|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
23.6.2011 20:10:59   
Pigy
issa- a mi posodiš pol svoje stanovanje user posted image user posted image user posted image user posted image Pri meni cel dan sonce sije notri, mam glih tako smotano stran, upam, da bo tudi po zimi tako vroče.

spellybelly- dobrodošla, sploh nisem opazila, kdaj si se nam pridružila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na tej tv pa vrtijo same take filme ki sem jih videla samo tisočkratuser posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Spellybelly)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
23.6.2011 21:13:52   
Krysia
Pozdravljene, čvekice!

Lepo, da smo že na drugem delu. Sem potrebovala kar nekaj časa, da sem prebrala vse za nazaj. V službi imamo totalno gužvo (konec šolskega leta pač), ko pridem domov, je mož za računalnikom, zvečer sem pa itak čist utrujena ... No, zdej sem vse prebrala, pokomentirala bom samo, kar se spomnim ...

Za petek, 1.7., bi se vam z veseljem pridružila, pa še ne vem, če bom imela čas. Če ne bodo ravno popravci ... user posted image - se ravno ta dan začnejo, ne vem pa, kdaj bodo moji (m)učenci oziroma di(v)jaki na vrsti user posted image . Vam sporočim drug teden. Načeloma imam pa do Rudnika iz službe glih enih 5 minut z avtom user posted image

modrimedo, a si ti rekla, da greste s šotorom na morje? Mi tudi - komaj čakam, čeprav tudi mene mal čudno gledajo ... Pa saj ne grem v divjino, ampak pač na morje v kamp, kjer je do ambulante 200 m, če bo pa kriza, me bodo pa tud do bolnice spravili (pa upam, da ne bo treba)

Vse, ki že odhajate na morje, uživajte! Se pridružim po 8.7.

spellybelly, dobrodošla med nami!

Nič, šibam - obljubim, da se bom bolj pogosto javljala, ko se zaključijo še popravci in bom tudi dopoldan doma ... lepo se imejte in naj vas jutrišnje vreme ohladi, ne pa spravi v slabo voljo!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
23.6.2011 21:25:33   
carly
Agha če bo mene zagrabilo v večernih ali nočnih urah bom mogla tud sama rodit, sta sicer v isti hiši tast pa tašča ampak tamale nebi znala spat dat, bi ju okol obračala da bi bili celo noč pokonci user posted image .

Sicer pa pri nas nič novega, danes sem v Hoferju kupili prenosni dvd predvajalnik, da bo za v avto naslednji teden ko gremo na morje ker Taja ful tečnari med daljšo vožnjo, tako da upam da jo bodo risanke umirile.Pa en čoln za napihnit sva kupila da se bosta z možem lahko malo zabavala medtem ko bom jaz počivala.Tako da že komaj čakam naslednji petek.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
23.6.2011 21:53:41   
agha
Issa -  itak, da boom vprašala kolege samo vprašanje je kdaj me bo prijelo in bo treba it. Če bo kdo od njih sploh doma v tistem času, če ne bodo vsi delali. user posted image To bi se tudi lahko zgodilo. Kako je bilo pa po porodu? A je tvoj potem prišel pogledat sineka takoj ali šele, ko so bili obiski... To bi mi bilo tako žal, da bi ga videl šele čez nekaj ur. Zdaj, ko o tem razmišljam me je pa kar malo zaskrbelo...

Carly - ja, večerne uro so kriza, nočne bi bile pa tudi pri meni...

Ohladitev je pa zakon!!!!

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
23.6.2011 22:09:37   
vipercat
najprej se bom opravičila, da vam vdiram v temo. pred kratkim sem rodila punčko, doma pa imamo že enega fanta. ker imamo parček, je bilo potrebno zamenjati plavo za roza user posted image . sedaj imamo oboje, samo prostora v omari več ne user posted image . če ima slučajno katera podobno situacijo (veliko punco, sedaj pa pričakujete fanta), bom zelo vesela kakšne menjave. no tudi vse za dojenčka (haha sedaj obeh spolov) se najde.
http://www.mojalbum.com/vipercatr1/albumi

pa še enkrat oprostite vdiranju :) slepo in mirno nosečnost vam želim

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 5:50:22   
modrimedo
 Krysia

user posted image user posted image user posted image mi zagotovo ne gremo šotorit :)
žal je to ena oblika dopusta ,ki ga jaz še nikoli nisem sprobala :)
sploh smo pa mi letos doma
carly za tako stvar kot je rojstvo ,je pa tud mala lahko celo noč pokonci pa naj jo animirata :D
pri nama se je vedno našla kakšnja obcija ..najbolj zabavna je bila ,ko sem ga klicala  naj pride ,da grem v porodno ( do ljubljane imamo 45 minut v idealnih razmirah ) on je pa bil z otroci v ljubljani v trgovini :)
je dal avto in otroke sodelavki ,da jih je peljala k moji mami  ,on je prišel v porodno
ko se je ona vrnila nazaj z avtom sem že zdavnj rodila :D 

