|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
26.11.2011 18:12:53   
*viva*
Babike moje,

me nekaj časa ni bilo tu gor, upam, da ne zamerite, ampak se stežka pobiram in sem se malo oddaljila.

Sem pa vseeno vsak dan mislila na vas in stiskala pesti, da se pokažejo magični pluski in vam november podari pravljično darilo ob koncu leta.

user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nosečke, maat in bobika, iskreno sem vesela za vaju in močno stiskam pesti, da vama čas do malega kričača mine čim lažje in hitreje.

za vse tiste, ki čakate pa pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Vsakemu od nas je namenjeno to dragoceno bitejece, le pravi čas mora priti user posted image

Jaz še zmerom čakam prvo user posted image po SS, sem se odločila da kar po njej stopiva v akcijo, v začetku leta pa bom najbr tudi že na pregledu v ambulanti za neplodnost, da izločimo dejavnike, ki bi lahko ponovili SS.

Punce, pridne bodite, veliko se cartajte in crkljajte. Mislim na vas.

Lp

ž


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
26.11.2011 20:31:34   
oreh
Čeeer!

kar zatišje danes, sem prišla samo malo pokukat, da vas pozdravim.

bejbibu čimprej nas zapusti, držim pesti da je to to.

Mi je žal, da se vas toliko vrača zaradi ss. Kdor tega ni doživel, pa naj se še ne vem kako trudi ne bo mogel razumeti. Je pa vedno dobrodošla topla beseda. Tako, da če vam bo prehudo, nas je kar nekaj s to izkušnjo za ekrani, punce, ki pa tega niso doživela, so pa itak mojstrice o tolaženju, razumevanju in spodbujanju!

niri, jaz tudi mislim, da je to najboljša rešitev. Ne moreš že takoj začeti, vem, da sem še mesec po ss nezavedno se par sekund božala po trebuhu, preden sem doumela da ni nič več, to mi je bilo najbolj grozno.

No, pa lep preostanek vikenda, drug vikend pa bo že padla kaka debata o znakcihuser posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
26.11.2011 22:54:36   
Kratka
veš kaj oreh, izgleda da smo kar vse pridne in user posted image , potem pa nobena nima časa user posted image ko se pa plodni dnevi iztečejo in ko se prvi potencialni znakci začnejo kazat, je pa tu taka gužva, da se komaj skozi prebiješ user posted image user posted image
No, midva sva sicer že kar pridna in vsak dan user posted image . Edino danes še čakam, da pride iz službe...zato pa imam čas še kaj napisat user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 7:43:04   
urssi
najprej čestitke vsem nosečkam in user posted image vsem, ki ste dočakaleuser posted image . december bo vaš mesec!!! No, tako kot sem obljubila na začetku meseca, da bom november lepo zaključila: danes je clearblue pokazal plusek, čisto nežen, ampak je!!! Ga je videl tudi možuser posted image . Znaki nosečnosti pa tokrat čisto drugačni kot prvič. Slabo mi je že nekaj dni in spremljajo me rahle vrtoglavice. V prvi user posted image ni bilo vrtoglavic, slabosti pa so se začele nekaj tednov kasneje. kaj šele bouser posted image .

Držim pesti za vse vas!!!

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 8:06:10   
lunica 85
bejbibiu:to je to ,če boš ponovila danes bo že lepa dvojna črtica.Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
urssiuser posted image user posted image :u tudi tebi čestitke.

Ta mesec je pa res lep ,polno nosečkuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 8:39:20   
crtek
jutro!

WAW! to je pa najbol optimističen mesec do zdej! prou fajn je prit gor pogledat, ki vsak dan je kšna nova user posted image ! čestitke vsem...zdej vas je pa že kr 9! 1/4...statistično zelo pomemben vzorec...naj se še kšna pridruži, bo še lepše videt našo statistiko user posted image

bejbiju na BC mini bi edino lahko bla evaporacijska črtica, ki se od prave loči po tem, da je tanka kot lasek in "brezbarvna", ampak po moje je tvoja črtica prava črtica, tko da vživaj kolkor se da in zdravega user posted image ti želim user posted image

urssi čestitke, lepih user posted image in zdravo user posted image  user posted image

