|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
18.9.2011 19:06:08   
majra
ojoj, Ronja, ti pa imaš res pestre nosečnosti. Upam, da si končala z nevšečnostimi in da te čaka lepa, mirna in zdrava nosečnost in pa seveda, na koncu zdrav bebač


ampak, vi ste pa res pridne. Jaz pojem ene 2-3x toliko user posted image , sem pa pridna z gibanjem. Kljub bolečemu križu, smo čez vikend prehodili ene 10 km user posted image

Serendipity, pozabi na grehe in lepo zdravo naprej

Strawberry, vsaka čast za toliko izgubljenih kg. Potem smo nekje na istem. Meni tudi že lep čas ne gre več dol user posted image

witch, to je tudi moj velik problem, ker do 4 popoldan nisem skoraj nič jedla, potem pa nisem mogla nehati jesti user posted image  sedaj si nesen vsaj kakšen jogurt in žemljico, pa sadje. Moram začet nosit s seboj še kakšne solate

danes sem bila pridna kar se hrane tiče, edino kruha ne bi rabila jest, ampak nisem še našla dobrega nadomestkauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 8:48:07   
Serendipity
Včeraj zjutraj 74,1 user posted image . Danes me zaradi včerajšnjih izrednih razmer (piknik tajm) tehtnica ne bo videla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tedensko je šlo nekako takole: 77,8 ---> 74,9 ---> 74,1 (in bo tak fajn šlo, dokler ne pridemo na 69! user posted image )

I'm losing weight & feeling great! user posted image

user posted image

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 9:30:07   
Vilma
Živjo punce, evo še mene, vidim da ste kar precej čvekale, prav je tako. user posted image
Tudi jaz sem v tem tednu zbugila 0,6 kg, danes zjutraj je pokazalo 69,1 kg, bravo jaz. user posted image  Zdaj pa še štiri do cilja, z vašo družbo bo to tik tak hitro.
Sem se pa malo pomirila in se nehala obsojat toliko zaradi mini sladkih grehov. V petek sem pekla torto in eno čudovito sladico. Sem si proviščila en kos te sladkobe, mater je pasalo. Moj dragi je namreč praznoval v soboto okroglo obletnico, zato sem pekla, zvečer pa je bil žur. In glede na popivanje in hrano je dobre pol kile odlična motivacija za naprej! user posted image

Ronja a ti zdaj pričakuješ v četrto al sem kaj zamešala? Sta pa res plodna, ampak prav je tako, tudi jaz bi se mogoče odločila še za kakšnega, ampak vam po pravici povem, da se mi pri mojih 40-ih več ne da. Sem pa imela tudi sama ogromno problemov z zanostivijo (štiri leta matranja), zato sva prvega dobila šele pri mojih 34 letih. Tako da Se* le pogumno naprej, eno pupo že imata, enkrat se bo že prikazala še ena črtica na testu, ni vrag!

Witch a ti si pa sama doma? Koliko časa pa tvojega ne bo? Te razumem, da bi jokala, jaz brez svojega težko zdržim, se mi zdi kot da mi nekaj manjka, ko ga ni.

Moj jedilnik v soboto:
Z: kosmiči z jogurtom
M: kaki
K: široki rezanci s tartufi
M: pusta skuta
V: gobova juha žrebičkov zrezek, solata (praznovanje)

In še včeraj

Z: PZ kruh, 2 dl džusa
K: ribji vile, radič
M: jogurt
V: juha iz vrečke, pršut


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 11:26:00   
StrawberrY
Lep deževen dan moje sotrpinkeuser posted image ,
Mi tako paše tole vreme, končno lahko normalno diham.
Dan sem začela z belo kavo, brez sladkorja (kavo vedno pijem nesladkano), 2 kozarca svežega soka iz jagod, grozdja. Čaj se ravno kuha, za kosilo bo eno jabolko. Tek danes odpade, grem pa zato fejst stanovanje pospravljatuser posted image


(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 11:36:53   
Katjuska986
Vilma - imela sem CR pa s komplikacijami tako da imam tri tedne po porodu še odprto rano... ampak upam da po novem letu lahko začnem. Zdj pa niti s hrano ne smem preveč se igrat ker se telo še na noge postavlja... ampak razmišljam pa že česa se bom lotila in sem precej odločena da bom hujšala po krvni skupini...

