|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: retro otroški vozički
28.7.2011 7:06:46   
naja17
Tule je mal cenejša varianta kot v sončku: http://www.sb-poceni.si/balerina_leather_.html

No, niso tok fini, se približajo temu...

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Leela
zavesa, (čist retro)


aha. jaz sem pa "moderna" - ker sem mela s ščipalkami plenico obešeno čez user posted image



user posted image Jest temu pri nas pravim "beli peppeny"... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

tecnobica-jebelacestauglajena, kje si bla z informacijo, da ga mas na podstresju laniuser posted image
se na podarimo.si sem naklofala oglas, da ga iscem...

ah ja...


user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: retro otroški vozički
28.7.2011 7:47:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
check this design - hilairous user posted image
http://daddytypes.com/2006/05/15/vintage_stroller_dealers.php

Uuuuuu ... v nečemtemupodobnim so se pa naša mati okrog fijakali ... ko sem prvič videla fotko sem skor dol padla od smeha user posted image

Ja drugače pa teli vozički tut men zgledajo dobro samo s košaro ... ampak samo zgledajo ... mela ga nebi, ker sem tudi jaz zaprisežena fenica velikih a vrtljivih sprednjih koles user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 28.7.2011 7:48:44 >

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: retro otroški vozički
1.2.2015 12:57:10   
tejka986
Retro otroški vozički so meni najlepši vozički ki so spet prišli v modo. Take retro otroške vozičke so imele naše mamice in smo se mi v njih prevažali :-) sam da niso bili tako zložljivi in sodobni.

Jaz imam otroški voziček z napihljivimi velikimi kolesi in je prav super, saj me pločniki, makedam, luknje v cestah in vse kar je nepravilnega prav nič ne moti. Prav tako pa lažje voziček porivam v breg :-)
Prav tako je moj voziček super zložljiv in ima zelo lepo aluminijsasto ogrodje.
Vse funkcije - zloži se z enim gumbom, košara se zelo enostavno sname, ima tudi športni del in najlepši dežnik.
Mani je zakon

Kupila sem Roan Marita S in še lep je za povrhu, saj je ta otroški voziček retro :-)

Prodajajo jih pa v
https://vrhunski-otroski-vozicek.weebly.com/

mali-vragci.si/otroski-vozicek

(odgovor članu dara90)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?