|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2012
13.8.2011 11:13:14   
Anonimen
Tole sem našla:
http://www.podarimo.si/109403-nosecniska-majica

Pri nas ta mesec še ne pride v poštev, upamo na maj ali dalje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2012
13.8.2011 11:55:30   
Anonimen

Še jaz se vam bom pridružila. Nismo še načrtovali, ampak me je ovulacija za 2 dni prehitela in sedaj imamo user posted image user posted image . Še prihajam k sebi. Imam pa doma že skoraj 2 letnega user posted image , ki ima zelo rad dojenčke.
pdp okoli 20.4.
Prvi pregled v 10. tednu, ker prej pri nas ne naroča, če je vse ok. klicala bom pa šele čez kakšen teden.

Se mi pa že pojavlja v ustih tisti ogaben okus, ki sem ga imela celo prvo nosečnost in zaradi katerega bom raje čebulo in česen jedla, ker je manj ogabno (v bistvu mi sploh ne bi bilo treba delat testa, ker sem takoj vedela, ko sem zaznala ta okus). Upam, da pri tem ostane.

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2012
13.8.2011 12:10:27   
Gorga
Ojla user posted image
Danes zjutraj sem naredila test in zagledala sva user posted image user posted image  . PDP je cca 20.04.2012. Na pregled se bom naročila v torek.
Z možem kar ne moreva verjet, da se je tokrat tako hitro primlo in sva ful vesela. Upam, da moja druga user posted image  mine bp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2012
15.8.2011 18:09:48   
Anonimen
user posted image
hej, nikjer nobene user posted image in tako malo aprilčic user posted image . se verjetno še poznajo dopusti.

no, ker imam preveč časa user posted image sem šla malo brat svoje prve zapise pri prvi nosečnosti in se spomnila, da me je že takoj na začetku (že nekaj dni pred testom) vse špikalo, mi je bilo slabo, sem bruhala... sedaj pa kar nič user posted image user posted image user posted image se sprašujem, če je sploh vse okuser posted image user posted image user posted image .
Edino na wc hodim pogosto, zelo pogosto, non stop me tišči in malo se pozna na utrujenosti. Še tisti ogaben okus v ustih mi je izginil. No, saj si niti pod razno ne želim ponovitve prve nosečnosti, ker je bila grozna.

user posted image

(odgovor članu Gorga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2012
15.8.2011 18:18:56   
nusi
meni do pred 4 dnevi ni bilo nič - nič bolečih prsi, utrujenosti, slabosti.. zdej mi je pa skos po malem slabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2012
15.8.2011 20:08:40   
Anonimen
user posted image
Jaz sem vesela in hvaležna za vsak dan, ko mi še ni slabo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2012
15.8.2011 20:34:00   
mancica
Hey! Še ena aprilčica tukaj, s pdp-jem 16.4.2012. Doma imamo 9 mesečno navihanko tako, da bo kar pestro. Upam, da bo vse potekalo ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2012
15.8.2011 21:07:41   
dr. Knowitall
Živjo!
No pa smo prišli z mini oddiha in do danes je bilo vse ok. No danes mi je pa med vožnjo domou ratalo konkretno slabo, ampak sem vseeno polna upanja, da se mi ne ponovijo slabosti do 6. meseca iz prve nosečnosti. Pa ve? Kaj novega?

_____________________________

I don't know it all.

(odgovor članu mancica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 5:51:21   
Anonimen
hello,

se tudi jaz javljam po tednu dni....moj datum 09.04... pa še anonimna do takrat...

do pred nekaj dnevi je bilo vse ok, zdaj pa utrujenost, slabost (kar skoz celi dan) pa ta okus v ustih...joj....
za pregled pa izvem danes :-)....

se še tipkamo!
lepo se imejte!
čao!

(odgovor članu dr. Knowitall)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 13:10:13   
aprilcica12
zanimivo tole z okusom, nisem vedela da je to eden od simptomov

sicer pa se jaz že kar redim in se mi zdi da bom zelo težko prikrivala nosečnost še prav dolgo.