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 6:14:19   
Teni_
user posted image  
PDP, nick, starost, zap. , št. , pregled, kraj, ali  

1.9.
ANDMIL, 26, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
ninalars, 25, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
pomarančika, 23, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Slov. Konjice,user posted image
anastazia, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?.,  Štajerska, user posted image
lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?
., Ljubljana,user posted image
barbara85, 26, 1user posted image , 0user posted image , 27.06.,  Oplotnica
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora,user posted image
2.9.

tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
Jessy82, 29, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Savinjska,
user posted image
panja, 29, 2user posted image , 1user posted image , 27.06.,  Savinjska,
user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
Sunny_Dream, 29, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
vintage, 25, 1user posted image , 0user posted image , 01.07., okolica Kopra,  user posted image
3.9.

sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image ,
?, Ljubljana
jaznoseca, 38, 5user posted image , 1user posted image , 01.07., Maribor, user posted image
4.9.
Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 06.07., Ruše, user posted image
nepremagljiva, 37, 7user posted image ,2user posted image , ?., ?
URSY33, 33, 4user posted image , 1user posted image , ?., Litija, user posted image
lorelei82, 28, 2user posted image , 0user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
jejhata, ?, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., ?, user posted image
ivanjščica, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1user posted image ,
?, ?

7.9.
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image
?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3user posted image , 1user posted image ,
?.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?,
user posted image
9.9.
Pigy, 28, 1user posted image , 0user posted image , 29.06., Ljubljana, user posted image
srecka84, 27, 1user posted image , 0user posted image , 08.07.,  Postojna, user posted image
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , 
?, Ajdovščina, user posted image
10.9.

karin82, 28, 2user posted image , 1user posted image ,
?., ?

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor, user posted image
Pelija, 36, 4user posted image , 3user posted image , 04.07., Gorenjska
nosečka*, 25, 3user posted image , 1user posted image , ?., dolenjska, user posted image
11.9.

agha , 32, 2user posted image , 1user posted image ,
12.07., Kranj
modrimedo, 32, ?user posted image , ?user posted image , 01.07., Ljubljanauser posted image
Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana

TDiemat, 25, 2user posted image , 0user posted image , 05.07.,  okolica Maribor, user posted image
Krysia, 34, 4user posted image , 1user posted image , 30.06.,  Ljubljana,
user posted image
eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , 03.08., ?,  user posted image
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
leaa, 30, 3user posted image , 1user posted image , 27.06., Zagorje ob Savi, user posted image
klavdija27, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., Zreče, , user posted image ,user posted image
14.9

olana, 28, 2user posted image , 0user posted image , ?., ?
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
Hulaqalula, 36, 3user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
15.9.

*žurerka*, 26, 3user posted image ,1user posted image , ?., ?, user posted image
dory,32, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4user posted image , 3user posted image , ?., Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., Maribor, user posted image
*AnaL*, 31, 3user posted image , 2user posted image , 27.06., ?,  user posted image
PikaPokaZBusijem, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1user posted image , 0user posted image , 14.07., Zapuže, user posted image
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
Evvva, 30, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
*alja*, 26, 2user posted image , 1user posted image ,
?., Prekmurje
, user posted image
18.9.
19.9.
rihtarca, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?., ?, user posted image  
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2 user posted image , 1user posted image , 18.07., okolica Postojne, user posted image
Ajda_, 24, 1user posted image , 0user posted image ,
?., okolica Ptuja,
user posted image
nana13, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?., Strunjan, user posted image
daka, 37, 3user posted image , 2user posted image , 06.07
.,  Maribor,
user posted image
izola05, 30, 2user posted image , 1user posted image , 20.07., okolica Kopra, user posted image
20.9.

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane
mala mala, 25, 2user posted image , 0user posted image , 30.06., Prlekija
22.9.

Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
Septembrovka, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
23.9.

carly, 28, 4user posted image , 1user posted image , 12.07., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
28.06., Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimna ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4 , 3 , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
19.07.,
Ljubljana, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
27.9.
bimba7277, 39, 2user posted image , 0user posted image , 15.07., ?, user posted image
san, 33, 5user posted image , 4user posted image ?., Ljubljana, user posted image
28.9.
Spellybelly, 27, 1user posted image ,
903904 , 08.07., Dolenja vas, user posted image
29.9.
bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?,
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , 08.07., Ljubljana,
user posted image
pomar*ANČA*, 26, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Domžal
mojcyka, 24, 1user posted image , 0user posted image , ?, okolica Ptuja
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode
anabanana, 22, 1user posted image ,0user posted image , 13.07., Ljubljana, user posted image
Neja 007, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., Kamnik, user posted image
anchy_, 27, 1user posted image , 0user posted image , 11.07., Novo mesto
wifi, 29, 2user posted image , 1user posted image , 19.07., Stranice

SKUPAJ NAS JE: 97
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELEuser posted image :
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream

user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 6:21:54   
Teni_
Dobro jutro.

Mi smo že budni. Malima2 več ni za spanje. Očitno ju nervoza daje, pred zaključkom šolskega leta in odhodom na morje.

Glede dopusta s šotorjem. Dobro, jaz že na splošno nisem za to, če pa bi bila, pa bi tudi šla. Čeprav glede mojega nočnega vstajanja in odhodov na wc, si skoraj ne predstavljam, kako bi jaz tam ponoči plazila po kampu.user posted image

Otroci na dan poroda - hmm, bo še zanimivo. Nazadnje sem komaj prišla pravočasno do porodnišnice, če bi mi voda vmes odtekla, bi rodila verjetno na poti. Smo morali počakat, da je mama prišla čuvat Tejo in je to bilo dodatne pol ure. Tokrat gresta zraven do porodnišnice, ker je zdaj mama doma v MB in ju bo prevzela kar tam pred porodnišnico, da ne izgubljamo časa. Bo pa zanimivo to videt sredi noči.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 24.6.2011 6:22:07 >

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 7:42:02   
lily81
Jutro!


Mi gremo s šotoromuser posted image  komajkomaj čakam, da se spokamo iz LJ.. Zadne čase je moj skos od doma v službi  in sem za vse sama.. tale moj mali je pa, kako naj rečem malo bolj živahen 2,5 letnikuser posted image user posted image

Kar se lulanja v campu tiče sem se organizirala takole..  kupila sem si račko za lulanje, ker je tudi meni to predstavljalo največji problem.. niti slučajno se ne mislim ponoči dvakrat šetat do wc-jauser posted image  Mogoče se tole sliši čudno, samo sem si vse priskrbela tako, da bom na dopustu na komotuser posted image user posted image

Tako- mali je danes prvi dan doma, ga peljem k frizerki ( svakinji) ustrišt, potem pa samo še skuham filane paprike, da bomo imeli za soboto, pa če v nedeljo kakšna ostane tudi ne bo nič narobeuser posted image - spakirano je vse- tako, da danes ko pride moj domov in bo moral vse to spraviti v avto bo še pošteno kleuuser posted image  

Lepo preživljajte konec junija in začetek julija- mi se odpravljamo in se tipkamo, ko pridemo domov!
Vsem vso srečo na pregledih in user posted image , ki se odpravljate na morje ali pa boste doma uživajte na maximum!!user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 8:20:35   
2.2.
dobro jutro!
eni se pakirate, eni iščemo senco....
včeraj sem se tudi jaz namakala v bazenu, je bilo 25stopinj, pa še vedno te malo zmrazi ko prideš v vodo. danes pa kar paše ohladitev.
danes bom kuhala lazanjo sem zamesila za testo pa kruh mi že vzhaja, pa stroj že pere...pa glava me že zdaj boli a kaj ko moraš te osnovne naloge naredit.


tiste ki se odpravljate na morje pa uživajte maximalno še za nas; jaz upam da bomo drugo leto mi nadoknadili.

