|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
9.1.2012 9:47:50   
arabela*
user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
25.1.2012 18:27:53   
leda
tc tc tc punce, ma kje pa ste???!!! bo treba malo prioritete uredit user posted image

kakorkoli me babe smo prvič ceeel teden same doma. najljubši je šel na svoje prve počitnice brez mene; kar mu glede na moja službena potovanja pripada vsako leto tja do penzije. in se mamo super. spimo vse v eni postli, mamo vsak večer disko (kar naenkrat znam uštimat light show in zvok;) in zoja je danes izjavila, da sploh nima časa pogrešat očka, ker sem nam skoz dogaja...


edino eli (očitno) ne znam prepričljivo razložit razlike Dopust in Pust. mami, kaj boš za dopust? pikapolonica? jah takle mamo.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
27.1.2012 9:33:43   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: leda


edino eli (očitno) ne znam prepričljivo razložit razlike Dopust in Pust. mami, kaj boš za dopust? pikapolonica? jah takle mamo.





heee...mi je znano touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
1.2.2012 11:49:41   
Lara Croft
c tc tc punce, ma kje pa ste???!!! bo treba malo prioritete uredit user posted image


Ja kaj... dolgcajt je bil pa sem kar zaprla to okno... user posted image

Larika gre tut na dopust letos za pusta... user posted image

Sprejemam obiskeeeeeee, končnoooooooooooo... mi2 sva že cel mesec sami z Laro.... ke uživancija... user posted image user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
4.2.2012 8:45:44   
leda

Sprejemam obiskeeeeeee, končnoooooooooooo... mi2 sva že cel mesec sami z Laro.... ke uživancija..


eno pomladno srečanje v sežani torej user posted image

pri nas Bolnica franja. Zoja je že na antibiotiku, Ela pa na dobri poti. tako da mam dneve odprtih vrat pri belih haljah: v četrtek dve urci, v petek dve, danes pa ogled urgence...

je pa Zoja zdaj pri šolskem zdravniku in sem kar gledala sceno v čakalnici. namesto dojenčkov v lupinicah zdaj čakava s sedemnajstletnimi dondami, ki prihajajo v spremstvu tipčkov user posted image sej bi kaj komentirala lupčkanje, samo sva v bistvu midve zganjali najhujše pohujšanje....sem pred časom privlekla svoje zvitorepce, trdonje in lakotnike, ker so se mi zdel krasni za spodbujanje učenja branja (pa še v velikih črkah so napisani). in sva enga pograbili za branje v čitalnici. no, dokler je punca z venere s svojo love gun streljala samo tipe, je še šlo. so pač nemudoma zahteval al micko al francko al pač karkoli ženskega. no, učinek na žensko pa je, kot bi rekel zvitorepec "...manj platonično"; v hipu se je slekla, tekla za tipi in zahtevala naj vsaj en ostane. skratka sem si izmislila vsaj za dve sliki dialogov user posted image

aja, danes sicer gremo na smučanje. hahaha.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.2.2012 22:44:06   
leda
bom nadaljevala s svojim blogom...

tole vam pišem iz izmirja in mam poln kufr globalnega segrevanja. danes je namreč tlele 0 stopinj in sneži user posted image

je pa tale naša turška sodelovka dobro nakonektana in nas je spravla v hotel s petimi zvezdicam (v lasti njenga frenda), tako da je moja soba večja od mojga prvega stanovanja. mini bar sicer raje ignoriram, ker stane pol litra vode 3 evre (par metrov stran v trgovini 30 centov), ampak majo pa super spa z bazenom, savno in hamamom in po par dneh sem se glih navadla, da ti spedenajo sobo, prinesejo vodo, kavo, čaj, da pri zajtrku rabiš pol ure,da si samo ogledaš vse in bo treba že nazaj v realnost user posted image še dobr, da vsaj turkish airlines ne kažejo nobega znaka recesije in postrežejo komplet kosilo na eno urnem letu (iz izmirja do istanbula). bo tak postopen povratek user posted image


(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.3.2012 22:13:21   
arabela*
kuku....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.3.2012 22:14:01   
arabela*
natanko en mesec od zadnje objave...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
5.4.2012 9:07:01   
ključek
Hej punce, kako ste kaj? Vidim, da čvek ni več tako aktualen kot včasih.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
10.4.2012 15:19:08   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Hej punce, kako ste kaj? Vidim, da čvek ni več tako aktualen kot včasih.



o glej jo glej...

kako kaj?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
11.4.2012 20:26:24   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*


IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Hej punce, kako ste kaj? Vidim, da čvek ni več tako aktualen kot včasih.



o glej jo glej...

kako kaj?


hej, sedaj sem končno okej. ista zgodba,bruhanje, bruhanje, bruhanje. mislim, da je bilo še slabše kot prvič. ampak zdej uživam, trenutno sem spet v službi (na 4 ure), potem pa tako kmalu pride ld in porodniška. jupi!! user posted image

kako pa vi? sta princeski zdravi??

