|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 20:24:49   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Pa še nekaj glede tega, češ, da za sex pa ga nič ne moti...ne vem če imajo kateri moški sexualno privlačno roko, pa si ga glih tak vsak drugi drka...


o shit user posted image se pravi če so ženske slučajno nadomestek za roko in to naj ne bi bilo nič problematičnega. si ti tudi moževa aseksualna "desna roka" mogoče (razen če ni levičar seveda)? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.9.2011 20:25:11 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 20:27:57   
mačekmuri
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč.



Tako plehkega komentarja pa že dolgo nisem prebrala user posted image !

V glavnem Milaa, go girl, zaslužiš si boljše kot to, upam, da boš rešila zadevo tako, kot bo zate in za otroke najboljše!!!


_____________________________

Wear a smile - one size fits all :)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 22:12:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sicer nima to nobene veze z avtorico, pa vseeno...nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč. Po kilaži sicer nikoli nisem izbirala prijateljev oz. znancev, je pa res, da sem poznala samo eno, sicer super žensko, ki pa je imela postavo za user posted image . In kaj zdaj? Logično da po 6.porodih ni mogla biti idealna, je pa bila res hudo debela. In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost" (razen za tiste, ki so taki zaradi bolezni). In če nekdo reče da ne mara kadilcev, alkoholikov, narkomanov, zakaj potem jaz ne bi smela rečti, da mi niso všeč debeli.


Med nekaj mi ni všeč in gre mi na user posted image je velika razlika. Kot npr. lahko bi rekla, da mi greš s svojim omejenim razmišljanjem na user posted image , ampak po drugi strani te razumem, saj življenje v tvoji koži ne more biti preveč lepo, če ti je slabo zaradi vseh stvari, ki niso po tvojih kriterijih. Vseeno pa je moje žvljenje brez takih ljudi veliko lepše user posted image

lp


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 22:29:21   
Melia
ojoj, ojoj....

mene samo zanima kakšen je pa ta gospod možek od avtorice posta....a je popoln??? ima višek kg??? ali pa bognedaj premalo kg???

jooooj!!!! jaz bi mu že povedala svoje....pol pa ga v rit nabrcala, pa naj si išče tako z idealnimi kilogrami...

enostavno se mi tako plehki ljudje smilijo....user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Moje kile :-(
20.9.2011 22:53:34   
ronja
sorry, ampak ITT 28 je kvalificiran kot "čezmerna teža" in ne debelost. debelost je nad 30. kar poglej si:

Pa poglej ti tu slo. verzijouser posted image - pri zdravnikih: vpišeš svojo velikost in težo in ti ven vrže od kod do kod je tvoja idealna teža in koliko je tvoj itt in kako ga to opredeli - sem vpisala njene podatke in je ven vrglo debelost (pa še klicaj ti da zraven, da te ja zezauser posted image )
http://www.zdstudenti.si/

Lahko bi ga zenska po porodu vprasala ce si ga bo koncno dal povecat, da ne bo porod edina opazna spolna izkušnja....

Uf, frodo, huda siuser posted image . Si ne bi upala bit tvoj mož - oz. te razjezit v tej vlogiuser posted image .

In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost"

Res obstaja veliko debelih, ki se pritožujejo nad vsem, vendar obstajajo tudi taki, ki so zelo aktivni, športni in nič ne jamrajo. Jih poznam kar nekajuser posted image . In so prav super ljudje, pa ne glede na ITT lahko zelo dejavni.
Razumem, da si človek ne želi imet preveč jamrastih prijateljev - ampak to ni isto kot ne imet xl prijateljev. Sama ima po moje več prijateljev v večjih številkah kot v manjših. Pa tega nisem nikoli niti opazila, dokler me niso meli dost, ko sem jim za preoblečt ponujala svoje majce/hlače.

