|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:23:38   
uškinamama
...kdaj boste /ste  otrokom povedale , da,  da, da ....joj sploh ne morem napisati user posted image ....ne obstajajo ? In kako?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:27:16   
mojcaziga
Pri nas so za to poskrbeli kar prijateljčki. Namreč starši od enega so svojemu že pri dveh letih povedali, da noben od treh mož niti zobna vila ne obstajajo in tudi daril noben ne prinaša. No tamali je hitro poskrbel, da je odvzel veselje tudi vsem okoli njega v vrtčevski skupini  user posted image
No, kako darilce še vseeno čaka pod jelkico, ampak pač od atija in mamice user posted image

lp

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:30:47   
Hope2
Ko bo sam pogruntal ali pa od drugih izvedel. Kokr našga poznam, ne bo nek big deal naredu iz spoznanja, da ti človečeki ne obstajajo. Pa saj so tolk pametni, da se jim počasi počasi začne svitat in na koncu oni nas učijo, da ne obstaja božičekuser posted image .

Se mi zdi, da je samo v ameriških filmih prikazana ta kritičnost in krutost spoznanjauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:34:19   
*miska.mcc*
pismo....pri nas (8 in 10 let) vsako leto komaj čakata božička.  ampak dvomim, da se ne vesta da ne obstaja. po mojem sam cvikata, da ce mi povesta da pol ne bo več nič pod smrekico.user posted image


ali pa me nočeta prizadet z grozno resnico, da ga ni.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:46:35   
StrawberrY
Naš otrok je že lansko leto (8let) nekako "spoznaval" da dobri možje ne obstajajo. Letos pa ni variante, sva se ne dolgo nazaj pogovarjala, pa mu rečem če bo kaj napisal božičku?! In se nasmeje, pa prav mami ja sej to sta vidva z atijem. Tako, da je to čisto normalno sprejel.
Samo pismo bova pa vseeno napisala(sva se tako odločila), ker v tem je pa res en čar.


< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 20.9.2011 8:47:46 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:54:21   
limonca*
user posted image user posted image Js sm se skregala s prijateljico, ki je bila dve leti starejša od mene in me je prepričevala, da ne obstajajo. user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 8:56:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

...kdaj boste /ste  otrokom povedale , da,  da, da ....joj sploh ne morem napisati user posted image ....ne obstajajo ? In kako?


jaz komaj čakam, da neha verjet. pa saj bo najbrž v šoli izvedel "kruto" resnico. user posted image za zobno miško je pa hotel nastavit kamero, da jo posname in vidi ali je resnična ali sva to samo midva z atijem.user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:12:08   
Šarki
Moja starejša je včeraj dala zob pod povšter, in je zelo slao spala in je slišala ko je mož vzel zobek in dal denar. user posted image ampak nje to ne ustavi, danes bo še enkrat poskusila, da bo MIŠKA prišla. ne ati user posted image . ne vem kaj naj si mislim, a je tok blond, a se pri teh letih že podjetniška žilica kaže user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:13:53   
Star_a
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

...kdaj boste /ste  otrokom povedale , da,  da, da ....joj sploh ne morem napisati user posted image ....ne obstajajo ? In kako?


ja,počasi bo treba ,star je 6 let.
Enkrat ko mu je izpadel zobek,sem ga pustila na omari in seveda ga je mulc videl,sem mu rekla da je to njegov stari zobek.Pred kratkim mu je zopet zobek izpadel,prvo ko se je zbudil je šel gor pogledat na omarco ,če je zobek tam in me vprašal če zobna vila res obstaja,da naj mu povem po resnici.Sem mu rekla da se bova drugič pogovorila.Nisem mu mogla povedati po resnici ,ker je bil mlajši bratec zraven. Bo pa treba kaj kmalu  povedat.Pač mu bom povedala da starši nosimo in ne zobne vile.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:15:00   
uškinamama
Mizantrop , zakaj? user posted image  Samo ne napiši, da zato ker si gorenjka in mu ne boš več kupovala user posted image .

