|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
10.10.2011 17:57:06   
BellaB
Aha pol se je Kranjcev Janez ocitno spravu in napisu eno bolj spodobno knjigo. HoooraaaaY! Sm si oddahnila v imenu vseh nesrecnikov, ki bi jim Korosceva kniga, al nevem cigava je ze bla, prisla v roke :D Nek drug ucbenik od Kranjca, pa smo meli ze takrat... nevem a je bil to Repetitorij Rimskega prava al kako ze? V glavnem je nisem sploh odprla.

Drgac pa svetujem, da se k rimu pristopi sistematicno... najboljse prebrat par tem vnaprej, si narest izpiske in it na predavanje, da se ti ze mal sanja o cem bo slo. Tko sem delala jaz in resnicno je bil rim prava simfonija za se ucit.
Sicer pa Rim sploh ni tko tezaven... bolj grrrr je politicna ekonomija iz katere so naredli pravo znanost, zdej v praksi pa je ne rabis ama niente. Samo mesanje megle in onemogocanje studija, marsikdo je pustu pravo oz pobegnu v MB ali v NG prav zarad ekonomije. -.-


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
10.10.2011 18:12:46   
Kerensa*
Repetitorij je pri ekonomiji. Pri rimskem pravu je pa Recepcija rimskega prava (priporočeno) in Primeri rimskega prava (obvezno, pa tudi od Kranjca).

Siver pa smo imeli rimsko pravo ravno danes in Kambič je fenomenalno spredaval uvod nam, začetnikom. Jaz, ki o zgodovini nimam pojma, sem vse tiste Rimljane in ostalo dobesedno videla pred sabo. Ko je pa začel govoriti še o legionarjih in o tem, kako so zavzeli Sicilijo, da bi si prilastili žito, ki je tam menda super uspevalo, pa nisem mogla kaj, da se ne bi nasmehnila, saj sem se spomnila na svojega g. Moža, ki kar naprej nažiga tisto blesavo igrico Travian.

Aleluja rimskemu pravu - zdaj končno razumem Travian! user posted image user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
10.10.2011 18:24:00   
BellaB
ja kar se tice predavanj, je Kambic fenomenalen predavatelj. To mu gre priznati. A ste ze prsli do Justinianovih digest? :D

Aha ja... primeri RP je bil ucbenik ja. Pa ga nisem kej dost gledala. Sam zdej smi zdi da je izpit nekoliko drugacen kot je bil takrat, temelji vse na prakticnih primerih.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 10.10.2011 18:27:25 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
10.10.2011 18:48:53   
Kerensa*
Nope - prof. Kambič je danes predaval samo o nastanku, razvoju in propadu Rima. Ko je omenil Hanibala, sem se pa itak na Hanibala Lacterja spomnila. user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 17:12:01   
Kerensa*
Mashai - ta teden sta nam Pravno zgodovino predavala tako prof. Škrubejeva, kakor tudi prof. Simič, tako, da sedaj lahko tudi jaz naredim primerjavo med njima (vsaj, kar se predavanja tiče - ostalo pa naslednje leto user posted image ) in moram reči, da sem absolutno za prof. Simiča. Prof. Škrubejevi znanja niti pod razno ni za oporekati. Vidi se, da popolnoma obvlada predmet v detajle in tudi všeč mi je, da je večino časa nasmejana, ampak ravno zato, ker tako zelo obvlada, verjetno pozabi (ne namerno), da mi pa pojma nimamo, ker je to za nas novost - in 3/4 predavalnice je niti malo ne razume, o čem govori. Govori prehitro in uporablja veliko preveč strokovnih izrazov (tistih, ki naj bi jih mi tekom 1. letnika šele osvojili), da bi ji lahko sledili. Poleg tega ji misli prehitevajo jezik in tako marsikaterega stavka sploh ne dokonča, ampak na sredini preklopi na drugega - večinoma ravno takrat, ko smo se potrudili poslušati in dojeti vsaj prvo polovico. Potem gre pa vse naše razumevanje v maloro. user posted image Pri prof. Simiču je pa totalna kontra - govori takorekoč o isti tematiki, ampak mu lahko večinsko sledimo, poleg tega pa tudi marsikaj ponovi, da lahko zapišemo (pri prof. Škrubejevi bi se morali začeti učiti stenografije user posted image ).

