|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 11:03:59   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Mogoče pa brat in sestra ravno tako brco potrebujeta, da se pri rosnih 40ih in 50ih končno na svoje noge postavita.


mogoče je pa to zanj lep izgovor da ne gre?

če bi bila ona "prava" zanj, ga ne bi nič ustavilo imho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 11:10:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Mogoče pa brat in sestra ravno tako brco potrebujeta, da se pri rosnih 40ih in 50ih končno na svoje noge postavita.


mogoče je pa to zanj lep izgovor da ne gre?

Tudi to ... itak ...

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 11:25:51   
Tanisha
mogoče je pa to zanj lep izgovor da ne gre?

če bi bila ona "prava" zanj, ga ne bi nič ustavilo imho.


Sem mu tudi to že rekla. Da očitno nisem ta prava za njega. Pa je rekel da ne, da jast sem super, da njemu je to to, da z mano ni nič narobe, da je problem v njem oz. v njegovi družini. Da je v taki situaciji ko ne more nič naredit.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 11:48:25   
Poka
Uh... najprej sem ti hotela napisat, da se ga znebi čim prej, kolikor je to mogoče... V tvoji situaciji bi jaz verjetno to naredila, žal jaz npr. nikoli nisem imela takih pogojev, ne materialnih, ne podpore v družini.

Ko sem prebrala vso situacijo, gledam na to mogoče malo drugače. Tudi sama izhajam iz ne prevč običajne družine, prav tako moj partner in njegovi dve sestri. Vsi smo si dobili prav podoben partnerje.

Nikomur izmed nas družina ni bila najvišja vrednota - v začetku. Edina, ki je želela otroke, je fantova sestra, pa ima žal samo eno, pa še to po srečnem naključju. Njen partner je bil nekaj takega kot tvoj in ga je postavila pred dejstvo. Jed pa zelo močna osebnost in ti tudi ne morem pojasnit iz kake revščine je zvlekla svojega partnerja, ki se je spremenil iz čistega luzerja v zelo ambicioznega človeka in danes imajo tako v materialnem smislu kot čustvenem (vsi so zelo navezani drug na drugega) vse.

Obratmno je pa z njegovim bratom, ki pa je žal zapustil tri otroke in svojo... In se obnaša popolnoma neodgovorno.

Ti povem, da je iste odgovore dajal moj partner svoji bivši... Tudi glede  otrok. In sta šla narazen. Ni se mu upala nič jasno povedat, svakinja je rekla, da se celo ni upala k njemu na obisk... ker je kdaj lahko zelo tečen. Jaz sem svojemu takoj pojasnila nekatere zadeve... Sprejmi ali pusti, pri nekaterih stvareh ne delam sklepam kompromisov.

Tvoj bo naredil veliko napako - ma, jaz delam isto... Če bo svoje življenje posvetil temu, da bo pomagal bratu in sestri, ki bi že zdavnaj morala bit samostojna. Lepo da pomagaš do neke mere, ampak moraš pa vseeno sebe dat na prvo mesto.

Jaz ga ne bi prepričevala na tvojem mestu, postavila bi pogoje, pomagaj mu najti rešitev, da ne bo zgledalo da je družino pustil čisto na cedilu, če te ima dosti rad, bo sprejel, drugače pa res brezveze vztrajat, ker gre navsezadnje za tvoje življenje.

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 12:02:29   
diana 28
Če se odseli stran od brata in sestre še ne pomeni, da jim finančno ne more pomagat. Mogoče bi jih prav s selitvijo malo zmuval..