Resnično pa si ne predstavljam, da z nekom ne bi hotela bit prijateljica, ker je debeluser posted image . Razumem, da ti ni spolno privlačen, tu imamo en kup svojih kapric, kaj nam je všeč in kaj ne in s tem ni nič narobe - ampak da nočeš bit v družbi debelih ljudi - to mi pa resnično ni jasno in do zdaj nisem vedela, da taki ljudje dejansko obstajajo... Sem mislila, da je to bolj mit ali da se debeli počutijo izobčene zato, ker se sami slabo počutijo in imajo občutek, da jih drugi podcenjujoče gledamo, čeprav jih ne... Pa vidim, da jih očitno nekateri res... Me je kar malo groza, če sem iskrena...

zakaj potemtakem on ne bi smel imeti želj.

Lahko ima želje, ne sme je pa žalit. In ne sme zahtevat, da mu željo izpolni. Kaj pa če bi imel neke strašno čudno perverzne želje? Bi mu jih še vedno morala izpolnit? To pa ne, ker ni po družbenih normah ali kako? NI to malo dvojna morala?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 8:50:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
sorry, ampak ITT 28 je kvalificiran kot "čezmerna teža" in ne debelost. debelost je nad 30. kar poglej si:

Pa poglej ti tu slo. verzijouser posted image - pri zdravnikih: vpišeš svojo velikost in težo in ti ven vrže od kod do kod je tvoja idealna teža in koliko je tvoj itt in kako ga to opredeli - sem vpisala njene podatke in je ven vrglo debelost (pa še klicaj ti da zraven, da te ja zezauser posted image )
http://www.zdstudenti.si/


ja ne vem ronja, zgleda da slovenski špeh več tehta kot drugi ali pa ostali svet bluzi user posted image povsod drugje je meja 30, mi slovenci smo pa "posebni" tudi pri špehecu user posted image
http://en.wikipedia.org/wiki/Body_mass_index
http://apps.who.int/bmi/index.jsp?introPage=intro_3.html


< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.9.2011 9:00:46 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 14:33:00   
ronja
Pa saj je na wikipediji isto - noramala je do 25, potem od 25-30 je overwheight (torej predebel) in od 30 dalje je obese (torej zelo predebel), tako imajo tudi v tistem kalkulatorčku od zdravstvenih domov.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 14:53:59   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sicer nima to nobene veze z avtorico, pa vseeno...nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč. Po kilaži sicer nikoli nisem izbirala prijateljev oz. znancev, je pa res, da sem poznala samo eno, sicer super žensko, ki pa je imela postavo za user posted image . In kaj zdaj? Logično da po 6.porodih ni mogla biti idealna, je pa bila res hudo debela. In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost" (razen za tiste, ki so taki zaradi bolezni). In če nekdo reče da ne mara kadilcev, alkoholikov, narkomanov, zakaj potem jaz ne bi smela rečti, da mi niso všeč debeli.


Med nekaj mi ni všeč in gre mi na user posted image je velika razlika. Kot npr. lahko bi rekla, da mi greš s svojim omejenim razmišljanjem na user posted image , ampak po drugi strani te razumem, saj življenje v tvoji koži ne more biti preveč lepo, če ti je slabo zaradi vseh stvari, ki niso po tvojih kriterijih. Vseeno pa je moje žvljenje brez takih ljudi veliko lepše user posted image