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 17:25:34   
bambika
No, pa da še jaz malo poročam,včeraj sem bila pridna in sem imela na jedilniku
Z: polnozrnata štručka,bela kava
M:jabolko
K:pečen sv.zrezek,en pečen krompir,zelena solata
M:jabolko,kos sira
V:jogurt
Gibanje en uro sem čistila stanovanje in končno šla na orbitrek,sicer za 20 minut,bom pa danes bolj pridna.
Današnji jedilnik
Z:kos polnoz.kruha,rama,bela kava
M:jabolko
K:sojini špageti z mesno omako(z samo zelenavo ne gre najbolj po grluuser posted image ),zelena solata
V: bo verjetno tuna z jajčko

Tehtala se danes nisem,ker je zjutraj ponavadi gužva,se bom pa jutri da vidim če sem kljub velikim pregreham vsaj na istih kg.
Mojuser posted image si je zaželel štrudlna(jab.zavitek) in sem ga spekla zdaj pa ne vem kam še naj grem,da ga ne bom vohala in vidla,če ne vem da ga bom zmazala kos ali dva.user posted image

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 17:55:10   
witch
vilma ja mojega dragega pa ni doma. Do decembra ga ne bo user posted image Zato pa že komaj čakam december, da dragi pride, najboljša koelgica bo rodila, in jaz bom imela novo super postavo user posted image

majra tudi če rada ješ in se veliko gibaš ni nič narobe user posted image

S user posted image user posted image user posted image za lep rezultat in ------- kilogramčke user posted image

Strawberry začetek je bil, zdaj pa optimistično naprej user posted image

bambika tudi če se s koščkom štrudlja pregrešiš ne bo nič narobe. Ampak naj bo res košček user posted image

Pa še moj današnji dan.
Z: skuta z lanenimi in konopljinimi semeni, pšenični otrobi, malo lanenega in konopljinega olja, pa mičkena žlička domače nesladkane marmelade da popravi okus teh olij user posted image
M: jabolko
K: -
M: popečena paprika
V: košček popečenih piščančjih prsi z zelenjavo
Gibanje: zjutraj sem telovadbo prespala user posted image zato pa bom zdaj naredila 40 trebušnjakov (kakšnega več bom probala), pa ene par korakov in počepov
Pitje: voda + limona, 2 kavi (tudi jaz jo pijem brez sladkorja). Bom mogla malo več piti...




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
19.9.2011 22:41:00   
ronja
majra, o kaki lepi nosečnosti ne sanjam več (slabo mi je za pop*, pa še en flek se mi je naredil...), ampak takoj podpišem, če se lepo konča (januarja)user posted image .

s, bravo, le tako naprej! No, meni pa ne gre - sem se zredila!!! Danes sem imela 63,9! Kar naenkrat, v 2 dneh, pa niti nisem ne vem kaj jedla in sem precej manj počivala kot prej... No, upam, da gre še kaj nazaj... Sicer sem pa spet pridna - zvečer, seveda. Ampak če bo tole hotelo skočit še kaj naprej gor, bom morala uvest kake bolj drastične ukrepe (ala zmanjšat sladkarijeuser posted image ), če bom hotela, da se tehtnica ne bi prehitro nagnila preveč gor...

