|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
23.10.2011 13:36:14   
Lara Croft
In kako ste drugače? Malo je zahladilo user posted image


Ja končno... gre človek vsaj lahko ven sredi belega dne... user posted image

Jeeej, mi2 sva bli včeraj na gledališki predstavi... otroci iz Opcin iz slovenske šole so odigrali predstavo "Drejček in trije marsovčki" Ma kok so bli dobri... Moja Lara je eno uro sedela in gledala... samo enkrat vmes me je vprašala, da če lahko zakašlja.... user posted image

Popoldne pa da greva malo v Planet tus... jao bože mili, se mi še ni zgodilo, da v 4 nadstropjih, ki jih premore, ni bilo parkin placa.... 20 minut sem krožla, potem pa ravno, ko sem se odločla, da grem proč, je točno pred mojim nosom nekdo šel ven.... Ona, ki je bila pred mano pa je morala naprej, ker drugače on nebi mogel ven, tku da je blo gliz na naju.... Me je prow zanimalo, kaj za en hudič je bil... bo, neka modna revija  je bila... pa odprto je bilo do polnoči pa nimam pojma zakaj...
user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
24.10.2011 21:56:53   
Lara Croft
Moja Larči pa je danes pogledala svojo prvo risanko.. user posted image Čebelico Majo. 

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
25.10.2011 22:36:46   
Lara Croft
Jao, mene je pa taka migrena danes zagrabila..... Zjutraj sem šla v službo, ob 9ih pa sem bila že nazaj v postelji... Popoldne ob 18hm, ko bi človek pričakoval, da bo kaj bojše, pa sem šla v zdravstveni dom, da so mi dali v žilo nekaj proti bolečinam... Seveda mi je bilo, ker sem vstala, tudi slabo in sem bruhala - prazen želodec...

Tku da sem malo zadeta do zdaj spala... 

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
26.10.2011 10:15:40   
*bubi*
Jao, Lara user posted image user posted image user posted image  upam, da je danes že boljše.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
26.10.2011 10:17:10   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Moja Larči pa je danes pogledala svojo prvo risanko.. user posted image Čebelico Majo. 


In kako to, da si se odločila narediti ta velik korak?

Pa Čebelica Maja ima ja polno grdih besed in nasilja not user posted image user posted image user posted image

Je treba začet s Telebajski user posted image  Bombažki user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
26.10.2011 20:08:17   
Lara Croft
In kako to, da si se odločila narediti ta velik korak?

Pa Čebelica Maja ima ja polno grdih besed in nasilja not user posted image user posted image user posted image

Je treba začet s Telebajski user posted image Bombažki user posted image


Ma na enem izmed njenih CDjev je tudi ta pesmica... in je mene mal nostalgija zagrabla in smo jo pač sneli z neta... Ja, v ta drugem delu je prikazan človek kot grozen... in potem je še kazalo, kako je hotel kačjemu pastirju potrgat krila...  No pa saj itak gleda samo pet minut potem zgubi pozornost...

Zdaj sem boljše, ja.. še odspim in bom ku nova... Mah kaj čem, s tem se spopadam že cel život..


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
28.10.2011 23:48:07   
Lara Croft
Tku, naša bejba ima veliko posteljo... :)

http://www.seles-sp.si/vsebina_www/5/slike/katalog_2009_stran2.jpg

Ona spodaj v roza/lila barvi...  samo nimam pojma, kako tiste zavesice namontirat gor... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.10.2011 8:45:47   
leda
Moja Larči pa je danes pogledala svojo prvo risanko..


bravo. tudi naša zoja je videla svojo prvo risanko pri treh letih. ela je pa pri treh že veteranka. kaj čmo, tadrugi pač nasrkajo user posted image

ugotavljam sicer, da se pri našem tempu lajfa dvakrat obrnem, pa me že en mesec ni na rr. tko da za začetek moram poseč v zgodovino: bubi,lara, jazzy: super je bilo naše druženje. pa dejte kako fotko gor, jaz nisem nbene nardila.

