|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2012
13.10.2011 14:56:47   
mmt1
Pozdravljena
Meni pomaga samo hrana v želodcu - pred službo zajtrk (do sedaj je bilo to mission inposibile) kruh z marmelado; potem pa ob prvih znakih slabosti krekerji ali grisini...Pri meni je enako, če začnem bruhat se ne konča pri 1x...Tudi jaz bi rada počakala v službi do nuhalne svetline.

(odgovor članu modrookica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijke 2012
13.10.2011 15:36:16   
Babybee81
Pozdravljene junijke user posted image Jaz bi se tudi preselila k vam user posted image

PDP 22.6.2012, prvi pregled imam 24.11 to pa je moja 2. user posted image

(odgovor članu mmt1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijke 2012
13.10.2011 16:22:25   
Anonimen
ojla sonosečke!

evo, jest sm skuhala tuk ješprenja, da ga je blu za kosilo pa še za 4x (!!!) za v skrinjouser posted image user posted image  se je hudiman kr napihnuuser posted image  očitno moja mami ne ve, kuk ješprenja je za 2 rundiuser posted image  mi je blu pa dons prvič slabu (v prvi nosečnosti mi ni blu) in se mi po eni strani prou fajn zdi. mi ne bo nč škodval, če gre kej dol.
mmt1 - blagorček, v 8. tednu ... jest bom šele v sob v polnem 4.user posted image  ful bi rada že enkat pregled, sm bom kr čakala še ...
modrookica - upam, da se tvoje slabosti čim prej umirijo! pomoje moraš res pogruntat, kaj ti najbl pomaga. men topu čaj. drugače pa jest sm doma (sm abs.) in na srečo mi ni treba v službo (no al pa na žalost kukr se vzameuser posted image ) se pa spomnim da sm bla prvič prve 3 mesce tako utrujena, da sm spala po 12-14 ur na dan.
Babybee81 - dobrodošla!user posted image
Mam pa par vprašanj :
Iz kje ste? jest iz okolice lj - zanima me zarad morebitnega srečanjauser posted image
Kolikim ste že kej povedale? jest sm tak tip človeka, da ful ne morm bit tihuser posted image  tk da sm pač povedala ljudem, za katere vem, da bi znal reagirat, če bi blo slučajno kej narobe. se pravi domačim pa parim prjatlcam.
A se kera javi za urejanje seznama? Jest bi, ampak sm totaln antitalent za računalnikuser posted image se mi zdi, da je najbolš, da samo ena ureja seznam, da ni pol skus na tapeti k ful placa vzame ...

No, to je zaenkat vse od mene ... lepo se mejte in lp, anonimna user posted image

(odgovor članu mina88)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijke 2012
13.10.2011 19:40:26   
mina88
Babybee81 dobrodošla user posted image
Anonimna js sem iz Portoroža, povedala sem le malo osebam, saj dokler ne minejo tej krizni 3meseci ne želim da preveč oseb ve user posted image
js sem tudi anti za računalnike tako da upam da se bo že najdu kdo za urejat tole. Čeprav je do zdaj urejala to ilanaaa10, samo je sedaj že več dni ni na spregled user posted image  upam da ni kej narobe user posted image

lepo se mejteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijke 2012
13.10.2011 20:17:19   
ninasiki
ojla punce

se opravičujem ker vdiram v vašo temo in pogovore ampak bi vam rada povedala da prodajam zibelko z posteljnino in baldehinom, banjico za kopanje z stojalom in oblekice (majčke z kratkimi rokavi, hlače in 2 kompletka ter jopico) vem da je prehitro to še za vas, ampak če se katira že zanima so vse info. na ninasiki@gmail.com

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 9:25:17   
Anonimen
Hej...jaz bi z veseljem naredila seznam...a žal dokler sem anonimna, le tega ne morem prav urejatuser posted image

bom pa se ju3 razkrilauser posted image in če ne bo nobene prostovoljke, se jaz javim za ureditev seznama.