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 12:35:04   
Poka
Pa ne vem, mogoče se še katera strinja z mano - težko je najti izraz, moški so včasih tako ... trmasti, oziroma se mi zdi, da včasih nekateri prav rabijo brco v rit, da začnejo razmišljat... Vsak pri mojem je tako, sicer imava te stvari razšiščene, so pa nekatere druge teme... Ravno včeraj je bila ena - moj včasih trdi tako, drugič pa drugače in sem ga imela poln kufer in sem mu malo bolj ostro povedala določene stvari... Če ne bi imela prav, bi mi rekel npr. naj znižam ton, pa ni nič rekel... Sicer mi je še nekaj oporekal, danes pa me je že poklical iz službe, razmislil in stvar bo narejena, kot hočem user posted image  V taskih primerih, če si preveč nežen, pokažeš nesamozavest, popustljivost, neodločnost.... si oplel.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 13:02:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha
mogoče je pa to zanj lep izgovor da ne gre?

če bi bila ona "prava" zanj, ga ne bi nič ustavilo imho.


Sem mu tudi to že rekla. Da očitno nisem ta prava za njega. Pa je rekel da ne, da jast sem super, da njemu je to to, da z mano ni nič narobe, da je problem v njem oz. v njegovi družini. Da je v taki situaciji ko ne more nič naredit.


bogi. žrtev lastnega življenja..
tanisha, kor sem že rekla; za svoje dobro - spokaj.

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 13:08:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Lepo da pomagaš do neke mere, ampak moraš pa vseeno sebe dat na prvo mesto.

Jaz ga ne bi prepričevala na tvojem mestu, postavila bi pogoje, pomagaj mu najti rešitev, da ne bo zgledalo da je družino pustil čisto na cedilu, če te ima dosti rad, bo sprejel, drugače pa res brezveze vztrajat, ker gre navsezadnje za tvoje življenje.


saj, to je. noben mu ne krati da jima pomaga. svojo družino naj si pa ustvari z družico, ne s sorojenci. in "ko ne more nič narediti" (beri iti stran in pomagati tudi ko ne živi z njima) da bi si ustvaril družino, potem je čas da se gre narazen.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 13:36:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

No....sva se le pogovorila. Je rekel da on si želi bit z mano, ampak ne more. Razlog pa je: Brat (50 let) ima min plačo, sestra (40 let) je brezposelna. Moj fant ima edini dobre prihodke. Če bi šel od njiju stran, bi imela komaj za položnice. Tako da on sedaj njih živi in ne more stran. Oh ja user posted image



bla, bla, bla. še zakonski par z dvema otrokoma, kjer je mož na minimalcu, pa ona brezposelna lahko preživi, pa da onadva ne bi mogla. a živijo pa v hiši al kako? a da bi prodali pa šli v kaj manjšega pa ne? če bi šel on stran, bi se pa bila prisiljena znajti. tko se jima pa ni treba. on ima pa tudi izgovor, da ne gre s tabo.
ma tip te po suhem nateguje.
starši, bratje, sestre- to so primarna družina. na vsakemu je, da gre stran in si ustvari svojo, pa če si še tako zelo povezan.
takemu je treba samo ultimat- oni ali jaz. ni tu nekega pregovarjanja ali pogovarjanja.

(odgovor članu Tanisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 13:39:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha
mogoče je pa to zanj lep izgovor da ne gre?

če bi bila ona "prava" zanj, ga ne bi nič ustavilo imho.


Sem mu tudi to že rekla. Da očitno nisem ta prava za njega. Pa je rekel da ne, da jast sem super, da njemu je to to, da z mano ni nič narobe, da je problem v njem oz. v njegovi družini. Da je v taki situaciji ko ne more nič naredit.


bogi. žrtev lastnega življenja..
tanisha, kor sem že rekla; za svoje dobro - spokaj.



aneda. bogi, bogi. kot v španskih nadaljevankah. vsi drugi so krivi. user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 13:41:05   
uškinamama
Podpišem Mizantropkinjo....ti Tanisha pa se postavi na lastne noge. Če je sakuL uspelo odditi, ni vrag , da ne bo tebi.