vilma, ne, pričakujem tretjega, sem pa 5. noseča, mogoče te je to zmedlo (2x sem mela ss). Bi mela še kakega, če ne bi imela res ČISTO vsakič tako velikih problemov, pa trenutno je tudi prostorska situacija rahlo nezavidljiva (ampak to se mamo itak namen selit, samo potem bi rabili še večje - sem zagovornica tega, da ima vsak otrok svojo sobo, torej svoj kotiček, kamor se lahko umakne pred številnimi sorojenciuser posted image in seveda zoprnimi staršiuser posted image ), pa finance - za 4 je že kar logistični zalogaj, ker rabiš nov avto, pa ko so v puberteti ogromno hrane in še en hladilnik, pa če ma vsak en šport/glasbeno/... rajši ne računam, koliko bi vse skup prišlo... Ampak recimo da bi do takrat že malo boljše zaslužila... (sanja svinja kukuruz, vemuser posted image - bom vesela, če bom mela službouser posted image ), pa malo sem tudi že stara (33) - če bi hotela še enega, pred 35 ne bi bil in to mi je že res na meji (za mene, nič nimam proti starejšim nosečkam, samo jaz si ne želim rojevat pri 38ih, recimo), jaz pa ne bi mela takoj še enega, ker so tele nosečnosti res ubitač. Ampak glavni razlog je to, da nikoli ne gre niti približno ok in da se vedno moram bat, a bojo moji otroci preživeli do poroda in tega imam počasi dovolj. Saj zanosim res takoj, to ni problem, ampak donosit je pa že višja matematika. Tako da bova kar pri treh ostalauser posted image (razen če bi se kak "ponesrečil" - da bi pač kontracepcija zataušala - ampak to je malo verjetno - do zdaj so nama kondomi lepo služili 10 letuser posted image ). Mogoče kdaj kasneje kakega posvojiva ali rediva, kakega, ki ne bi imel šans sicer, to sva se že pogovarjala:). Držim pa pesti vsem, ki čakate na user posted image ! Otroci so res fajn in vredni vsega matranjauser posted image .

Sem se pa malo pomirila in se nehala obsojat toliko zaradi mini sladkih grehov. V petek sem pekla torto in eno čudovito sladico. Sem si proviščila en kos te sladkobe, mater je pasalo. Moj dragi je namreč praznoval v soboto okroglo obletnico, zato sem pekla, zvečer pa je bil žur

Pametno. Ker od par piškotov pa res ne bo ne vem kaj. Ok, če bi jih pol škatle zmazala (takes one to knowuser posted image ) - potem bi se ti upravičeno kje poznalo, ampak za tistih par, pa košček torte vsake kvatre... se nima smisla sekirat.

Mi tako paše tole vreme, končno lahko normalno diham.

Meni pa čisto nič. Sem morala do zdravnice in sem bila mokra ko miš.

witch, pazi, da te bo dragi sploh še spoznal, ko se vrneuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 7:28:14   
majra
jutro

jaz se tehtala nisem, bom počakala še kak teden v upanju na večji minus user posted image

včerajšnji meni:
Z:6 prepečencev, kava
M:jabolko
M2: 5 prepečencev
K: solata paradižnik, koruza, tuna, sir
V: grozdje

danes bom spet več ali manj na prepečencu un jabolkah do večera, ker delam do 4, potem imamo v vrtcu roditeljski in bo ura takoj 7, čas za spanje in čas za navalit na hladilnik. Smo se pa danes zjutraj takoooooo dolgo rihtali za v vrtec, da nisem imela časa si kaj konkretnega pripravit.

Gibanja pri meni še vedno ni, ker me še zmeraj boli križ in leva noga. No ja, en daljši sprehod po lužah je bil včeraj user posted image

bravo vsem za minus kg user posted image

witch, tebe pa tvoj user posted image  res ne bo prepoznal user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 8:59:13   
bambika
Ta teden sem ostala na isih kg,saj se ne čudim glede na to kaj vse je pristalo v mojih ustihuser posted image .važno da ni šlo gor.
Ronja ti imaš zakompliciraneuser posted image ,mojeuser posted image so super,se pa zato pri porodu zakomplicira,vsaj zdaj se je obakrat,HB pa se je dobro izteklo,tako da sta me moja dvauser posted image še stala kar nekaj živčkov,kaj šele bo ko bosta večjauser posted image ,zato tudi ne razmišljam več ouser posted image ,če se pa ponesreči bi pa obdržala.
Majra dobra si mene ob takem jedilniku kar pobere,bi same kosti letale naokoli.user posted image
Witch tebe tvoj dragi res ne bo prepoznal,ko ga boš vsa vitka pričakala,dobra si men se zrola da mojega ne bi bilo tako dolgo.

