|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 13:39:36   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: tims

Se spomnete, da je Metuljčica imela v pon. pregled pri G? No, malo prej pa je Populis dobila tale sms:

"Hoj. Neverjetno, a resnično: ob pregledu za bris je dr. ugotvil, da nekaj ni v redu. Diagnoza: izvenmaternična nosečnost. OMG! Čakam na poseg, grozljivka. Držte pesti, bejbe. Lp, Metuljčica"
 
Metuljčica user posted image user posted image


KAJ?!?!? omg... user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 13:58:03   
Cuba Libre
da se vam na hitro malo javim in poročam kaj se kaj dogaja pri nas user posted image

imamo se super! to je na kratko user posted image

zdj bom pa kr po alinejah, če ne lahko napišem mali roman:
- nardila zadnji izpit
- jutri imam zagovor diplome
- podjetje, kjer sem imela štipendijo, mi je ponudilo nadaljni študij user posted image user posted image user posted image se še dogovarjamo
- miš je popolnoma osvojil večje kolo, obvlada bremze in vse
- zadnjič je prekolesaril skoraj 6km, js pa pešaka za njim user posted image sj ne vem, a je bolj hura za mami al za malega user posted image
- že 2 meseca vsak večer beremo o treh prašičkih in mali zna skorajcelo zdeklamirat - ne vem v čem je poanta, ampak ok user posted image user posted image
- s spalno rutino sma začela nekje dva meseca nazaj (tista na hard verzija), danes zaspi bp okoli 21h (20:30 via postleja, Trije prašički, lupčki in mi se mamo radi, spat)
- bili smo na oddihu v Prlekiji, kjer smo uživali 10000000000 na uro! malega smo kipnal na sedež na kolo in smo ga rajžali okoli, pekli na žaru, se špricali z vodo, se cartali.... nepozabno! user posted image
- bla na fotografskem tečaju - SVETOVNO! zdj po novem šparamo še za profi Canona user posted image sj ne vem kdaj mi bo zneslo vse kupit... user posted image do takrat se špilčkamo s kompaktnim Nikonom
- Andrej se cele dneve uči, sezona je pred vrati... se bolj malo vidimo user posted image in komaj čakamo vikend oziroma nedeljo, da potegnemo nekam višje, najbrž Velika Planina user posted image

flower - lepo se imejte na počitnicah! kk se mi je spet zaluštal letet... love it!

metuljčica - kr ne morem verjet... grozljivka! user posted image

almera - kako Ronja? ji je kul v varstvu?

ilatic - madonca! kr selite se user posted image ful dobr! men sploh ni problem selitev. ni panike pakirat pa to... mi je neki najlepšga, ko si spet kj na novo uredš, zmečeš stran ogromn nepotrebnih reči... js pa uživam u tem user posted image in selite se glih takrat kot študentarija user posted image

populis - have fun! javi se kaj, ne?! user posted image

stanovanje/hiša - sm vedno bla v stanovanju pa me hiša sploh ne vleče. predvsem zradi stroškov in dela. sploh kr smo zaradi služb in tempa tako malo doma... potem pa te čaka od vrta, trave, okoli nasploh, pa notranjost za spucat... miljavžnt oken, stopnišče, 2 kopalnici... ni šans! sploh ne rabim tolko! ko prideš ob 17h domov (če prideš), rabim samo kuhno, da kj skup spacam, udoben kavč in posteljo. otroc svojo sobo in to je to. poleg tega treba za vsako v avto in se peljat. ne vedno, odvisno kje ti hiša stoji, ampak ponavadi pa je tko. ampak to je moje mišljenje... user posted image

(odgovor članu Cuba Libre)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 14:11:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 14:32:23   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: tims

Se spomnete, da je Metuljčica imela v pon. pregled pri G? No, malo prej pa je Populis dobila tale sms:

"Hoj. Neverjetno, a resnično: ob pregledu za bris je dr. ugotvil, da nekaj ni v redu. Diagnoza: izvenmaternična nosečnost. OMG! Čakam na poseg, grozljivka. Držte pesti, bejbe. Lp, Metuljčica"
 
Metuljčica user posted image user posted image


ojej user posted image

metuljčkova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 14:47:11   
Cuba Libre

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

uhuuuuuuu, kr nadaljnji študij, cuba ! user posted image
ma, sej maš kr kič user posted image  ampak si ga zaslužiš!


ma kaki kič?!?!?! a veš ka bi bil kič? da bi še jst napisala, da se 1.10. selimo. to bi bil pa že un kič, ko kr teče dol od cukra... user posted image user posted image user posted image user posted image

drgač pa najlepejša ti hvala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   [Brisano sporočilo]
7.9.2011 21:46:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Cuba Libre)
  Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
7.9.2011 23:12:00   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: populis

smo napakarini, zjutraj odsibamo. Za metuljcico kup pikapok, da cimprej okreva.


