|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 11:36:20   
Cybelle
IZVIRNO SPOROČILO: lluna

IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle


Pri meni je že leto in pol od operacije mioma (bil je velik in je oviral zanositev), imam endometriozo, vendar naj bi bili jajčniki prehodni.




Cybelle, si imela endometriozo že pred prvo nosečnostjo ali se ti je pojavila šele po porodu NE VEM? Imaš mesečno znake, ki se ti kažejo na počutju in tudi "fizično" (izcedki, bolečina tudi med in po M, prebavne težave, pritisk na mehur - kaj od naštetega? BOLEČINE OB OVULACIJI, KI SE VLEČEJO VSE DO MENSTRUACIJE, KOSOVNE MENSTRUACIJE, VČASIH ZELO BOLEČE, DRUGIČ PA SPLOH NE, VEČINOMA ZELO ZELO MOČNE, DA KAR TEČE, POSEBEJ DRUGOI ALI TRETJI DAN, STALNE BOLEČINE V TREBUHU (ENDOMETRIOZA PO TREBUŠNI STENI), IZCEDKOV NIMAM )? Hvala!


(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 14:44:56   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

Moja ovulacija je mimo, je pa bila zelo boleča ampak sva se vseeno potrudila da sva vsak danuser posted image
in upam, da zdaj končno zagledamuser posted image
Če ne pa že imam dtum za naprej in sicer 28.9.

Mladika a ti boš šla k Bokalovi ?


Aha. Sem se že naročila, mam 5.10. datum, pa da gremo naprej na preiskave...


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 14:48:16   
mladika
No meni so našli endometriom-ki je ubistvu endometrioza,brazgotinst levi jajčnik,pa še z maternico je blo neki narobe,sam je G rekla da je zdej use poštimala in da ne bi smelo bit ovir,sam zgleda da so še...user posted image Pri meni so bli spolni odnosi boleči, da sem pomislila da gre lahka za endometriozo in se nisem motila. Nikoli si nisem mislila da bom pri 23-ih mela težave z zanositvijouser posted image user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 15:09:47   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

No meni so našli endometriom-ki je ubistvu endometrioza,brazgotinst levi jajčnik,pa še z maternico je blo neki narobe,sam je G rekla da je zdej use poštimala in da ne bi smelo bit ovir,sam zgleda da so še...user posted image Pri meni so bli spolni odnosi boleči, da sem pomislila da gre lahka za endometriozo in se nisem motila. Nikoli si nisem mislila da bom pri 23-ih mela težave z zanositvijouser posted image user posted image


Joj, res mi je žal, ko preberem kaj takšnega.. Koliko časa pa je minilo od takrat, ko naj bi bila "poštimana"? Jaz sem šele pred kratkim sama posumila na endometriozo zaradi izredno bolečih M tudi po prvih dveh dneh, zaradi prebavnih motenj in tiščanja na WC non stop in krvavitev pred M... res upam, da se ni tako razrastla. Kako to, da pri endometriozi G ne more videti prav ničesar le z ultrazvokom? Sumi pa vendarle...
Želim ti, da se stvari čim prej uredijo in da morda ugledaš user posted image user posted image še pred oktobrskim pregledom, to bi bilo super! Tudi zase upam, da mi uspe user posted image

< Sporočilo je popravil lluna -- 28.7.2011 15:11:00 >

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 15:15:13   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: Cybelle

Cybelle, si imela endometriozo že pred prvo nosečnostjo ali se ti je pojavila šele po porodu NE VEM? Imaš mesečno znake, ki se ti kažejo na počutju in tudi "fizično" (izcedki, bolečina tudi med in po M, prebavne težave, pritisk na mehur - kaj od naštetega? BOLEČINE OB OVULACIJI, KI SE VLEČEJO VSE DO MENSTRUACIJE, KOSOVNE MENSTRUACIJE, VČASIH ZELO BOLEČE, DRUGIČ PA SPLOH NE, VEČINOMA ZELO ZELO MOČNE, DA KAR TEČE, POSEBEJ DRUGOI ALI TRETJI DAN, STALNE BOLEČINE V TREBUHU (ENDOMETRIOZA PO TREBUŠNI STENI), IZCEDKOV NIMAM )? Hvala!



Hvala Cybelle za napisano izkušnjo.. ko praviš kosovna M, imaš v mislih takšne delce, ki izgledajo kot kos tkiva (bele barve prepojeno s krvjo?).. ker tudi to se je meni pojavilo pri zadnjih dveh M. Koliko časa pa že delaš na drugem otročku? Srečno!

