|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 12:05:47   
*miska.mcc*
pišuka! se 1 uro po korakanju sem komi kuplengo stiskala v avtu. tolk se še noge tresejo. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 20:39:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

pišuka! se 1 uro po korakanju sem komi kuplengo stiskala v avtu. tolk se še noge tresejo. user posted image



user posted image user posted image user posted image Ja, res je zaj* to 'korakanje'

Moj jedilnik danes:
voda na tešče.
Z: črna kava, kruh z marelično marmelado (mi to najbolj paše)
M: nektarina; kasneje še kava z mlekom
K: pečen krompir, pol jabolke (vmes sem malo ukradla pastirske pite - mnjamsi!)
M: tanka prazna palačinka (sem mislila, da me pobere od luštov)
V: planiran bil jogurt, pa mi ga je mala miss pol (ali pa kar celega user posted image user posted image ) pojedla. Drugače sploh ne mara navadnih jogurtov, a če ga mama jé, je to popolnoma druga zgodba še repete je hotela user posted image
Gibanje in pitje - minimalno ... user posted image


Punce - kar optimistično korakajmo naprej! Ma, nam gre tale stvar dobro od rok. Bomo še kmalu lahko postale svetovalke za hujšanje user posted image user posted image user posted image

No, se grem zdaj pocartat k možeku, ker mi odhaja v Bosno na izlet. Se je malo prej mastil s kebapom, pa sem se raje izmuznila iz kuhinje ... user posted image


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 21:38:37   
ronja
Punce, takole je: če bo lubiju ratalo to, kar meni ni, potem bom ostala na sadju. Če pa bom morala peljat v pon. entlerco na popravilo, pa se bom verjetno tolažila s čim bolj konkretnim... Me je čist zafrustrirala!

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
15.9.2011 21:55:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Punce, takole je: če bo lubiju ratalo to, kar meni ni, potem bom ostala na sadju. Če pa bom morala peljat v pon. entlerco na popravilo, pa se bom verjetno tolažila s čim bolj konkretnim... Me je čist zafrustrirala!


Hehe - tole sem pa zdaj 3x prebrala, da mi je 'potegnilo' v čem je keč.
Hm, pa ne vem, če je zdaj dobro, da 'lubiju' uspe to, kar tebi ni in boš na sadju (ponos pa na dnu user posted image ) ali je boljše, da mu ne (pnos na višku) in te bo ta zafrustriranost zaradi entlarce (user posted image ) pognala v žretje nečesa konkretnejšega? user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 9:15:39   
Vilma
Joj prejoj, včeraj sem kapitulirala na celi črti. user posted image  Zelo nazorno sem spet prezentirala, kako ne znam pojest samo enega piškota in sem jih po kosilu šest. user posted image  Šest cookijev, mojih najljubših piškotov. Oz. toliko kot jih je bilo še v škatli. Skratka vse. user posted image  Katastrofa, sem jedla enga za drugim in se nisem mogla ustavit. user posted image  
Ne vem, kaj naj s temi piškoti?! A se je katera naučila jest sladkarije v malih količinah? A se to da? Sej če bi pojedla dva ne rečem, ampak vse pojest in to v  času hujšanja, uaaa kako sem jezna nase!
Zvečer pa sem bila na RD in sem si očitno od sladkega greha privoščila še kos belega kruha (pa pršut in mozarelo). Tko za piko na i. user posted image
Skratka moram napisat tele včerajšnje grehe, da jih bo v prihodnje čim manj.
Ta teden nisem nič telovadila, ker sem še vedno precej prehlajena. Pa med vikendom imamo žur, moj dragi praznuje okroglo, tako da me danes čaka še peka torte. En kos si jo bom privoščila, to mi pripada. In pri pri torti nisem tko huda, da bi kar celo pojedla. user posted image
Ronja kaj se je tebi šivalni stroj pokvaril? V bistvu te nič ne razumem s tem sadjem, a lahko mal bolj razložiš? user posted image
Miška kako noga? A si dans lahko vstala iz postelje? Najbolj, da narediš danes še par izpadnih korakov. Če bo šlo seveda. Poročaj v glavnem.