danes zvečer se dobim z 2 najboljšima prijateljicami....user posted image user posted image oh ko bi punci vedeli, kaj ju danes čakauser posted image user posted image drugače pa sem že povedala moji in njegovi družini.
še ti 2 prijateljici...ostali pa bojo morali počakat do nuhalne...če seveda ne bo kakšna babica ali dedek preveč veselo razglašal novico dalje kakšni prababiciuser posted image

Sem pa iz Štajerskega konca; prvi UZ pa imam že 25.10...po mojih izračunih bo 16.6. najin srečni datumuser posted image

anonimna B.user posted image

(odgovor članu ninasiki)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 11:23:26   
KajaNagaja
Midva bova pa počakala kar do prvega pregleda, preden poveva komurkoli. Zaenkrat veva samo midva, najprej bojo pa zvedli najini starši, potem pa ožja žlahta in prijatelji. Se mi zdi pred prvim pregledom kar malo zgodaj, čeprav bi najraj že prva dan vsem povedala. Že odštevam dneve do 20. 10. Še 6 dni...jeeeeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 12:39:26   
mmt1
kajanagaja, isti datum imava za pregled, tudi jaz že nestrpno čakam, da mi povejo to, kar v bistvu že vem: da sem čist zares noseča in da je čist zares vse ok!user posted image

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 14:25:33   
KajaNagaja
Ja, enako :D Zdj velikokrat razmišljam, kaj če si jaz vse to domišljam...tko da bi fino, ko bo rekla ginekologinja da je vse RES, da sem RES noseča user posted image . Kje pa boš rodila? Oz. kje imaš ginekologa?

(odgovor članu mmt1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 16:02:29   
SKORPY
pozdravljene
naj se vam pridružim sem srečka nosečka rodila pa naj bi nekje v juniju kdaj vam povem ko grem 26.10 napredčasni pregled saj imam zelo hude slabosti, bruhanje, vsa hrana mi smrdi sedaj še kava,utrujenost , delam v trg. delikatesa in toploteka pa je zelo neprijetno. v prvi nosečnosti  razen grčice sploh nisem vedla kaj je nosečnost imam doma dvoletnika.

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 18:37:35   
mmt1
Rodila bom v Lj, (vsaj prva dva sem tam) , G pa na gorenjskem...
Meni danes prvi dan NI SLABO!!!!user posted image Z apetitom sem pojedla kompletno kosilo, tako da sem čist naspidirana. Sem se pa danes odločila, da se bom 1x tedensko merila, in sicer obseg prsi, pasu, bokov in tel.teža...zdaj še ni kaj posebnega videti, čez kak teden ali dva pa bi že kar lahko bilo.

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 19:05:43   
kale
Še ena junijka se vam pridružujem! Moj PDP je po izračunih 21.6.. To je moja 2. user posted image , doma imam že enga majhnega sončka user posted image


Jaz tudi komaj čakam na 1. pregled , saj se mi še vedno zdi vse tako nerealno. Termin za pregled še nimam, saj bom komaj v ponedeljek klicala mojo gin.



Želim vam vsem lepo, brezskrbno user posted image  !

(odgovor članu mmt1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijke 2012
14.10.2011 20:26:51   
Babybee81
ojla punce

seznamček se pridno polni user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image

Meni je bilo danes prvič malo bolj slabo. V prvi user posted image mi sploh ni bilo tak da mi je to novo user posted image . Vse imate prve preglede konec oktobra, jaz pa komaj konec novembra user posted image

Povedala sva mojim in njegovim staršem. drugi bojo mogli počakati do prvega pregleda user posted image . Rodila bom v LJ. Nama hvalabogu še velja materinska šola user posted image user posted image user posted image user posted image pa za bebija imava tudi vse od vozička do stolčka za hranjenje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 8:04:01   
KajaNagaja
Čestitke vsem novim nosečkam...user posted image user posted image

Punce, a gre partner z vami na prvi pregled, ali ne? Oziroma me zanima, kdaj naj bi šu partner zraven?