oreh in vse punce, ki ste dale čez ss user posted image verjamem, da ni besed ali dejanj, ki bi vam odvzelo vašo izgubo in sm prepričana, da si me, ki tega nismo doživele, res ne znamo predstavljati bolečin, ki jih takšna izguba prinese. Upam pa, da nobeni ne bo treba nikoli več it čez kej takega in upam, da lahko s svojimi besedami (čeprav ne vem prav točno kaj prestajate) odvzamem vsaj delček bremena in bolečine, ker vi to zame delat vsak dan na 1000 in en način user posted image hvala, kr ste tko zlate in lahko računam na vas user posted image

js sm pa danes 3dni po O (to je ugotovila moja bbt karta user posted image ) tko, da sm nehala z maco...malo mi jo je škoda pustit, kr mam po njej res ful več energije, pa nič zato...bom pa več cedevite spila in bom lih tko hiperaktivna user posted image sm pa mela ta mesec O 3dni prej kot običajno (ponavadi je vedno na 18dan, tokrat pa na 15), tko da...u bistvu mislim, da user posted image ne čakam ene 3 dni prej, kot sm misnla (7., namesto 10.)...ampak js vseeno stavim, da je tudi 10. ne bo, test bom pa vseeno 12. delala. Mi je všeč datum user posted image

ostale, ki nam ta mesec ni bil vsojen user posted image me bomo pa decembra srečke user posted image , vem, da bo tako user posted image
imejte lep dan, če pogrešate sonček, pridte na obalo, mi ga mamo pouno user posted image , sicer pa pridno user posted image , da bojo decembra res sami + in user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 9:30:37   
srečki
Urssi........čestitke. Jeeeej fajn, da se bo novemberček tako lepo zaključil. 

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 10:58:20   
alysa
Vse čestitke novi user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 15:39:09   
bejbibu
Hej babuške....
danes zjutraj sem še enkrat lulala na palčko bc mini in druga črtica je še bolj bleda, že tista včeraj se je komaj, komaj videla, današnja je pa še slabše vidna! Bom še slepa ratala zravenuser posted image !
Mislim, da mi nekaj meša štrene in mislim da ta mesec ne bo nič iz user posted image ...nič hudega, ampak naj mi jasno pokaže ali pa se vlije user posted image , da vem na čem sem in da zaštartamo novi krog! Že 4 dni imam občutek da se bo prikazala user posted image , no vsaj bolečina v jajčnikih je takšna!! No zdej bom pa res do torka počakala in če user posted image še ne bo, bom naredila digitalni CB in mi bo takoj jasno kam pes taco moliuser posted image !
Urssi bravo...čestitam! Lepih user posted image ti želim!

Lepo nedeljo vsem....


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 17:14:07   
LittleSun
Halo babike.

urssi čestitkeuser posted image user posted image lepo nosečnost ti želim!! Vidiš to je pogum, tak se reče, drug mesec bo in JEuser posted image

bejbibu če si črtico videla in to dvakrat, potem nosečnost zagotovo je. Si danes delala popoldan? Tudi to je lahko vzrok za svetlješo črtico,

No mi smo pa že cel dan noteruser posted image Tako smo se veselili dananšnjega sončka,pa je tamali spet dobil ječmenček in to kar velikega user posted image . Tako da smo se izognili vetru in možnosti za kakšno novo okužbo. Šajseuser posted image jutri najbrž tut ne bo šel v vrtec, naša P pa dela šele popoldan, da bi jo vprašala kako in kaj. Ko je imel prvič, je rekla da naj ostanemo doma, naj ne gre v vrtec. Torej bi naj tokrat veljalo enako...sem bom videla, če mu bo že belo pokukalo bomo pa doma.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 17:52:55   
Niri
ursii, bejbibu cestitke!!!! fajn božejta trebušček in mirnih ter srečno pripeljanih do konca 9 mesecev vama želim!!!

oreh - ja verjamem, da so take stvari grozne...jaz se nisem nič božala po trebuhu, takrat ko se mi je to zgodilo sem ful dobro sprejela, pač da tako more bit. Zdej me pa je začelo šele oreng grabit. Ker spet prihajajo tej meseci ko upaš in čakaš in je treba "delat" in ne veš kdaj in kako bo in to mene čisto psihira. Pa boljše da začnem čimprej spet bit aktivna!
*viva* jaz te čisto zastopim, tudi sama sem rabila veliko časa, da sem se pobrala. Če pa želiš še kakšno rečt o ss, se komu potožiti lahko vedno pišeš tukaj ali pa tudi na zs...user posted image user posted image user posted image noben te ne more tako razumeti kot tiste, ki smo to dale čez!

No pa tiste službe tudi nisem dobila...vse s svojim namenom!!! user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 17:59:24   
chungalunga
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Chungalunga, midva se tut že 2 leti trudiva, pa nič...A tvoj je tut biu že na pregledu??