Good night :)


boš pred odhodom še kaj čekirala maile? user posted image

lepo se imejte!!


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 8:49:34   
ilatic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je za Metuljčuico. to je groznoooo

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 9:31:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ilatic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 10:25:22   
anikabd
Ojla, julike

po dooolgem času se beremo. Enostavno mi ne znese, čez dan sem mi ogromno časa vzame služba in Filip, zvečer pa še ostalo gospodinjstvo, še enkrat služba... Pri nas je veliko novegauser posted image .
Kot že nekatere že veste, pričakujemo še enegauser posted image čez dober mesec. Filip ga že nestrpno pričakuje. Ne mine dan, da ne vprašal kdaj bom šla v porodišnicouser posted image , ker bi rad videl bratca. Dobimo še enegauser posted image .

Metuljček user posted image user posted image user posted image drži se.

Glede Andersenovega vrtca - vrtec je na nivoju na vseh pogledih, strokoven in strmijo k napredku k še boljšem . Kot je že ena napisala je eden izmed najboljših. Za otroke je priskrbljeno maksimalno. Otrokom ponujajo veliko. Ogromno različnih dejavnosti, igre, poudarek je na gibanju, plesu, petju, druženju, ustvarjanju, sodelovanju s starši...Preko leta imajo ogromno delavnic, enkrat na leto Živžav, ogromno izletev, grejo na kmetijo, organizirajo letovanje, zimovanje. Pravi potepuški vrtec. Skratka otroci uživajo, ogromno se naučijo, pridobijo izkušnje...
Res sem delala v tem vrtcu 7 let kot pomočnica vzgojiteljice. Iz porodniške sem prišla nazaj z diplomo, ker ni bilo zame delavnega mesta za vzgojiteljico sem šla drugam. Razlika v plači kar precejšna. Nisem šla daleč stran. Sem čisto blizu Andersena. 

Se beremo!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 10:40:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anikabd)
  Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 10:53:12   
Majuska
Jutro,

evo zaspanko - sploh nisem resna user posted image   no, zajtrk je pa resen, čeprav bi lahko že začela kosilo kuhat ...

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 10:59:54   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: anikabd

Ojla, julike

po dooolgem času se beremo. Enostavno mi ne znese, čez dan sem mi ogromno časa vzame služba in Filip, zvečer pa še ostalo gospodinjstvo, še enkrat služba... Pri nas je veliko novegauser posted image .
Kot že nekatere že veste, pričakujemo še enegauser posted image čez dober mesec. Filip ga že nestrpno pričakuje. Ne mine dan, da ne vprašal kdaj bom šla v porodišnicouser posted image , ker bi rad videl bratca. Dobimo še enegauser posted image .

Metuljček user posted image user posted image user posted image drži se.

Glede Andersenovega vrtca - vrtec je na nivoju na vseh pogledih, strokoven in strmijo k napredku k še boljšem . Kot je že ena napisala je eden izmed najboljših. Za otroke je priskrbljeno maksimalno. Otrokom ponujajo veliko. Ogromno različnih dejavnosti, igre, poudarek je na gibanju, plesu, petju, druženju, ustvarjanju, sodelovanju s starši...Preko leta imajo ogromno delavnic, enkrat na leto Živžav, ogromno izletev, grejo na kmetijo, organizirajo letovanje, zimovanje. Pravi potepuški vrtec. Skratka otroci uživajo, ogromno se naučijo, pridobijo izkušnje...
Res sem delala v tem vrtcu 7 let kot pomočnica vzgojiteljice. Iz porodniške sem prišla nazaj z diplomo, ker ni bilo zame delavnega mesta za vzgojiteljico sem šla drugam. Razlika v plači kar precejšna. Nisem šla daleč stran. Sem čisto blizu Andersena. 

Se beremo!




Anika, ful lepo te je brati! Prav vesela sem za vas, da Filip tako kmalu dobi družbo. Še kaj se nam javi! user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu anikabd)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 12:40:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 14:04:24   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: Almera


Metuljčica - hitro okrevaj, upam, da se ni še kaj dodatno zakompliciralo. A vidiš, kaj dela psiha - to je res čisto pravilo, ko se samo zabavaš in odmisliš, da boš še kdaj otroka imel, se največkrat kaj zgodi


je že doma, lepo na varnem. mislim, da se nam bo kmalu javila user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
8.9.2011 14:17:25   
metuljcek321
Živjo, punce

Sem že doma, res hvala za vse pesti, lepe želje, sms-e, klice! Zlate se.

