|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
3.8.2007 22:19:41   
lucika
patrickova mami, 14 dnevni dojenčki jejo, spijo in se previjajo. počakaj, da ti malo zraste, pa pol sodi katere mame pustijo otroke jokat...se boš mogoče še spomnila, čez kakih 5 mesecev...
mi našemu vse naredimo, da je srečen in zadovoljen...ko se ga pa uspava, pa včasih tudi traja drenje predoooolgo.
ko je bil star 14 dni, mi je ob dojenju tako zaspal, da ga včasih niti previt nisem mogla.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 0:35:20   
ronja
hehe, lucika, to so tudi meni govorili, da mali samo jejo, kakajo in spijo. Pa jok brate, ne moja... moja je bila danes budna reci in piši od pol šestih zjutraj do kakih 2h popoldne, pa se ej potem zbudila ob 4h in ni zaspala do 22:30! J* ga, nimam kaj rečt, kre vem, kje je te gene dobilauser posted image ... No, saj bo pa verjetno jutri samo spala - navadno je tako... Je pa res hecna, ampak dokler je zdrava in zgleda zadovoljna (beri: ne jokauser posted image in nima kakih zaskrbljujočih simptomov), pač naj bedi, če ji paše, kaj naj - mene so tudi vedno sili spat, pa nikoli nisem spala... (je še zdaj takouser posted image )

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 7:55:13   
Clody
Ojla,

Tudi jaz nisem pristaš nekega histeričnega dretja, ampak se mi zdi, da nekatere pa vseeno malce pretiravate in dramatizirate.
Da ga še previjati nehate, ker se malce pojoka - user posted image
Pa po rokah nosite, da zaspi tudi po uro - vas občudujem, ni kaj. Me pa zanima kako bo to izgledalo ko bodo imeli 10 kil in več.

Naš bo kmalu star 10 mesecev. Do 8 mesecev sva vstrajala, da je lepo zaspal, brez joka - ponavadi na cizi. Ker tako ne more iti v nedogled, sva ga pustila malo pojokat, ga hodila gledat na 5-10 minut, popravjat dudo, malo pobožat in ven iz sobe. Prvo noč je bilo najhuje, tudi za naju, tretjo je zaspal brez problema in tako je še danes. Od takrat naprej spi celo noč, sem pa tja kaka izjema. Naj povem, da ni šlo za nek histerični jok, ampak bolj za protest : "Dvignite me iz pojstelje!"

Nisem pristaš "skupnega" spanja v pojstelji, pa ne zato, ker mi to ne bi bi fino, ampak zato, ker sama tako ne morem spati, se nenehno zbujam, ga gledam, se bojim , da ga ne bomo pomečkal.



_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
4.8.2007 10:49:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
4.8.2007 10:53:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 11:04:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

patrickova mami, 14 dnevni dojenčki jejo, spijo in se previjajo. počakaj, da ti malo zraste, pa pol sodi katere mame pustijo otroke jokat...se boš mogoče še spomnila, čez kakih 5 mesecev...
mi našemu vse naredimo, da je srečen in zadovoljen...ko se ga pa uspava, pa včasih tudi traja drenje predoooolgo.
ko je bil star 14 dni, mi je ob dojenju tako zaspal, da ga včasih niti previt nisem mogla.


Lucika, zato ker imam 14.dnevnega sina, ne smem nič pokomentirat? Že to je dovolj, da sem mamica in lahko povem-pišem, kar želim..

Jaz tega ne odobravam, to je zame res grda stvar.. Ampak vsak dela po svoje, jaz tega ne bom delala, če pa vam paše, ve kar..

Clody, ne sodi po svojem otroku.. Vsak otrok je drugačen, eni takšni, eni drugačni.. Moj se pri previjanju tak dere, da se skoraj duši.. In seveda, jaz ga naj pustim, da se dere, pa se mi zaduši, pa adijo tvoja pamet..

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 11:05:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pa ne se držat vsega, kar preberete, ko pijanec plota, mater. Malo poslušajte svoj materinski instinkt.


