|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 8:37:43   
delfinček76
Dobro jutro!

Danes sem vzela prvo tableto Klomifena v torek bom pa zadnjo. Potem naj bi bila pa ovulacija 5-10 dan po zadnji tabletki, a ne?! To bomo user posted image , upam, da se potem beremo novembra na forumu nosečke.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 8:56:18   
iwa
Hvala Little sun za user posted image ! Vsem lep dan! Kako je fajn k je zunej sonček! ja upam da se nam naše user posted image kmal iztečejo in ne pritečejo naslednjih 9 mesecev!

delfinček, to bomo vsi user posted image ta mesec da se bo kar kadilo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 9:03:48   
*bobika*
a mi katera zna povedat kdaj bi naj začela testirat , če sem ta mesec dobila na 36.dan user posted image  ..da bi vsaj približno vedla kdaj bo O.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 9:09:17   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

a mi katera zna povedat kdaj bi naj začela testirat , če sem ta mesec dobila na 36.dan user posted image  ..da bi vsaj približno vedla kdaj bo O.


Jaz bi ti svetovala da kar po normalnem ciklu, se pravi če imaš normlano na 28 dni, 11,12 dan. Mogoče boš kak testek več porabila, ampak boš pa vsaj vedela na čem si. Tokrat so zgleda hormoni in stres vplivali nate in se ti je malo porušilo ravnovesje. Poskusi se sedaj čimbolj sprostiti in kar pogumno v nove boje. Tudi za nas pridejo srečni trenutki!

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 10:51:21   
*bobika*
ja hvala littlesun ..mi je ravn prej prijateljica napisala:
čimmanj razmišljat al bo drug mesec ali ne..ampak sam sproščena bit, kolker se da, ne se sekirat, kr točn tist čas bo pršu dojenček,k ga najman pričakuješ, res pa je da če je organizem preveč napet , tud ne more sprejet novega življenja k sebi- čist fiziološko a ne?

Sej vem, da sem si sama zakuhala tole zamudo, ampak očitn sem tudi jst mogla padit na realna tla..

Moj si zdaj želi še psa, ampak jst nisem najbolj navdušena, ker smo ga že imeli, pa je padlo vse name..


(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 10:59:17   
LittleSun
Veš kako sem se jaz zagnala za psička, pa smo se potem vsedli in pretehtali dobre in slabe stvari in nekako ugotovili, da bomo še malo počakali na to, da so sedaj druge stvari priortete, ker ko dobiš mladička je samo to prioriteta. Sej je lušno in fajn, ko je mala kepica pri hiši se vse vrti okoli nje in sploh ni težko prevzeti nobene odgovornosti, ampak če pa nisi pripravljena potem je boljše počakati. Pa še spomladanski mladički so bolj zdravi.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 12:19:39   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Veš kako sem se jaz zagnala za psička, pa smo se potem vsedli in pretehtali dobre in slabe stvari in nekako ugotovili, da bomo še malo počakali na to, da so sedaj druge stvari priortete, ker ko dobiš mladička je samo to prioriteta. Sej je lušno in fajn, ko je mala kepica pri hiši se vse vrti okoli nje in sploh ni težko prevzeti nobene odgovornosti, ampak če pa nisi pripravljena potem je boljše počakati. Pa še spomladanski mladički so bolj zdravi.


Moj že od malega raste s psi.. in tud midva sva ga imela, vem kakšna je odgovornost, zato pa nočem spet na zimo imet mladička.. ker sem ga nosila 3x na dan ven po stopnicah in noseča..
zato sem rekla da ga bomo imeli ko bomo v svoji hiši ,pa čeprav čez 5 let.. moj ga hoče imet noter, jst pa ne maram dlak po tleh, imam rada živali, samo ne želim ga imeti na kavču , v dnevni, ne, lahko mu odstopimo eno sobo in je lahko tam.. drugače pa bo imel zunaj hiško in veeeeeliko prostora za tekanje okoli hiše..

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 13:00:23   
LittleSun
Bobika moje mnenje je da morata to odločitev sprejeti skupaj in če ti sedaj nisi pripravljena na to odgovornost, potem te mora pri tem podpreti in spoštovati tvojo odločitev!