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 9:09:48   
Vilma
Katjusa, če je pa tako, potem le pridno ležat in počivat. Upam, da imaš dovolj pomoči okrog sebe, da ti to uspeva. Itak pa, da te čakamo, ko boš pripravljena. user posted image
Witch do decembra??? user posted image  O moj bog, to pa je fuuul predolgo. Jaz sem bila najdlje sama z otroki dvakrat po tri tedne in letos februarja in  lani novembra. Takrat je bilo res hudo: Snega je zapadalo skoraj meter, vsako jutro je bilo trba čistit avto, otroka sta mala, v službo se vozim v Ljubljano, vsako popoldne sem skrbela, a bom uspela prit do vrtca pravočasno, nikol se ne ve, a bo cesta prehodna, ipd.  Otroka sta bila razštelana, ker sem bila tudi jaz, smo vsi pogrešali atija. Tako da te čisto razumem. Najdi si še kakšno dodatno zaposlitev v tem času, da ti bo hitreje minilo. December bo pa za vaju potem res veseli, ko bosta spet skupaj.
Ronja tenks za razlago, zdaj mi je vse jasno. user posted image  Kar se tiče tega, da ima vsak otrok svojo sobo, se strinjam s tabo, moj pa malo manj. Jaz navijam, da bi kupili kaj večjega, otroka sta zdaj v skupni sobi, moj pa pravi, da naj se kar stiskata, bosta vsaj prej šla od doma in jima ne bo padlo na pamet, da sta pri nama tja do 30-tega leta. user posted image  No tole sem zdej bolj hard napisala, ampak bistvo sem pa zadela. user posted image
Majra tudi jaz sem včeraj bolj malo jedla, sem imela roditeljski takoj po službi, tako da je jedilnik zgledal takole:
Z: 3x prepečenec, 2 dl džusa
M: pomaranča
K: konzerva tune, kos PZ kruha, dve kisli kumari
V: popečene melancane in paprike

Danes sem pa cel dan v Ljubljani, tako da bom šla verjetno ven jest. Zjutraj sem pojedla:
1 PZ kruh z marmelado, 2 dl mleka
M: imam s sabo lubenico
K: verjetno kakšne testenine
V: verjetno kak jogurt, kefir, ki si ga bom kupila v trgovini

(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 9:10:53   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: bambika

Majra dobra si mene ob takem jedilniku kar pobere,bi same kosti letale naokoli.user posted image


saj mene bo tudi verjetno user posted image
drugač je pri meni ene 3-4x več hrane, ampak sedaj časovno in gibalno ne znese. Bom jaz to, na žalost, vse nadoknadla, če ne prej, med vikendom.

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 9:18:10   
*miska.mcc*


SEPTEMBER
04.09. - prvi krajec 19:39
12.09. - polna luna 11:27
20.09. - zadnji krajec 15:39
27.09. - prazna luna 13:09

Zadnji krajec nam krasno očisti telo, če ves dan uživamo le jogurt, kefir, kislo mleko, sirotko, kumis


gremo?



_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 9:59:34   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*



SEPTEMBER
04.09. - prvi krajec 19:39
12.09. - polna luna 11:27
20.09. - zadnji krajec 15:39
27.09. - prazna luna 13:09

Zadnji krajec nam krasno očisti telo, če ves dan uživamo le jogurt, kefir, kislo mleko, sirotko, kumis


gremo?




Gremo. Čeprav sem rekla, da bom na sadju bom poskusila tole. Si grem na koledar zabeležit kdaj moram začet haha. Pa v nabavo jogurtov.
Drugače mi je šlo pa včeraj dobro. Pojedla jabolko, nektarino, edini kiks je bil en kuhan krompir. Ampak ok. Spila pa ca. 4 l tekočine. Sem si lahko privoščila, ker sem bila doma in posledično ogromno na wc.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 10:50:33   
ronja
Jaz navijam, da bi kupili kaj večjega, otroka sta zdaj v skupni sobi, moj pa pravi, da naj se kar stiskata, bosta vsaj prej šla od doma in jima ne bo padlo na pamet, da sta pri nama tja do 30-tega leta

Haha, saj ima point. Samo problem je, ko navadno ni ravno nekih hudih variant za prej odit, potem so pa doma, pa še kregajo se. Potem je že boljše, da so vsak v svoji sobi, ap nama dajo vsaj miruser posted image . Čeprav tudi jaz upam, da se bojo prej odselili (se kar ne morem navadit v množini pisat, sem tako navajena na moji dve punciuser posted image ).