Naredi po občutku in točno veš, kdaj ga lahko pustiš jokat in se bo zelo hitro ugasnil sam od sebe in kdaj še rabi tvojo nego, hranjenje, nošenje, pozornost.

Umetnost ni delati samo črno ali samo belo, ampak živeti odtenke tudi vmes. Tudi pri otročku user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 11:39:18   
Clody
Patrickova_mama malce se pomiri no!! Saj ti nihče nič noče.

Dojenčki vse čutijo - če je mama živčna, so tudi dojenčki nemirni!!

Vsak dela po svoje, normalno.

Lep vikend vsem družinicam




_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 11:43:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Patrickova_mama malce se pomiri no!! Saj ti nihče nič noče.

Dojenčki vse čutijo - če je mama živčna, so tudi dojenčki nemirni!!

Vsak dela po svoje, normalno.

Lep vikend vsem družinicam






zakaj naj bi se pa ona pomirila, a je edina ki tle pišeuser posted image  mislim da ste ene kar močno nastrojene proti njej.

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 12:49:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: miska2004
"Zbudi se v srhljivo grozo tišine, vse je negibno. Zakriči. ...

Kaj pa če vseeno ni v resnici tak hudo, kot piše nekdo v neki knjigi?...


Kaj pa če je?

Zato raje poskrbim, da moj malček ne joka, da zaspi brez joka, kot pa da se sprašujem, kaj pa če,...



Me veseli, če ti to vedno uspe. Super. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 12:50:56   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pa ne se držat vsega, kar preberete, ko pijanec plota, mater. Malo poslušajte svoj materinski instinkt.


Naredi po občutku in točno veš, kdaj ga lahko pustiš jokat in se bo zelo hitro ugasnil sam od sebe in kdaj še rabi tvojo nego, hranjenje, nošenje, pozornost.

Umetnost ni delati samo črno ali samo belo, ampak živeti odtenke tudi vmes. Tudi pri otročku user posted image .


Pravzaprav bi tak napisala, kot vidve, samo ne znam.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 13:58:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Patrickova_mama malce se pomiri no!! Saj ti nihče nič noče.

Dojenčki vse čutijo - če je mama živčna, so tudi dojenčki nemirni!!

Vsak dela po svoje, normalno.

Lep vikend vsem družinicam





Draga moja, le po čem sklepaš, da sem kao "živčna".. A mar človek ne sme svojega mnenja podati?? In, ne skrbi zame, jaz sem zelo srečna, se sploh ne nerviram, sploh ne zaradi vas tukaj na RR.. Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. user posted image

Duc20, nima se smisla ukvarjati z njimi.. Vedno se spravljajo na mlado družino, ker smo kao nezreli in nimamo pojma kako svoje otroke vzgojiti..user posted image

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:08:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_mami

IZVIRNO SPOROČILO: Clody

Patrickova_mama malce se pomiri no!! Saj ti nihče nič noče.

Dojenčki vse čutijo - če je mama živčna, so tudi dojenčki nemirni!!

Vsak dela po svoje, normalno.

Lep vikend vsem družinicam





Draga moja, le po čem sklepaš, da sem kao "živčna".. A mar človek ne sme svojega mnenja podati?? In, ne skrbi zame, jaz sem zelo srečna, se sploh ne nerviram, sploh ne zaradi vas tukaj na RR.. Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. user posted image

Duc20, nima se smisla ukvarjati z njimi.. Vedno se spravljajo na mlado družino, ker smo kao nezreli in nimamo pojma kako svoje otroke vzgojiti..user posted image



opažam ja da je tle tko, sam dokler bo z mojimi otroci ok se bom takim ženskam tle na forumu samo smejal. res pa je da nimam nekih srednjeveških vzgojnih metod.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:23:31   
Strawberrie Cherrie
Veš, Patricova mami, če smo zate ničvredne in če nas ne spoštuješ vsaj toliko, da bi spoštovala to, da ima vsak svoje mnenje, enako tudi pri joku otrok, potem spošutuj vsaj sama sebe in se ne oglašaj na RR, med nami, ki smo ti ničvredne.