In zdaj tudi vidim, kako so bruci razdeljeni - črke priimkov od A do K imajo dopoldanska predavanja, črke priimkov od L do Ž pa popoldanska. Kar pomeni, da bi jaz, če se naslednje leto vpišem v redni študij, fasala popoldansko izmeno (glede na moj priimek) in s tem večinoma prof. Škrubejevo, kar pa mi zaradi njenega načina predavanja ne ustreza. Sicer zdaj ni, da bi jaz gratis redni študij zamenjala za plačniškega izrednega samo zaradi ene predavateljice pri enem predmetu, ampak vseeno - to so malenkosti, ki (kakor vidim) pridejo zelo prav, če jih veš vnaprej. Menjave turnusa (predvsem pri vajah in seminarjih - za predavanja načeloma ni panike) namreč dovolijo samo v izrednih primerih in na posebno prošnjo. Popoldanska predavanja pa so do 20-ih... kar mi pa že po bioritmu ne ustreza. Vidim zdaj, ko hodim na dopoldanska predavanja (max. 8-16) - tam nekje do 13-ih sem še OK (skoncentrirana), potem pa razmišljam samo še o kavi (tista iz avtomata se me sploh ne prime) in o kosilu ter o tem, kako bi si zravnala hrbtenico (leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti, so pač leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti user posted image ).

Aja, pa v ELSA (European Law Students Association) sem se včlanila (so mi dovolili user posted image ) in konec naslednjega meseca grem na 3-dnevno konferenco o človekovih (posebej menda otrokovih) pravicah v Sarajevo.

Bosnooo mooojaaa, here I come! user posted image

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 17:34:55   
lobotomistična
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti, so pač leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti  


To je edina pametna stvar, ki si jo napisala v zadnjem letu.

Si tacuisses....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 17:37:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lobotomistična
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti, so pač leseni stoli, ki jih ne moreš premakniti  

To je edina pametna stvar, ki si jo napisala v zadnjem letu.

Hmmm... se ti tako zdi zato, ker je to edino, kar si razumela - ali iz kakšnega drugega razloga/vzroka? user posted image

... philosophus mansisses...

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 13.10.2011 17:38:41 >

(odgovor članu lobotomistična)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 17:52:46   
lobotomistična
Ne sodi po sebi. Mislila sem natanko tako, kot je napisano. Brez tvojih dodatkov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 17:54:40   
Kerensa*
Sicer ne vem, čemu sklepaš, da sodim po sebi, ampak... me niti ne zanima, čemu tako misliš. user posted image

Saj veš - vsakdo naj si misli svoje. Dokler te moje mišljenje ne ovira pri tvojem mišljenju in/ali življenju, do takrat je (vsaj zame) vse OK.

(odgovor članu lobotomistična)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 19:45:30   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

... Menjave turnusa (predvsem pri vajah in seminarjih - za predavanja načeloma ni panike) namreč dovolijo samo v izrednih primerih in na posebno prošnjo....

Aja, pa v ELSA (European Law Students Association) sem se včlanila (so mi dovolili user posted image ) in konec naslednjega meseca grem na 3-dnevno konferenco o človekovih (posebej menda otrokovih) pravicah v Sarajevo.

Bosnooo mooojaaa, here I come! user posted image


Mislim, da so druzinske obveznosti in dva soloobvezna otroka dovolj velik razlog, da bi ti dovolili menjavo termina. Sam ne pa bit presenecena, ce jo bojo zavrnili ;)

A se ne bi ti raj ucila za maturo, kot pa hodila na konfenerce? Ves kako je reku Dumbledore v 6. delu Potterjeve sage... "ne prestevaj sov, dokler ne pridejo na cilj." Mislim da je poanta kristalno jasna in pove marsikaj. Seveda se bos odlocila, sama, ampak mislim da se ne samo meni zdi bolj bistveno, da se posvetis ucenju za maturo, za konference bos mela v casu studija, dovolj casa. Pri maturi je vsak dan pomemben, to bos vidla takrat ko bos tik pred dejstvom, da se zacne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 19:48:18   
*mashai*
Uff jaz kar malo pozabim na tale RRuser posted image . Itak, da greva lahko na kofi, samo jaz komaj v novembru pridem v LJ, zdaj še furam počitnice, pa se takrat bolj točno dogovoriva. Saj se ne mudi toliko, ne?user posted image