witch, se podpišem pod Vilmo, meni je bilo tudi vsakič težko brez očija. Pa ni veliko odsoten. Na morju smo bile slaba dva tedna same, pa se mi je že mešalo (res pa je, da mi je bilo za umret slabo in še bolelo me je ful). Vsekakor je bolj fajn, ko jih mamo zravenuser posted image . Pa svaka čast, da si se vseeno odločila hujšat. Je pa res, da vedno shujšam, ko ga ni - ne namerno, samo enostavno mi ne znese.

miš, kaj ti spet lunaš?user posted image

Jaz se še odločam, ali naj zategnem vajeti pri sladkarijah ali kaj naj...user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 15:26:45   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*



SEPTEMBER
04.09. - prvi krajec 19:39
12.09. - polna luna 11:27
20.09. - zadnji krajec 15:39
27.09. - prazna luna 13:09

Zadnji krajec nam krasno očisti telo, če ves dan uživamo le jogurt, kefir, kislo mleko, sirotko, kumis


gremo?




Gremo. Čeprav sem rekla, da bom na sadju bom poskusila tole. Si grem na koledar zabeležit kdaj moram začet haha. Pa v nabavo jogurtov.
Drugače mi je šlo pa včeraj dobro. Pojedla jabolko, nektarino, edini kiks je bil en kuhan krompir. Ampak ok. Spila pa ca. 4 l tekočine. Sem si lahko privoščila, ker sem bila doma in posledično ogromno na wc.



Opa! Super za info! Se moram steščit včerajšnjega hamburgerja za večerjo in današnjih dveh Frutabel za malico user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:28:20   
*miska.mcc*
jaz razmisljam, da bo spustila tole lunco danes..... so si moji podlozniki zamislili za večerjo piščančje fileje v smetanovi omaki in njoke. user posted image

in če tole nardim, ni niti najmanjše šanse, da ostanem pri kefirju. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:30:08   
*miska.mcc*
aja, porocilo:
59,80 kg  user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:33:28   
chupsy
Se na hitro javljam, da ne boste mislile da sem vas zapustila. Ta vikend smo mel naporen, v nedeljo je bil krst, pa je blo polhn enih stvari za opravit. pa z mojim user posted image sva oba štartala z novim službam in se še mal lovimo vsi trije, seveda preostanek časa potem posvetiva tamali, ker je že tko pol dneva v varstvu.
Sem imela pa vsak večer čas za gibanje, tekla sicer nisem nič, sem pa pridno kolesarila na sobnem kolesu.
Prehrana je te dni  bolj tako tako. Ne pojem veliko, še celo premalo, sam tud to ni nič fino, ker imam zarad te službe, ker še nisem čist ulaufana, čist neurejeno prehrano. se bom mogla mal bolj zorganizirat, pa nest kakšno malico s sabo v službico.

Evo, vas preberem še za nazaj.

Aja luno sem zasledila...miška jaz se tud pridružim, si bom zabeležila user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:33:54   
*miska.mcc*
aja....user posted image

korakanje mi je zlaufalo..... po štengah že čist normalno skoraj hodim. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:34:12   
chupsy
aja hudo, to je že danes tale lunca...ja to pa tud men ne bo šlo, že od zjutraj nisem jedla in sem lačna kot volk...pa drugič user posted image

(odgovor članu chupsy)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 16:37:32   
*miska.mcc*
jst sem pa pogruntala, kako res ful manj jem. in sploh nisem lacna. pa porcije sem si zmanjsala. na vrtu mamo po mojem blizu tone paradajza v grozdu. in se non stop z njim bašem.


pa bravo nam..... dobr nam gre! vsem po vrsti. pa hvala S, da me je vspodbudila.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu chupsy)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
20.9.2011 18:32:34   
witch
ronja tvoje življenje je pa res prestro user posted image nosečnosti ti pa dajo še tisto pikico na i pestrosti.
Tudi jaz si želim 4 otroke... ampak je že prvega narediti misija nemogoče user posted image in če bo šlo tako naprej, bo četrti rojen glih pri 50ih user posted image user posted image

hihihi ko me le ne bi spozanl user posted image user posted image user posted image vsaj vem, da sem nekaj pametnega naredila v tem času ko ga niuser posted image
Drugače pa sem se za hujšanje zdaj odločila v glavnem zato, ker njega ni doma. Ker ko je on doma.... midva več ali manj jeva user posted image on ima rad pozne večerje in te mene čisto mičkeno redijo user posted image Drugi razlog je pa ta, da mogoče pa tudi moji kg vplivajo na nezanositev... In zakaj ne bi še to probala.... škoditi že ne more. Pa ja, ne počutim se več dobro v svojem telesu.