(odgovor članu Babybee81)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 8:35:27   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: Babybee81

ojla punce

seznamček se pridno polni user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image

Meni je bilo danes prvič malo bolj slabo. V prvi user posted image mi sploh ni bilo tak da mi je to novo user posted image . Vse imate prve preglede konec oktobra, jaz pa komaj konec novembra user posted image

Povedala sva mojim in njegovim staršem. drugi bojo mogli počakati do prvega pregleda user posted image . Rodila bom v LJ. Nama hvalabogu še velja materinska šola user posted image user posted image user posted image user posted image pa za bebija imava tudi vse od vozička do stolčka za hranjenje... user posted image user posted image user posted image





Jaz sem v 1. user posted image  imela 1. pregled tudi komaj pri 9.t, pa mi ni nič žal, saj se je vse že lepo videlo; od okončin, glave, do user posted image . Je pa bilo res kar težko tako dolgo čakat.



Mi imamo tudi že vso opremo, edino kakšna oblačila bo treba še dokupit, če bo fantek user posted image .




Drugač pa tud jaz nimam še nobenih user posted image  znakov, zato se nič kaj nosečniško ne počutim user posted image . Edino tu in tam me špika po jajčnikih in včasih čutim kot nek pritisk v predelu MV in maternice. Ima katera podobne znake?

< Sporočilo je popravil kale -- 15.10.2011 8:37:57 >

(odgovor članu Babybee81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 8:39:15   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: KajaNagaja

Čestitke vsem novim nosečkam...user posted image user posted image

Punce, a gre partner z vami na prvi pregled, ali ne? Oziroma me zanima, kdaj naj bi šu partner zraven?




Moram vprašat gin. , če lahko zraven pride, mislim pa da ne. Drugače bo pa zagotovo prisoten na NS in morfologiji user posted image .

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 8:56:06   
KajaNagaja
Ne sj zdj prvič ne bo šel zraven, bom vprašala kdaj lahko pride. Mene tud špika v jajčnikih, ves čas...danes sem se tudi zmerla spet in so že mal drugačen mere. Ko sem zvedela da sem noseča je bilo takole - prsi:80, pas:70, boki:90, zdaj pa - prsi:83, pas:71, boki:90, teža - +1kg. Zdj sem v 7. tednu, tako da bo pregled v 8. tednu. Mi je to čist OK, da bom lahko sploh kaj videla (in slišala user posted image ) user posted image

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 8:56:49   
Babybee81
IZVIRNO SPOROČILO: kale

IZVIRNO SPOROČILO: Babybee81

ojla punce

seznamček se pridno polni user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image

Meni je bilo danes prvič malo bolj slabo. V prvi user posted image mi sploh ni bilo tak da mi je to novo user posted image . Vse imate prve preglede konec oktobra, jaz pa komaj konec novembra user posted image

Povedala sva mojim in njegovim staršem. drugi bojo mogli počakati do prvega pregleda user posted image . Rodila bom v LJ. Nama hvalabogu še velja materinska šola user posted image user posted image user posted image user posted image pa za bebija imava tudi vse od vozička do stolčka za hranjenje... user posted image user posted image user posted image





Jaz sem v 1. user posted image  imela 1. pregled tudi komaj pri 9.t, pa mi ni nič žal, saj se je vse že lepo videlo; od okončin, glave, do user posted image . Je pa bilo res kar težko tako dolgo čakat.



Mi imamo tudi že vso opremo, edino kakšna oblačila bo treba še dokupit, če bo fantek user posted image .




Drugač pa tud jaz nimam še nobenih user posted image  znakov, zato se nič kaj nosečniško ne počutim user posted image . Edino tu in tam me špika po jajčnikih in včasih čutim kot nek pritisk v predelu MV in maternice. Ima katera podobne znake?


pri nas je isto user posted image

Čakanje - ja mene kar ubija, kje je še konec novembra user posted image

nosečniški znaki
- včeraj mi je bilo malo slabo, drugače pa konstantno čutim mehurčke in neko pretakanje user posted image

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 10:17:06   
Patišonka
Pozdravljene, punce, vse kaže, da se vam lahko tudi jaz pridružim...

Danes zjutraj sem delala test in je v trenutku pokazal zelo močan user posted image . Menkol mi pravi, da je PDP 20. 6. Na prvi pregled se bom naročila v ponedeljek, sicer pa sem upravičena tudi do BHR, tako da do rezultatov te preiskave ne bom čisto brez skrbi. Ampak do takrat bom pa vseeno optimistična, da bo vse ok.