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 8:21:36   
mate0ja
Agha tudi mi imamo do zanesljivega varstva 100 km. Ampak smo se znašli takole. Moj dela celo poletje in je pol kak mesec in pol fraj (skupaj z očetovskim dopustom). Rodim konec septembra, tako da okrog petnajstega izvedemo selitev narodov in gremo k našim počakat popadke. V eni hiši živi več kot dovolj judi, da bo eden že popazil malo.
Rodit grem pa na Jesenice, tam sem bila že prvič, sm si kar CR naročila user posted image in je blo super duper, ker te ne sterajo na intenzivno ampak kar direkt v sobo in dobiš dete kar ob pojstlo. Odpeljali so jo le prvo noč. Sicer je blo mal grozno, ker imajo oni po CR hospitalizacijo 7 dni, ampak dobro, sem nekako preživela, čeprav sem se počutila kot v zaporu.
Tko da srčno upam, da me ne prime kaj pred mojim planom. Ker sm sicer sposobna tamalo tud sabo v porodno pelat če bo nujno. Kaj češ.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 9:11:44   
panja
Dobro jutro, petek je user posted image , čeprav mi je zdaj, ko sem na bolniški pravzaprav vseeno. Mali je šel danes zadnji dan v vrtec, še prej pa je bil na cepljenju proti klopnim nevšečnostim. Nič kaj prijetno, ampak smo doma blizu gozda in veliko zunaj pa smo se odločili, da ga damo cepit. Je imel pa to zdaj drugo dozo cepiva.
In je bil zelo priden, le na koncu je malo zajokal in rekel: "Mami, mene pa klopec boli!" Pa je nagrada rešila vse težave...user posted image

Se pa tudi mi počasi pripravljamo na morje in odštevamo do ponedeljka ponoči, ko bomo šli pokukakt, če je morje še slano. user posted image
Do takrat me čaka še pregled pri g. in os. zdravnici, da mi zaključi bolniško. In potem štejem dopust in ugotavljam, da mi na koncu zmanjkata 2 dneva do porodniške. Ja nč, bo treba it prosit na koncu v avgustu za 2 dni bolniške, ker se mi pa res ne bo dalo iz Savinjske vozit v Lj v službo...
Imejte se krasno, saj bo kmalu spet posijal sonček!

Uživajte na morju, na počitnicah tako in drugače...
Pozdravček vsem!


(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 9:18:19   
Pigy
Lepo se mejte se, ki odhajate na morje. Upam, da bo jutri vsaj malo sonček na obali, al pa tud če bo oblačno- se bova pa sprehajala. Komi čakam.

Sedaj grem v btc s kolegico, grem pogledat če majo kej lepga da kupim. Ker sem bila včeri tako nesrečna zaradi vozička, mi je moj rekel, da me danes pelje enega lepega pogledat, in da če bo tudi meni všeč ga takoj vzameva: http://www.otroski-vozicki.si/otroski-vozicki/v-kompletu/allterrain-x3.html  tale je, samo ne vem v kateri barvi. Komi čakam. Za tistega v Nemčiji, ko je klical, je pa samo v črni barvi, tega pa jaz nočem.

Tako da držite pesti, da bo res tako lep in fajn kot ga moj hvali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se vam oglasim popoldne z novicami user posted image

No pa ena je napisala, da bo delala lazanjo- se priporočam za kak košček, v zameno dam 1/4 lubenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu panja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 10:47:08   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: agha

Issa -  itak, da boom vprašala kolege samo vprašanje je kdaj me bo prijelo in bo treba it. Če bo kdo od njih sploh doma v tistem času, če ne bodo vsi delali. user posted image To bi se tudi lahko zgodilo. Kako je bilo pa po porodu? A je tvoj potem prišel pogledat sineka takoj ali šele, ko so bili obiski... To bi mi bilo tako žal, da bi ga videl šele čez nekaj ur. Zdaj, ko o tem razmišljam me je pa kar malo zaskrbelo...

Carly - ja, večerne uro so kriza, nočne bi bile pa tudi pri meni...

Ohladitev je pa zakon!!!!



ja moj je potem prišel, takoj po porodu, je klical v porodnišnico na vsakih 15 min (mislim da so ga sestre mele že dovolj) user posted image user posted image user posted image user posted image , tako da je spet klicav ravno ko sem jaz finiširala, in so mu rekle da naj kar se odpravi sem, mene so pol samo zašili, pol je bil pa z mano no z nama v porodni sobi dokler nas niso prestavili v sobo..... tako da je bil pol res skos zraven....user posted image user posted image

(odgovor članu agha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 11:35:52   
2.2.
takoj menjam  lazanjo za lubenicouser posted image - kaj po hitri opšti pošljem??? nikakor se je nemorem najest. v 1. nos. sem bila pa nora na mandarine v zimskem času. kaj pa jo je pojest 1/4-no to imam za dva obroka. 

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 11:47:56   
olana
Pozdravljene!