Pa da se malo pokomentiram za nazajuser posted image , knjige Latinskih pravih rekov definitivno ne potrebuješ, nova knjiga je tako dobro napisana, da je notri skoraj vseuser posted image , kar pa ni, pa zveš na predavanjih, na forumu je pa tudi polno literature in tudi zbrani so vsi reki, ki jih moraš znati. No ni pa to le par rekov, kot je Bella rekla in vse bolj se mi zdi, da se pojavljajo na izpitih in seveda tudi na ustnih zagovorih.

Bella a potem se lahko priporočam, za kakšne inštrukcije iz delovnega pravauser posted image in ja definitivno se strinjam s tabo okrog politične ekonomije. Ma kaj so iz tega predmeta naredili. Ko ga narediš bi moral najmanj predsednik države postati in direktno bi moral dobiti v last 3 najbolj profitna podjetja na svetuuser posted image . No malo pretiravam, čisto nič pa s tem, da rečem, da sem največ sošolcev/sošolk izgubila prav zaradi PEK, ker jo enostavno tudi v 6. niso naredili, učili pa kot nori. Najbolj mi je v spominu ostalo, ko smo profesorja vprašali, če nam lahko razloži, kaj hudiča je mislila profesorica s enim vprašanjem v repetitoriju, in on enostavno...to pa še jaz ne vem kaj je mislila?user posted image a ti to resno??? No v glavnem, takole je profesor daje težje teste in lažje/bolj na easy ocenjuje, profesorica pa daje lažje teste in strožje ocenjuje (od 12 točk jih redkokdaj kdo dobi več kot 8) Pek je varljiva zato, ker imaš na voljo A4 polo za 8 vprašanj(torej polovica strani na vprašanje, kamor spadajo tudi grafi, tabele,...) kar se zdi veliko, samo nikoli ni dovolj za profesorja oz. profesorico.

Kerensa ja res je, pri Škrubejevi se zdi da živi samo za to PZ in dejansko ne razume, da njen predmet ni edini, ki ga imajo študentje v prvem letniku. Zato mene na predavanjih ni videla, ful se mi je zdela vzišena in antipatična, ma nisem je mogla poslušatuser posted image . IN potem sem jo 2x dobila na ustnem zagovoru, kjer me je tudi 2x gladko vrglauser posted image . Dobro priznam, za 10 nisem znala, ma za 6 pa. Prihaja pa iz njenega kabineta tudi veliko zgodbic o posmehovanju zaradi odgovorov, na nek način tudi o poniževanju,...seveda pa jih ima veliko tudi pozitivno izkušnjo z njo. Jaz jo mam naprimer s profesorjem Simičem, ful prijazen na izpitu, čeprav sem ga dejansko slabo pisala in sem imela potem ustni zagovor za 6, pa sva potem skozi pogovor z dodatnimi vprašanji še zvišala oceno. Aja on ful rad sprašuje s kod prihajamo, pač kje smo doma in te foreuser posted image

Pri predavanjih in vajah kot že veš ne preverjajo prisotnosti, tako da se boš lahko uštulila na drug termin vaj. Preverjajo le če je ena skupina res prepolna, pa druga spet čisto prazna. Vedno se pa najde kdo, ki bi mu ustrezal npr. tvoja skupina vaj in lahko potem to tudi "uradno" zamenjata.
Ane da so te naše "zatožne"(kot jim jaz pravim) klopi fuuul neudobne, ker dejansko si tudi stola ne moreš bolj notri ali bolj ven potisnit, so samo za unisex postaveuser posted image in potem se sprašujemo kaj imamo vsi krivo držo(evo razlog)user posted image . Prava milina pa je zato zlata predavaljnica, kjer so stoli obloženi, samo se zmeraj je vse ena klopuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 19:49:51   
Kerensa*
Nekje v tej temi sem že napisala - na predavanja na PF hodim dopoldan, za maturo pa se učim doma, popoldan. Konferenca pa je o tematiki, ki me zanima in traja samo 3 dni. Zagotovo bo kdo rekel, da so trije dnevi za učenje pomembni/pomembnejši od konference (s čimer se celo strinjam), ampak po drugi strani pa gre za samo 3 dni, ki ne bodo naredili bistvene razlike v količini in kvaliteti mojega znanja za maturo, mi bodo pa prinesli drugo znanje, novo izkušnjo in, če ne drugega, lepe spomine. No, pa malce tanjšo denarnico user posted image .