pri nas gre kar ok. ela je v vrtcu zadovoljna; sem že doživela, ko sem prišla par minut prej: " MAAAMI, prehitro si prišla!" so prov luštni s to svojo potrebo po rednem urniku. po malici pravljica in potem mamica. bi rekla ela. ta teden so jim uvedli "revolucionarno" spremembo. dosedaj so imeli pri hrani določen sedežni red, zdaj pa sta se vzgojiteljici odločili, da bodo za popoldansko malico sedeli random. ker itak ne vstajajo vsi istočasno. in so tamali čist zmedeni; vsi razlagajo samo še o tem, kako so, ojej, z nekom drugim sedeli popoldne user posted image




(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.10.2011 9:04:14   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

bravo. tudi naša zoja je videla svojo prvo risanko pri treh letih. ela je pa pri treh že veteranka. kaj čmo, tadrugi pač nasrkajo user posted image



aha user posted image



bubi,lara, jazzy: super je bilo naše druženje. pa dejte kako fotko gor, jaz nisem nbene nardila.



ja, lušen izlet je bil.
Katero pa bi rada? Tisto, ko v kopalnici lumparije špičijo? user posted image user posted image user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.10.2011 9:13:41   
*bubi*
Bubika je tudi čisto super v vrtcu, dela pa občasno scene zjutraj user posted image  Ne vem, kaj jo piči... v slačilnici vse lepo in prav, se zrihta, steče proti vratom, potem pa sta dve možnosti: ali teče naprej v igralnico ali pa se obrne in se mi prilepi na nogo. Občasno doda še posebne efekte - zvočno-mokre. Če bi bilo tako vsako jutro, bi nekako razumela... da pa je spremenljiva kot vreme, pa mi ne gre nič več v račun.

Daj ti raje malo povej, kako je v šoli?

Se mi zdi, da so naši turbo vklopili. Od začetka niso nič kaj počeli, zdaj pa bubi sam reče, da so imeli matematični maraton. user posted image
Vedno več pa poslušam okoli disciplinskih problemih user posted image  in srčno upam, da bubi ni med glavnimi akterji. Po njegovih besedah seveda ni user posted image  Saj je ta mesec 2. roditeljski sestanek, bo treba kar razčistit.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.10.2011 14:31:04   
Lara Croft
pri nas gre kar ok. ela je v vrtcu zadovoljna; sem že doživela, ko sem prišla par minut prej: " MAAAMI, prehitro si prišla!"


user posted image user posted image   Zdaj dva dni sem tudi jaz prišla eno urco prej, kot ponavadi... sicer ni nič rekla, ma je pa prav začudeno pogledala in prav videt je bilo, da me še ni pričakovala... user posted image

Večinoma se še vedno druži z eno punčko, ki sta že lani hodili skupaj... in je zadnjič na govorilnih rekla, da ju je včasih potrebno presesti... user posted image user posted image

Leda... en dialog rabim v angleščini... ko se srečaš z enim poslovnežem in malo poklepetaš... o otrocih, vremenu, pa številke si je potrebno izmenjat...  al kdo bi mi to napisal? hahaha cca 100 besed.


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.10.2011 20:12:37   
*bubi*
Probaj Google translate. Če ne drugega, se do solz nasmejiš zraven user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 7:12:56   
leda
Daj ti raje malo povej, kako je v šoli?


mah meni se zdi prezgodaj prehitro preveč.

zoja je sicer zadovoljna, no, saj pri njej me skrbi to, da je preveč "pridna".
zaenkrat se jaz s šolo ne ukvarjam, kar se mi zdi edino pravilno. naloge naredi v popoldanskem varstvu, edin zbiram skoz neki, da nosi v šolo. od listov do jesenske zelenjave in sadja...