Sem pozabila napisat datum naslednjega pregleda in sicer 12.7. 2011, imamo pa kontrolo rasti. Komaj čakam, da otročka vidim, ga nisem že full dolgo.user posted image Ne moreš verjet, sem šla ven iz ordinacije in mi je datum pregleda ušel iz glave, potem sem morala pa ponovno klicat, da mi ga je povedala. Nosečniška skleroza. user posted image user posted image

Drugače pa imam zgleda težave z želodcem, ma tako boli v žlički, zravnen pa še v hrbtu, bo treba k splošni zdravnici, da mi nekaj da, ker ne upam na lastno pest zdravil kupovat. Menda je pa to zgaga, js ne vem, ker še nisem nikoli imela tega.user posted image

Uživajte na dopustu, pa srečno na pregledih. Men pa kr paše današnja ohladitev, se bom vsaj naspala lahko. Mejte se.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 12:13:45   
Teni_
user posted image  
PDP, nick, starost, zap. , št. , pregled, kraj, ali  

1.9.
ANDMIL, 26, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
ninalars, 25, 1user posted image , 0user posted image , 28.06., Ravne na Koroškem, user posted image
pomarančika, 23, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Slov. Konjice,user posted image
anastazia, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?.,  Štajerska, user posted image
lily81, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?
., Ljubljana,user posted image
barbara85, 26, 1user posted image , 0user posted image , 27.06.,  Oplotnica
mamicabiba, 31, 2user posted image , 1user posted image , ?, okolica Maribora,user posted image
2.9.

tinci1, 27, 4user posted image , 1user posted image ,
?., Domžale, user posted image
MojkaUA, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., ?, user posted image
Jessy82, 29, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Savinjska,
user posted image
panja, 29, 2user posted image , 1user posted image , 27.06.,  Savinjska,
user posted image
delfinkica, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?
Sunny_Dream, 29, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
vintage, 25, 1user posted image , 0user posted image , 01.07., okolica Kopra,  user posted image
3.9.

sonce81, 30, 1user posted image , 0user posted image ,
?, Ljubljana
jaznoseca, 38, 5user posted image , 1user posted image , 01.07., Maribor, user posted image
4.9.
Teni RR, 27,4user posted image ,2user posted image , 06.07., Ruše, user posted image
nepremagljiva, 37, 7user posted image ,2user posted image , ?., ?
URSY33, 33, 4user posted image , 1user posted image , ?., Litija, user posted image
lorelei82, 28, 2user posted image , 0user posted image , ?., Maribor, user posted image
5.9.
bucka2, 26, 1user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
jejhata, ?, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., ?, user posted image
ivanjščica, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?, ?
6.9.

Nincica1, ?, 2user posted image , 1user posted image ,
?, ?

7.9.
plouse, 31, 2user posted image , 1user posted image
?,
Reby, 36, 2user posted image ,1user posted image , ?., Ljubljana

vrtnica83, 28, 3user posted image , 1user posted image ,
?.,  okol. Domžal, 
user posted image
8.9.
Norica, 30, 2user posted image ,1user posted image ,  ?., ?
strelkica, ?, 4user posted image , 3user posted image , ?., ?,
user posted image
9.9.
Pigy, 28, 1user posted image , 0user posted image , 29.06., Ljubljana, user posted image
srecka84, 27, 1user posted image , 0user posted image , 08.07.,  Postojna, user posted image
josephine27, 29, 2user posted image , 1user posted image , 
?, Ajdovščina, user posted image
10.9.

karin82, 28, 2user posted image , 1user posted image ,
?., ?

TiaŽan, 25, 2user posted image ,1user posted image , ?,  Podčetrtek
rainbow, 36, 3user posted image , 2user posted image , ?, Maribor, user posted image
Pelija, 36, 4user posted image , 3user posted image , 04.07., Gorenjska
nosečka*, 25, 3user posted image , 1user posted image , ?., dolenjska, user posted image
11.9.

agha , 32, 2user posted image , 1user posted image ,
12.07., Kranj
modrimedo, 32, ?user posted image , ?user posted image , 01.07., Ljubljanauser posted image
Anonimna, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
Ancicici, ?, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana

TDiemat, 25, 2user posted image , 0user posted image , 05.07.,  okolica Maribor, user posted image
Krysia, 34, 4user posted image , 1user posted image , 30.06.,  Ljubljana,
user posted image
eltea333, 30, 2user posted image , 1user posted image , 03.08., ?,  user posted image
12.9.

