|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 13:45:41   
liliana
Pri nas je pa kar nekaj lokalov in seveda en šoping center, ki je namenjen skoraj izključno razkazovanju vozičkov in poveličavanju poslanstva matere......tam si itak outsajder, če nimaš zraven otroka vsaj vozička in 3 najnovejših igrač.......

Tako, da kakšne male beznice z nekaj m2 in ozkimi vrati, ki živijo samo od tega, da se vsakih 10 minut menjajo gosti za mizo, ki pijejo kavo ali čaj, ali pa pivo v vročini, ne pridejo v poštev za okoliške matere.......





(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 14:07:06   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Pri nas je pa kar nekaj lokalov in seveda en šoping center, ki je namenjen skoraj izključno razkazovanju vozičkov in poveličavanju poslanstva matere......tam si itak outsajder, če nimaš zraven otroka vsaj vozička in 3 najnovejših igrač.......

Tako, da kakšne male beznice z nekaj m2 in ozkimi vrati, ki živijo samo od tega, da se vsakih 10 minut menjajo gosti za mizo, ki pijejo kavo ali čaj, ali pa pivo v vročini, ne pridejo v poštev za okoliške matere.......

No, jaz npr., sem si otroka ravno zato omislila, da sem lahko kupila fensi voziček.. in, da se potem ne bi mogla postavljat z njim na kofetku s prijateljico? Kriminalno, ti rečem!!


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 14:10:16   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

No, jaz npr., sem si otroka ravno zato omislila, da sem lahko kupila fensi voziček.. in, da se potem ne bi mogla postavljat z njim na kofetku s prijateljico? Kriminalno, ti rečem!!




in če zraven nimaš še popolnega moža, bolje da sploh ne greš iz hiše ... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 14:13:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

No, jaz npr., sem si otroka ravno zato omislila, da sem lahko kupila fensi voziček.. in, da se potem ne bi mogla postavljat z njim na kofetku s prijateljico? Kriminalno, ti rečem!!


in če zraven nimaš še popolnega moža, bolje da sploh ne greš iz hiše ... user posted image     

Moj dedec je pa huuudo popoln, samo voziček je v materini.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 17:46:30   
MissTerious
V mojih študentskih časih sem med drugim tudi kelnarila...in sem prav z zanimanjem opazovala eno mlado mamico z dojenčkom v vozičku,ki se mi je vsak dan narisala v kafiču (pajzlu in ne nekem dnevnem lokalu) in dobesedno nafehtala ali lastnika ali mene za zastonj kavico,da je potem po par ur žlampala tisto mrzlo kavo, otroku pa v celem dopoldnevu dala en jogurt za pojest. V tem času je seveda veselo kadila in se obnašala ko kraljica,dokler mi ni enkrat potegnila živca in sem ji zagrozila s socialno zaradi zanemarjanja otroka,ki bi bil lačen in žejen,če mu ne bi jaz na lastne stroške nosila vsaj čaj, sokec in kak rogljiček, žemljico...

No, študentski časi so mimo, sem že 2x mami...pa ne hodim z otrokoma po lokalih. Mi ne pade na kraj pameti. Če smo na kakem res dolgem sprehodu, gremo (zeeeeeeeeeeeeelo redko, mogoče 4x na leto) na gosti sok in kako tortico v bližnjo slaščičarno, ki ima letni vrt...in tudi sama kadim, vendar NIKOLI, ko sem z otroki. Mi je ogabno pomisliti na to,da bi otroke izpostavljala kafičem in cigaretnemu dimu...Pa ne moraliziram, nisem MissPerfect ampak MissTerious...user posted image

P.S. Mogoče zato ne hodim po kafičih, ker nimam najnovejšega modela vozička in najnajnajdražjih igračk za otroka. Kdo ve...user posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 20:17:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

... zdejle je imel tole temo tudi Avdić na radiu 1 čez ... je očitno tut on supeRR moderator ...


Če še ni, se je pa s tako izjavo ziher kvalificiral user posted image .

Naj gre on raje malo v park, preluftat celice.

Pa še kako sem hodila z dojenčkom in malim otrokom po kafičih. Zakaj pa ne? Edino leto, ko si lahko to v miru privoščiš (poleg recimo pavziranja na faksu). Odšetaš eno dopoldne, eno popoldne, otrok zaspi, na svežem zraku v vozičku (joj, groza, to ni direktno v parku pod sveže dišečim borovcem, ampak deset metrov stran v kafiču, o groza, še enkrat, kakšna lena mater), jaz pa izpijam kavo, na dolgooooooo, kolikor se le da, in ne delam nič. Ne razmišljam o kakcih, o uri, o kosilu, ma o ničemer, in to še sredi kafiča. Samo kaj, ko sem komot user posted image , pa se mi niti pod razno ne gužva v premajhnih prostorih, čez premajhna vrata in s tako malo prostora, da se mora še natakar obregniti vame. Aja, pozabljam, da so nekateri to v mladosti zamudili - in, eto ti je prilike za spotik.

Zdaj pa vsi na KArlovačko! Z Vozičkom!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 21:29:35   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Grozno. Greš v drug lokal. Voila! 


Ma jok, silim jaz točno tja kjer nisem zaželjen. Voila!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
5.10.2011 21:39:55   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka



Zdaj pa vsi na KArlovačko!