Načeloma sem suhica ampak se mi je v prvi nosečnosti trebuh razlezel in sedaj takoj "ven pade" že ko se malo bolj najem. No in se mi zdi da nobena majica več ne prikrije štrlečine, zadnjič me je tašča ful spontano po trebuščku začela božat user posted image (pa me nikoli ne) očitno sluti da se nekaj dogaja user posted image jasno nismo še nikomur povedali, čakamo na prvi pregled da nam doktor reče da je vse ok

Sem malo pobrskala po svojoh beležkah in se spomnila da sem se že v prvi nosečnosti do prvega UZ (8.teden) zredila 3 kg user posted image no zgleda da bo tokrat ista pesem.

Lep pozdrav vsem skupaj user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 13:31:45   
Anonimen
user posted image
Aprilčica, js sem do prvega pregleda v 10. tednu shujšala za 3 kg. sedaj mi ne kaže tako, za zdaj imam normelen apetit, prvič pa hrane videt nisem mogla.



(odgovor članu aprilcica12)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 14:30:34   
anonimna13
pozdravljene aprilčice, mene je danes ponoči prestrašil tak malo roza urin... sem videla že najhujši možni scenarij... user posted image naredila sem test, ki še vedno kaže + kolikor sem prebrala je možen izcedek, mala krvavitev ob ugnezditvi, pa po odnosu, počakam, da ginekologinja potrid stanje, do takrat bom pa še anonimna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 14:48:40   
JanaB
Punce a me vzamete medse? Z mojim sva bila pridna na dopustu in pridelala user posted image  - enako kot dve leti nazaj user posted image Doma že imamo 17. mesečno nagajivko pa izgleda, da bomo še eno dobili 22.4.2012 (midva kar misliva, da bo punca). Na pregled se bom drug teden naročila pa upam, da bo vse ok in bom z vami vse tja do aprila.

(odgovor članu anonimna13)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 17:08:10   
_vanilija_
Živjo!

Še ena aprilčica tukaj, s pdp-jem 10.4.2012 :)
Nisem še bla na pregledu, ker je zdravnik na dopustu, nasljedni teden bo prišel nazaj. Takrat bom v 8. tednu.

A je to prepozno za prvi pregled?

Aprilčice, kako se počutite? A vam je kaj slabo? Meni je parkrat na dan slabo, in me parkrat na dan ful zaboli spodnji trebuh, kot da bi prišla user posted image . Malo me skrbi... user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 17:08:55   
Anonimen
halo aprilčice,

jaz imam pregled jutri in močno upam, da zagledam user posted image .
prejšnji teden sem tudi jaz dva dni krvavela, pa sem počivala, ker nisem prav vedela kaj se dogaja.
drugače pa slabost in utrujenost...upam, da čim prej mine, ker pri prvi nosečnosti mi ni bilo nič....
ja nič punce, se beremo jutri z novimi informacijami.
lepo se imejte...
čao

(odgovor članu JanaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 19:26:45   
nusi
jaz če primerjam s prejšnjo nosečnostjo me tokrat nič ne bolijo prsi, apetit imam normalen, ker prvič je bil volčji user posted image , slabo mi je bolj, utrujena bi bila verjetno manj če ne bi cele dneve za tamalim okol dirkala. Pregled imam tudi jaz v 8 tednu, mi je sestra zašuštrala in me hotla naročit šele v 13. tednu, ker je neka nova in ne ve od kdaj se nosečnost šteje - mislm halo, še dobro da sama vem user posted image . Za enkrat nisem še v neki navdušeni fazi, verjetno čakam na prvi UZ, pa da počasi začnem okol razglašat, pol pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 19:44:55   
mancica
Joooj meni je grozno slabo in imam hude glavobole. Upam, da bo po treh mesecih mimo (kot pri prvi). Od četrtega meseca dalje, sem se počutila bolje kot pri desetih letihuser posted image . Polna energije...kot rožica. Zdej sem pa kot ožeta cunja. Ampak se ne smem dati že zarad svoje pupe, ki me zahteva 100%. Ufff ne upam pomislit, kako bo ko bosta dva. Tiste, ki boste že drugič (oziroma tretjič, četrič...) mamice mi povejte kakšna razlika v letih je med vašimi malčki in kako vam uspeva? Lep pozdrav nosečke srečke

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 19:50:31   
Anonimen
user posted image
V primeru krvavitve bi js takoj klicala G, enkrat je  bilo tako (rjav izcedek), je prišlo do neke nepravilnosti in se je vse sčistilo že nekaj dni po testu, ampak mi je G naredil 2 uz v razmaku 1 tedna, da je videl, če je šlo vse ven.
Drugič sem tudi imela nekaj malega krvavitve, šla na urgenco, ker je bila nedelja, pa je bilo vse OK.