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 19:55:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *mashai*
Itak, da greva lahko na kofi, samo jaz komaj v novembru pridem v LJ, zdaj še furam počitnice, pa se takrat bolj točno dogovoriva. Saj se ne mudi toliko, ne?user posted image

Nikamor se ne mudi (če bom izvedela, da umiram, ti pa pravočasno sporočim user posted image ). Edino konec novembra me 3 dni ne bo, ampak to bo tako ali tako vikend.
vse bolj se mi zdi, da se pojavljajo na izpitih in seveda tudi na ustnih zagovorih

Do sedaj so vsi profesorji (razen za ekonomijo) rekli, da je treba kar nekaj latinskih rekov znati tudi za izpit (če že ne za pisni, pa zagotovo za ustni).
Aja on ful rad sprašuje s kod prihajamo, pač kje smo doma in te foreuser posted image

A to kaj pomaga pri oceni? user posted image Ker če pomaga, mu lahko razložim, pa tudi napišem in narišem, celo zgodovino moje družine, z lokacijami in letnicami vred. user posted image
Prava milina pa je zato zlata predavaljnica, kjer so stoli obloženi, samo se zmeraj je vse ena klopuser posted image

Me še ni bilo tam. Konstantno sedim v sivi, na uvodnem tednu pa smo bili še v rdeči, kjer smo imeli okrogli mizo z Vlasto Nusdorfer in še nekaterimi pravniki.

(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 19:59:29   
BellaB
Eh PE je bla Smith and Wesson v glavo... kolk sem se je jst predudlala ej... poletje slo skoz kot da ga ne bi blo, efekta pa nobenga. Sploh ne vem, kaj une Zajceve ne malo privijejo... cist brezveze komplicira s tisto recjo. Zdej ko delam, dejansko ne nucam P od politicne. Tolk je bolj za splosno razgledanost, ampak da postane selektivni predmet na pravnem faksu, namest rima al pravoznanstva k sta bitna za pravo, je pa nezaslisano.

Glede Skrubejeve ne vem kaj dost povedat, jaz je nisem mela, ker je bla takrat se asistentka al neki tm. Enkrat je bla na ustnem od Rima in je poslusala, pa se strinjala, da znam in da me Janezek lahk spusti dalje user posted image . Simic je zlo prijazen, jaz ga imam v lepem spominu, tud kot predavatelja. Pa mimgrede, Cerar pa Kaucic sta tud carja.

Tiste klopi pa so ubijalske ja... sam ne mislit, da so v MB kaj dost boljs :) Me hrbet boli sam k se spomnim na ure sedenja tam... -.-

Mashai... a una antipatika bjondasta iz referata... kaj je ze bla, Kastelic, je se tm zaposlena? Pismo, te je pogledala ko kaka zmrda ze ko si notr prsu in preden si sploh usta odprl.




(odgovor članu *mashai*)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:00:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
kaj une Zajceve ne malo privijejo

Je to tista z USA izobrazbo?

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:01:18   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nekje v tej temi sem že napisala - na predavanja na PF hodim dopoldan, za maturo pa se učim doma, popoldan. Konferenca pa je o tematiki, ki me zanima in traja samo 3 dni. Zagotovo bo kdo rekel, da so trije dnevi za učenje pomembni/pomembnejši od konference (s čimer se celo strinjam), ampak po drugi strani pa gre za samo 3 dni, ki ne bodo naredili bistvene razlike v količini in kvaliteti mojega znanja za maturo, mi bodo pa prinesli drugo znanje, novo izkušnjo in, če ne drugega, lepe spomine. No, pa malce tanjšo denarnico user posted image .


c c c c c bos vidla, kako bos pogresala "tiste 3 dni" en dan pred tem, ko bos sla pisat prvi test user posted image
Ti govorim iz lastnih izkusenj... meni vedno zmanjkajo, na racun bluzenja seveda. Pa ne mislit, da se mi to vedno znova ne ponavlja ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:02:06   
BellaB

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
kaj une Zajceve ne malo privijejo

Je to tista z USA izobrazbo?