Lannna, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Maribor
13.9.

anabanana1981, 29, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
leaa, 30, 3user posted image , 1user posted image , 27.06., Zagorje ob Savi, user posted image
klavdija27, ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., Zreče, , user posted image ,user posted image
14.9

olana, 28, 2user posted image , 0user posted image , 12.07., ?
Cebelica2, 30, 3user posted image , 2user posted image , ?, ?
NAHRIN, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?
Hulaqalula, 36, 3user posted image , 0user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
15.9.

*žurerka*, 26, 3user posted image ,1user posted image , ?., ?, user posted image
dory,32, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
16.9.
*tedy*, 40, 4user posted image , 3user posted image , ?., Ljubljana
D.anna 76, 34, 3user posted image , 2user posted image , ?.,  Ljubljana
issa, 24, 2user posted image , 1user posted image , 14.07., Maribor, user posted image
*AnaL*, 31, 3user posted image , 2user posted image , 27.06., ?,  user posted image
PikaPokaZBusijem, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?., Domžale
17.9.

kristi07, 28, 1user posted image , 0user posted image , 14.07., Zapuže, user posted image
KAHLO, 32, 3user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
Evvva, 30, 1user posted image , 0user posted image , 05.07., Ljubljana, user posted image
*alja*, 26, 2user posted image , 1user posted image ,
?., Prekmurje
, user posted image
18.9.
19.9.
rihtarca, 31, 3user posted image , 2user posted image , ?., ?, user posted image  
vlazag, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, Velenje
Shamsia, 30, 2 user posted image , 1user posted image , 18.07., okolica Postojne, user posted image
Ajda_, 24, 1user posted image , 0user posted image ,
?., okolica Ptuja,
user posted image
nana13, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?., Strunjan, user posted image
daka, 37, 3user posted image , 2user posted image , 06.07
.,  Maribor,
user posted image
izola05, 30, 2user posted image , 1user posted image , 20.07., okolica Kopra, user posted image
20.9.

21.9.
Dorianna, 32, 2user posted image , 1user posted image , ?., okol. Ljubljane
mala mala, 25, 2user posted image , 0user posted image , 30.06., Prlekija
22.9.

Tanejci, ?, ?user posted image , ?user posted image , ?., ?
Septembrovka, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Ljubljana, user posted image
23.9.

carly, 28, 4user posted image , 1user posted image , 12.07., okolica Jesenic, user posted image
24.9.
Tajska, 33, 2user posted image , 1user posted image , ?., Trbovlje
NM, 34, 3user posted image , 1user posted image ,
28.06., Postojna, user posted image
25.9.

SSheila, ?, 3user posted image , 1user posted image ,  ?., ?
anonimna ,?, 5user posted image , 1user posted image , ?., Mengeš
matejkaantolin@gmai, ?, 4 , 3 , ?, ?

mate0ja, 29, 2user posted image , 1user posted image ,
19.07.,
Ljubljana, user posted image
26.9.

anschk, 25, 2user posted image , 1user posted image , ?., ?
27.9.
bimba7277, 39, 2user posted image , 0user posted image , 15.07., ?, user posted image
san, 33, 5user posted image , 4user posted image ?., Ljubljana, user posted image
28.9.
Spellybelly, 27, 1user posted image ,
903 , 08.07., Dolenja vas, user posted image
29.9.
bela zvezdica, 30, 3user posted image , 1user posted image , ?, Štajerska
pumpkin23, 29, 2user posted image , 1user posted image , ?., Ljubljana, user posted image
2.2., ?, 3user posted image , 1user posted image , ?., ?,
moniketna, 22, 1user posted image , 0user posted image , 30.06., Ravne na Koroškem
Princess1, 30, 3user posted image , 0user posted image , 08.07., Ljubljana,
user posted image
pomar*ANČA*, 26, 2user posted image , 1user posted image , ?., okolica Domžal
mojcyka, 24, 1user posted image , 0user posted image , ?, okolica Ptuja
30.9.