Duc20, po tem, kar sem prebrala o tebi, te spoštujem. Ampak zame je velika razlika med tvojimi posti in pa med posti nekoga drugega, ki javno oznani, da smo nič vredne. Pa ne zaradi tvoje mladosti, če prav razumem, si star 22let in je med nama 2leti razlike. Se pravi, da nisem toliko starejša in ja, tudi jaz sem mlada mamica. In tudi ti veš, da je ogromna razlika med uspavanjem 6mesečnega, 8mesečnega in 14dnevnega otroka. Za določene zadeve pač potrebuješ izkušnje, kajne?

Drugače jaz nisem pristaš tega, da se otroka kar pusti jokat. Priznam pa, da mi je ljubše, da ga pustim jokat tistih par minut, da grem v drug prostor, se skulirat in pomirit, da sem lahko zopet ob njem, umirjena in nama nekako uspe zaspat.

< Sporočilo je popravil london_paris -- 4.8.2007 14:27:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:24:40   
lucika
sama ne pustim otroka jokat; ne izvajam nekih metod za to, da bi sam zaspal...lepo se trudimo da ga uspavamo. včasih gre lahko, včasih prekleto težko.
povedat sem želela samo to, da novorojenčki veliko spijo in zaspijo z lahkoto. ko pa bimbiji zrastejo, znajo še kako pokazat svojo voljo, in ta je tudi taka, da ne bi spali, čeprav ne morejo oči držat odprtih.
patrickovi mamici sem hotela povedat, da če se ji zdi, da se zdaj "potrudi", da se mali ne joče...bo to kasneje množila z deset. in ko bo, bo razumela, da je takrat uspavanje čisto druga pesem. nič slabega, lahko komentiraš, jaz pa lahko komentiram nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:27:19   
Strawberrie Cherrie
Evo, če jaz komentiram za nazaj:
pri 1tednu itak ni bilo problema.
tam nekje od 1-3m se je uspaval samo in izključno na rokah.
Potem je nekjde do 6m uspel sam zaspati v posteljici, brez problema, brez joka, razen ko je bil bolan, ali so ga mučili zobki, potem smo prakticirali nošenje.
Sedaj od 6-8m je prava katastrofa user posted image ... posteljica nikakor ne, gospod leži na sredini zakonske postelje, spi med nama, večinoma časa zaleže za uspavanje samo zibanje in nošenje.

Še vedno močno upam, da ne bo treba izvajati kakšnih drastičnih metod in si bo premislil in zopet spal v posteljici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:28:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_mami

in takorekoč zame niste nič vredne.. 


user posted image  

No najdi si že enkrat družbo, ki te bo vredna.

Zadovoljstvo bo obojestransko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:32:27   
Anonimen
Čuj, London_Paris, če te moti, enostavno ne rabiš brati.. Je pa res, da so določene osebe precej svinjske do nas mladih, ki imamo otroka, in te meni niso nič vredne.. Je pa veliko punc tukaj, ki so mi super in samo zaradi njih sem tu, ne zaradi tistih, ki so nastrojeni proti mladim staršem... In glej, ne bom ti delala veselja, da bi zaradi tebe odšla iz RR.. Ne beri me, pa bo mir user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:38:04   
Strawberrie Cherrie
Kaj če bi ti malo spremenila svoj način izražanja? Nisi sama tukaj, pravila so vsem jasna, tudi ti si jih lahko prebereš. Če pa ne veš, kje jih najti, pa lahko vprašaš. Sedaj pa srčno upam, da boš nehala s svojimi izpadi, da se ne bo zaradi tebe zopet zapirala tema.

Prav tako, sploh ker ti oh in sploh napihuješ, kakšne pravice imaš na RRju, jih še vseeno malo preveri. Ker nikjer ne piše, da lahko blatiš in obmetuješ ljudi s psovkami, vsepovprek. In mislim, da tebe še nobena ni tako ozmerjala, kot pa ti marsikatero, kljub temu, da bi te jaz že parkrat po riti.
Nisi mi trn v peti, ampak me je pa zbodlo predvsem tvoje poimenovanje članov RRja, da smo nič vredni, ah in ja, pa še svinjski.

