|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarke 2012
10.6.2011 7:59:19   
Anonimen
user posted image
PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj
 
 
1.2.
Daisy_, 28, 2 user posted image1 user posted image , 5.7., ?, ?, ?
 
2.2.
alegra, 34, 3 user posted image2 user posted image , 16.6., ?, ?, ?
 
3.2.
anonimna user posted image , ?, 3 user posted image2 user posted image , 29.6., ?, ?, ?
anonimna, ?, 3 user posted image2 user posted image , ?, ?, ?, ?
lipsika, 28, 2 user posted image1 user posted image , ?, ?, ?, CE
 
5.2.
m a j c i k a, 31, 3 user posted image2 user posted image , 22.6., ?, ?, CE
LILI/NIK, 34, 4 user posted image1 user posted image , 1.7., ?, ?, ?
 
8.2.
seltron, 29, 2 user posted image1 user posted image , 14.7., ?, ?, NM
fatima, 32, 3 user posted image , 2 user posted image , ?, ?, ?, ?
 
11.2.
Anuška79 , ?, 3 user posted image2 user posted image , ?, ?, ?, ?
 
x.2.
anonimna, ?, 2 user posted image1 user posted image , 13.7., ?, ?, ?
dvojčica6, ?, 2 user posted image1 user posted image ,14.6, ?, ?, ?
 
 
Skupaj nas je: 12
 
 
Nosečke z dvojčki:
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: februarke 2012
10.6.2011 11:13:41   
metka007
Hej,

tud jaz se vam pridružujem, iz štajerskega konca. Prva nosečnost, 26 let, ratalo hitreje kot pričakovala...upamo, da bo vse OK. Rok bi naj bil 12.2.2012, prvi pregled imam pa 24.6., nato pa 20.7....poznamo ginekologinjo, te pa malo bolj skrbi za nas...

Težav ni, razen lulanja, napenjanja pa utrujena sem bolj kot prej...




(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: februarke 2012
10.6.2011 11:17:37   
alegra
metka007 dobrodošla user posted image




(odgovor članu metka007)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: februarke 2012
10.6.2011 13:40:54   
Anonimen
user posted image
PDP, nick, starost, število user posted image , število user posted image , prvi pregled, naslednji pregled, NS, kraj
 
 
1.2.
Daisy_, 28, 2 user posted image1 user posted image , 5.7., ?, ?, ?
 
2.2.
alegra, 34, 3 user posted image2 user posted image , 16.6., ?, ?, ?
 
3.2.
anonimna user posted image , ?, 3 user posted image2 user posted image , 29.6., ?, ?, ?
anonimna, ?, 3 user posted image2 user posted image , ?, ?, ?, ?
lipsika, 28, 2 user posted image1 user posted image , ?, ?, ?, CE
 
5.2.
m a j c i k a, 31, 3 user posted image2 user posted image , 22.6., ?, ?, CE
LILI/NIK, 34, 4 user posted image1 user posted image , 1.7., ?, ?, ?
 
8.2.
seltron, 29, 2 user posted image1 user posted image , 14.7., ?, ?, NM
fatima, 32, 3 user posted image , 2 user posted image , ?, ?, ?, ?
 
11.2.
Anuška79 , ?, 3 user posted image2 user posted image , ?, ?, ?, ?
 
12.2.
metka007 , 26, 1 user posted image0 user posted image , 24.6., 20.7., ?, Štajerska
 
x.2.
anonimna, ?, 2 user posted image1 user posted image , 13.7., ?, ?, ?
dvojčica6, ?, 2 user posted image1 user posted image ,14.6, ?, ?, ?
 
 
Skupaj nas je: 13
 
 
Nosečke z dvojčki:
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net                          - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: februarke 2012
10.6.2011 17:26:01   
dvojčica6
joj Daisy_ a res???!!! Neverjetnouser posted image user posted image user posted image ...no, prosim te, da si še malo tiho o meni, bi rada, da prvo gin. vse lepo potrdi, ker js sem vedno rajš previdna...tut za prvega smo čakali do prvega pregleda, čeprav naju je s partnerjem kar razganjalo... no, sej tut zdaj ni dost boljšeuser posted image user posted image user posted image Ja, je majhen svet... ti, me zanima kjira si ti...bom šla pogledat na seznamček... A pri Junikah pa nisi sodelovala???