Res je do decembra dolga. Ampak kaj se mora se pač mora. Bomo tudi to preživeli. Saj še samo malo pa bo december tu. Čas gre itak ful hitro. Verjamem pa, da je ženski z otroci, ki rabi zraven še kakšen par rok, še težje. Bo pa takrat ko se spet srečamo toliko lepše user posted image user posted image

lunala se z vami ne bom, kar ta krajec meni čisto nič ne paše user posted image ker samo od jogurtov, kefirjev in podobnega mlečnega sra... jaz umrem. Ker tega pa pojem tako malo da je skoraj nemogoče. kakšno skutko tu in tam to pa je vse. Hmmm mogče bi se pa bilo pametno lunati user posted image user posted image nič nebi jedla user posted image user posted image user posted image ti šment, da nisem prej brala user posted image

Na tešče sem naredila 25 trebušnjakov.
Z: popečena jajčka z rdečo pesto
M: voda, voda, voda
K: puranji zrezek v gobovi omaki in njoki, pa solata seveda
M: jabolko
V: par njokov z omako
Povečerja: vsaj 25 trebušnjakov in korakci


< Sporočilo je popravil witch -- 20.9.2011 18:34:10 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
21.9.2011 10:02:28   
StrawberrY
Uh, tale krajc pa men nič ne diši. Včeraj popila en kefiruser posted image , danes nič in najverjetneje ne bom mogla nobenga jogurta dol več spravt.
Tako, da sem potem zjutraj vseeno popila eno belo kavo, zdaj se nacejam z vodo. Vendar ne smem preveč piti, ker potem peljem otroka na fth, pa da ne bom še tam skoz na wc letala. Tako, da nekako računam, da bom popoldne kresnila kakšno jabolko ali dve.

Uživajte v tem lepem dnevu. Se beremo.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
21.9.2011 11:14:34   
Vilma
Opa Miška, kaj jaz to vidim na prvem mestu? Petko, čestitke!!! user posted image  Aa ni fajn občutek, ko se prva številka na vagi spremeni! user posted image  A izpadni korak si/boš še kdaj sprobala? user posted image user posted image

Witch ti maš tud probleme z zanositvijo? Upam, da ti prehrana pomaga in da se decembra prime. Držim pesti, močno močno tako kot pri Se*! user posted image   Kot sem že napisala, pri meni 4 leta nič, potem pa trikrat v prvo (enkrat je bil splav). Sem mal bolj pozorna in trznem na probleme z zanositvijo, ker vem, kako zna bit hudo, ko ne vidiš in ne vidiš tistih dveh črtic. Mene je takrat pobralo od žalosti, sem fajn zbolela.  

Mene mal daje, da bi v službi po stopnicah peš hodila. Zastojn telovadba, do pisarne mam 80 stopnic. Sam mi ne gre. Pa zdej hodim na to telovadbo 2x na dan, pa se mi zdi, da če dodam še stopnice, bi blo preveč. user posted image  

Je pa res, da nimam neke izrazite potrebe po gibanju kot jo imate druge. Zelo bi bila vesela, če bi hodila npr. z veseljem tečt sama.... Al pa če bi z veseljem doma telovadila.... Tko pa vedno plačujem, da nekam grem, da me tam gonijo in šele potem po telovadbi pride tisto veselje, da sem nekaj naredila zase. user posted image

Včeraj sem se držala jedilnika, edino za večerjo ob devetih sem jedla sardelce v marinadi. So mi tko lepo v trebušček padle, da ni za povedat. user posted image

Danes ne vem, kako bo šlo prehranjevanje, javim jutri.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?