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
13.4.2012 12:40:21   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you


hej, sedaj sem končno okej. ista zgodba,bruhanje, bruhanje, bruhanje. mislim, da je bilo še slabše kot prvič. ampak zdej uživam, trenutno sem spet v službi (na 4 ure), potem pa tako kmalu pride ld in porodniška. jupi!! user posted image

kako pa vi? sta princeski zdravi??



no lepo.....tiste slabosti pa se bodo že umirile slejkoprejuser posted image

Mi smo vredu, male sta zaenkrat zdrave....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
28.4.2012 22:35:29   
arabela*
zatišje tu..

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
15.5.2012 14:51:00   
njoka
user posted image , da pridemo spet kam bolj spredaj :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
31.5.2012 11:15:04   
ključek
Hej punce!
kako ste kaj? vidim, da stran bolj sameva.
no, ko bo katera imela čas....mi lahko svetujete kaj se bolj splača - kupiti sling ali kengurujčka? vaše izkušnje? kaj je bolj praktično, udobno za dojenčka? pri LN nisem tega uporabljala, na netu pa berem pluse in minuse za eno ali drugo stvar.
lepo se imejte. user posted image

(odgovor članu njoka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
31.5.2012 19:50:33   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Hej punce!
kako ste kaj? vidim, da stran bolj sameva.
no, ko bo katera imela čas....mi lahko svetujete kaj se bolj splača - kupiti sling ali kengurujčka? vaše izkušnje? kaj je bolj praktično, udobno za dojenčka? pri LN nisem tega uporabljala, na netu pa berem pluse in minuse za eno ali drugo stvar.
lepo se imejte. user posted image



jaz sem nabavla sling, pa ga niti enkrat nisem uporabila....tak da...priporočam kengurujčkauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
22.6.2012 21:29:40   
leda

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

Hej punce!
kako ste kaj? vidim, da stran bolj sameva.
no, ko bo katera imela čas....mi lahko svetujete kaj se bolj splača - kupiti sling ali kengurujčka? vaše izkušnje? kaj je bolj praktično, udobno za dojenčka? pri LN nisem tega uporabljala, na netu pa berem pluse in minuse za eno ali drugo stvar.
lepo se imejte.



jaz sem nabavla sling, pa ga niti enkrat nisem uporabila....tak da...priporočam kengurujčka


morda prepozno, ampak...tut men sling ni šel, se pa nisem zares potrudla, ker poznam ful mamic (vključno z mojo sestro, ki ga je osvojila šele pri tretjem, ko je bil res nuja), ki so ga s pridom uporabljale. je pa res, da se morata človk in človeček mal navadit.

sicer pa so tle zaključki in sem ful vesela. zoja je razturila (sej sem pričakovala,da bo dobra pri slovenščini, ampak da bo vse v superlativih tudi pri telovadbi in matematiki, me je pa presenetlo), pa še zaljubila sta se čist pred koncem šole z enim sošolcem, ki je super fantek. ampak sta tko smešna v tem izkazovanju pozornosti, da se moram ful trudit, da ne crknem od smeha al pa se zjokam od ganjenosti, ko ju vidim skupi. jah, kaj delajo eni racionalni bejbi hormoni ;)

sem pa ravnokar tko jezna na svojga tipa,da bi mi prov prišel en klepet...če je sploh kera še kdaj tle.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
22.6.2012 22:41:41   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: leda


sicer pa so tle zaključki in sem ful vesela. zoja je razturila (sej sem pričakovala,da bo dobra pri slovenščini, ampak da bo vse v superlativih tudi pri telovadbi in matematiki, me je pa presenetlo), pa še zaljubila sta se čist pred koncem šole z enim sošolcem, ki je super fantek. ampak sta tko smešna v tem izkazovanju pozornosti, da se moram ful trudit, da ne crknem od smeha al pa se zjokam od ganjenosti, ko ju vidim skupi. jah, kaj delajo eni racionalni bejbi hormoni ;)

sem pa ravnokar tko jezna na svojga tipa,da bi mi prov prišel en klepet...če je sploh kera še kdaj tle.