sem pa že bila na govorilnih in sta rekli učiteljici, da so vsi strašno zagnani in da so že parkrat začeli pred pol deveto s programom. pa ne, ker bi onidve želeli kaj forsirat, ampak so že vsi sedeli v nizkem štartu v klopeh, ko sta vstopili user posted image

< Sporočilo je popravil leda -- 30.10.2011 7:15:59 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 7:13:57   
leda
Leda... en dialog rabim v angleščini... ko se srečaš z enim poslovnežem in malo poklepetaš... o otrocih, vremenu, pa številke si je potrebno izmenjat...  al kdo bi mi to napisal? hahaha cca 100 besed.



ti napiš v angleščini pa mi pošlji.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 7:15:01   
leda
ti napiš v angleščini pa mi pošlji.


sicer je blo mišljeno v slovenščini,ampak v bistvu se mi je zatipkala boljša rešitev. napiši res v angleščini, da jo začneš uporabljat, potem ti pa jaz lektoriram.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 8:57:53   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

ti napiš v angleščini pa mi pošlji.


sicer je blo mišljeno v slovenščini,ampak v bistvu se mi je zatipkala boljša rešitev. napiši res v angleščini, da jo začneš uporabljat, potem ti pa jaz lektoriram.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 9:06:48   
RAČKAPK
Pozdravljene,

po dolgem času se vam malo oglasim, vidim da smo že na tretjem delu.
Imam ravno 5 minut časa, ker Marija glede smrkce, mama pa hitro mal na računalnik.
Za nami je sis.pregled veliki smo 94 cm in imamo dobrih 12 kg.
V vrtec še ne hodimo imamo babi dedi servis.
Ja takle mamo....

se še kaj javim
lepo bodite

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
30.10.2011 13:42:26   
Lara Croft
IZVIRNO SPOROČILO: leda

Leda... en dialog rabim v angleščini... ko se srečaš z enim poslovnežem in malo poklepetaš... o otrocih, vremenu, pa številke si je potrebno izmenjat...  al kdo bi mi to napisal? hahaha cca 100 besed.



ti napiš v angleščini pa mi pošlji.


Nisem slišala...

Ja pa rabim tudi en smol tok .... ko se s tem istim poslovnim partnerjem pol pomeniš še o otrocih, vremenu itd...

Pa eno poslovno pismo...

Aja pa tudi en sestavek, da se posnamem... user posted image user posted image user posted image

Nimam pojma, kaj hočejo od mene...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
1.11.2011 18:40:05   
gold fish
Pozdravček še od mene.....

....pridem po dolgem času, pa nas skoraj ne najdem.....še sreča, da ste linke dodale...hvala....user posted image

Sem na hitro preletela zadeve, pa vidim, da imamo kar podobno situacijo glede vrtca, pa tud drugač... ne bom, nočem, .... tak, da sem kar malo pomirjena, ker pri prvem takih konkretnih izpadov v tej smeri ni bilo...

Naš po novem pride iz vrtca, ga vprašaš kako je bilo....odgovor... grozno.... Ima isto učiteljico že od začetka, samo otroci se menjavajo, dodajajo....   imajo enega fantka s posebnimi potrebami...letnik 2007.. in je ful agresiven.... jih po glavah tepe, potiska, ....  in se ga seveda bojijo...zdaj že celo vedo, da če ga pustijo pri miru jih tud on pusti....  So se že lani starši pritoževali, pa tud letos smo že imeli debate ....ampak...njegov starš se je javil za svet staršev, pa še direktor je, pa..... in ostaja zadeva na mrtvi točki.... zaenkrat do drugega roditeljskefa v januarju....

Drugače smo pa mi imeli sistematskega v začetku septembra.... velikost  94,  13 kg, tud pri psihologu in zobozdravniku vse ok (tud v zobnem kabinetu smo bili..spada k sistematskemu)...

... sem mi je zdaj pol teksta zbrisalo, ko mi je gsm zazvonil....user posted image ..zdaj se mi pa ne da več pisat...