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 16:27:23   
Niri
Hej punce moje

mene je kar streslo ko sem videla, kaj ste napisale - da ima vsak 7 par težave pri zanositvi.
Tudi pri nama se stvari komplicirajo in komplicirajo...

Sem imela zdaj ginekologa ine je rekel, da so nenavadne te vmesne krvavitve in da so je to lahko posledica operacije, da se kaj ni dobro zacelilo in da to vpliva na zanositev...bomo videli :(

Sem cela žalostna :(

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 18:55:33   
gregorina35
Pozdravljene,

Nam v juliju žal ni uspelo, zato se selim k vam v avgust. user posted image  ne pričakujem 27.08., bo pa to 2. krog.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 19:08:11   
Wannabemommy
Evo tudi mene user posted image ne pricakujem je 17.8.

_____________________________

18.04.2010 se je rodil moj veliki mali čudež, ki mu je ime Patrik <3

(odgovor članu gregorina35)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 19:46:56   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: lluna

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

No meni so našli endometriom-ki je ubistvu endometrioza,brazgotinst levi jajčnik,pa še z maternico je blo neki narobe,sam je G rekla da je zdej use poštimala in da ne bi smelo bit ovir,sam zgleda da so še...user posted image Pri meni so bli spolni odnosi boleči, da sem pomislila da gre lahka za endometriozo in se nisem motila. Nikoli si nisem mislila da bom pri 23-ih mela težave z zanositvijouser posted image user posted image


Joj, res mi je žal, ko preberem kaj takšnega.. Koliko časa pa je minilo od takrat, ko naj bi bila "poštimana"? Jaz sem šele pred kratkim sama posumila na endometriozo zaradi izredno bolečih M tudi po prvih dveh dneh, zaradi prebavnih motenj in tiščanja na WC non stop in krvavitev pred M... res upam, da se ni tako razrastla. Kako to, da pri endometriozi G ne more videti prav ničesar le z ultrazvokom? Sumi pa vendarle...
Želim ti, da se stvari čim prej uredijo in da morda ugledaš user posted image user posted image še pred oktobrskim pregledom, to bi bilo super! Tudi zase upam, da mi uspe user posted image


"Poštimali" so me pa letos januarja. lani oktobra sem šla k svoji G zaradi bolečin med spolnim odnosom in ko me je dala na UZ je vidla neko čudno okroglo senco na desnem jajčniku in je rekla, da nej grem še na UZ v staro porodnišnico, kjer se zdravnica ni mogla odločit kaj bi lahko blo in me je enostavno dala na laparoskopijo, kjer je pol porihtala kar je blo za porihtat!!


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 21:01:37   
štručka2503
Punce tudi jaz se selim k vam v avgust.
Ne pričakujem je 29.8. v upanju, da nam tokrat končno rata zagledati tako željeni user posted image

Srečno vsem user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
28.7.2011 23:34:30   
Malinova
Iluna: Super, da nas je več takih! user posted image

Crtek: Trenutno samo pijem sokove - predvsem kašaste (zmiksane iz svežega sadja in zelenjave). Počutje zna bit najprej slabše, ker se telo pospešeno čisti, potem pa boljše. Sem imela včeraj kritični dan, ampak danes je super! Saj ni neke krize, danes sem 5. dan, še dva imam pred sabo, potem pa nazaj na svojo prehranjevalno varianto.

Dobrobošle nove,user posted image upam, da vas ne srečam v septembru, ko gremo mi spet v akcijo!

Se beremo!

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 0:01:00   
lluna
Malinova, se morda kaj zgleduješ po knjigi od Walkerja? Jaz sem jo založila in me zelo zanima katero kombinacijo priporoča za endometriozo? Ve katera druga? Drugače pa grem jutri v knjigarno...
Drugače pa sem tudi jaz imela danes kritičen dan, predvsem kar se tiče bolečin in čiščenja... Malinova, ti si prav samo na sokovih?

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 7:17:29   
Katte
     user posted image

     
 PRIČAKUJEMO: user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

dr. Knowitall
 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)
Maja83 (2.krog)

8.8.
cina (41.krog)

9.8.
crtek (2.krog)
mladika

10.8.
SILVA
 
13.8.
urssi (3.krog)

15.8.
klopek (9.krog)

16.8.
LittleSun (6.krog)
 
17.8.
Wannabemommy
 
19.8.
Katte (15.krog)
Cybelle

21.8.
Maat (7.krog)
Anonimnauser posted image
 
26.8.
Niri (6.krog)
 
27.8.
gregorina35 (2.krog)
 
29.8.
rozi55
štručka2503

x.8.