Vsak dan, ko si z njim v vezi, je en dan dalj od tvoje sreče.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 16:38:07   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

No....sva se le pogovorila. Je rekel da on si želi bit z mano, ampak ne more. Razlog pa je: Brat (50 let) ima min plačo, sestra (40 let) je brezposelna. Moj fant ima edini dobre prihodke. Če bi šel od njiju stran, bi imela komaj za položnice. Tako da on sedaj njih živi in ne more stran. Oh ja user posted image



Podpis pod Otiko. Sicer pa...Tanisha, misliš da tudi seksajo skupaj? Hja, jaz vse  to pač vidim kot partnerski odnos, kjer je ''tvoj'' izbranec pač do vratu v nekem razmerju. Prosim, drugič izberi malce preudarneje svojega princa, ki ti bo grel posteljo. In kot rečeno...RUN LIKE HELL!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 21:36:20   
Tanisha
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Jaz ga ne bi prepričevala na tvojem mestu, postavila bi pogoje, pomagaj mu najti rešitev, da ne bo zgledalo da je družino pustil čisto na cedilu, če te ima dosti rad, bo sprejel, drugače pa res brezveze vztrajat, ker gre navsezadnje za tvoje življenje.



Ja on pa pravi da če ga mam jest zadosti rada ga bom že počakala.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 21:44:04   
mateyka
sure. ko boš mela 45, bosta pa planirala 3 otroke. user posted image

samo koneckoncev - lahko čakaš, če se ti res zdi vredno. samo potem mu nimaš nikoli pravice kaj očitat. ne zdaj, ne kasneje.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.7.2011 21:45:58 >

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 21:47:23   
polnost
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Jaz ga ne bi prepričevala na tvojem mestu, postavila bi pogoje, pomagaj mu najti rešitev, da ne bo zgledalo da je družino pustil čisto na cedilu, če te ima dosti rad, bo sprejel, drugače pa res brezveze vztrajat, ker gre navsezadnje za tvoje življenje.



Ja on pa pravi da če ga mam jest zadosti rada ga bom že počakala.



Punca, tukaj nimaš kaj čakati, ker...čakala boš do mene in še malo dlje. Če bi te imel rad, res prav rad, pa če bi ga privezali z verigami bi se odločil za življenje s tabo. Tudi če imata brat in sestra nizke prihodke...saj je mogoče pomagati, tudi če ne živi z njima. Punca pamet v roke, ker ZASLUŽIŠ SI TIPA KI TE BO IMEL RAD, ker tale...ima rad le sebe!!!!

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ko fant ne ve
26.7.2011 23:51:40   
Vijoličarka
Če ga imaš rada, boš počakala.... NA KAJ?

Tukaj je veliko vprašanj. Koliko časa je setra brez službe? Ali jo išče ali si kako drugače prizadeva prispevati k družinskemu proračunu ali pa ji je zelo udobno, da 'njena moška' služita, ona pa je v njima našla nadomestek za moža in otroka. Če je res finačno tako strašno hudo, bi lahko ona npr. čistila ali likala po hišah (ko je taka gospodinja) in tako kaj prislužila?

Skušala bom zaslužek brata in stroške za dve osebi malo razčleniti in upam, da nisem kje hudo udarila mimo. To je samo razmišljanje, ne pa dejstvo - morda kakšnega faktorja nisem upoštevala.

Pa poglejmo. Minimalna plača je nekaj čez 500 EUR in se mora do januarja uskladiti na cca 570 EUR.

Če obratovalni stroški stanovanja znašajo, recimo 200 EUR na mesec (in to je zelo bogata številka, ker to so že obratovalni stroški manjše vrstne hiše v Ljubljani, ki je najdražja), ostane vsaj 300 EUR za ostale življenjske potrebščine. Pres časom so na RR v Čveku mnoge RR-ovke napisale, da porabijo manj kot 300 EUR za hrano, čistila etc na mesec. In to povečini za štiričlanske družine.  In potem dva človeka s tem ne bi mogla preživeti? Ko je ona taka gospodinja?

In pa, po eni strani so 'v stiski', hkrati pa so pravkar obnovili stanovanje.

Ali je torej temu 'fantu, ki ne ve', res tako nujno ostati v skupnem gospodinjstvu z bratom in sestro? Kot je videti, njuna eksistenca ni ogrožena, ogrožen je mogoče samo luksuz.

