|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 9:14:06   
Arwenko
Jaz sem do zdaj samo enkrat kupila dve vstopnici za Terme Ptuj (ker smo tako ali tako se nameravali it kam kopat) - v glavnem je bila karta celodnevna namesto 15 eur na osebo, 9 eur na osebo, ni svet, ampak vseeno se je splačalo. Vnovčili brez problema. Druga me pa še ni privlačilo nič, pa načeloma ne kupujem nekaj kar ne potrebujem, samo zato ker je poceni.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 9:45:26   
gaja
HVALA TIPPI ZA INFORMACIJO.
V mojem primeru, bi morala jaz poklicati v hotel, rezervirati sobo, se dogovoriti 2 otroka ekstra plačilo (termin imamo že nekako splaniran) in potem šele naročiti kupon, ker drugače ne vem če imajo termin fraj. Ali moram pri rezervaciji hotela povedati da imam kupon, ali samo priložim ko prispemo v hotel.

Hvala še za to informacijo. lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
18.7.2012 14:37:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 15:44:33   
Tippi
Gaja malo zamujam. Jaz sicer nisem še nikoli kupila "daljših počitnic" na kuponko, ampak ma Flower prav user posted image

Arwenko, če ne rabiš, pač ne kupiš. Če ti pride pa pod nos kakšna dobra kulinarična ponudba, poceni karte za bazenčkanje, ali pa kaj v zvezi z avtom, pa pač izkoristiš. da bi si pa delal zaloge samo zato ker je poceni, to pa ne. verjetno pa obstajajo tudi takšni. no, jaz med njimi nisem, ker nisem bogata, da bi si na tak način kupčkala ugodnosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1na dan, Kolektiva...
18.7.2012 20:44:17   
Pi-kica 1
Gaja, na njihovi spletni strani klikneš, da kupiš kupon. Kupon je takrat rezerviran zate, pošljejo ti tudi mail, koliko imaš časa, da ga plačaš. POtem rezerviraš v hotelu, če se uspešno dogovoriš, kupon plačaš, sicer pač ne. Sprintaš in gremo na lušno. Mi smo tako koristili počitnice na otoku Pagu, v mobilni hiški, 10 dni za 450 evrov. Ful ugodno in bilo je super, vse b.p.

(odgovor članu gaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?