Anonimna user posted image
heln

                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 22
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika, crtek, Malinova,
romare, rozi5, hubika


< Sporočilo je popravil Katte -- 29.7.2011 7:20:40 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 10:44:49   
crtek
Malinova zanimiva dieta se mi zdi...kako pa to, da se jo boš držala samo en teden? js sm lani poleti delala neki podobnega, kr mi je blo vroče in mi druga hrana ni pasala....samo sadja in zelenjave nism miksala sm jedla pa še jogurt in kornflakes in se pol skori nism več mogla navadit na normalno hrano user posted image



(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 14:25:30   
lluna
Crtek, Malinova se najbrž en teden le "razstruplja" oziroma čisti, imam prav? Drugače pa lahko potem s sokovi nadaljuješ. Jaz sem recimo pila vsako jutro zelenjavne sokove nekaj mesecev pred prvo zanositvijo (pa ne zaradi planiranja nosečnosti) in med nosečnostjo, kar se mi je izredno obrestovalo.
Drugače pa vam iz Walkerjeve knjige izpišem, če katero seveda zanima, katere sokove priporoča pri neplodnosti:
- korenček
- korenček in špinača
- korenček, pesa in kumara
- korenček, zelena in peteršilj
- korenček, regrat in repa
- korenček, pesa in kokos
Jaz sem za sokove vedno uporabljala sokovnik, saj res iztisne le čisti sok, vse odpadno odvrže. Rada mešam tudi brokoli ali bučke, če želite malo posladkati pa se doda jabolko - torej npr. pesa, brokoli, korenje, jabolko. Sok pa je potrebno vedno zmešati z vodo.

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 14:29:07   
lluna
Če sem se že tako nepovabljeno vrinila tudi v vašo temo pa te prosim Katte, da me tudi tukaj dodaš.. torej nepričakujem je 21.8. Hvala! user posted image

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 17:47:11   
Katte
Itak, lluna user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lluna)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 17:47:15   
Katte

     user posted image

     
 PRIČAKUJEMO: user posted image   user posted image   user posted image
 
2.8.
anonimnaPu (3. krog)

4.8.

dr. Knowitall
 (3.krog)

5.8.

Nusyka-test 10.8.(1.krog)
Maja83 (2.krog)

8.8.
cina (41.krog)

9.8.
crtek (2.krog)
mladika

10.8.
SILVA
 
13.8.
urssi (3.krog)

15.8.
klopek (9.krog)

16.8.
LittleSun (6.krog)
 
17.8.
Wannabemommy
 
19.8.
Katte (15.krog)
Cybelle

21.8.
Maat (7.krog)
Anonimnauser posted image
lluna
 
26.8.
Niri (6.krog)
 
27.8.
gregorina35 (2.krog)
 
29.8.
rozi55
štručka2503

x.8.

Anonimna user posted image
heln

                user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image               
 
Skupaj nas je: 23
 
Nosečk:
       user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image         
    user posted image Navijačiceuser posted image
Katte, CariSSa10, srečica17,
Jada82, benji, mojamura,
Maat, cina,*zvončica*
,
Gulia, APu, mismoon,
mladika, crtek, Malinova,
romare, rozi5, hubika


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 21:48:39   
JanaB
Se selim k vam. M ne pričakujem 14.8. je pa to najin 8. krog.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
29.7.2011 22:48:13   
Malinova
Hej!

Ja, Crtek, Iluna ima prav. Sem le na enotedenskem postu/čiščenju le s kašastimi sokovi (nič drugega ne dajem vase - razen vode, se razume), sicer pa tudi pijem te zelene sokove skoraj vsak dan od prejšnje nosečnosti, ker sem sem preprosto z njimi zasvojila. Njamsi!user posted image Čeprav sem si jaz sedaj malce stvar priredila, tako da sem na kašastih sokovih, ker pravi post je na bistrih, kot je že napisala med vrsticami Iluna.

