|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:04:00   
iwa
To Little sun!Dobr si se ti tega lotila... bom mogla kr spalnico prebarvatuser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:07:43   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: iwa

To Little sun!Dobr si se ti tega lotila... bom mogla kr spalnico prebarvatuser posted image user posted image user posted image !



daj z rdečo, ta je za strastuser posted image user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:10:11   
*bobika*
user posted image
na začetku ko sem začela tele forume brat, mi ni blo jasn zakaj vse v roza barvate, sem misla da hočte same pupe, ne pa fantkov..in pol ugotovim da modre barvate neuspehe..user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:27:09   
missmoon
LittleSun : bravo, hudo dobr user posted image user posted image user posted image  Ti piješ krvomočnico in tudi maco?

crtek : hvala ti. Sem včeraj prvič pila čajčk krvomočnice in morm rečt je prov dobr, tako da to ne bo panike. Upam, da pridelamo ta mesec user posted image , če pa že ne, da pa vsaj dobim močnejšo user posted image , ker tele moje 3 dnevne mi niso najbolj všeč.
Sem pa dons spet Maco v jogurt zmešala. Tale Maca mi je pa full ogabna, samo če pomaga potem se pa ja potrudim zjutraj, da tistih par žlic jogurta pojem. user posted image user posted image

Navijamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:42:15   
LittleSun
missmoon ja bom ta mesec poskuila oboje, s tem da za tistih 5 dni ko grem v london ne bom s seboj nosila.

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 12:51:57   
crtek
LittleSun kje si uno slikco našla? tko lepa je user posted image js upam, da bo prinesla tašne rezultate kot pri oktobru user posted image

js bom tudi ta mesec pila maco in krvomočnico, kr sm jo dozdej sm samo maco, krvomočnico pa samo 1x pila, ko sm si jo vnih nabrala, zdej bom pa prou čaj dobila in se lotim takoj, ko jo dobim user posted image
ampak res upam, da bojo novembra user posted image , kr pol bi mela rok 25.7., 31.7. mam pa rojstni dan...ma bi blo to fajn user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 13:09:40   
LittleSun
nekje sem nabrskalauser posted image user posted image striček google user posted image user posted image

crtek iz srca ti želim da dobiš za rojstni dan najlepše darilo...maca in krvomočnica + akcija, pa ni vrag da se nebo nekaj načaralo v bušijauser posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:03:49   
crtek
LittleSun ma da bi te nekdo uslišal...bi dala vse kar imam in kar si lahko sposodim, da bi res ratalo...ma sej enkrat bo...prej al slej... user posted image danes sm optimistična, tko da...I'm keeping my fingers krosed user posted image in seveda upam, da se bomo skupaj selile med julijke 2012...sm se že prou navadla klepetat s tabo, pa bi mi blo dougčas, če te nebi blo zravn user posted image


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:08:05   
iwa
jest sm pravkar podobno premišljevala, tako fajn se razumemo in podpiramo kle gor da bi bilo prav škoda če bi se morale razit, zato mormo vse v user posted image zbežat....



(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:11:24   
LittleSun
crtek hvala user posted image tudi meni je zelo prijetno tukaj z vami in bi bilo res super, da se skupaj preselimo in dalje čvekamo na nosečniških forumih...a ni ta tema v pričakovaju samo prehodnauser posted image bemumilo predolgo smo že tukaj, skrajni čas da spokamouser posted image user posted image

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:19:22   
missmoon
LittleSun, crtek : haha dobr smo zastavile ta mesec : vse čajčk in maco. user posted image user posted image  Zihr bo ratal, ta mesec imam še specialy dober občutek. Navijam

Kaj po ostale punce ? Ste tudi na čajčkih?

Navijam za vse, da nam končno rata, ker bi bilo res lepo, če bi se vse skupaj preselile na drug forum in čvekale o naših pikicah user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:25:32   
LittleSun
Tudi jaz sem še optimistična, ampak ko me ne bo doma, v jajčnikih bo pa party bom pa malo user posted image . Ampak mi je prav hecno, ko sva se z lubijem začela pogovarjat da je sedaj čas, da naše dete dobi družbo, je vztrajal da bi tak naredila, da bi dojenček prišel poleti, jaz pa sem kot da bi čutila rekla, da kar sedaj, nikoli ne veš kako bo. In glej ga zlomka...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 13.10.2011 14:27:44 >

(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:45:06   
crtek
LittleSun kako se meni zdi to znano...od kadar sva se z dragim začela pogovarjat o user posted image sva vedno govorila, da bi blo lepo, če bi se rodil poleti, js sm cel čas tuhtala, da morem počakat do oktobra, kr pol bi se dojenček rodil konec julija in bi mela skupaj rojstni dan in lih tko ko ti sm vztrajala, da se lotiva prej, ker nikoli neveš kolko časa rabi da rata user posted image