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 9:29:01   
*miska.mcc*
jauuuuu...komim hodim. po mojem danes ne bo slo korakat. ampak, pa to sem vsega skup kaki 2 minuti. očitno so res tole najboljšejse vaje za misice.user posted image

ronja, tud jst ne ne štekam čist nič.

vgilma za grehe pa..... eh, djesi se i najboljima.
sama sem nehala sladkarije jest, ko sem bla noseca z nino. kr na 1x jih nisem marala. in se me se zdj drzi to. pojem kak čokoladni piskot tko 1x na 2 meseca. to je pa vse.

no.... danes upam, da padem pod 60. alpa vsaj jutri, no.   pikepoke zame!!!!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 9:46:45   
ronja
Hm, pa ne vem, če je zdaj dobro, da 'lubiju' uspe to, kar tebi ni in boš na sadju (ponos pa na dnu

hehe, ma moram priznat, da se mi j* za ponos, ko gre za moj overlock (=serger=entlerca=opletilni stroj)user posted image . Sem samo upala, da mu rata! itak sem ponosna nanj, če mu kaj takega rata, ker tehnika ni glih njegova prva ljubezen... No, mu niuser posted image ... Ampak sem vseeno ostala na sadjuuser posted image ! Moram priznat, da sem bila tako žalostna, da mi kaj drugega niti ni pasalo! Počutila sem se totalno nesposobna! Niti ene mašine ne znam zrihtat! Pa me še kaj težjega čaka v prihdonjih dnen/tednih...

sem jih po kosilu šest.

vilma, pa saj 6 piškotov pa ni bogvekaj! Jaz pod 10 sploh ne štejemuser posted image .

Ronja kaj se je tebi šivalni stroj pokvaril? V bistvu te nič ne razumem s tem sadjem, a lahko mal bolj razložiš?

Ok, da razložim: kot veste ne hujšam (se mi ne zdi najbolj primeren časuser posted image , pa tudi sicer še ni tako zelo hudo - če pač odštejem nosečnost...), samo nočem se preveč zredit, da mi potem ne bo treba. Zato glede hrane nimam omejitev, gibat mi tako ne dovolijo, moje edino pravilo pa je, da se zvečer ne nažrem, da ne jem junk fooda in jem sladkarije samo čez dan, zvečer pa sadje, če sem lačna.
No, včeraj pa sem se cel dan matrala popravit en svoj strojček, s katerim šivam (ni šivalni, (hvalabogu, upam, da vsaj ta še dela, sicer se mi bo res skegljalo, moram sešit en sling za sosedinega nečaka...) ampak še ena precej bolj komplicirana mašina, ki uporablja 4 ali 5 sukancev, tko za ilustracijo, da zna bit res zafrknjena)... in mi ni uspelo. Pa se matram s tem strojem - on and off že nekaj časa. In nisem navajena, da mi kaj ne rata. Vem, razvajena - ampak tako je. To mi je ful frustrirajoče!
In zato sem bila jezna in žalostna in razočarana in ker sem bila tudi lačna, sem si rekla, da če bo lubiju ratalo (ko je videl, da sem tok nesrečna, se je še on lotil pogledat, čeprav na splošno ni glih navdušen nad popravili raznih strojev - ni glih handy-manuser posted image , čeprav se je že ful naučil odkar sva se preselila skup), no, če bi mu ratalo, sem rekla, bom itak vesela in bom z veseljem šivala namesto jedla, če mu pa ne bo ratalo, se bom hotla pa potolažit (s hrano, seveda;). No, potem mu sicer ni ratalo, samo me je čisto minilo do hrane od "vsega hudega"user posted image .
Ja, saj vem, ljudje majo grozne probleme, jaz se pa sekiram zarad ene enlerce, ki jo lahko peljem na servis (so pa obupno dragi, midva pa šparava za stanovanje, mi ni glih za 100E vršt nekam...)...

Ampak zame je bilo to bolj simbolno - če mi nekaj rata, mi da samozavest tudi za druge stvari (službo, ki sicer nima prav nobene veze s takimi stroji - ja, razumi me če me morešuser posted image ) in potem mam občutek, da sem "on the go" in mi vse laufa in sem ful zadovoljna, da sem produktivna itd itd... Tako pa... se sestavljam, da bi kaj pametnega naredila.

sama sem nehala sladkarije jest, ko sem bla noseca z nino. kr na 1x jih nisem marala.