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
6.10.2011 8:02:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 9:22:11   
mateyka
jaz sem tud hotla tko kot miljonarka, kavo sojsat počasi in redno v kakem prijetnem kafiču, samo k se je dret začela takoj ko se je voziček ustavil. user posted image še ko je (za)spala doma in sem šla kdaj za pol ure ven na kavico, je telepatsko ugotovila, kdaj sem se usedla dol in se doma zbudila in začela tulit ko sirena - kot da bi vedela da je ravno takrat pred mano postavljena kavica. quite unbelivable user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 9:28:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz sem tud hotla tko kot miljonarka, kavo sojsat počasi in redno v kakem prijetnem kafiču, samo k se je dret začela takoj ko se je voziček ustavil. user posted image še ko je (za)spala doma in sem šla kdaj za pol ure ven na kavico, je telepatsko ugotovila, kdaj sem se usedla dol in se doma zbudila in začela tulit ko sirena - kot da bi vedela da je ravno takrat pred mano postavljena kavica. quite unbelivable user posted image


Enakouser posted image , tak kot zdaj ima budilko v riti, da se zbudi ob 6 zjutrajuser posted image . Tile njihovi senzorji, bi res rabli kak gumbek za izključituser posted image .
Sicer pa mi je večkrat uspelo spit kavo, mali je dobil flaško ali kako drugo hrano v roke, pa sva činčin delala. Se je obrestovalo, ker me zdaj non stop na kavo vlečeuser posted image . Sam njemu se zdi fajn samo izraz "gremo na kavo", ker potem ko pridemo, moram spet eksat, ker se mu mudi drugamuser posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 9:32:22   
skuštrana
Jaz bi bila pa vesela če bi vsaj z vozičkom lahko kam šla user posted image

Sicer pa - kafic za moje otroke ki itak niso marali vozička user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 9:43:41   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka jaz sem tud hotla tko kot miljonarka, kavo sojsat počasi in redno v kakem prijetnem kafiču, samo k se je dret začela takoj ko se je voziček ustavil. user posted image še ko je (za)spala doma in sem šla kdaj za pol ure ven na kavico, je telepatsko ugotovila, kdaj sem se usedla dol in se doma zbudila in začela tulit ko sirena - kot da bi vedela da je ravno takrat pred mano postavljena kavica. quite unbelivable user posted image
Enakouser posted image , tak kot zdaj ima budilko v riti, da se zbudi ob 6 zjutrajuser posted image . Tile njihovi senzorji, bi res rabli kak gumbek za izključituser posted image . Sicer pa mi je večkrat uspelo spit kavo, mali je dobil flaško ali kako drugo hrano v roke, pa sva činčin delala. Se je obrestovalo, ker me zdaj non stop na kavo vlečeuser posted image . Sam njemu se zdi fajn samo izraz "gremo na kavo", ker potem ko pridemo, moram spet eksat, ker se mu mudi drugamuser posted image user posted image
ej, ne boš verjela, zelo podobno je zdaj tudi pri nas user posted image sem jo "trenirala" da "greva na smetanco", sam ko tok hitro to zrihta da moram skor eksat kavo user posted image in tudi naša je petelinova nevesta - zjutraj se zbuja zgooodaj.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 10:00:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

No, jaz npr., sem si otroka ravno zato omislila, da sem lahko kupila fensi voziček.. in, da se potem ne bi mogla postavljat z njim na kofetku s prijateljico? Kriminalno, ti rečem!!



Jaz tudi.......user posted image

Zato sem sem ga pa hodila kazat tja, kjer so me bili veseli......

Običajno je pa to bilo zunaj......pozimi pa ravno v kafičih z vozičkom nisem hodila.....ker pozimi smo itak malo zunaj in tisto urico na dan, ko sem šla z vozičkom ven, sem jo preživela na zraku in ne v nekem zakajenem lokalu (pred 4 leti se mi zdi, da se je še kadilo noter)......kjer bi rabila pol ure, da bi spravila voziček v lokal, prevrnila dva stola, prosila dva gosta, ki uživata ob svoji kavi, da se mojemu veličanstvu umakneta in osvobodila sebe bunde in otroka iz pajaca, in pol ure potem spet, da se zbašem iz lokala.......

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prepovedal je vstop vozičkom!
6.10.2011 14:15:17   
ronja
javno priznavam, da zavidam vsem mamam, ki so lahko z otrokom v vozicku spile kavo na miru user posted image jz se se ustavit nisem mogla, ker sta se oba mulota zacela dret, kot da ju iz koze vlecem user posted image no, v teoriji bi z drugim se lahko - ampak v praksi pa je bil se br. 1 zraven, tko da - no way

Podpiiiis! Enkrat je kolega izsilil, da greva na kavo - joooooj, kako bi mu jo treščla v glavo! Pa 100x sem mu rekla, da to ne bo šlo, ker se bo začela dret. Ne, sej vidiš, da je čist pridna. Ja, vem, ker se šetava! Ma, daj... itd... Na koncu se mi je zdelo lažje prenašat otroka kot njega prepričevat, pa sva šla... NEVER AGAIN!

še ko je (za)spala doma in sem šla kdaj za pol ure ven na kavico, je telepatsko ugotovila, kdaj sem se usedla dol in se doma zbudila

Če se voziček ustavi = panika, dret se začet!

Tile njihovi senzorji, bi res rabli kak gumbek za izključit

Midva sva pri Ronji 1 leto iskala kak gumb, pa ga nisva našla in sva obupala. Če ga kdo najde, naj pove.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




fantek po morfologiji
sarar

ali so že kateri po morfologiji rekli, da nosi fantka in se je rodila punčka? če ja, s koliko verjetnostjo je gin.trdil/a da je fantek?

da (28%)

ne (72%)


Število vseh glasov: 191

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!