Iluna: Vidim, da si knjigo že našla oz. kupila, sicer ti lahko tudi jaz pogledam (malo sem poznauser posted image ). Sem preštudirala Walkerja pa še Wandmakerja, Boutenkovo in Campbella. Res fina branja za življenje. Se pa nič ne držim receptov, ker sem preveč izbirčna metka, tako da si naredim takega, ki mi je preprosto dober oz. mi tisti trenutek paše. Priljubljena kombinacija je solata, lahko tudi malo blitve zraven, ter hruška, pa kombinacija solata, pomaranče in ananas je tudi dobra. Tudi kdaj kakšno kumaro not vržem in čuda drugih stvari, ki so mi dobre in jih imam pri roki. Evo, sem se razpisala.user posted image

Lep vikend želim vsem in finouser posted image tiste, ki je ne pričakujete v prvi polovici avgusta!

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
30.7.2011 8:49:28   
LittleSun
Dobro jutro punce.
Vidim da vas je kar nekaj ki se čisti s sokoviuser posted image user posted image jaz se že cel teden pripravljam, da začnem, pa sva sama s pikecom in skoz okoli, tako da nisem imela niti časa, da bi si zjutraj pripravila za cel dan, zvečer pa si jih nikoli ne pripravljam, imam najraje sveže.
jaz vedno začnem dan s sokom korenček, jabolko in zelena, včasih dodam še kakšno kumaro. potem pa v prvi polovici dneva pijem sadne, v drugi pa spet zelenjavne. vedno delam 10 dni.

mi nismo nič kaj pridni, ker dragega ni nič domauser posted image user posted image , delam pa O teste in je še ni, tako da ni še nič zamujenouser posted image user posted image . jutri ga imava samo zase, tako da ko pikec zaspančka bo akcijauser posted image user posted image user posted image

Malinova kak sokovnik pa imaš? Moja mami si je nabavila green star in je res super, jaz imam doma nekega navadnega, si včasih od mame sposodim, ampak pri njej je skoz v pogonu.

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
30.7.2011 19:22:28   
Anonimen
Živijo

Tudi jaz se vam pridrožujem. M ne pričakujem 18.8.

Anonimna user posted image


(odgovor članu crtek)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
30.7.2011 22:36:54   
Malinova
LittleSun: Za enkrat nič profesionalnega. Kašaste si zmiksam v Boschevem multipraktiku, bistre pa naredim s Power juicerjem. Včasih sem bila bolj pridna z bistrimi, sedaj pa mi ob otročičku precej hitreje uspejo kašasti, ker je mnogo manj dela z čiščenjem. Bom pogledala, kaj za en je ta Green star.user posted image

Dobrodošle nove!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
31.7.2011 11:53:29   
lluna
IZVIRNO SPOROČILO: Malinova

Iluna: Vidim, da si knjigo že našla oz. kupila, sicer ti lahko tudi jaz pogledam (malo sem poznauser posted image ). Sem preštudirala Walkerja pa še Wandmakerja, Boutenkovo in Campbella. Res fina branja za življenje. Se pa nič ne držim receptov, ker sem preveč izbirčna metka, tako da si naredim takega, ki mi je preprosto dober oz. mi tisti trenutek paše. Priljubljena kombinacija je solata, lahko tudi malo blitve zraven, ter hruška, pa kombinacija solata, pomaranče in ananas je tudi dobra. Tudi kdaj kakšno kumaro not vržem in čuda drugih stvari, ki so mi dobre in jih imam pri roki. Evo, sem se razpisala.user posted image



Res je, Malinova, sem jo že našla, hvala lepa. Ja, to so res izredno zanimiva branja, in ne le zanimiva, resnična, jaz sem se namreč nekaj let nazaj s sokovi pozdravila,.. med prvo nosečnostjo in dojenjem pa je krasno vplivalo na mojega fantiča :). Res je, da je priprava nekoliko zamudna, sploh čiščenje, tako da verjamem, kot je napisala LittleSun, da ji kar ne uspe začeti.. Jaz kar nekaj časa nisem bila pridna (če ne štejem grenivkinega ali limoninega soka vsako jutro, kar me spremlja že vrsto let) in sem se odločila, da sedaj nadoknadim z zelenjavnimi. Pijeta tudi moj dragi in mali, tako da super! Uporabljam pa jaz Kenwood Vita Pro-Activ sokovnik, ki je res fajn!
Lepo nedeljo vam želim!

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II Pričakujemo Avgusta 2011
31.7.2011 11:55:12   
*viva*
Halo halo punce,

sem se preselila k vam. ne pričakujem 29.8., je pa to najin 18 krog.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas, še posebej za tiste, ki bodo ta teden namočile čarobno paličico.

Prijetno nedeljo,

ž

(odgovor članu Malinova)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?