Aja, pa prav zaradi tega, ker grem na BHR, ne misliva o nosečnosti govoriti nikomur predvidoma tam do novega leta.

Kar se znakov tiče, je najbolj izrazit ta, da ni user posted image , joške so boleče in malo povečane, že od O me vsake toliko zaštiha v jajčnikih (sploh, če bolj hitro vstanem in se pri tem zasukam v pasu), včeraj mi je bilo malo slabo, pa ko sem pomislila na kosilo, mi je kar malo dvignilo, samo potem do kosila je bilo že vse ok in sem normalno jedla. Aja, pa v križu me včasih boli, samo ni prehudo, tako da če potegnem črto, upam, da bo kar ostalo tako.

Seveda čestitke tudi vsem sonosečkam, nekatere sem brala že na user posted image pričakujemo oktobra, čeprav se nisem nikoli oglasila.

Aja, pa še nekaj "statističnih podatkov": stara sem 32, to je moja 1. user posted image , PDP glede na ZM pa je 20.6.



(odgovor članu Babybee81)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 13:27:09   
modrookica
heej junijke.
vidim, da se število kar pridno veča. čestitke vsem, ki ste ugledale pluske in se nam pridružile :)
Jaz moram povedati, da moja slabost sploh ne popušča, glede na to da v 1. user posted image sploh nisem mela slabosti, moram očitno tokrat pokasirati dvojno, ker se vsak dan spašujem..kdo je že to poimenoval jutranja slabost? hehe moja je celodnevna. Včeraj zvečer sem na kavču zadremala in ko sem se zbudila, sem mislila da me bo konec, šprint na WC, kjer pa se mi je želodec samo boleče krčil, nisem pa mogla zbruhati vsebine. Celo noč sem sede dremala in sem danes čist povožena. Tako mi vse smrdi, da sploh ne vem kaj dati v usta. Hehe, kosilo je bilo prav umetnost skuhat. sem morala vmes dvakrat laufat do WCja, ker sem imela občutek, da bo... ooo sploh si ne predstavljam kako bom tole hendlala v službi. med sestanki..juhu..

drugače pa sem iz okolice Ljubljane, prvič sem rodila v Lj in bom tudi drugič.
Jaz sem povedala staršem in eni kolegici, za ostali pa bodo počakali do preteka terh mesecev, ko bo upam že jasno, da bo vse ok, čeprav iskreno povedano, se bojim, da me bodo izdale slabosti. user posted image aja, pa mojemu malemu sončku sem povedala, da ima mami v trebuščku dojenčka in on zdej veselo govori, da ima v trebuščki dojenčka, user posted image . če komu to pove, bo verjetno hitro kej povezal.

Na prvi pregled pa tudi jaz že komaj čakam, ker si ničesar ne želim bolj, kot to, da vidim kako močno bije srček in da je vse ok. moj bo šel z mano na prvi pregled, ampak me bo čakal v čakalnici - na vsak slučaj, če izvem kaj šokantnega. potem pa seveda na NS. moja ginekologinja pa mi potem tud kar sama pove, kdaj ga lahko pripeljem s sabo.

Kar se tiče špikanja v spodnjem delu trebuha, sem pa tudi jaz imela včeraj en tak zoprn občutek, ne kot špikanje, ampak kot bi me tiščalo, ko bi mi nekdo stal na trebuhu, prav nelagodno sem se počutila. zdaj je bolje, ampak če se bo to še ponavljalo, bom pa verjetno kar klicala ginekologinjo.

No zdaj pa gremo malo na sončka, pa kupit kako sadje in kaj takega kar bom lahko obdržala v sebi in morda z veseljem pojedla. Prijetno soboto vam želim.


(odgovor članu Patišonka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 14:06:36   
Babybee81
Super vedno več nas je user posted image

Punce, ki ste drugorodke a mogoče veste kako dolgo velja potrdilo za materinsko šolo?? Nama bo zdaj 2 leti odkar sva jo naredila. Upam da nama ne bo treba še 1x delati MŠ .