Res ste fajn punce...ampak novembra pa res nardimo načrt in se VSE preselimo med user posted image (povratne karte niso dovoljene za vsaj 9mescou). Zmenjeno?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 14:50:06   
LittleSun
crtek KUPIMuser posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 15:06:26   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

crtek KUPIMuser posted image user posted image


super! pol bom med nosečniškimi temami v dobri družbi user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 15:12:00   
missmoon
se že veselim nosečniške čvekalnice z vami punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kolk bo fajn ... KOMAJ ČAKAM !!!!!!
zdej pa hitr user posted image user posted image user posted image

Ta mesec bo ratalo, enostavno mora, že zaradi pozitivne energije ki bo delimo tukaj na RR user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 15:25:21   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

crtek KUPIMuser posted image user posted image

tudi jst kupim z največjim veseljem user posted image  

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 15:32:02   
crtek
*bobika* ti si še med oktobrkami in boš itak čez par dni zagledala user posted image al + tko da se ti ni treba sekirat...zame si že med user posted image  user posted image si pa zelo dobrodošla, da klepetaš z nami na kateri koli temi že user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 15:34:17   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

*bobika* ti si še med oktobrkami in boš itak čez par dni zagledala user posted image al + tko da se ti ni treba sekirat...zame si že med user posted image  user posted image si pa zelo dobrodošla, da klepetaš z nami na kateri koli temi že user posted image


o hvaaaaala kako si ti fajna ..
sem se odločila da grem zdele v lekarno po CB.. ko grem mimo po malega v vrtec..

< Sporočilo je popravil *bobika* -- 13.10.2011 15:36:03 >

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 16:05:51   
Zewa
No, eko punce, če me hočete se vam pridružim user posted image

Ta mesec končam s kontracepcijskimi tabletkami, nato pa v bojeuser posted image user posted image user posted image

Torej je ne pričakujem okoli 20.11.2011. Sicer sem malo oklevala ker eni pravijo, da takoj po tabletkah naj ne bi zanosil, ampak bog ve kdaj nama sploh uspe.. Upam da čimprej...
Držim pesti pa tudi za vas..user posted image

Je pa danes en težek dan.. Ne vem a samo pri meni, ali je tudi pri vas tako... V službi mi prav živce parajo.. Ah saj bo..

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 16:39:10   
Teya D.
Lep pozdrav punce!
Tudi jaz bom med navijačicami,držim pestke za vse vas.
Kako se kaj držite in kaj počenjate v teh mrzlih dneh?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 17:07:29   
iwa
jest tud takoj kupim tole vašo vozovnicouser posted image user posted image
Bobika, ti pa kar lepo počak, mogoč ti pa že kaj bije pod srcemuser posted image user posted image user posted image

Zewa tud men je bil težk dan, tak zabit do konca.... a sej bo, zej kmal spet sonček, sicer mraz, a bomo velik user posted image pa nas nikakor ne bo zeblo, velja?!



(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
13.10.2011 18:57:48   
LittleSun
Zewa seveda te hočemo, kar pridi čvekat z namiuser posted image user posted image

Tamali je na risanki jaz pa hitro pokukamuser posted image lep večer vsem

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 8:01:13   
LittleSun

user posted image

PRIČAKUJEMO :     user posted image user posted image user posted image    

1.11
urssi (6.krog)


5.11
missmoon

klopek

8.11
LittleSun (9.krog)
iwa (2. krog)

9.11
crtek (5.krog)


11.11
delfinček76 (11.krog)


20.11
zewa

Skupaj nas je: 8
 
 
Nosečk:
 
Navijačice :
Littlesun, Katte, crtek
*bobika*, sontschica, mladika
HeLenčica, missmoon, SILVA,
LeJo, iwa, Teya D.


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 8:04:45   
LittleSun
Dobro jutro. Eno user posted image za vseuser posted image
pa je petek, KONČNOuser posted image user posted image moja user posted image se je končno malo umirila, je lilo kot iz škafauser posted image zjutraj pa žal nisem mogla niti mace spiti, kaj šele si stisniti kak sok. Sem morala obesit perilo, potem sem pa imela same scene s tamalim, ko ga prime je prava zgaga in tako je šel moj jutranji ritual, pa še 30 min kasneje sem prišla v službo, HB za drseči delovni časuser posted image user posted image
Dan se sicer ni začel kot bi moral, ampak nič hudega, vem da me čaka lep popoldan in se ga veselim.

Upam, da vas ne zebe tako kot meneuser posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?