|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrčki 2011
21.8.2011 17:46:47   
Teni_
Da nam odprem še tukaj temo za vse, ki smo malo pohitele in že rodile. Pa še en seznamček pripravimo, pa je. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrčki 2011
21.8.2011 17:49:53   
Teni_
user posted image

datum rojstva, nick, spol in ime, teža in velikost

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm
16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm
19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm
21.08. LILY81, Žiga, 3900 g, 54 cm



< Sporočilo je popravil Teni RR -- 21.8.2011 18:00:08 >

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrčki 2011
22.8.2011 9:17:54   
Teni_
Da ne pademo čisto na dno strani.user posted image

Kako se kaj privajate na nov način življenja? Mi smo že kar nekako ujeli ritem. Danes ponoči je res pridno spal, od 22. ure do pol 4, potem pojedel in spal do 7. Ne morem rečt, da se ne naspim. To je luksus spanje proti tistemu od konca nosečnosti. Počutje po porodu je tudi ok. Zgleda, da se homoglobin lepo dviga, ker se dosti boljše počutim.

Mi2 imava že prvo kontrolo pri zdravniku v petek v porodnišnici zaradi tokse, ki sem jo imela. Prvi izvidi, ki so prišli so vsi ok, ampak naju še čaka malo več pregledov. Čez kak teden še morava k okulistu in potem še enkrat UZ glavice. Ampak zaenkrat vse ok kaže.

Zdaj sva pač do petka še oba na zdravilih. Jaz še en čas za kri, Lukec pa do petka še na rovamicinu, ki sem ga jaz jemala v nosečnosti, on ga pa mora sedaj.

Sem se malo razpisala, oglasite se še kaj ostale, da zaživi še ta tema, čeprav smo septembrkam pobegnile med avgustovke, ampak sem se preveč navadila na naše čvekice, da bi šla drugam.


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrčki 2011
22.8.2011 10:44:45   
barbara85
Ojla!
Da se še jaz tukaj javim! Super Teni da si še tukaj stran odprla! Pa čestitke za Lukca!
Midva z Zalo sva tudi zelo pridne, je taka bolj zaspanka in jo moram za hranjenje kar dostikrat budit! Najbolj se zbudi ko jo najprej previjem in nato gleda kot mala sovica!
Midve se tudi pridno dojima, seveda na nastavek, ker imam bolj male bradavice in mi jih sploh ni hotla zagrabit, pa še to ko mi je po dolgem vztrajanju mal pogrizla in niti dolgo ni vlekla, pa še jokala je zraven in pol so mi nastavke v bolnici priporočli, pol je pa začela jesti kot en volkec, se je v enem dnevu 90g zredila! Edina slaba lastnost nastavkov je da se ji veliko kolca! Drugač pa kr na 3 ure jema, tudi ponoči je zelo pridna! No zdej ko je vroče ji večkrat vmes dam za pit, ker je tko vroče!
Drugač pa ker je ta vročina sva veliko vzunej za hišo, kjer imamo super senco in je lažje za dihat!
Zanima me Teni boš dajela Lukecu 3D kapljice, meni je ena kolegica rekla, da svoji punčki sploh ni dajela, ker baje kr kče delajo, kaj pa ti meniš?
No prvi pregled pa imava midve 14 septembra, ko bo Zala stara 1 mesec!
No lepo se cartajte!

Tak sem se mal razpisala, zdej grem še pa mal na FB, pol pa pride patronažna!

LP

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrčki 2011
22.8.2011 11:47:21   
Teni_
Razmišljam, da bi še mogoče počakala s temi kaplicami, čeprav bi jih naj jutri začela dajat. Zdaj je še zunaj dosti sončka in lepo vreme. Jaz sem drugače mojima2 dajala, ampak res ne vedno in vse kolikor sta dobili. Bomo probali čez kak mesec verjetno, pa potem videli kako bo.

Super, da je Zala tudi tako pridna. Samo upam, da jih ne hvalimo preveč, pa se bo potem začelo.user posted image

Pri nama je bila paronažna malo prej, pride še v sredo, pa potem v ponedeljek, ker nas v petek ni, ko imava pregled. Pol pa bo verjetno to to. Popek mu je odpadel že v soboto ponoči, tako, da zdaj čakamo, da se zaceli in sledi kopanje.