Daj se malo umiri, ženska, skuliraj se in si že 1x pridi gor, da ti nihče nič noče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:40:36   
Anonimen
Pametnejši odneha user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:46:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Patrickova_mami
Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. user posted image

Zakaj je ta smeško na koncu?
Zelo grdo napisan stavek... upam, da si se zapisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:47:49   
lucika
mislim da izjave, pametne ali ne, niso pogojene s starostjo! mi je vseeno, če kdo piše pri 20-tih ali 40-tih; če je pametno, se ga posluša...če pa ne, pa se menda lahko komentira...
samo mislim da tebe, patrikova mami, malo bolj kot malo hormoni napadajo. sicer te pred poodom nisem brala, je pa cel rr čakal tvojega bibeka..zdaj smo pa, kjer smo. sicer je meni gladko vseeno, jaz niti nisem v oni ligi, kjer se ljudi deli na ničvredne in one fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 14:56:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Veš, Patricova mami, če smo zate ničvredne in če nas ne spoštuješ vsaj toliko, da bi spoštovala to, da ima vsak svoje mnenje, enako tudi pri joku otrok, potem spošutuj vsaj sama sebe in se ne oglašaj na RR, med nami, ki smo ti ničvredne.

Duc20, po tem, kar sem prebrala o tebi, te spoštujem. Ampak zame je velika razlika med tvojimi posti in pa med posti nekoga drugega, ki javno oznani, da smo nič vredne. Pa ne zaradi tvoje mladosti, če prav razumem, si star 22let in je med nama 2leti razlike. Se pravi, da nisem toliko starejša in ja, tudi jaz sem mlada mamica. In tudi ti veš, da je ogromna razlika med uspavanjem 6mesečnega, 8mesečnega in 14dnevnega otroka. Za določene zadeve pač potrebuješ izkušnje, kajne?

Drugače jaz nisem pristaš tega, da se otroka kar pusti jokat. Priznam pa, da mi je ljubše, da ga pustim jokat tistih par minut, da grem v drug prostor, se skulirat in pomirit, da sem lahko zopet ob njem, umirjena in nama nekako uspe zaspat.


prav imaš, res je razlika v uspavanja kolk je otrok star, Tyra je stara 8 mesecev pa jo je včasih kar težko pripravt do tega da bi ona zaspala, pri Nike je pa čist drugač, čeprav je stara že skoraj dva meseca še kar večino časa spi, njo samo položiš v posteljico, malo pobožaš pa že spi...


citiram: "Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. "
a si se tuki zatipkala ali si tako mislilauser posted image  Ker to pomeni da zanjo ste nekaj vredne, ne da niste vredne.

je pa res tut to, da se ene kr nalaš spravljajo na nas ki smo mlajši, ne vem zakaj ampak sem to tut sam tu občutu.

Patrickova, te razumem da si jezna te tut do neke mere podpiram ko ti kdo pametuje pa tko, tut vem da nisi v zavidljivi situaciji, samo ženske tle na forumu niso krive da je tako. Mal strpnosti tut tebi ne bi škodovalo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:02:38   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20


...citiram: "Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. "
a si se tuki zatipkala ali si tako mislilauser posted image  Ker to pomeni da zanjo ste nekaj vredne, ne da niste vredne.




user posted image  Je pa ena posebnost v slovenščini... dvojno zanikanje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Za vse, ki ste jih pustile jokati
4.8.2007 15:11:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: duc.20


...citiram: "Nima smisla, ker vas ne poznam in takorekoč zame niste nič vredne.. "
a si se tuki zatipkala ali si tako mislilauser posted image  Ker to pomeni da zanjo ste nekaj vredne, ne da niste vredne.




user posted image  Je pa ena posebnost v slovenščini... dvojno zanikanje. user posted image



ne no, dejte men to resno razložit a je to možno al se je zatipkalauser posted image

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!