Ali morda ne gre tukaj za dobro premišljen izgovor: ne morem, ker bi potem brat in sestra najmanj stradala, kako moraš biti tako brezsrčna...   To je krasen izgovor z dodatkom čustvenega izsiljevanja.

Fant se je očitno dovolj potrudil, da si je s pomočjo čustvenega izsiljevanja obdržal sex frendico (in ne bo treba izgubljati dragocenega časa, ki ga lahko preživi z bratom in sestro, v iskanju nove, pa ker se lahkoverne vedno težje najde, ni čudno, da si 'idealna zanj'), nič pa ni povedal, kaj misli v tej smeri storiti in koliko časa bo treba počakati.

Torej najprej, koliko je resnice v tem, da brat in sestra brez njegovega dohodka 'ne bi mogla preživeti', ker kakor razumem njegov odgovor, naj bi onadva brez njegovega prispevka stradala. Potem je vprašanje, kaj namerava zdaj fant v tej smeri storiti, se bo pogovoril z bratom oziroma predvsem sestro o tem? Koliko časa naj bi ti čakala?

Pa tudi. Omenila si, da vedno, kadar ga kliče sestra (in kliče ga zelo pogosto) takoj poskoči in vajini načrti padejo v vodo. Če ga boš počakala in dočakala ali mu bo kdaj vajina družina prva? Ali ne bosta vedno brat in predvsem sestra prva?

Še vedno sem mnenja, da če bi ga to stanje utesnjevalo in bi si želel svojega doma in svoje družine, bi deloval v smeri, da bi se to čimprej zgodilo. In o tem bi se pogovarjal s tabo, ne pa te odpravil zgolj z: 'ne teži'. Skratka, prenova njihovega skupnega stanovanja se meni ne zdi ravno navdušena pot v lasten dom.

Poleg tega sem skeptična. Doslej ti je govoril, da ne teži, da bosta že, ko se bo on odločil in da je njemu čisto fino. Ko si prišla s predlogom, da se razideta, ker imata pač različne interese, pa se je bil kar naenkrat pripravljen pogovarjati in zabrenkal je na čustveno struno: torej ne več, da je fino tako, ampak da mora biti tako, ker bi drugače njegov brat in sestra stradala in oh, kako moraš biti tako brezsrčna.

Strinjam se z Mateyko: če se boš odločila in ostala z njim, mu ne boš imela nikoli pravice očitati, da nisi vedela, da sta brat in sestra prva zanj prva na svetu in vedno bosta.  

Sama se nagibam k temu, da je bilo njegovo prejšnje zatrjevanje, da mu je tako pač fino in kaj še hočeš boljšega, pravo in resnično in da je to, kar zdaj počne samo čustveno izisiljevanje, s katerim bi si zagotovil sex frendico. Ampak ker, seveda, vsega ne vem, se lako motim. Odločitev je tvoja, ampak če boš še čakala, se mi zdi, da bi bilo fer določiti nek rok, npr. eno leto in če se v tem času razmere ne bodo spremenile in bo kazalo, da bo 'uboga sestra in brat' trajalo v nedogled, bi raje odšla svojo pot.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu polnost)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 10:20:51   
Tanisha
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Če ga imaš rada, boš počakala.... NA KAJ?


Na to, da se brat in sestra osamosvojita, se pravi poročita. In potem bo on lahko šel stran.

Koliko časa je sestra brez službe?

Približno eno leto in pol.

In pa, po eni strani so 'v stiski', hkrati pa so pravkar obnovili stanovanje.

Imajo dvosobno stanovanje v bloku. Za obnovo je dal ves denar fant.

Fant se je očitno dovolj potrudil, da si je s pomočjo čustvenega izsiljevanja obdržal sex frendico (in ne bo treba izgubljati dragocenega časa, ki ga lahko preživi z bratom in sestro, v iskanju nove, pa ker se lahkoverne vedno težje najde, ni čudno, da si 'idealna zanj'), nič pa ni povedal, kaj misli v tej smeri storiti in koliko časa bo treba počakati.