Majcii, 29, 1user posted image , 0user posted image , ?, Medvode
anabanana, 22, 1user posted image ,0user posted image , 13.07., Ljubljana, user posted image
Neja 007, 30, 2user posted image , 1user posted image , ?., Kamnik, user posted image
anchy_, 27, 1user posted image , 0user posted image , 11.07., Novo mesto
wifi, 29, 2user posted image , 1user posted image , 19.07., Stranice

SKUPAJ NAS JE: 97
NOSEČKE Z DVEMA
: klavdija27
Z NAMI SO POT ZAČELEuser posted image :
sashy,SILVA,anonimna , Arabella1, Norica, lunax, anonimna3, mucixxx, Dream

user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 12:26:11   
daka
Sem bila včeraj na pregledu in je nosečka pred mano vprašala,če lahko gre na morje.In ji je rekel da niti slučajno.PDP ima proti koncu septembra.Zdaj pa ne vem,če ji je rekel zato,ker bi takrat bila še na boniški.Tako,da ga jaz sploh nisem upala vprašat.Mi bi šli 10.7.ko sem že na dopustu.Šli bi pa v Rabac-mislim,da bi šlo in da ni tak daleč.Ne vem kaj naj naredim.Sicer bomo rezervirali res zadnji hip.Kam pa greste kaj ve?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 12:52:33   
Teni_
Jaz sem danes šla po tiste kartice oz. potrdilo za tujino. Mi je tam rekla, da vse kar je do 9. meseca se smatra kot nujno in zavarovanje krije. Mogoče je imela kakšne težave, pa ji je zato odsvetoval.

Mi gremo kar v Omišalj, je uro in pol do Postojne, čeprav je že to za moje izkušnje predaleč, če bi me zagrabilo, pa upam, da me toliko prej ne bo. Slaba ura do meje, pol pa sem že v SLO.

(odgovor članu daka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 14:43:38   
nepremagljiva
Dan!
Joj, koliko pišete! user posted image Sem komaj prišla čez.
Včeraj je bilo na pregledu vse ok. Sedaj imam tri tedne (do naslenjega pregleda) čas, da izberem porodnišnico in če bi slučajno želela carskega (si ga ravno ne želim), pa malo sva datume pogledala kdaj bi bilo primerno, da grem rodit. Vsekakor ne bom septembrka. Malo bomo pohiteli.
Bila sem pa včeraj tako uparjena od vročine, da se mi več ni dalo nič pisat. Danes tudi ne pokam od energije, ker mi je to deževno vreme spet spravilo moj pritisk na minimum. Moj dopust na morju letos definitivno odpade. user posted image Sem imela v planu takoj od prve sobote v juliju, ampak po dopustu v bolnišnici, enostavno ne upam tvegati.
Tako da vse tiste, ki greste, se ene parkrat namočte še zame.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 16:04:45   
barbara85
Ojla souser posted image !

Da se še jst oglasim, sem mela zdej skoz gužvo, pa še skoz sem se učila za en težek izpit, ki pa še ni rezultatov, upam da mi je ratalo, ker sem se učila ko nora! Tak zdej pa že lahk uživam, midva z mojim pa grema 30.6. zvečer na morje v Kožino, to je blizu Zadra! Uživancija za 10 dni, komej čakam! V ponedeljek mam še pregled pri G, da vidimo če si je moj user posted image že kaj premislil in mi pokaže kaj je! user posted image Drugače bomo pa že potrpeli do konca, sem tko že v 30 tednu, tko da bo user posted image kr hitro tu!

To vreme je pa res tečno, nikamor ne morš, pa še dans je V Slov. Konjicah 14 letka Radio Rogla, same fajne skupine so, no sej mogoče proti večeru pa neha deževat, bi šla pogledat mal!

Drugač pa ste oz. smo pridne klepetulje user posted image , da smo že na drugem delu! Sej je prav tako!

No lepo bodite, pa se še javim kaj!!!

(odgovor članu nepremagljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 16:45:11   
anschk
Hey hoy!
No še mal moje čvekarije...Pridne ste sto na uro, smo bli mal v Čatežu te dni pa sm komej skos pršla tok ste napisale...Pridne zelo!
Neki se me je prehlad lotil in sm do včerej kašlala ko zmešana dons je pa mal bolš. Sm pa mela uz dons in je vse bp tko da sem zelo vesela.user posted image user posted image  Naše dete ma že skor celo kilo, lulček mu tut še ni odpadu, postlca je sicer še zmerej nizka ampak ne gleda pa več čez, tko da bom lahko vaginalno rodila. Skratka vidt je vse fino! Zaenkrat ni še obrnen z glavo navzdol, sam glede na to da sm šele v 27 tednu ma poba še čas. Naj se kr še mal premetava k ga je tko fino čutit! user posted image
Drugač pa nas čaka vikend praznovanj, ker ma možek v nedeljo rojstni dan sinček pa v ponedeljek. Se že prou veselim!

Vsem ki greste na dopust želim čudovite dni, tistim ki pa ostajate doma pa vsaj krasen in sproščujoč vikend!