Ne mislim da je z USA izobrazbo Sugmanova za kazensko procesno. V drugem letniku.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:02:16   
Kerensa*
Dopuščam tudi to možnost. user posted image

Ja, pa prav pogledat sem šla v zapiske z uvodnega tedna... če je govora o Katarini Zajc, potem ima pravno in ekonomsko izobrazbo in nekaj od tega (ali pa celo oboje) iz USA.

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 13.10.2011 20:03:24 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:10:56   
*mashai*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Aja on ful rad sprašuje s kod prihajamo, pač kje smo doma in te foreuser posted image

A to kaj pomaga pri oceni? user posted image Ker če pomaga, mu lahko razložim, pa tudi napišem in narišem, celo zgodovino moje družine, z lokacijami in letnicami vred. user posted image


Bosta se imela veliko za pogovarjat jauser posted image


Pa glede še te PEK , niti malo ni podobna, tistemu kar smo se učili v srednji šoli in na maturi, pa tudi ko sem se s kakim ekonomistom pogovarjala me je prav bedasto gledal kaj se to učimo. Ja, Zajceva je delala neko šolo u USA, sj piše na strani od faxa, samo ni toliko vredna da grem pogledat:P

Oh Bella mislis Milencooo...ne omenjaj prosim, saj razumem vse te v referatu koliko imajo dela, in koliko jim težimo, včasih tudi za malenkosti sam haloooo to je vaše delo, za to dobiš plačano. Seveda je pa najtežje na mail odpisat, ko prides pa osebno v referat najprj čakas 1 uro, zaradi gužve potem pa te odslovi to vam piše v pravilniku faxauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:11:11   
BellaB
Ja no prav, kakorkoli... vids, zakaj ne jt v USA... bos ratala tak komplikator, da se bodo tvoji doma od groze skrivali pod posteljo :P

Una cist prevec komplicira res. Dokler je bil nosilec Stiblar, pa ta stari Pavle, se je dalo narest prav komot, zdej pa ajoj. Never again. Se zdej se krice zbujam ponoc, ko vidm tisto knjigo pa goro zapiskov in vaj. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:14:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BellaB
Ja no prav, kakorkoli... vids, zakaj ne jt v USA... bos ratala tak komplikator, da se bodo tvoji doma od groze skrivali pod posteljo :P

To počnejo že od trenutka, ko sem jim jasno (in dovolj glasno) sporočila, da se po 15-ih letih tako in drugače vračam v šolske klopi - in da bodo oni to plačevali. user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:16:34   
BellaB
Ja... eni moji kolegici, ki je bla na porodniski al neki, niso mogli poslat potrdil o vpisu po posti in celo niso hotli dat nikomur drugemu, da bi sel iskat tista klinceva potrdila, ki jih je morala poleg tega se placat! (ona je prosila, ce lahko zaradi rojstva posljejo obrazce ji domu, jih izpolni, da v potrditev in ji bom jst jih dvignila k sem v LJ). Je morala mesc po porodu sama it OSEBNO na referat v Ljubljano iz Gorice. Tolk o referentih v LJ. Mislim da je faks izgubu dost tock prav zarad njih. Ce dam primerjavo z Mariborskimi referenti... ej jst sem se vse zmenla po emailu pa po telefonu, ko sem se sla vpisat gor, sem samo obrazce (vpisni list, vlogo za studentsko in potrdila) dala v podpis, pozigosat pa slike nalepla. Vse drugo prek maila, pa ne naderejo te se preden spregovoris.

< Sporočilo je popravil BellaB -- 13.10.2011 20:18:37 >

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:17:57   
Kerensa*
A to naj bi nadirali samo redne ali tudi izredne, ki jim nosijo dodaten denar? user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:19:48   
BellaB
Vseh. Ni razlike ;)

Sej se bos sama prepricala. Ko bo imela doticna oseba slab dan.... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
13.10.2011 20:20:16   
BellaB
(in slabe dneve ima 360 dni na leto)

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?