Hm, 3x sem probala, pa 3x se ni nič spremenilo - še vedno obožujem sladkarijeuser posted image . Trenutno se bašem s hruškami v čokoladi (mi jih je dala ena lubijeva sodelavka, "ker sem boga"). No, je ful zadela trenutek - še sreča, da jih je včeraj pozabil v ruzaku in mi jih je šele danes zjutraj daluser posted image .
Sem pa v tej user posted image ratala praktično čist vegi - popolnoma nenamerno! pa imam železo tako kot prej - malo nizko, ampak mi še niso dali tablet - pri Ronji, ko mi je pa meso ful pasalo, sem mela pa ful nizko železo (no, mogoče mi je pa zato tok pasalo - ker sicer to ni glih moja hrana - ne pojem kaj dosti mesa, tudi če ga dobim).

PS. sem včeraj probala izpadni korak na igrišču - tko čist na izi - pa so bile noge ful za, samo trebuh se je potem začel oglašat in sem rajši nehala - očitno majo point s temi f* prepovedmi... no, bom pa potem korakala z malim v slingu, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 11:16:40   
Serendipity
Vilma - ena pregreha še ni konec sveta in ne prinese kilogramčkov nazaj. Saj si samo človek in zgleda, da je telo rabilo to. Moj predlog je, da si vsak dan privoščiš nekaj sladkega (npr: 1 ali pa 2 cookija / dan namesto malice (tudi jaz jih ooobooožuuujeeeem). Sem prav tako sladkosneda in rabim na dan nekaj ta pravega sladkega. In si dovolim do eno vrstico temne čokolade na dan. Kar tako. Brez slabe vesti. In od začetka 'nove prehrane' pa vse do sedaj še vedno nisem pojedla cele (ok, predzadnjo kockico pravkar žulim, ker je nekdo omenil besedo: cookies  user posted image ). Če si prepovem sladke stvari, se mi dobesedno meša od misli, kaj bi vse pojedla, in ko dobim priložnost čudežno začaram vse sladko nekam v nek skrivni kotiček (hm, ok kar v želodček pobegne) in potem slaba vest, pa kasneje tolažba še z nečim sladkim... Začaran krog. Torej imam dovoljenje za nekaj sladkega na dan (ni nujno, da je temna čkolada, lahko je namesto njen tudi cookie, če smo natančni). Ti si pa itaq uber pridna pri svoji dietki in brž pometi to slabo vest zaradi cookiejev in si pojdi pogledat kak si super v tej novi postavci! user posted image user posted image user posted image

ronja - hihi, no saj je bil bol mišljen 'ponos' Škoda, da mu ni uspelo user posted image

miška - jaz sem se na drugi dan komaj vlekla po stopnicah. Predlagam, da narediš vsaj na vsako nogo 5 ponovitev prvega korakanja, da si malo prekrvavitev spraviš skozi mišice in ti 'izplaknejo' mlečno kislino. user posted image

ps: se mi pa tole zdi tudi cool (delno zaradi naslova user posted image ): http://www.aktivni.si/fitnes/nasveti/video-vadba-za-visoko-porabo-kalorij/#video




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 11:42:51   
Vilma
Ronja in Serendipity hvala za tolažbo. user posted image  Tvoja Ronja je itak carska, sem se prav nasmejala. user posted image
A ti tud za ostale kej šivaš, Ronja? Pardon ožaš? Zdej sem sklestila že tolk kg, da bi morala par boljših oblek zožit. In si sploh ne predstavljam, kolk to stane, če neseš šivilji. Se pa mi zdi drago, enkrat sem menjala zdrgo sem odštela 8 evrov, enkrat sem krajšala majčko, ki je stala 10 eur, pa sem šivilji dala 8 evrov za to. Krajšanje kavbojk s tistim rjavim šivom pa stane 10 evorv. Tako da si sploh ne predstavljam, kolk stane, če moraš ožat npr. eno obleko?! Se mi zdi, da je to dosti dela je treba ožat posebej podlogo, potem pa še zunanji del, tko da to pa stane ene 20 evrov al kako? user posted image
Sicer že dolgo razmišljam, da bi si kupila eno šivalno mašinco in se istočasno vpisala v začetni tečaj. Sem gledala tak model, zdaj je celo znižan: http://www.lango.si/index.php?&cID=4&scID=5&pID=4
Je pa fajn, da ti ob nakupu dajo začetni tečaj šivanja (40-urni) za 50% cene. No saj pred časom so ga.