O moji neverjetni prigodi pa kaj več na našem novem forumu.

Pa, pa

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 20:10:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2642
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 20:12:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2643
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 20:16:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2644
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 20:17:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
9.9.2011 6:23:15   
Majuska
Dobro jutro!!

user posted image



Tako, zdaj pa šibam, danes sem leteča user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
9.9.2011 8:21:05   
tims
Dobro jutrouser posted image .

Metuljčica user posted image  

Mojcek, a veš da se spomnim ene sošolke iz srednje šole.... ona je čist vsakič, ko je bila vprašana, bruhala. Vedno je dirkala ven na stranišče, prišla nazaj bleda k stena, pol je pa začela odgovarjat. Ful je bila bogica, pa čist nič ni mogla spremenituser posted image .


RR-jka super za nahrbtnike. Jest sem dve leti nazaj tud kr neki časa iskala za našo Nino en lep nahrbtnik. Takrat pri nas Hello Kitty še ni bila popularna. Zdej bi se ji verjetno strgal, če bi ga imela, je pa roza, kar je pa tud nekiuser posted image . Mogoče bi ji pa lahko počas že novga kupilauser posted image .
Almera user posted image  za super počutje in kondicijo. In to je res najbol pomembno user posted image . Kar se pa jošk tiče.... z leti se baje mal popravijo. Tko pravjo user posted image

Anika čestitke za user posted image . Želim ti lahek porod, sej veš... v slogu julijk user posted image

CL user posted image  za uživcancijo, študij, kolesarjeneje (seveda tudi pešačenjeuser posted image ).... kako je šlo na zagovoru? A še vedno praznuješ?

Majuska user posted image  za forum

< Sporočilo je popravil tims -- 9.9.2011 8:25:09 >

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
9.9.2011 9:15:45   
ilatic
Glede Andersenovega vrtca - vrtec je na nivoju na vseh pogledih, strokoven in strmijo k napredku k še boljšem . Kot je že ena napisala je eden izmed najboljših. Za otroke je priskrbljeno maksimalno. Otrokom ponujajo veliko. Ogromno različnih dejavnosti, igre, poudarek je na gibanju, plesu, petju, druženju, ustvarjanju, sodelovanju s starši...Preko leta imajo ogromno delavnic, enkrat na leto Živžav, ogromno izletev, grejo na kmetijo, organizirajo letovanje, zimovanje. Pravi potepuški vrtec. Skratka otroci uživajo, ogromno se naučijo, pridobijo izkušnje...
Res sem delala v tem vrtcu 7 let kot pomočnica vzgojiteljice. Iz porodniške sem prišla nazaj z diplomo, ker ni bilo zame delavnega mesta za vzgojiteljico sem šla drugam. Razlika v plači kar precejšna. Nisem šla daleč stran. Sem čisto blizu Andersena.


PRVO ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image ZA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Si me pa fulllll razveselila s tem!! Res. Ker mi je za njega najhuje, ker je full navezan na svoji vzgjiteljiciuser posted image user posted image , tko da upam, da se bo tukaj hitro privadil!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
9.9.2011 9:25:05   
ilatic
hvala za vprašanje... ja, joka še vsako jutro, od trenutka ko odpre oči dokler ne odidem skoz vrata. potem se menda pomiri v 10 minutah.
je pa danes bruhala v vrtcu, pa malo prejle še doma.
ta teden je bruhala vsak dan.
ni prava. ona pač tako pokaže stisko, ko ji dobesedno želodec krči. to ima veliko ljudi še kot odrasli - ko je psihična napetost prevelika, bruhajo.
ampak nimam kaj drugega, kot vztrajat. tko da nekako 3 ure in pol potem je kolikot toliko ok. ji pa še vedno ni in ni všeč.

jaz sem ji tudi kupila kitty nahrbtnik danes, si ga je sama izbrala.


user posted image user posted image user posted image - men se bi zmešal. Držim pesti zanjo in zate, da se čimprej uredi!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Julijke 2008 čvekajo... 10. del
9.9.2011 14:13:26   
Majuska
Vse opravila, še prijetne stvari so bile vmes.

Popoldne me čaka en obisk pri znancih.

Kuham si simpl kosilo.

Rada imam take dneve user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu ilatic)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?