No, tudi danes mi še ni slabo user posted image počutim se tako nenosečo, da sem delala še en test. Edino špika me vse spodaj, kar je pa tako normalo, pa wc kliče...

V prvi nosečnosti sem se js fajn počitila samo zadnji mesec, ko so vse na RR jamrale, mene so pa končno minile slabosti. samo trebuh me je spominjal na nosečnost.

Vanilija, prvi pregled se dela do 10. tedna. Takrat ga imam js, še moram klicat.

(odgovor članu mancica)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 19:59:50   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: mancica

Ufff ne upam pomislit, kako bo ko bosta dva. Tiste, ki boste že drugič (oziroma tretjič, četrič...) mamice mi povejte kakšna razlika v letih je med vašimi malčki in kako vam uspeva? Lep pozdrav nosečke srečke
Točno to mene daje user posted image , prosim kar na plan s pozitivnimi izkušnjami user posted image

(odgovor članu mancica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 20:09:37   
Anonimen
user posted image
Pa baje kar gre, pri nas bo 2 leti in 7 mesecev razlike, tak da upam, da bo laufalo. Ima pa prvi zelo rad dojenčke in kar gleda v vozičke in bi kakšnega imel. Še zraven mene bi lahko spal. Pa tudi ljubosumen ni, če imam js kakšnega v rokah, ni problema, še on ga pocarta in polubčka. Upam, da to ostane tako. 

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 21:23:47   
Gorga
Pozdravljene.

Mi smo se danes vrnili z mini dopusta. Naročila sem se na prvi pregled, ki ga imam 13.9., in do takrat tudi še ne bova razglašala. No, tamalemu sva povedala, ampak on za 1x obvlada tja do 10 besed user posted image . Problemov za 1x nimam nobenih. Če sem lačna mi dela malo slabo in prsi so tudi že boleče. Pa 1x sem imela čuden okus v ustih, ki ga med prvo nosečnostjo nisem imela nikoli. Edino malo me skrbi kako bo kasneje v nosečnosti, ker sem imela decembra konizacijo in imam sedaj krajši maternični vrat. Verjetno bom mogla več počivat pa ne vzdigovat, kar bo v spremstvu najinega fičfiriča kar težko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2012
16.8.2011 22:39:45   
Anonimen
Pozdravljene punce...mogoče se bom tudi jaz pridružila aprilčicam 2012...jutri bom naredila test, če me občutki ne varajo bom zagledala magičen + ...držte pesti zame :) Doma imamo že eno 10 mesečno princesko, tako da če bomo aprila spet zibali bo kar pestro:) Se javim jutri...do takrat bom pa kar anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2012
17.8.2011 9:38:44   
Anonimen
Drage srečke nosečke....

Tudi jaz se vam pridružujem, saj sem ugledala v soboto magičen plusek in sicer že drugi. Doma imam nagajivega enoletnika in bo kr pestro.... Moj pdp je 21.4, vendar bomo vidli kaj bodo rekli 1.9. na pregledu.
Moja prva nosečnost je potekala brez problemov, razen malo slabosti prve tri mesece in na koncu zgage, rodila v 1 urci, tako da nam vsem želim čim več takih nosečnosti in porodov... :)
Do pregleda bom anonimna.

Lep dan, vsem....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2012
17.8.2011 15:51:36   
_vanilija_
Kako ste moje drage Aprilčice? :)

Jst sem dans zjutro prvič bruhala in to v službi :S Blo mi je ful slabo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2012
17.8.2011 16:29:36   
frinina
halo,

evo jaz ne rabim več biti anonimna...
danes zagledala svoj težko pričakovani user posted image ......
po dveh spontanih splavih, je to tako olajšanje....sem pa na bolniški.
drugače pa počutje slabo, vrtoglavica, krči, ščipanje v jajčnikih, slabost...
upam, da to čimprej mine.... zdaj vsaj vem za koga mi je tako slabo.
ja nič, upam, da se še tipkamo!

čaooooo

(odgovor članu _vanilija_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?