???

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Štajerske nosečke 2011
24.10.2011 19:08:04   
Pattyka
Pozdravljene user posted image
A ste na kateri drugi strani štajerke? Nikjer nisem zasledila... Sem namreč tudi iz štajerskega konca, PDP imam 17.3. user posted image

Lep pozdrav

(odgovor članu issa_)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Štajerske nosečke 2011
25.10.2011 9:47:21   
SKORPY
pozdravljene zanima me če je katera pri dr. ocvirk na dobrni in je zaradi slabosti bila na začetku doma oz. ali je komplicirala z bolniško?

(odgovor članu Pattyka)
Neposredna povezava do sporočila: 345
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?