< Sporočilo je popravil Teni RR -- 22.8.2011 11:48:36 >

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrčki 2011
22.8.2011 18:46:05   
modrimedo
medve še nimava nekega ritma ,tak al tak je še res prezgodaj ,v treh nočeh itak ne veš kaj in kako bo user posted image
drugače je pa en najbolj polubčkanih dojenčkov ,otroci so čisto nori nanjo :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrčki 2011
24.8.2011 8:22:43   
Teni_
user posted image

datum rojstva, nick, spol in ime, teža in velikost

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm
16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm
19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm
21.08. lily81, Žiga, 3900 g, 54 cm



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrčki 2011
26.8.2011 9:12:00   
Teni_
Dobro jutro!

Mi še vedno lepo spimo. Tu in tam (do zdaj dve noči) prebedimo kakšni dve uri ponoči, ampak drugače pa lepo je in spi. Danes je spal od pol desetih do dveh, se najedel, spal do petih, se spet najedel in spal do osmih.Ob dopoldnevih je kakšni dve urci buden, pa potem popoldan, ostalo pa še spi.

Danes imava pregled v porodnišnici zaradi toxe. So mu pri rojstvu vzeli kri iz popkovine, da so jo dali pregledat, če se je okužil preko mene. Tisti delni izvidi so bili negativni, zdaj bomo pa videli naprej.

Letim, že kliče.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrčki 2011
26.8.2011 9:20:43   
Teni_
Dobro jutro!

Mi še vedno lepo spimo. Tu in tam (do zdaj dve noči) prebedimo kakšni dve uri ponoči, ampak drugače pa lepo je in spi. Danes je spal od pol desetih do dveh, se najedel, spal do petih, se spet najedel in spal do osmih.Ob dopoldnevih je kakšni dve urci buden, pa potem popoldan, ostalo pa še spi.

Danes imava pregled v porodnišnici zaradi toxe. So mu pri rojstvu vzeli kri iz popkovine, da so jo dali pregledat, če se je okužil preko mene. Tisti delni izvidi so bili negativni, zdaj bomo pa videli naprej.

Letim, že kliče.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrčki 2011
26.8.2011 22:18:20   
barbara85
Čer,

tudi midve sva še kar zaspanke, skoz mi spi, tudi ponoči je zelo pridna! Ob 10 zvečer se nahraniva zaspi do 2 nato spet papava in ob 6 zjutraj spet jema, in nato spi do kakih 10! Tak da se še jst lepo naspim, zjutraj se v miru najem in stuširam!
Včeraj je bila patronažna spet pri nama in jo je zvagala in se zelo lepo redi, sem full vesela! Pa drug teden se boma že lahk kopale, ker je moji bibi popek že v porodnišnici odpadel in se že full lepo celi!
Teni upam, da so tudi tokrat izvidi negativni in me veseli, da je tudi Luka tako priden fantič!
No lep pozdrav!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrčki 2011
27.8.2011 14:00:13   
lily81
hej..

da se javim na hitro.. Mojega Žigca pa kar napenja..se mu prebava še ureja..tako, da se mi revček kar namatra predno ga spustiuser posted image user posted image  Pa malo driskat je drekec..sem pa tudi sama imela prebavne motnje..tako, da močno upam, da je to to in da ne bo imel tistih pravih krčkovuser posted image

Je pa tako lep, da bi ga non stop samo gledala pa lubčkala..tamal ga je lepo sprejel, sicer je full glasen- malo ga opozarjamo, naj malo bolj potihem vse skupaj..pa ne pomaga..kaj češ 2,8 letnik- se bo moral Žigec navaditi na glasno življenje.. no se mi zdi, da je že, ker ga cez dan nič ne moti.. Lepo spi in je...res pa je ta sedaj nič na uro ne gledam, tako kot sem prvič in sem bila čisto obsedena z dojenjem, pa z nastavki, ...
Tokrat je druga pesem, dojenje je takoj steklo( najbolj sem vesela, da brez nastavkov), in čisto nič nisem obremenjena na koliko časa..tako, da  zelo lepo doživljam vse skupaj..user posted image user posted image  Samo tole napenjanje me skrbi..
Popek, še ni ok..Počasi bo že ne... Jutri ima 1. tedenuser posted image ..