Bi pa rabila šivalni stroj bolj za krajšanje, sploh pri obeh otrocih je vedno kaj za skrajšat, in zdaj pri meni za ožat. Pa tudi se mi zdi, da en šivalni stroj mora bit pri hiši. user posted image
Bi se morala pozanimat, a te na začetnem že naučijo ožanja, al moraš za to imet že nadaljevalnega.
Glede na to Ronja, da kar dobro poznaš te stvari, kaj praviš ti na tole moje pisanje?

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 12:20:46   
ronja
S, saj sem štekala s "ponosom"user posted image . Samo res bi požrla živo žabo (ok, to glih ne, kakega mnogočlenarja pa verjetno res;), da bi tole delalo...

Šivam za darila veliko, pa do zdaj sem 1 sling naredila za plačilo - soseda ga je naročila za svojo prijateljico - povedala sem, koliko časa sem delala (3 ure - ta sling ni sam prepognjeno blago, je krojen in podložen, tako da je mal bolj kompliciran - je pa zato tok bolj udoben:) in mi je potem plačala kot se ji je pač zdelo, zdaj je naročla še enega za brata - s cenami res nimam pojma - nikoli ne nosim k šiviljam, pravijo pa, da je kar drago - samo je s temi rečmi kar precej dela... Sploh z ožanjem obleke, ker jo moraš čist razstavit ob straneh, pa če se še kaj prsa spremenijo (kar pri hujšanju navadno seuser posted image ), še zgoraj... in je kar precej dela, če hočeš, da res lepo pade...

Krajšanje kavbojk - hehe, pri nas ne pride v poštev, sva oba bolj dolgonoga, pa malidve tudi zaenkrat, tako da pri nas bolj kaj daljšamouser posted image . Lubi ma najrajši cote, ki mu jih jaz naredim, ker so samo tam dovolj dolgi rokavi in hlačnice...
Zadrgo menjavat je pa itak pain in the ass - vsaj meni, sovražim namreč paranje. Ampak če bom brez službe, bo to mogoče čisto ok za kak evro zaslužituser posted image .

Šivalni stroj: hehe, veš, da gledaš lih takega kot sem ga mela sama včasih oz. ga mam še zdaj na morju.user posted image No, moj je model 2700, ampak približno isto, tudi Elna. sem zašila svašta na njej, ampak prisegam na Bernino, ki jo imam zdaj. Je boljša mašina, jasno, ampak tudi na splošno majo oni boljš stroje, Elna me je skoz zezala. Zdaj mi ni več tak problem, ker znam kake bedarije sama popravit, pa predno sem jo peljala na morje predlani, sem jo dala na en tuning na servis in potem je precej nehala zezat. je pa res, da tam dol zdaj ne šivam več tok prešitih odej, pa takih zahtevnejših stvari. Tako da: za začetnika in za razne srajčke, bluzice, zarobit hlače,... je čisto dovolj. Zame pa... hm, no, Ronjinega plaščka iz ovčje kože gor ne bi sešila, pa da se fentamuser posted image , že na bernini sem 10 igel zlomila, pa ma 2x večjo moč, pa veliko boljši motor... Ampak ti verjetno nimaš takih ciljevuser posted image .

Kar se začetnega tečaja tiče, moram priznat, da nimam pojma o njih, koliko so ok - eni pa jih ful pohvalijo, ne vem. Sama sem dobila stroj od mami, tako da tečaja ni bilo večuser posted image , sem hotela it na enega prek šova, pa je bil že zaseden (torej so verjetno ok, če so skoz zasedeni), pa sem rekla, ok, bom šla na naslednjega - čez 2-3 mesece. Potem pa se mi ni dalo čakat do takrat, pa sem sama probala, potem čez 2 meseca sem pa vmes že vsega vraga naredila in ga nisem več rabilauser posted image . Tak da sem čisti samouk.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:12:05   
ronja
Glihkar ugotavljam, zakaj po porodu shujšam... (mam danes mali doma, naši petki...) Nimam časa jest, nima časa se dol usest... skoz neki dajat, kuhat, rihtat... mami, a mi daš to, mami lačna, mami žejna, mami ritko brisat,...
Mi je zdajle ratalo noro slabo in se ugotovila, da sem verjetno spet lačna (v user posted image imam to "srečo", da ne ratam lačna - samo bolj slabo mi rata). Že vidim, da bo februarja zeloooo zabavnouser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:24:44   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Glihkar ugotavljam, zakaj po porodu shujšam... (mam danes mali doma, naši petki...) Nimam časa jest, nima časa se dol usest... skoz neki dajat, kuhat, rihtat... mami, a mi daš to, mami lačna, mami žejna, mami ritko brisat,...
Mi je zdajle ratalo noro slabo in se ugotovila, da sem verjetno spet lačna (v user posted image imam to "srečo", da ne ratam lačna - samo bolj slabo mi rata). Že vidim, da bo februarja zeloooo zabavnouser posted image



user posted image user posted image user posted image

Aham, male miške že vedo kako mamico zaposlit!