Ja,. moje manireuser posted image , pozdrav vsem novim...

trenutne težave...prekomerna lakota!!! Js in težauser posted image user posted image user posted image No, bom povedala tako, pri ta prvi sem se zredila za več kot 20 kg... zadnje dva tedna se sploh nisem več vagalauser posted image user posted image user posted image

No, spet šibam, ni cajta tolko kot ga je blo v prvouser posted image

(odgovor članu Daisy_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: februarke 2012
10.6.2011 17:54:37   
*Zvončica*
Hej punce pozdravljene, bi se vam še jaz pridružila user posted image .

Še ena, ki je že med malo "starejšimi", no pa vidim da nas se je tu kar nekaj takšnih nabralo user posted image ....

Stara 32 let, doma imamo že enega frajerja in v februarju z navdušenjem pričakujemo novega člana. Zadnja m. je bila 07.05., pregled pa imam v začetku julija.

Upam na čim lepših 9 mesecev in seveda da bo vse kot mora bit, pa da bomo fajn tukaj čvekale; no koliko bo pač čas dopuščal user posted image .

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: februarke 2012
10.6.2011 17:59:58   
*Zvončica*
Aha, zdaj sem malo bolj pogledala seznamček; torej moji podatki: 2 nosečnost, PDP 14.2, doma 1 user posted image (kot sem že napisala); toče dat. pregleda 06.07., z štajerskega konca; to pa mislim da je zaenkrat vse...

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: februarke 2012
10.6.2011 18:02:47   
*Zvončica*
In očitno se tu še malo lovim, ker sem skoraj dvakrat objavila isto user posted image , zdaj pa upam, da sem popravila (no, bomo videli, če mi je uspelo)....

< Sporočilo je popravil *Zvončica* -- 10.6.2011 18:05:21 >

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: februarke 2012
10.6.2011 18:34:49   
LILI/NIK
dobrodošla zvončica user posted image

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: februarke 2012
10.6.2011 18:43:36   
LILI/NIK
aha še jst pa teža pri prvem tud okol 20 kg pa še 1 mesec prej se je rodiluser posted image zdej mi tud zelo paše jest... se mi zdi kak dan kot da sem že najmanj v 4 mescu takšen trebuh imamuser posted image ... mam drugače bolj mal kil tako da se mi kila gor prec pozna user posted image ... drugače pa lulanje, špikanje po spodnjem delu trebuha.... občasne vrtoglavice pa zanimivo kr naprej me zebeeeee. drugače še nismo nikomur povedal... tud našemu malemu navihančku ne.... on tko navija za sestrico in me skor vsak dan vpraša če jo že mam v trebuhu user posted image sicer pa pazite to on hoče met 3 sestrceuser posted image zato da bo mel več kot njegova prijateljica , ki ma pa samo eno user posted image .pozdravček vsem sonosečkam user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: februarke 2012
10.6.2011 21:10:28   
HoneybeeMaja
Ola punce!
Najprej čestitke vsem za dvojne čtice in pluske user posted image user posted image user posted image .

No,pri meni pa danes mineva točno eno leto,od usodnih črtic,PDP je bil 14.2.,ampak smo dobili dvojčke,ki sta zdražala do 16.1. user posted image Pri nas Februarkah 2011 smo imele pravo invazijo dvojčkov,če se ne motim nas je bilo kar 6 dvojnih srečk user posted image ,tako da držim pesti,da boste nadaljevale našo tradicijo! user posted image

Želim vam čudovito nosečnost,poskušajte se čim manj obremenjevati in čimbolj uživati vsak trenutek s trebuščkom user posted image ,jaz ga na trenutke še kar pogrešam (čeprav je bil ogroooomen in sem komaj čakala,da bom rešena user posted image )

Vse lepo od Februarke 2011! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes when you hope for a miracle,you get two...

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: februarke 2012
10.6.2011 23:06:20   
*Zvončica*
HoneybeeMaja, bravo user posted image za dvojno srečo in lepo, da si nas prišla pozdravit, februarčica 2011. Veliko cartanja in užitkov s tvojima dvema user posted image .