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 16:52:14   
Pigy
Punce moje- končno ga imam- voziček namreč, kupila sva enega, ki si niti v sanjah nisem mislila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj ga je sedaj vesel sestavljal, na fb bom dala slikce, takoj ko jih naložim. Je pa lepo praktičen za vozit, pa na 4 kolesa je user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa full stvari sem zdraven dobila, pa še za darilo ovčko za notri. Naša user posted image je danes dobila same lepe stvari. Kolegica je cel kup cotk kupla, jaz sem ji neki, tko da samo še jogi manjka, pa mam use.

Za nazaj vas preberem, takoj ko bom mela čas.


LP


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu anschk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 17:59:05   
agha
Hoj!

Jaz sem pa ful vesela, ker imam že 2 dni mir pred popadki in mi je res super!!!user posted image user posted image user posted image Že cel čas razmišljam, da bi kam šli ampak ne vem, če bo šlo. Sicer sem vesela, da sem bila danes v šoping centru in na pokopališču, se mi je zdel cel podvig. Pa upam, da bom jutri še lahko kam šla...No, ne samo jutri tudi potem. Če se tole neha, bom mogoče mojega prepričala, da gremo na kakšen izlet. Poleg tega je pa še dragi doma, da me malo razvaja in da skrbi za sineka!user posted image user posted image user posted image Tak dolg vikend bo, ker je doma še v ponedeljek.

Kampiranje
- Hmmm...dobre ste, jaz nikakor nisem za to. Sem sicer že poskusila ampak sem človek, ki ima rad komfort, recimo vsaj kakšen apartma.

matej0ja - s katerega konca SLO pa si? Jaz si ne predstavljam, da bi bila pri enih ali drugih starših, ker živim od doma že 14 let in bi po moje od živcev kar takoj rodila. user posted image Poleg tega pa stanujem praktično zraven porodnišnice, imam kakšnih 100 m do tja in me sama pot ne skrbi nič, toliko bom že zmogla. Pa še zdravstveni dom je na poti.user posted image Issa, mi je pa všeč ideja, da se mi moj pridruži vsaj proti koncu poroda ali vsaj takoj po njem. Mogoče bi moja mama (ki mi uspešno pije kri od kar imam prvega otroka kljub razdalji) prišla sem, seveda bi pa to trajalo vsaj 2 uri ampak sta si moja dva zamislila dopust oz. potovanje od 21.8. do 5.9. tako, da tudi to ni sigurna varianta glede na to, da imam rok 11. Da ne omenim tega, da sta imela idejo,da bi jaz v tem času bila pri njih s tamalim, enoletnikom, in skrbela za njihovega psa!! Doma so pa 20km od bolnice v hribih, če bi dobila popadke bi se mogla sama zapeljat po ovinkih do porodnišnice! Kam dat otroka itak ne vem, da o tem, da bi bil moj 140km proč niti ne govorim! Potem so pa tukaj še pregled ipd...nič nista mislila razen nase! Ampak nekako sem optimistična in mislim, da bomo že kako. Jesenice se pa fajn slišijo, čeprav me ful bolj privlači bližina kranjske porodnišnice...pa 5 dni hospitalizacije se mi tudi zdi kar dovolj.

daka - Vprašanje je kakšne težave je imela nosečka, ki je bila pred tabo pri G. Če nimaš nobenih težav potem ne vidim razloga, da ne bi šla malo na morje.

nepremagljiva -  a kar carskega so ti ponudili?! Kje pa? A to iz kakšnih posebnih razlogov?

Pigy - Bravo za vozek!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Se vam še kaj javim, fajn bodite in ohladite se!!!


(odgovor članu modrimedo)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrke 2011 - 2.del
24.6.2011 20:17:46   
modrimedo
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Punce moje- končno ga imam- voziček namreč, kupila sva enega, ki si niti v sanjah nisem mislila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj ga je sedaj vesel sestavljal, na fb bom dala slikce, takoj ko jih naložim. Je pa lepo praktičen za vozit, pa na 4 kolesa je user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa full stvari sem zdraven dobila, pa še za darilo ovčko za notri. Naša user posted image je danes dobila same lepe stvari. Kolegica je cel kup cotk kupla, jaz sem ji neki, tko da samo še jogi manjka, pa mam use.

Za nazaj vas preberem, takoj ko bom mela čas.


LP

meni je tvoj voziček krasen :) tud barva mi je dobra (mam jaz podobno kombinacijo na našem :))

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?