Pred mano je imel 2 resni vezi po 2 leti. Obe punci sta ga po 2 letih pustili. Zdej mi počasi postaja jasno zakaj.

Potem je vprašanje, kaj namerava zdaj fant v tej smeri storiti, se bo pogovoril z bratom oziroma predvsem sestro o tem? Koliko časa naj bi ti čakala?

S sestro sta se že pogovarjala, z bratom se očitno ne upa. S sestro sem se pogovarjala tudi jaz, vendar mi je rekla isto kot on. Da naj malo počakam, da kam se mi mudi, da počasi, korak za korakom, da ne more on kr it iz dons na jutr. Ter da moram počakat vsaj da se starejši brat poroči, ker je totalno nesposoben sam živet (ne samo finančno, tudi tako, si ne zna nič skuhat, ne zna pospravlajt, nič),za njo pa ni treba skrbet.

Pa tudi. Omenila si, da vedno, kadar ga kliče sestra (in kliče ga zelo pogosto) takoj poskoči in vajini načrti padejo v vodo. Če ga boš počakala in dočakala ali mu bo kdaj vajina družina prva? Ali ne bosta vedno brat in predvsem sestra prva?

Verjetno bosta ja. Saj sta že sedaj, drugače bi bil z mano ane.

Še vedno sem mnenja, da če bi ga to stanje utesnjevalo in bi si želel svojega doma in svoje družine, bi deloval v smeri, da bi se to čimprej zgodilo. In o tem bi se pogovarjal s tabo, ne pa te odpravil zgolj z: 'ne teži'.

Se strinjam. Zato sem tudi želela slišat vaše mnenje. Ker on to tako pove potem, kot da je z mano nekaj narobe, ko si želim bit z njim po 1 letu in pol.

Strinjam se z Mateyko: če se boš odločila in ostala z njim, mu ne boš imela nikoli pravice očitati, da nisi vedela, da sta brat in sestra prva zanj prva na svetu in vedno bosta.

Tudi če bi želela ostati z njim in ga čakati do 35 ali pa 40 leta, ne morem. Ker me to stanje, ko se najin odnos nikamor ne premakne, ubija. Čakanje mene ubija. In tudi če bi mu postavila ultimat, bi mu postavila za pol leta, ker še 1 leto v takem stanju se mi zmeša. Pa še pol leta mi je škoda, ker se mi zdi, da itak ne bo nič drugače. Zato bi najraje rekla: zdaj ali pa nikoli. Izberi med njima in mano. In če se bo odločil za bratca in sestrco: super - bom vsaj za trdno vedla, da jaz ne bi bila v njegovem življenu nikoli na prvem mestu. In da sem naredila prav, ko sem šla stran.



(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 11:19:20   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Če ga imaš rada, boš počakala.... NA KAJ?


Na to, da se brat in sestra osamosvojita, se pravi poročita. In potem bo on lahko šel stran.



Tu je odgovor na tvojo dilemo!!!On ne bo šel NIKOLI. NIKOLI stran. Zato pa pojdi ti stran od njega, ČIMPREJ in zaživi polno življenje. BOLJE BITI KVALITETNO SAM, KOT PA V NEKVALITETNI VEZI!!!!

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 11:43:20   
Vijoličarka
Možno je sklepati, da sta se obe njegovi prejšnji zvezi razbili na isti točki, torej ko sta dekleti hoteli naprej, torej skupno življenje, družino.

Zdaj se je pojavila še tretja razlaga, zakaj bi morala ti čakati. Ne več, da 'je tako čisto fino, kaj še hočeš boljšega', ne več, da 'ker sestra nima službe je finančna situacija huda', ampak je celo treba počakati, da se starejši brat, ki se skoraj do 50. leta ni osamosvojil, poroči. Ker revež ne zna opravljati nobenih gospodinjskih opravil.