LILI/NIK hvala za dobrodošlico.

Glede teže...tudi jaz sem se pri prvem porodu zredila okr. 20 kg (sem pa rodila malo čez rok). Se mi zdi, da se mi tudi zdaj že pozna,verjetno je že šla kakšna kila,dve gor; hlače me že malo tiščijo - bo treba kakšne večje v omari poiskat user posted image .

Drugi znaki (zaenkrat) so utrujenost, boleča povečana prsa in apetit, skratka trenutno nič posebnega.

Drugače mi še nismo sporočili novice, sva ful vesela, ampak bova počakala do prvega pregleda, če bo šlo. Ga imam nekje v 8,9 tednu, bomo videli če bomo zdržali, pa koliko se bo že kaj prej videlo.

Lahko noč vsem, pa čim lepši vikend user posted image .

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: februarke 2012
11.6.2011 13:49:56   
Anonimen
HEJ HEJ
Upam da tudi nam rata ta mesec pridelat +
Še kakšen teden in bomo vedeli :)
Če nam rata bo pdp okol 25.2.

Lp
Anonimna user posted image

(odgovor članu LILI/NIK)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: februarke 2012
11.6.2011 16:53:23   
ellena
Jaz sem tudi!!! Eno 2,5 leti staro pupiko imamo že doma, zdaj sem si sama izračunala PDP 9.2.2012... zanima pa me katero folno k. jemljete, v 1. nosečnosti sem jemala Elevit in imela skoz nenormalen apetit, redila sem se kot p... in res ne bi rada, da se ta zgodba ponovi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: februarke 2012
11.6.2011 17:04:50   
LILI/NIK
ellena dobrodošla user posted image user posted image jst jemljem tifol mi je sestra rekla takrat ko sem poklicala, da sem se naročila na pregled, da je čist ok user posted image

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: februarke 2012
11.6.2011 18:08:41   
metka007
jaz jemljem elevit pa je zaenkrat ok, nobenih stranskih učinkov....meni ga je priporočala ginekologinja in farmacevtka, ker naj bi bil edini klinično testiran...lahko pa seveda tudi samo Tifol, če ne želiš da so zraven še kakšni drugi vitamini/minerali...

jaz povečanega apetita še ne čutim, imam pa skoz napihnjen trebuh, tak da res že zgledam nosečauser posted image

kaj boste pa kaj športale? Jaz upam na kakšno kolo, rolerje, hribe...pa seveda tudi morje...s čim bolj "norim" pa ne upam pretiravat...jeseni pa na telovadbo in pilates, ne preostane drugegauser posted image


(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: februarke 2012
11.6.2011 18:20:10   
Anonimen
Dobrodošle nove in držim pesti za tiste, ki upate na plusek.

Ne jem ne Elevita ne Tifola, tudi prvič nisem.
Folna kislina je v zeleni zelenjavi, tako da veliko solatke, brokolija, brstičnega ohrovta, cvetače in bo.

Sploh zdaj, ko bo domače zelenjave na pretek.

Slabosti ni, apetit skoraj malo manjši kot sicer (vročina). Je pa v drugo precej drugače kot v prvo. Predvsem to, da nimam toliko časa razmišljati o tem in kar pozabim, da sem nosečka :)

lp vsem

Jaz bom anonimna user posted image

moj predviden PDP je po mojih izračunih 9.2.2012 (po spominu glede zadnje user posted image )

(odgovor članu metka007)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: februarke 2012
11.6.2011 21:08:08   
ellena
Hvala za odgovore, sem se odločila kar za Tifol. Glede športa pa vam povem, da sem danes prekolesarila 10 km zmerne vožnje in se počutim fantastično. Težko se mi je odpovedati nečemu, kar je še "včeraj" bilo del mene. Se vidi, da je to moja druga user posted image in da je vse skupaj bolj "normalno". Pri prvi sem življenje postavila dobesedno na glavo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: februarke 2012
11.6.2011 21:10:20   
ellena
Držim pesti!!!!!
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

HEJ HEJ
Upam da tudi nam rata ta mesec pridelat +
Še kakšen teden in bomo vedeli :)
Če nam rata bo pdp okol 25.2.