Pojavil se mi je en gost bel izcedek. Upam da ni nič narobe...

(odgovor članu modrookica)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 20:15:09   
Morgan
Hej, punce! Še ena nosečka tukaj, po mojih izračunih imam rok okoli 15.6.
Zaenkrat še nobenih nosečniških znakov, počutim se super. Prvi pregled imam 9.11. - že komaj komaj čakam! user posted image

(odgovor članu Babybee81)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijke 2012
15.10.2011 21:24:20   
Anonimen
ojla punce.

joj jest mam en tak čudn dan za sabo, najprej sm skor zaspala zutrej za šiht, frufru (frizura) mi je štrleu na vse strani sm si ga mogla prou "polizat" z vodo, da sm zgledala nekk normalno ... na šihtu ful gužva, pol popoldne so se mi eni piškoti tuk ponesrečli, da sm vse skp vrgla v kanto, pol sm pa še zdele razbila celo flašo (stekleno) z mlekom in sm mogla še to pucatuser posted image  tk da tamala spi, jest se pa počim na kavč s knjigo v roki!
dobrodošle nove nosečke!user posted image  in čestitke!
potrdilo za materinsko šolo - mensezdi da vela 3 leta? bom povprašala. jest je ne mism še enkat delat, mi je blu kr neki.
babybee81 - pomoje ni nč narobe, če je bel izcedek. mogoče se bl "puca" user posted image  al pa se "dela zaščita" user posted image
modrookica - upam, da si dons kej bolš!
1. pregled - partner ne bo smeu zravn. zravn je na nuhalni in na morfologiji.
KajaNagaja - maš pa čist manekenske mere! user posted image  me res zanima, kk bo nakonc. jest se sploh ne upam zmert heheuser posted image  še od prejšnje nosečnosti nism na staro kilažo in cm pršla tk da ne hvalauser posted image
anonimna user posted image  - kako je blu na večerji "razkritja"? velik veselja ane?user posted image user posted image

mah midva sva bla pr 1. nosečnosti full dlje tih. zdej pa prou ne morm zadržvat. k načeloma sm tut jest "proti" temu, da se prec pove, ampak tokrat pa res ... itak nekk zaupam, da bo vse ok ... sm pa napihnjena k balon pa začenja se utrujenost, ampak vse za zdravga user posted image . lepo nedeljo vam želim pa pridno tipkejteuser posted image

lp in ln, anonimnauser posted image


(odgovor članu Morgan)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijke 2012
16.10.2011 6:07:11   
*viva*
Dobrooo jutrooo,

evo, pa mi je uspelo se preselit na ta del foruma user posted image

Da se pofočkam: 1. nosečnost, PDP po mojih izračunih 22.6., za pregled sem sicer naročena 24.10, ker bi naj dobila napotnice za naprej, ampak bomo videli kaj bo s tem.

Znakov, razen da mi je kava se uprlauser posted image user posted image user posted image zaenkrat ni. In pa seveda razburjenje, veselje, solzice, navdušenje, olajšanje ker je uspelo... user posted image
Pa črviček, ki me sili, da naj vsem povemuser posted image user posted image



_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijke 2012
16.10.2011 8:03:16   
KajaNagaja
Tud js imam močen bel gost izcedek (kakšna 2-3 dni), upam, da je to res to :) drugače pa...ja kako je bilo tiste, ki ste sporočile veselo novico? Naju to čaka konec tedna user posted image .

Počutim se pa tko grozno, vsa napihnjena, zaprta, nič mi ne paše jest, ves čas me špika v jajćnikih...k sreči bruhala še nisem. V zadnjih dveh dnev so se mi, poleg kruha in salame še sladkarije uprle, tko da, ne vem kaj bom jedla dons za zajtrk user posted image ...verjetno spet mleko pa kosmiče...

Ena je zadnjič spraševala kako je z jahanjem med nosečnostjo: včeraj sem v reviji nosečnica videla razpredelnico vseh možnih športov, opise, razlage in kaj je prepovedani, kaj priporočljivo...No jahanje ni bio prepovedano, ni pa priporočljivo, piše da samo izkušene in na mirnem konju, oziroma, nobenega divjanja user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?