lp




Ah kako moraliziranje...ti pa si verjetno skupek osebkov, ki ima rada vse in vsakogar na svetu, ki nikoli ne reče kaj grdega, nikoli kaj slabega, vsi smo isti, vsi podobni...pa daj no. To je ravno tako kot da bi se hotela kazat v dobri luči, biti fer do vseh ljudi na svetu, prijazna in dostopna in bi rekla,kako fejst deklina je ta naša Urška Čepin, čeprav zgleda za user posted image .
Le zakaj sem omejena samo zato, ker imam svoj okus in nisem nek sledilec moralno "neoporečnih" ljudi, ki se nikoli v življenju ne pritožujejo in samo prikimavajo vsakomur.
Za moje pojme avtoričina postava ne more biti označena za debelo in ne omenjam nje v svojih postih, ampak če je to zate lepo,
http://www.google.si/imgres?q=slike+debelih+%C5%BEensk&hl=sl&sa=X&rlz=1R2GGHP_slSI441&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=PUKCEfSa9wq9wM:&imgrefurl=http://lifestyle.enaa.com/Zdravje/Diete-in-hujsanje/Pozor-Shujsevalne-diete-so-lahko-nevarne.html&docid=OjRw5bpnCJ35KM&w=350&h=324&ei=Ct55ToipOY-f-QaX3JQf&zoom=1&iact=hc&vpx=163&vpy=129&dur=765&hovh=216&hovw=233&tx=143&ty=119&page=1&tbnh=119&tbnw=123&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:0,s:0&biw=1366&bih=589 potem pa žal, vsak pač ima svoj okus..

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 15:22:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa saj je na wikipediji isto - noramala je do 25, potem od 25-30 je overwheight (torej predebel) in od 30 dalje je obese (torej zelo predebel), tako imajo tudi v tistem kalkulatorčku od zdravstvenih domov.


jaz razumem te besede drugače
obese (aka debel) - increased body weight caused by excessive accumulation of fat.
overweight - (aka pretežek, debelušen) - More weight than is normal, necessary.

jaz smatram da je overweight nekako mejna teža preden enmu rečeš da je res debel. tako nekako..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 15:48:02   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa saj je na wikipediji isto - noramala je do 25, potem od 25-30 je overwheight (torej predebel) in od 30 dalje je obese (torej zelo predebel), tako imajo tudi v tistem kalkulatorčku od zdravstvenih domov.


jaz razumem te besede drugače
obese (aka debel) - increased body weight caused by excessive accumulation of fat.
overweight - (aka pretežek, debelušen) - More weight than is normal, necessary.

jaz smatram da je overweight nekako mejna teža preden enmu rečeš da je res debel. tako nekako..


user posted image user posted image  kam pa spadajo tiste, ki so "močne" ?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 16:13:56   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sicer nima to nobene veze z avtorico, pa vseeno...nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč. Po kilaži sicer nikoli nisem izbirala prijateljev oz. znancev, je pa res, da sem poznala samo eno, sicer super žensko, ki pa je imela postavo za user posted image . In kaj zdaj? Logično da po 6.porodih ni mogla biti idealna, je pa bila res hudo debela. In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost" (razen za tiste, ki so taki zaradi bolezni). In če nekdo reče da ne mara kadilcev, alkoholikov, narkomanov, zakaj potem jaz ne bi smela rečti, da mi niso všeč debeli.


Med nekaj mi ni všeč in gre mi na user posted image je velika razlika. Kot npr. lahko bi rekla, da mi greš s svojim omejenim razmišljanjem na user posted image , ampak po drugi strani te razumem, saj življenje v tvoji koži ne more biti preveč lepo, če ti je slabo zaradi vseh stvari, ki niso po tvojih kriterijih. Vseeno pa je moje žvljenje brez takih ljudi veliko lepše user posted image