Se mi pa naravnost smilijo naše nosečke v tej vročini.. Saj jutri bodo že ohladitve..
Super za vse dojenčke, da so tako pridkani in predvsem zdravi..
Lepo bodite

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrčki 2011
27.8.2011 22:04:15   
Teni_
user posted image

datum rojstva, nick, spol in ime, teža in velikost

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm
16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm
19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm
21.08. lily81, Žiga, 3900 g, 54 cm
26.08. ANDMIL, Leonida, 3690 g, 51 cm


3user posted image : 3user posted image


< Sporočilo je popravil Teni RR -- 27.8.2011 22:07:20 >

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrčki 2011
27.8.2011 22:09:35   
Teni_
Luka se tudi navaja na malo glasnejše življenje, ker se mali2 vsake toliko spozabitauser posted image .

Popek tudi pri nas še ni ok. Imamo zaenkrat v planu, da se bo prvič kopal nekje konec naslednjega tedna. Upam, da se popek do takrat porihta.



(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrčki 2011
28.8.2011 8:37:09   
modrimedo
našo tud noben hrup ne zmoti :)
mi imamo pa problem z zaprtjem ,samo se mi zdi da bi trik s čajem rešil zadevo vsaj malo ...
popka še nima suhega ,sam bo pa kmalu ima drugače lepega ...
drugače pa pa pridna spi po vsaj 3 ure v kosu ,jutranje spanje potegne čez 4 ure samo jo potem zbudim ,ker ne napreduje najbolje na teži ,se nam je tale vročina precej poznala in smo šele danes pridelali 50 g + čez odpustno težo ...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrčki 2011
29.8.2011 8:39:22   
Teni_
user posted image

datum rojstva, nick, spol in ime, teža in velikost

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm
16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm
19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm
21.08. lily81, Žiga, 3900 g, 54 cm
26.08. ANDMIL, Leonida, 3690 g, 51 cm
27.08. anastazia, Matevž, 3700 g, 53 cm

4user posted image : 3user posted image


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrčki 2011
29.8.2011 11:35:53   
lily81
modrimedo- vaša je zaprta, naš pa preveč odprt..Še vedno malo driska..in ga napenja ko user posted image  zraven..bošček mali.. ravno prej sem mu dala bio gaja kaplice, pa upam, da se mu bo uredila prebava...

Drugače smo pa danes spali in jedli na 3 ure, tako kot se spodobi za dojenčka neuser posted image user posted image  
Včeraj smo šli na prvi sprehod..prav pasalo jeuser posted image user posted image  Mali je spal ko topuser posted image

Kar se patronažne tiče.. sem že enkrat pisala..ker katastrofa kle v šiški.. Prvič je prišla na kavico kot da smo kolegi..in da itak vse razturam še od prvega pogledala popek in šla.. no zdaj je stran padu in me danes kliče če je..in pravi, da se ta teden oglasi..pa ji rečem naj tehtnico s sabo prinese,da vidim, če mali pridobiva tako kot mora..pa pravi jojj se bom prbala..haloo a ni to obvezna oprema, ko prideš novorojenčka čekirat... skratka brez komentarja..Kot sem že pred časom rekla..bolš da je ne bi bilo..

Kako ste ostale po pordou..ste bile kaj šivane..jaz sem malo počla in imam dva šivčka, ki jih nič ne čutim..moram rečt, da sem super.. v primerjavi s prvim porodom..

Počasi se širimo..kar nekaj nas je avgustovk... Moram rečt, da se tol vesela, da ni bilo treba čakat do roka ali še dlje...
Še tukaj čestitke ANDMIL in anastaziiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrčki 2011
29.8.2011 12:14:53   
Teni_
Naš je tudi preveč odprt. user posted image

Mi smo tudi danes lepo spali. Prvo rundo 4 ure, potem pa 2X po slabe 3.