o, glej jo glej user posted image

Ja, tudi bubi je zaključil prvi razred in po poslušanju spričevala ugotovil, da ima eno napako - grdo piše user posted image user posted image user posted image user posted image

No, pa kar je to tema septembrčkov, še bubiko malo pohvalim, da je letos razturala pri gimnastiki. V skupini 75-ih otrok v starosti 4-6 let je bila osma user posted image

Sicer pa pri nas nič novega.... življenje leti s svetlobno hitrostjo, tako da resnično upam, da se bo dalo zdaj malo zadihat.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
29.6.2012 9:23:39   
KAHLO
Oj, punce.....da vas še jaz po dolgem času pozdravimuser posted image


Mi živimo tudi s svetlobno hitrostjo, od kar imamo še eno družinsko članico Rio.....dnevi dobesedno bežijo.....čeprav se včasih držim za glavo, kako hitro rasteta ti dve moji češpljici, in da kmalu več ne bo dojenčkov pr hiši.....opažam, da se onidve zmeraj bl zabavata....:) Ria je stara 9 mesecev, sedi kot sveča in tud preplazi kak meter dva, tako da ma zdaj tudi Ronja nekaj od nje.....predvsem ji je zabavno da jo uči določene stvari, jo krega če mala lovi za pilota ali pa kakšne prepovedane stvari, zdaj jo predvsem utruja da pokaže pa pa in da ploska......včasih se mi že Ria za smili kaj vse mora dat čez.... no pa nima veze glavno da se dogaja:)

To leto sva se tud z mojim poročila, čeprav sem zmeraj trdila da se ne bom nikoli.....tako, da nikoli več ne bom rekla nikoli......sicer je od zaroke in do poroke preteklo dobra dva meseca in tud nekega cirkusa nisva iz tega nardila, čist na eazyuser posted image midva starši, priče in kosilo......superrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nobenih belih oblek, pedikerjev, manikerjev, hudih fotografov, bandov....pa bla bla bla....skratka po najinem okusuuser posted image . Pa tud diplomirat mi je uspelo...po tooooooooooooooooooooolkem cajtuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nič zdaj pa še dober mesec in se vračam s porodniške v službo......me prav zmrazi ko pomislim na touser posted image


Nič punce, uživajte na dopustih!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
2.7.2012 20:01:19   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO



To leto sva se tud z mojim poročila, čeprav sem zmeraj trdila da se ne bom nikoli.....tako, da nikoli več ne bom rekla nikoli......sicer je od zaroke in do poroke preteklo dobra dva meseca in tud nekega cirkusa nisva iz tega nardila, čist na eazyuser posted image midva starši, priče in kosilo......superrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nobenih belih oblek, pedikerjev, manikerjev, hudih fotografov, bandov....pa bla bla bla....skratka po najinem okusuuser posted image . Pa tud diplomirat mi je uspelo...po tooooooooooooooooooooolkem cajtuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nič zdaj pa še dober mesec in se vračam s porodniške v službo......me prav zmrazi ko pomislim na touser posted image


Nič punce, uživajte na dopustih!!!!!! user posted image user posted image user posted image




lepe novičkeuser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
7.7.2012 17:10:57   
KAHLO
Ojla!

Punce, če slučajno katero zanima, uvaža moj možekuser posted image

http://www.ewan.si

tak, zdaj se pa grem osvežit, mi je vroče za znoretuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
1.9.2012 21:02:32   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: leda

sem pa ravnokar tko jezna na svojga tipa,da bi mi prov prišel en klepet...če je sploh kera še kdaj tle.


Ha ha, približno tako se jaz nocoj počutim, tko da, leda, evo, jaz sem za klepet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
1.9.2012 21:13:29   
*bubi*
iiiiiiiiiiii, pa je spet naš mesec user posted image

Vse najboljše tistim, ki so že praznovali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi moramo še 3 dni počakati, je pa mala dama že kar nestrpna user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
4.9.2012 22:45:27   
gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

iiiiiiiiiiii, pa je spet naš mesec user posted image

Vse najboljše tistim, ki so že praznovali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi moramo še 3 dni počakati, je pa mala dama že kar nestrpna user posted image



bubi - hvala za lepe želje .......

Danes pa vse najboljše tvoji mali dami user posted image user posted image . Pa kaka slikica torte ne bi bila slaba user posted image ,


...pa seveda vse najboljše tudi LN od me to you..... - lepo praznujta....


...pa malo nas višje prestavljam....user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Septembrčki 2008 - 3. del
23.9.2012 8:16:35   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish




...pa malo nas višje prestavljam....user posted image




enakouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?