lp




Ah kako moraliziranje...ti pa si verjetno skupek osebkov, ki ima rada vse in vsakogar na svetu, ki nikoli ne reče kaj grdega, nikoli kaj slabega, vsi smo isti, vsi podobni...pa daj no. To je ravno tako kot da bi se hotela kazat v dobri luči, biti fer do vseh ljudi na svetu, prijazna in dostopna in bi rekla,kako fejst deklina je ta naša Urška Čepin, čeprav zgleda za user posted image .
Le zakaj sem omejena samo zato, ker imam svoj okus in nisem nek sledilec moralno "neoporečnih" ljudi, ki se nikoli v življenju ne pritožujejo in samo prikimavajo vsakomur.
Za moje pojme avtoričina postava ne more biti označena za debelo in ne omenjam nje v svojih postih, ampak če je to zate lepo,
http://www.google.si/imgres?q=slike+debelih+%C5%BEensk&hl=sl&sa=X&rlz=1R2GGHP_slSI441&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=PUKCEfSa9wq9wM:&imgrefurl=http://lifestyle.enaa.com/Zdravje/Diete-in-hujsanje/Pozor-Shujsevalne-diete-so-lahko-nevarne.html&docid=OjRw5bpnCJ35KM&w=350&h=324&ei=Ct55ToipOY-f-QaX3JQf&zoom=1&iact=hc&vpx=163&vpy=129&dur=765&hovh=216&hovw=233&tx=143&ty=119&page=1&tbnh=119&tbnw=123&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:0,s:0&biw=1366&bih=589 potem pa žal, vsak pač ima svoj okus..


Ne, še zdaleč nisem noralno neoporečna, še kvečjemu preveč direktna in odkrita. Nihče, ampak res nihče pa mi ne gre na bruhanje in prav tako nobenega ne sodim po njegovi zunanjosti. Tudi Urške Čepin ne. In če bi jo spoznala in bi se klapale, bi jo prav rada imela za prijateljico user posted image
Še zdaleč mi niso vsi všeč, tudi tiste na tvojem linku ne, ampak da bi se jih zato izogibala. Zakaj? Če je njim tako ok, naj bodo take. Mene ne bi bilo v njihovi družbi prav nič sram. V nasprotnem primeru bi bilo prej kaj narobe z mano kot z njimi. Ali izapaeš boljša in lepša, bolj frajerska, če si v družbi lepih in fejst? Sama ne potrebujem take družbe za dvigovanje svojega ega.

Ja, vsak ima svoj okus in hvalabogu za to.

lp

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 20:21:59   
Milaa
Ok taka pa res nisem user posted image Nosim konfekcijo 44 user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 20:28:56   
ronja
jaz razumem te besede drugače

Razumem, samo anglistke ti ne bojo pritrdile (sem prej preverila pri eni, predno sem napisala tisto o wiki) - obese je po naše "zelo debel", tudi v slovarju je tako. Ampak itak je to vse skup samo slavistka, postave so tako in tako lahko pri istih kilah in cm zelooo različne.

taddy, kar smo hotele povedat, je to, da lahko na ta način, ko izločiš doberšen del populacije, izgubiš percej fajn ljudi, ki bi bili super prijatelji. samo zato, ker ti niso fizično všeč. To nima smisla, saj ne boš spala z njimi.
Čeprav če sem čisto iskrena - tudi sama ne bi mogla bit prijateljica z nekom, ki bi mi neznosno smrdel, težko bi zdržala v njegovi/njeni družbi... Tako da očitno ima vsak svoje hibe;). Mogoče je tebi enako neprijetno ob debelih, čeprav se meni zdi to zelo drugače.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Moje kile :-(
21.9.2011 21:52:35   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Sicer nima to nobene veze z avtorico, pa vseeno...nikoli nisem skrivala in nikoli ne bom, da mi debele ženske in moški niso všeč. Po kilaži sicer nikoli nisem izbirala prijateljev oz. znancev, je pa res, da sem poznala samo eno, sicer super žensko, ki pa je imela postavo za user posted image . In kaj zdaj? Logično da po 6.porodih ni mogla biti idealna, je pa bila res hudo debela. In ne mi govorit, kako je vseeno če si debel, ker vsi samo jamrajo kako jih bolijo kolena, pa da težko hodijo, pa da težko dihajo, pa ne vem kaj še vse...debelost je "zasvojenost" (razen za tiste, ki so taki zaradi bolezni). In če nekdo reče da ne mara kadilcev, alkoholikov, narkomanov, zakaj potem jaz ne bi smela rečti, da mi niso všeč debeli.