Pri meni danes kar ni in ni delodiša, samo čakam da mineta še te dve uri, grem potem s kolegico na kosilo, ker si je danes babi zaželela pikeca in imam dan zase. to bo babji danuser posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 13:16:47   
Zewa
No, punce kako ste na ta čudoviti dan? No, jaz moram bti v službi popoldan - mi prav nič ne dišiuser posted image Pa še jutri dopoldan tudi.. Ah saj bom pa naslednjo soboto frejuser posted image
Hvalabogu, da je včerajšnjega dne konec, ker sem res komaj čakala, da se uležem in zaspim.. tako da ni bilo nič user posted image včeraj.
Kaj ve mislite, verjetno je dovolj če jemljem b-kompleks zaradi folne kisline. Ta ima kar veliko folne noter, mi pa odgovarja ta b-kompleks zaradi nohtov in blazno suhe kože.. me vse srbi-groza... Nič ne pomaga, če se mažem ali pa ne..user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 13:21:57   
Zewa
Aja, to sem pozabila.. bobek če nista 100% za kužka, ga raje ne imejta.. ker na koncu bo samo kužku dolgčas.. ti se boš pa sekirala, ker boš vedla, da ne moreš poskrbeti za njega tako kot si zasluži...

LittleSun bravo za babji dan.. tud jaz bi ga potrebovala.. user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 14:13:20   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Zewa

Kaj ve mislite, verjetno je dovolj če jemljem b-kompleks zaradi folne kisline. Ta ima kar veliko folne noter, mi pa odgovarja ta b-kompleks zaradi nohtov in blazno suhe kože.. me vse srbi-groza... Nič ne pomaga, če se mažem ali pa ne..user posted image


ne vem če je b-kompleks dovolj za potrebe ki jih telo potrebuje po folni kislini..jst jem fembion 1.. prejšnjič sem pa tifol in elevit kasneje..
Dobr da si omenla b-kompleks, ker si ga more nabavit, se mi nohti grozn plastijo...
Glede suhe kože, pa je čist odvisno katero melko za telo uporabljaš, eni so grozni, imajo ravn kontra učinek, še bolj izsušijo kožo..ala Palmolive, DOve, itd vse kar je narejeno na Madžarskem in Poljskem, najboljši so Nemški in Švicarski proizvodi .

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 14:15:15   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: Zewa

Aja, to sem pozabila.. bobek če nista 100% za kužka, ga raje ne imejta.. ker na koncu bo samo kužku dolgčas.. ti se boš pa sekirala, ker boš vedla, da ne moreš poskrbeti za njega tako kot si zasluži...

LittleSun bravo za babji dan.. tud jaz bi ga potrebovala.. user posted image



jaz nisem 100%, moje pa 10000000 % ... jaz vem kaj me čaka s kužkom, in kasneje še z malim otrokom.. on pa tudi.. saj je že od malega bil z njimi..tako da dolčas mu ne bi bilo, problem je le v času kdaj ga kupiti..

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 14:53:47   
Zewa
Sem gledala, da imata Fidivit Mami in Fidivit B enako vsebnost folne kisline.. Je pa drugačen odstotek RDA.. mogoče zato, ker je Fidivit Mami za nosečnice?

Suha koža je pa pri meni posebna pesem.. Se mažem z Friut of the earth Shea maslo, ki mi je pomladi ful pomagal, zdaj pa ne.. Bom mogla kupt eno olje, da se namažem takoj po tuširanju.. Pa bomo videli če bo kaj boljše... Sem pa ugotovila da mleko, ki preveč diši izsušuje. Kar je čisto logično. Sem začela malo sestavine študirat, in zdaj približno vem kaj sme biti v mleku in kaj ne.. user posted image

glede kužata... kaj pa vem, potem ga kupita zdaj, da se navadite vi trije en na drugega, potem ko bo dojenček pri hiši, se boste mogoče lažje navadili, tudi kuža, en na drugega, in tud vedli boste koliko časa kuža potrebuje.. Uf, sej ne vem, tudi sama ne vem kaj bi nardila v taki situaciji... samo pametujem nekaj user posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
14.10.2011 16:40:34   
HeLenčica
Zewa, poskusi LUSH! 