Grem pakirat, ker moja dva dečka...starejša dva...danes šibata via Nemčija...

Pridem še kaj..

Lepo bodite....

mogoče mi rata kaj večkrat prit gor.....user posted image



(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 7:10:18   
leda
o fiši in račka sta se pojavli. pravo životinjsko carstvo user posted image pridta še kdaj!

mi smo v pondelk sveče prižigali vsem babicam in dedkom. je bla ela čist navdušena. žal iz napačnih razlogov. "gremo na pokopališče!" sem rekla in je dete odšibalo po...kopalke. in potem vse čas vožnje (na srečo le do viča in potem še do žal). a ne gremo plavat? ne ela, na POkopališče, ne na kopališče. aha, ampak kje pa je pol bazen? i tako dalje...

včeraj smo pa ušli iz te mlečne votline in v soncu osvojili nanos. je pasalo. edino prov zlo nismo počivali, ker jaz že par dni kašljam kot še nikoli in na poti navzgor je blo vse ok, dokler se nismo ustavili...sicer pa sem strašno ponosna na svojo šestletnico. skor 600 metrov višine smo naredili, zajle, klini, 2 uri hoje navzgor. in potem še dol. z "a je še daleč" je začela 15 min pred kočo, ko bi jst tut, če le ne bi seveda morala furat cool mama imaga user posted image

lara, jutri mislim, da bom mela cajt za tvoje anglosaksonske pogovore.

ostale mejte se, jst grem na šiht.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 11:24:50   
Lara Croft
ara, jutri mislim, da bom mela cajt za tvoje anglosaksonske pogovore.

ostale mejte se, jst grem na šiht.


To late... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 14:31:51   
gold fish
evo mene opetuser posted image ...

ste ne zadnjič nekaj o ušeh menile....

v A imajo NYDA ..  več tukaj... http://www.nyda.de

Cena malega spreja 50 ml 12,80€, velkega 100ml 21,80€

druga zadeva je HEDRIN Lösung...cena okrog 10€..

...sem danes v A  vse prospekte na to temo v lekarni pobralauser posted image


...pa tud EURAX je baje učinkovit....

Mi še ...trkam...nismo imeli teh problemov, čeprav so se v vrtcu in v šoli že več pojavile.   Fantkov ne napadajo toliko kot punčk...razlog....ponavadi norijo prepoteni za žogo ali čem drugim...in uši ne marajo umazanih las...preverjeno... zato, če se okoli vaših otrok pojavijo....raje ne perite las (razen če že niso na glavi), ker boste naredili več dobrega.... lasje se bodo že oprali.... 

no toliko.... grem dalje kuhat...ker sva se s tamalim danes celo dopoldne po A potepala.... aja..imam jaz tud krompirjeve počitniceuser posted image

pozdravček, user posted image








(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 15:43:31   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

o fiši in račka sta se pojavli. pravo životinjsko carstvo user posted image pridta še kdaj!



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 15:46:16   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

imajo enega fantka s posebnimi potrebami...letnik 2007.. in je ful agresiven.... jih po glavah tepe, potiska, ....  in se ga seveda bojijo...


Ne, vem, kakšne so ostale PP, ampak pri ans so takega agresivnega fantka dali v skupino z enoako starimi in večjimi otroki, ne pa z mlajšimi. Kao da se na njih ne bi upal spravljat... ne vem, pa, kako zdaj funkcionirajo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.11.2011 15:46:20   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

"gremo na pokopališče!" sem rekla in je dete odšibalo po...kopalke.


včeraj smo pa ušli iz te mlečne votline in v soncu osvojili nanos.


Pri nas podobna reakcija: z babico se gremo kopat? user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še user posted image  za Nanos. Mi smo ga pa samo gledali včeraj. In HB je bilo sončno in nevetrovno, tako da smo zdržali na pokopališču user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?