Ne morem verjeti, da si lahko nekdo izbira prijatelje po izgleduuser posted image
Ni imela tvoja "super ženska" postave za kozlat. Je pa tvoje razmišljanje za kozlat.
A si se ti v svoji zaplankanosti morda kdaj vprašala, če so vsi debeli ljudje debeli samo zaradi tega, ker so se prenažirali?

Ma ko že mislim, da me na tej RR več nič ne more presenetiti, spet ena prijavi skoraj nemogočeuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 21.9.2011 21:53:46 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 14:08:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Milaa

Ok taka pa res nisem user posted image Nosim konfekcijo 44 user posted image


Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

(odgovor članu Milaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 14:10:33   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

Ona je bila pa res huda ženska. Huuuda.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 15:30:17   
Taddy78
hehe, zanimivo kako se nekateri obešate na nekaj, kar sploh nisem napisala. Kje pa piše, da izbiram družbo glede na zunanjost oz. izgled? Res je, da v moji družbi v otroštvu, srednji šoli ali pa kasneje nikoli nisem bila obkrožena s takimi, oz. debelimi, ampak ne zaradi tega, ker jih ne bi hotela zraven sebe, ampak ker jih enostavno nisem poznala (niti se noben ki sem ga poznala ni družil s takimi).
Edina ženska, ki jo torej sem poznala, mi je pa bila blizu zato, ker je bila super za pogovore in dajanje prepotrebnih nasvetov okoli materinstva. Nisva se pa družili, ker ni bila mojih let. Imela je 130kg, jih v pol leta zgubila 40, hitro dobila vse nazaj, na koncu pa se je njeno življenje žal končalo in bi simtome opazila že prej, če ne bi vsega pripisala svoji debelosti in slabemu počutju,
Raho če že komentiraš kar nekdo napiše, to vsaj dobro preberi. Seveda so ljudje, ki so debeli zaradi bolezni (že samo problemi s ščitnico lahko privedejo do debelosti, ali pa hormonske spremembe), ampak vsako prenažiranje pa tudi ne pomeni bolezni.
Ronja, kot sem že napisala, nikoli nisem izbirala prijateljev po izgledu, tako da dvomim, da sem karkoli v ževljenju, vsaj kar se tiče prijateljstva izgubila. Verjamem, da je vsak človek poglavje zase in vedno sem se in se družim s takšnimi, ob katerih se dobro počutim in ki me znajo nasmejati.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:14:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

hehe, zanimivo kako se nekateri obešate na nekaj, kar sploh nisem napisala. Kje pa piše, da izbiram družbo glede na zunanjost oz. izgled? Res je, da v moji družbi v otroštvu, srednji šoli ali pa kasneje nikoli nisem bila obkrožena s takimi, oz. debelimi, ampak ne zaradi tega, ker jih ne bi hotela zraven sebe, ampak ker jih enostavno nisem poznala (niti se noben ki sem ga poznala ni družil s takimi).
Edina ženska, ki jo torej sem poznala, mi je pa bila blizu zato, ker je bila super za pogovore in dajanje prepotrebnih nasvetov okoli materinstva. Nisva se pa družili, ker ni bila mojih let. Imela je 130kg, jih v pol leta zgubila 40, hitro dobila vse nazaj, na koncu pa se je njeno življenje žal končalo in bi simtome opazila že prej, če ne bi vsega pripisala svoji debelosti in slabemu počutju,
Raho če že komentiraš kar nekdo napiše, to vsaj dobro preberi. Seveda so ljudje, ki so debeli zaradi bolezni (že samo problemi s ščitnico lahko privedejo do debelosti, ali pa hormonske spremembe), ampak vsako prenažiranje pa tudi ne pomeni bolezni.
Ronja, kot sem že napisala, nikoli nisem izbirala prijateljev po izgledu, tako da dvomim, da sem karkoli v ževljenju, vsaj kar se tiče prijateljstva izgubila. Verjamem, da je vsak človek poglavje zase in vedno sem se in se družim s takšnimi, ob katerih se dobro počutim in ki me znajo nasmejati.