Naš je imel včeraj v razredu celo debato. Eni so trdili , da zobne miške ni. Drugi, da je. Sklep drugih je bi, da zobne miške, božiček, miklavž...prinašajo samo pridnim otrokom. Porednim pa morajo kupiti starši user posted image . Mali je zvečer še pribil, da je fanj da je priden , ker potem midva prišparava . Crkneš user posted image
Skratka, zaenkrat še verjame. Pa mi ni, da bi mu povedala, čeprav mi je žal, da so prišli do takega sklepa ( poredni dobijo od staršev) . Ni kaj , že od malega je resnica obsojena na propad user posted image user posted image . Hec.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:34:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mali je zvečer še pribil, da je fanj da je priden , ker potem midva prišparava


user posted image user posted image user posted image

Ko bosta sami nehali verjeti, jaz jima ne bom nič povedala. Naj uživata še malo v pravljici user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:34:33   
tehnofil
Od teh treh naštetih le eden res obstaja. Je pa res da ne nosi on daril.

Da pa bi razkrivali resnico o zobni miški sedaj ko so ravno začeli zobje izpadati user posted image . Bomo še počakali, naj prvo malo zasluži user posted image .


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:43:33   
uškinamama
Od teh treh naštetih le eden res obstaja. Je pa res da ne nosi on daril.



Nosi, nosi samo ne v obliki lego kock.  user posted image

Sicer pa hvala za ta stavekuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 9:57:50   
ronja
Meni je povedala starejša sestra - računam, da mi torej za mlajše ni treba skrbet - kako bom pa povedala tastarejši pa... hm, ne vem... Verjetno bo taka kot jaz in v 2. razredu OŠ prepričala pol razreda, da res obstajajouser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:01:18   
ronja
. Ni kaj , že od malega je resnica obsojena na propad

itak, če jim pa lažemouser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:11:00   
Lunca1
Našadva 3,5 in 6,5 še oba verjameta. Pina je zdaj v 2. razredu in bo verjetno počasi že zvedela. Jima še ne nameravam povedat, saj nočem, da še tamali zve. je še precej majhen, Pina bi ga pa takoj podučila. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:20:49   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

. Ni kaj , že od malega je resnica obsojena na propad

itak, če jim pa lažemouser posted image .



White lies. Pri petih letih eni verjamejo , da obstaja zobna miška. Pri petnajstih letih, da bo izbrana ljubezen večna. Eni pri triintridesetih verjamejo, da se je vsa pamet sveta stekla ravno v njihovo bučo. Spet drugi pri dvainpedesetih verjamejo, da niso zjebani od življenja, ampak, da se dostojanstveno prepuščajo času...



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:21:46   
liliana
Če verjameš obstajajo....tako kot vilinci in angeli........user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:23:00   
ronja
user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 10:24:31   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

...kdaj boste /ste  otrokom povedale , da,  da, da ....joj sploh ne morem napisati user posted image ....ne obstajajo ? In kako?


O tem za zdaj sploh ne razmišljam, še prehitro bodo sami ugotovili, da tega ni. Za zdaj se jim še svetijo učke in zakaj bi to kvarili.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 11:04:05   
Lianna
Nikoli ne bom svoji otrok prepričevala da obstajajo in tako jim tudi ne bo treba povedat da ne. Darila nosijo mami in očka itd.

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 11:52:15   
ZARA
Mah, jst ne bom nič govorila. Kako pa ti veš da ne obstajajo? Če verjamejo v Boga, zakaj ne bi v Božička?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 12:07:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Od teh treh naštetih le eden res obstaja. Je pa res da ne nosi on daril.

Da pa bi razkrivali resnico o zobni miški sedaj ko so ravno začeli zobje izpadati user posted image . Bomo še počakali, naj prvo malo zasluži user posted image .




tudi naš služi z zobmi. škoda, ker niso zlati. user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 12:30:24   
aknela123
pri nas je enkrat zobna miška prinesla denar, zobek pa pozabla odnesti. ja, je že malo stara in pozabljiva, pa je prišla drugo noč še po zobek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 12:37:56   
katy83

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

. Ni kaj , že od malega je resnica obsojena na propad

itak, če jim pa lažemouser posted image .



White lies. Pri petih letih eni verjamejo , da obstaja zobna miška. Pri petnajstih letih, da bo izbrana ljubezen večna. Eni pri triintridesetih verjamejo, da se je vsa pamet sveta stekla ravno v njihovo bučo. Spet drugi pri dvainpedesetih verjamejo, da niso zjebani od življenja, ampak, da se dostojanstveno prepuščajo času...




user posted image



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?