Smo se ravno danes s patronažno pogovarjali o tehtnici. Imajo vse skupaj samo eno in si jo potem podajajo. Jo bo probala v sredo prinest. Ampak se ne sekiram, ker do ga itak v petek tehtali, ko smo imeli v porodnišnici pregled glede tokse in je dobil gor 170 g v enem tednu, kar je čisto ok. 5.9. pa imava spet ta pregled, ker so mu jemali v petek kri in ga bodo spet.

Šiva sem dobila 2, ki sta verjetno že šla vstran, glede na to, da bo jutri 2 tedna od poroda. Sem pa vesela glede kg, ker imam zdaj 6,5 kg manj kot pred nosečnostjo. Naj gre kar dol, ker je še ogromno viška od prej.

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrčki 2011
29.8.2011 12:37:46   
lily81
Vauuu 6,5 kg manj kot pred nosečnostjo...user posted image user posted image  Pridna...

Jaz sem jih 23 kg pridelala med nosečnostjo...pa jih imam že 13 manj..še 10..te bodo šli pa bolj počasi...saj bo..Prvič je bilo isto in sem imela na prvem gin.pregledu isto kg kot pred nosečnostjo..

A ni fino ko lahko spimo na trebuhu ( no vsaj ko mi dokaj sprazne dojkiuser posted image ), pa ko se spet lahko normalno premikam..moram priznati, da sem bila res že sita trebuha..

Full je lep dan-gremo se vozikatuser posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrčki 2011
29.8.2011 12:43:36   
Teni_
Mene je zdaj rešilo to, da sem se zredila samo 3,5 kg in sem takoj zgubila nekje 7 kg, zdaj pa gre še ostalo, pa zaenkrat še čisto normalno jem kot prej in v nosečnosti. Očitno nočno vstajanje pripomore. user posted image Na pravo hujšanje in telovadbo se bom vrgla kasneje.

Jaz se pa zdaj kar ne morem pripravit, da bi se vlegla na trebuh. Se še morem navadit, da se spet lahko. user posted image

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrčki 2011
31.8.2011 12:37:25   
barbara85
Ojla!

Danes je bla pri meni patronažna in je spet lepo napredovala na kilaži, nazadnej ko se je vagala je mela 2800g, danes pa jih ima 3030g, res je pridna! Kar se pa kakanja tiče pa je zlo pridna tudi, po vsakem obroku kaka, pa še pol kasneje, skratka pleničke kr menjavamo user posted image !
Jaz sem se vse skupaj zredila 13kg, ostalo mi jih je še 4kg, da pridem nazaj na svojo težo pred nosečnostjo, a se sploh ne sekiram, ker bo z dojenem in sprehajanjem vse šlo dol! Imela sem en površinski šivček, ki sploh ni bolel, ampak šiv še imam, ne vem kdaj mi bo odpadel! Edino včasih med proti večeru spodnje kosti(sramne) bolijo, sploh če sem bla čez dan zlo aktivna! Drugače pa tamali tudi paše sprehajanje, skoz spi v vozičku, sicer pa tko večina spi, razen ko se podojiva al pa previjema takrat gleda ko sovica, pol pa spet ninanana!

Kar se pa hrupa tiče naša tamala spi kot top, pri nas vsi full naglas govorimo, pa nečaka sta glasna in tamale nič ne moti, mogoče kak hiter nenaden zvok, takrat se mal prestraši, pa še to je redko! Meni tko paše da je nič ne moti, smo vse naše otročke tko navadli, da pol lahk kaj delaš zraven ko spi!
Lepo bodite, pa fajn se cartajte!!!
Papa

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrčki 2011
31.8.2011 13:39:52   
lily81
hej...

naš palček je zamenjal dan za nočuser posted image user posted image  nekateri pravijo, da je za to prekmalu..čez dan spi ko top..ga nič ne zmoti.. Ponoči akcija.. že dva večera ga sračka od 23 pa do 4 zjutraj... pa ni dobra ne joška, ne duda, ne nosit se...nič od nič..obnaša se tako, kot bi mi red bull ven teku ne pa mleko..gleda ko čuk.. Ponoči je tema v sobi, nič lučke, previjam samo če je pokakan(v tišini), ne ogovarjam ga... čez dan hrup na kvadrat..on spiuser posted image

Kaj storiti??.. najbolje, da ga čez dan malo zbujam..ma katera izkušnje s tem še od prej??