To je še bolj nelogično, ker za gospodinjstvo skrbi sestra in ne fant, torej ne bi starejši brat nič izgubil.

Domnevam tudi, da starejši brat nič ne deluje v smeri, da bi se poročil in tudi ne vem, katera bi hotela, če on v glavnem potrebuje oskrbo in je take težavne narave, da si mu mlajši brat ne upa povedati, da bi si rad ustvaril lasten dom.

Spet še en izgovor in še več čustvenega izsiljevanja. Nikoli ne bo 'pravi čas', vedno bo nekaj.

Možno je, da je starejši brat tisti, ki diktira način življenja tako sestri, kot mlajšemu bratu, možno pa je, da se samo oba na to izgovarjata. Tudi če je prvo, je na njima dvema, da to uredita in se osvobodita, če si to res želita.

Zdi se mi tudi precej čudno, da se je sestra pogovarjala o tem s tabo in vse skupaj zveni tako, kot da bi npr. potencialna tašča mirila potencialno snaho, naj še počaka na njenega sinka, ker 'oči' ne zna sam kuhati, prati in pospravljati. Nelogično.

Bratu se boji povedati, da bi se rad osamosvojil, a tebi se pa nič ne bolji govoriti, da čakaj, čakaj, čakaj... A ti si njegova prihodnost in ta prihodnost je na kocki. Brez veze.

Mislim da si se prav odločila, ker tole je ena velika godlja in vedno bi bilo nekaj. Ta fant ima toliko prtljage in ne kaže dosti interesa, da bi jo vsaj pol odložil. Več energije, kot v reševanje situacije, on usmerja v čustveno izsiljevanje in manipulacijo. Zato se vedno po pogovoru z njim počutiš, da je nekaj narobe s tabo.

Prav nič ni narobe s tabo.

Upam da boš imela naslednjič več sreče in boš našla fanta, ki ima razčiščene pojme, kaj je mama, kaj je oče, kaj je brat, kaj je sestra in kaj je žena ter družina, ki si jo bo ustvaril z njo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 12:07:46   
pin
Zgodba je BOLANA DO KONCA. Pobegni dokler še imaš čas (tvoja biološka ura neusmiljeno teče).

Družina tvojega "fanta" je popolnoma odvisna od njega. Tega ti ne moreš rešit niti nisi za to pristojna!! Oni si pa življenja brez "fanta" financerja tudi ne predstavljajo življenja. Vedno ga bodo vezali...

Pa še malo za primerjavo: Ko je moj mož ugotovil, da živim sama (to je že 6 let nazaj), se je vselil v 14 dneh (od takrat se ga ne morem rešit user posted image ). Bila sem mlajša kot ti.

Pri večini zdravih odnosov fant oziroma punca (pri tvojih letih) hodijo kakšne 4 mesece zgolj "prespat" 2x tedensko... potem pri partnerju "spijo" cel vikend in še malo med tednom..v roku 8 mesecev je že stalno naseljen.. Ti "tvojega fanta" v resnici niti ne poznaš..sta premalo skupaj (sama seveda).

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 12:10:14   
pin
ups 2 x mi je poslalo


< Sporočilo je popravil pin -- 27.7.2011 12:11:04 >

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
27.7.2011 13:07:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 13:23:46   
hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Tanisha
Ter da moram počakat vsaj da se starejši brat poroči,


OMFG - ce ne prej, si pa tole definitivno zasluzi tak komentar...


Res je, noro.user posted image

Tanisha ne zameri, ampak tvoj fant ni zdrav ampak bolan!!
Čimprej stran od njega!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 13:41:17   
dps1
kakšne izgovore ven potegne... tud jaz priporočam - čimprej na svoje in pusti ga...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ko fant ne ve
27.7.2011 13:51:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
Možno je sklepati, da sta se obe njegovi prejšnji zvezi razbili na isti točki, torej ko sta dekleti hoteli naprej, torej skupno življenje, družino.


upala bi si trdit z 99% verjetnosti, da temu je tako.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?