Lp
Anonimna user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: februarke 2012
12.6.2011 14:58:28   
*Zvončica*
Ellena in anonimna user posted image dobrodošli, prav lepo to ko nas je tako hitro vedno več...

Jaz jemljem Tifol, kasneje bom verjetno začela z Neovinom, te so mi v prvi nosečnosti zelo odgovarjale. Razmišljam sicer da bi probala femibion - ga katera mogoče jemlje? Elevit mi prvič nekako ni najbolj ustrezal, kot da bi mi bilo malo slabo po njem user posted image .

Športanje bodo pri meni verjetno bolj sprehodi in pohodi, pa mogoče kakšna telovadba za nosečnice. Prej sem hodila še na aerobiko, ampak ker mi zadnjih par mesecev ni zneslo, da bi šla, zdaj ne bom s tem ponovno začenjala.

Aja, anonimna user posted image držim pesti da se nam pridružiš user posted image .

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: februarke 2012
12.6.2011 15:17:57   
m a j c i k a
O kolk ste se razklepetale punce, komi sem vas za dva dni nazaj prebrala.......user posted image
Dobrodošle vse na novouser posted image user posted image user posted image user posted image
Jst mam pa težave z išijasom, sem jih mela že v obeh nosečnostih, čleprav v prvi bolj, močna bolečina najprej v križu, ki s epotem postopno prestavlja nižje in na koncu prav cuka v nogi, ko stopiš, zta znoret, tak da dans zjutri me je spet prijel in sem mojga poslala z nahrbtnikom in obema sončkoma na izlet, mami pa noge v luft in mi je ful hecno, tak mir je pa tišinauser posted image
Pozdravčkem vsem!!

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: februarke 2012
12.6.2011 15:19:53   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: *Zvončica*

Ellena in anonimna user posted image dobrodošli, prav lepo to ko nas je tako hitro vedno več...

Jaz jemljem Tifol, kasneje bom verjetno začela z Neovinom, te so mi v prvi nosečnosti zelo odgovarjale. Razmišljam sicer da bi probala femibion - ga katera mogoče jemlje? Elevit mi prvič nekako ni najbolj ustrezal, kot da bi mi bilo malo slabo po njem user posted image .

Športanje bodo pri meni verjetno bolj sprehodi in pohodi, pa mogoče kakšna telovadba za nosečnice. Prej sem hodila še na aerobiko, ampak ker mi zadnjih par mesecev ni zneslo, da bi šla, zdaj ne bom s tem ponovno začenjala.

Aja, anonimna user posted image držim pesti da se nam pridružiš user posted image .




Jst jemljem Femibion od dneva, ko sem zagledala plusek in moram rečt, da mi čist odgovarja, drgač sem pa prejšnji dve nosečnosti jemala od fidimed, super mami in so ble tud superca, lp!

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: februarke 2012
12.6.2011 18:48:07   
LILI/NIK
ooo super vedno več nas je user posted image . no da se malo javim jst sem že 2 dni prehlajena za crknatuser posted image mi z nosa teče pa kašelj, pa še mali mi je fasu vnetje ušesov tak da se mamo nasploh fajnuser posted image drugače pa napihnjena kot žoga... pozdravček vsem predvsem pa na novo pridruženimuser posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: februarke 2012
12.6.2011 21:32:31   
mz13
Pozdravljene vse skupaj! Se vam pridružim tudi jaz. Stara sem 28 let in je to moja prva nosečnost. PDP imam 5.2.2012, prvi pregled pa 23.6.
Vidim, da ste tukaj v glavnem že izkušene mamice in verjetno ste oborožene že s precej koristnimi nasveti, ki bodo nam, ki smo prvič nosečke seveda prišli zelo prav. Vsem želim čim lepše pričakovanje user posted image . Lp

(odgovor članu LILI/NIK)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: februarke 2012
13.6.2011 8:27:55   
alegra
jutro punce,

zanima me glede teh dodatkov ki jih veselo jemljete..jaz jih namreč nisem ne prvič, ne drugič  niti jih sedaj..v čem je sploh fora..ali je bolj kot ne vse skupaj marketinška poteza?

drugače pa komaj čakam sredo, ko imam prvi pregleduser posted image

(odgovor članu mz13)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?