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
15.10.2011 8:08:00   
Zewa
user posted image DOBRO JUTRO! user posted image

Ja HeLenčica veš, da sem tudi jaz že razmišljala o tem, vendar je Lush samo v Lj ane? No, jst sicer hodim na faks tja, ampak ne bi uhitela še v center.. user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
15.10.2011 8:38:49   
HeLenčica
V LJ in MB samo, ja, na žalost...a so njihovi izdelki resnično vrhunski, 100% naravni.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
15.10.2011 9:53:20   
Maat
Jaz vam pa kar vztrajno sledim user posted image Ne pričakujem je 13.11.... gremo pa v 10. krog.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
15.10.2011 11:00:51   
LittleSun

user posted image

PRIČAKUJEMO :     user posted image user posted image user posted image    

1.11
urssi (6.krog)


5.11
missmoon

klopek

8.11
LittleSun (9.krog)
iwa (2. krog)

9.11
crtek (5.krog)


11.11
delfinček76 (11.krog)


13.11
Maat


20.11
zewa

Skupaj nas je: 9
 
 
Nosečk:
 
Navijačice :
Littlesun, Katte, crtek
*bobika*, sontschica, mladika
HeLenčica, missmoon, SILVA,
LeJo, iwa, Teya D.



< Sporočilo je popravil LittleSun -- 15.10.2011 11:01:32 >

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
15.10.2011 11:06:36   
LittleSun
Dobro jutro

Maat  user posted image user posted image upam, da bo november kaj lepši za vse nas, ki se iz meseca v mesec selimo na nove teme, pa žal ne na nosečniške.

Tudi meni je LUSH zakon, sploh BIG šampon za lase in deodorant v kocki, pa one ploščice za telo kot krema so tudi super. Bo treba it spet malo pokukat če imajo kaj novega user posted image user posted image jaz sem tam redni gost decembra ko kupujem božična darilcauser posted image user posted image nekaj majhnega za vsakega se najde.

Moja pot v London se približuje in jaz jo že nestrpno pričakujem. Imam prijatelje tam, ki se jih tako veselim, da jih k sebi stisnemuser posted image

Danes sem spala do 1oih, prvič po ne vem kolikih letih, ponavadi sem ob 8 najkasneje pokonci, pa že to se mi zdi, da sem prespala pol dneva in je že akcijauser posted image sem bila čist šokirana ko sem na uro pogledalauser posted image sem se pa vsaj malo spočilauser posted image sedaj pa grem malo na sončka, lep vikend vam želim

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
16.10.2011 10:16:00   
Niri
Heh midva pa mava kužka, psičko, 3 leta...fantastična je! Ne vem kaj bi v teh dnevih brez nje...je včasih res ko en najin otroček , ker tega še nimava. Pa komaj čakam, da bo dobila človeško družbico ker ma rada otročke in je cela nežna pa tudi razigrana in bo končno imela še enga ki ji bo žogice metal. Midva celo razmišljava še o enem če ne bo kmalu uspešna nosečnost. Zame, ker mam preveč ljubezni pa rabim še nekoga, da mu jo bom lahko dala...

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
16.10.2011 14:42:07   
alysa
Tako, pa še jaz prihajam k vam. Ne pričakujem je 12. 11.

Naj bo november res roza user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niri)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
16.10.2011 19:44:44   
srce77
Jaz pa pričakujem user posted image okrog 10/11.......drugi kroguser posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
16.10.2011 19:49:08   
srce77
Sem nova tukaj,tako da se še ne znam "igrati" z vami......upam pa da me boste sprejele medse......lp

< Sporočilo je popravil srce77 -- 16.10.2011 20:00:41 >

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
16.10.2011 20:21:41   
iwa
Ja seveda srce77, si že naša! Edina zapoved je da čimprej zagledašuser posted image ! Me pa te bomo medtem podpirale in bodrile!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
17.10.2011 8:02:06   
urssi
Imam eno vprašanje. Začela sem z maco, pa sem dobila različne informacije. Zanima me ali maco jemljete cel ciklus ali samo do ovulacije?

Drugače pa v nekaj dneh pričakujem O in upam, da bova ta mesec uspešna.

Držim pesti za vse nas!!

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?