Jao, sta mi zdaj dali lušte za šivanje. Sem pred leeeeti (več kot deset_letje nazaj, če dobro premislim) full v padla šivanje okrasnih blazin in eno tako kulsko pregrinjalo iz krp sem naredila za kvazinaslonjač v moji sobi (iz starih kavbojk in različnega blaga narezane in skup sešite krpe. Je cool zgledalo za mladinsko sobo). Sem že pozabila kakšen fajn feeling je, ko ''zakurblaš'' stroj in ustvarjaš. user posted image
Sem pa že premišljevala, da bi si pri mami ''vzela'' en tak tečaj šivanja. Mislim pa, da ona nima živcev za moje čirule-čarule (beri: ima industrijske stroje in bi se ji smilili user posted image user posted image user posted image ), ker meni je to kot vožnja avta: pritisneš gas in šiiiibaaaaaaaš - bolj brni lepše gre. OK no, se vidi da, zadnje čase vozim starega puntočinoja in ta mrcina šiba ko nora, ampak šele ko iman nogo že skoraj v havbi avta...

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 16.9.2011 13:25:45 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:43:26   
*miska.mcc*
user posted image


ej, sexice to be..... zdjle sem prebrala pri stari mami, da fuuul pomaga hujšat. če pred spanjem poješ 1 veliko žlico medu.  sem si naredila zalogo.

moje stanje : pred polno luno : 63,6 kg
danes : 60,2 kg

se 4-6 pa sem tam user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:48:42   
ronja
Uf, miš, koliko si pa ti velika, da hočeš bit taka suhica? No, saj jaz  bi bila tudi nekje tam enkrat drugo letouser posted image , samo sem čisto povprečje od velikosti 168cm - to je nekje moja normalna teža že od sš dalje...
če kateri ne rata shujšat, pa ji posodim svoje otroke za kak teden - garantirano delujeuser posted image .

Sicer sem ravnokar pojedla dve nadzemni kolerabi in eno papriko in skuhala eno zelenjavno juhico in bomo imeli to. Kaj bo za kosilo še ne vem, za čez pa bo slivova zloženka.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:53:28   
*miska.mcc*
ronja, 163 sem visoka.
ampak sem se najboljse počutila, ko sem imela 54-57 kg.  pa vse hlače skoraj mam 36  cifro. zdj me pa sam provocirajo v omari.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:55:53   
ronja
Aha, ok, potem. Sem se bala da misliš met kake anoreksičarke preit... Sva enkrat z lubijem brala njihov forum, je ena kolega poslal!... ma to ne moreš verjet... In potem kadar so željene cifre tam nekje okoli 50, rajši mal vprašam... Saj mi ne zgledaš tak tip, samo ziher je ziheruser posted image . No, potem pa bova naslednje poletje obe spet 54, kaj praviš? SI za?user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:58:05   
StrawberrY
Matr sem vas začela brat, pa me je spet zagrabl. No sej zadnji čas, ker moram dat še 10 kg dol pol sem pa carica. 16 sem jih že dala. Ja vem ja, včasih kar fejst okrogla, danes že bolje. Ko dam še teh 10 dol se me pa pazte hahahaha.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:58:07   
*miska.mcc*
vazi, ronja. sam jst bi bla že letos. pa tud s 56 bom čist zadovoljna.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:58:09   
ronja
pa vse hlače skoraj mam 36 cifro.

haha, jaz sem tudi taka škrtica, da si ne bi šla novih hlač kupovat, rajši sebe spet v stare spravim, hehe. Ampak to še nekaj časa ne bo mogoče... Me je pa zadnjič streznil trenutek resnice, ko sem probala oblečt ene, ki so mi bile sicer vedno tesne (ipak sem jih dobila še  v OŠuser posted image , pa odrezala, da so bile kratke, ker so mi bile prekratke), ampak so mi pa vedno šle gor... zdaj pa - khm khm... so se zataknile veliko pred trebuhom, za katerega imam izgovor - za tisto spodaj pa niti neuser posted image ).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 13:59:38   
ronja
Ok, potem pa ti letos 56, jaz pa ne čez 66, a bi to šlo?