... Napenjanja je konec..začela sem mu dajati sap simplex pred dojenjem..in se je vsaj to umirilouser posted image ..

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrčki 2011
31.8.2011 19:32:27   
Teni_
user posted image

datum rojstva, nick, spol in ime, teža in velikost

03.08. ninalars, Lars, 2900 g, 49 cm
14.08. barbara85, Zala, 2620 g, 47 cm
16.08. Teni RR, Luka, 3830g, 49 cm
19.08. modrimedo, Lucija, 3075 g, 50 cm
21.08. lily81, Žiga, 3900 g, 54 cm
26.08. ANDMIL, Leonida, 3690 g, 51 cm
26.08. nepremagljiva, Polona, 2900 g, 48 cm
27.08.
anastazia, Matevž, 3700 g, 53 cm


4user posted image : 4user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrčki 2011
31.8.2011 19:38:34   
Teni_
Mi smo tudi danes imeli patronažno na obisku, končno smo preko porodne teže, ker je teža v porodnišnici precej padla, tako, da ima zdaj okoli 3900 g.

Smo imeli danes še norišnico z urejanjem stvari za šolo za mali2 in komaj čakam, da padem v posteljo. Upam, da bo Luka danes prizanesljiv z  mano. user posted image

Pri nas ima občasno kakšno noč (vsako tretjo približno) budno kakšne 3 ure vmes, oz. dokler ga naslednjič ne nahranim, drugače pa spi. Na srečo. Danes mu ni bilo za spat od pol 5 naprej, ampak takrat se je moj vstal, da sem jaz spala naprej.

Lily, jaz bi ga res probala čez dan bolj budnega držat, čeprav sploh ne vem,če je to izvedljivo pri teh malih. Se mi zdi, da Lukca na silo ne bi mogla držat budnega, ker bi on spal, pa če bi ne vem kaj delala.

(odgovor članu barbara85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrčki 2011
1.9.2011 8:03:42   
modrimedo
mi smo danes spali od 10 zvečer do 5 zjutraj :) ,čez dan jo zbijam na kake tri ure ,ker se ne da motit :) ,budna je mogoče 15 minut na dan ,drugo prespi :)
odkar smo poštimali kakanje je bistveno bolj mirna in ponoči spi vsaj 5 ur v kosu ,juhu zame :)
mi smo tud včeraj presegli porodno težo ,najdle sva ritem in spalni vzorec ,dokler ne bo kakih krčev smo zmagali :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrčki 2011
1.9.2011 8:07:39   
modrimedo

IZVIRNO SPOROČILO: lily81

hej...

naš palček je zamenjal dan za nočuser posted image user posted image  nekateri pravijo, da je za to prekmalu..čez dan spi ko top..ga nič ne zmoti.. Ponoči akcija.. že dva večera ga sračka od 23 pa do 4 zjutraj... pa ni dobra ne joška, ne duda, ne nosit se...nič od nič..obnaša se tako, kot bi mi red bull ven teku ne pa mleko..gleda ko čuk.. Ponoči je tema v sobi, nič lučke, previjam samo če je pokakan(v tišini), ne ogovarjam ga... čez dan hrup na kvadrat..on spiuser posted image

Kaj storiti??.. najbolje, da ga čez dan malo zbujam..ma katera izkušnje s tem še od prej??

... Napenjanja je konec..začela sem mu dajati sap simplex pred dojenjem..in se je vsaj to umirilouser posted image ..

ponavadi ,če dojiš zna bit zvečer manj mleka in je lačen ,tud jaz pri mojih porajtam da zvečer oz ponoči bolj jokajo ,ker čez dan kaj takega poješ in jih zvija ..
naša se je komaj navadila spat ponoči v zibki ,ker čez dan spi v stajici in ji bolj odgovarja
budnega boš čez dan bolj teško držala pokonci ,ker tile mali se ne dajo motit
mojo zadnjo si ponoči zamotil samo ,če si jo odnesel v dnevno sobi in užgal golico tv ( da je poslušala ,ne gledala ...no gledala jo je kasneje in še sedaj ko ma tri leta :):):):) ,harmonika je bila zakon hehe ona je poslušala ,jaz sem pa spala na kavču :)

(odgovor članu lily81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?