Podcrtano - tebi povezava ostaja nevidna ali... samo kot hipoteticen primer: homoseksualno usmerjeni so ti za user posted image . Njihova homoseksualnost nima s tem nobene zveze, ampak nikoli se nisi druzila s homoseksualno usmerjenimi, pa ne zato ker ne bi zelela ampak zgolj zato ker jih ob tebi nikoli ni bilo... morda pa jasno dajes vedeti dolocenim ljudem, da niso zazeljeni v tvoji druzbi, da niso zadosti fit za tvojo druzbo...

Ko napises to kar je v citatu povdarjeno in istocasno, da so ti celulitni in debeli za user posted image ter, da moz ima pravico zahtevati od zene, da se uredi... ni potrebno biti posebej pameten, da prides do povsem jasnega sklepa.
Sicer pa mocno dvomim, da ko vidis takega, ki ti je za user posted image premislis, da morda je pa res bolezen v vprasanju in ti neha bit za user posted image . A potem ti je vsec ali kako?

Zanima me pa slednje: ali ima po tvojem mnenju moz pravico zahtevati, da vsake toliko gres na lepotni poseg zategovanja koze, ker si takrat ko te je spoznal imela zategnjeno kozo... ali je refenca izgleda takrat ko te je spoznal ali se dovoli in sprejme, da zivljenje pusti sledove tudi na telesu.



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:17:56   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ne morem verjeti, da si lahko nekdo izbira prijatelje po izgleduuser posted image
Ni imela tvoja "super ženska" postave za kozlat. Je pa tvoje razmišljanje za kozlat.
A si se ti v svoji zaplankanosti morda kdaj vprašala, če so vsi debeli ljudje debeli samo zaradi tega, ker so se prenažirali?

Ma ko že mislim, da me na tej RR več nič ne more presenetiti, spet ena prijavi skoraj nemogočeuser posted image


Mah, za nekatere je referenca debelina denarnice, za druge druzbeni polozaj.... za nekatere je pac konfekcijska stevilka.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:19:55   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

...ne vem če imajo kateri moški sexualno privlačno roko...


Narobe razumete, pri tem ne gre  za občevanje z lastnim delom telesa kot navadnim objektom, temveč spolni odnos z izredno seksipilnim, erotičnim in senzualnim bitjem, ki natačno ve kaj od njega pričakujemo in ki nam je v naše zadovoljstvo pripravljen ustreči pri vseh naših zahtevah user posted image





pa si ga glih tak vsak drugi drka...


Verjamem, da je procent v resnici mnogo višji od 50.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:20:00   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Lahko bi ga zenska po porodu vprasala ce si ga bo koncno dal povecat, da ne bo porod edina opazna spolna izkušnja....

Uf, frodo, huda siuser posted image . Si ne bi upala bit tvoj mož - oz. te razjezit v tej vlogiuser posted image .



Osebek s idejami, kot jih ima slednji iz incialnega posta ne bi mogel biti moj moz. Torej, kot moj moz ne bi imela nobenih tezav. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:21:05   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

.... za nekatere je pac konfekcijska stevilka.



... kondoma.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:22:55   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

.... za nekatere je pac konfekcijska stevilka.



... kondoma.



Ima i toga... user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:27:25   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Ima i toga... user posted image



Frulica v ustih znamke "censored"... Nikad čuo!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Moje kile :-(
22.9.2011 16:28:41   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Marlyn Monroe pa je baje nosila konfekcijsko številko 42......pa je še danes seks simbol......

Ona je bila pa res huda ženska. Huuuda.




Kot bojda danes Anđelka Đolić. Ne razumem...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?