Jagoda, svaka čast! Si ne predstavljam 16 kil zgubit!!!! In to brez tega, da koga vmes ven dašuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 14:04:03   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ok, potem pa ti letos 56, jaz pa ne čez 66, a bi to šlo?

Jagoda, svaka čast! Si ne predstavljam 16 kil zgubit!!!! In to brez tega, da koga vmes ven dašuser posted image .



user posted image user posted image user posted image

So me hormoni tako zafrkaval, da tud če nisem nič jedla sem se redila. No in ko sem končno po vseh teh dooolgih letih prišla do ene fajn zdravnice, ki je takoj ukrepala, da sem dobila zdravila je šla tudi teža lepo dol.
Teh 10 pa ni panike. Še mal več teka, pa bo.



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 14:04:25   
*miska.mcc*
u ti mater. 16 kil.... v kolkem času?   jst pa za teh par kil mal manj ko kri lulamuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 16:31:19   
*miska.mcc*
o, God!kera štala..... sanja se mi ne kako bom jutri svojih 9 ur oddelala.... po stopnicah gor mi še nekak gre. ma dol se pa vlečem ko kaka bodoca mamica v ene 17-em mesecu nosečnosti.

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 20:49:58   
witch
Danes zjutraj je bila skušnjava prevelika in sem topila na vago. In mi kaže clih 2,9 kg manj user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image   In sem prav vesela, ponosna in jaaaaaaaaaaa sem si za nagrado kupila nove hlače user posted image user posted image user posted image Pa še malo manjši model so (sicer moja številka). In sem vesela user posted image vesela user posted image vesela user posted image . V pasu so mi dobre, ampak malo pa vseeno držijo in komaj čakam da jih dam gor in me ne bodo tiščale user posted image

Drugače sem pa zdaj dva dni kar pridna. Edino še telovadit se moram spravit user posted image
Danes,
zajtrk: hruška
malica: jabolko
kosilo: popečena piščančja prsa z brokolijem
malica: huh pozabila sem na njo
večerja: hruška
Pila sem vodo z limono, pa vodo, hja tudi na kavo sem danes pozabila... user posted image
Gibanje... nakupovanje user posted image user posted image

Včeraj,
Zajtrk: jabolko
Malica: grozdje
Kosilo: marelični cmoki
Malica: grozdje
Večerja: nič
Pila vodo, pa spet vodo z limono, kavo. Gibanje pa kolesarila sem čez vas do pokopališča.

Vilma kot so ti punce svetovale, daj se nagradi vsak dan. Pojej košček sladkega. Ampak ne pretiravati. Pri meni pa je taka šibka točka kruh. Na srečo me trenutno niti ne mika. Je pa res, da sem v tem času ko imam spremenjeni način prehrane košček. Ampak ni to bilo za zajtrk in večerjo. Drugače ga pa nisem jedla. Pri meni je bila motivacija za naprej to, da sem si ene mini hlače spravila na rit. S tem sem se nagradila. Ker sladka pa jaz nisem kaj preveč. Edino v času menstruacije. Trenutno ima pred računalnikom eno veliko milko, ene rafaelo in eno milkine srčke. Pa so tukaj že skoraj en mesec in manjka samo ena rafaelo. Hihi kruh bi pa že pohrustala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
16.9.2011 20:50:26   
bambika
Vidim,da ste vse full pridne,no jaz nisem najbolj,sicer tud ne utegnem.Mali se mi ponoči zbuja vsaki 2 uri do 4ih zjutraj pol pa že kr na 20 minutuser posted image ,tako da sem čisto crknjena zjutraj ,pa še čez dan gospod ne spi kaj prida,tako da jem kar mi pride pod roke.Pa še povrhu je zdaj največ dela,sadje pobiramo pa krompir,vmes pa je še treba ostale stvari porihtat,tako da glede nato kaj vse zmečem v sebe,se čudim da se nisem zredila,očitno vse pokurim.
Me bo streznilo verjetno jutri to,ko bom kopalke na rit vlekla pa bom razočarna nad svojo podobo.user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?