Ja, mladika, je dal čez spermiogram in je vse ok. Očitno sem jaz tista, ki zavira vse skupaj. user posted image  Meni je HSG pokazal zlepljen jacevod, laparoskopija pa, da sta jajcevoda oba ok, prehodna, bilo pa je eno žarišče endometrioze (baje čisto mičkene), ki je zdaj odstranjeno. Upam, da je bil to vzrok in da bo zdaj po odstranitvi ok. Če ne greva pa po novem letu naprej z zdravljenjem, če prej ne bo nič. Kaj pa sta že vidva dala skozi?

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 18:17:09   
chungalunga
Urssi in bejbibu, čestitke! user posted image user posted image user posted image  Lepo zaključujeta tale mesec. Še kakšna rozika manjka za piko na i pa bo tale mesec kar uspešen. user posted image

SILVA, bomo močno držali pesti, da uspe že prej, če ne pa na IVF-ju! user posted image

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 20:08:45   
Katte
urssi - bravo, nosečka user posted image  user posted image  user posted image !
Super roza je ta mesec.
bejbibu, na muč držim pesti, da se črtica ojača in da je to to.
Niri, user posted image za službo. Upam, da hitro dobiš kaj drugega.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
27.11.2011 20:58:30   
oreh
dober večer!
O, kakšen dan. končno malo sončka. Sem mal primerjala teme prejšnjih mesecev. Novembrska tema je še posebaj obširna in dobro obiskana. kar čutimo, da še prihajajo nosečko in še vedno tuki čepimo.
Čestitke nosečkam!

Littlesun kako je tvoj sinček?
Črtek, da imaš O3 dni prej pa se kr pozna.user posted image

Jaz imam jutri kar pestro v službi in en dva tri pa bo december, ki bo pokazal rezultate plodnosti, upam, da vsaj v tolikšni meri kot november.

Ta vikend sem že neki pekla, pa majhna darilca nakupila. 5.12. bom pa kar smrekco postavla, to pa nikoli ne zdržim dlje.


(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 7:37:48   
LittleSun
user posted image



PRIČAKUJEMO :     user posted image user posted image user posted image    


5.11
klopek user posted image

7.11
chungalunga (23.krog)
user posted image

8.11
LittleSun (9.krog) user posted image
iwa (2. krog)user posted image
orehuser posted image

9.11
crtek (5.krog)
user posted image

10.11
Wannabemommy
user posted image

11.11
delfinček76 (11.krog)
user posted image
srce77 (3.krog)user posted image

12.11
alysauser posted image
romareuser posted image

13.11
Maatuser posted image

14.11
Anonimna user posted image user posted image

15.11
Naty77
user posted image

16.11
HeLenčica (13. krog)user posted image

17.11
Kratka (2.krog)
user posted image

18.11
Anonimna user posted image
user posted image
Mamabearuser posted image

19.11
mladikauser posted image
Katte (18.krog)user posted image

20.11
Zewa (1. krog)user posted image

23.11
štručka2503
user posted image
soncek_25 (1.krog)user posted image

24.11
srečki
user posted image
Mojarožica (3.krog)user posted image

25.11
SILVA
user posted image

26.11
S*(3.krog)
Maishauser posted image

27.11
urssi (6.krog)user posted image
bejbibu

30.11
dogas (38.krog)
missmoon
turquoise

x.11
GregUruser posted image
*bobika*user posted image
mažiga
user posted image

Skupaj nas je: 36
 
Nosečk: 8
 
Navijačice :
Littlesun, Katte, crtek
*bobika*, sontschica, mladika
HeLenčica, missmoon, SILVA,
LeJo, iwa, Teya D., srce77,
mojamura, rozi55, srečki, *viva*,Lunica85user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 7:39:25   
LittleSun
Dobro jutro babuške. Sem s tamalim doma, ječmenček je ogromen in greva potem popoldan k dr. Revčekuser posted image user posted image

Helenčica lepo da ne moreš brez nas, se že veselimo, da se vrneš in da malo počvekamo

bejbibu kakšnoo je stanje?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 7:51:58   
S*
Jutro1 Littlw sun pikapoke za malčka. Jaz sem tudi z mojo doma, je zakuhala že v soboto in ker danes ni nič šbolje, greva potem k zdravniku.
Moje user posted image še ni, vendar prijhaja na prvi peron, bolečine v jajčnikih in mozolji jo napovedujejo.

vsem novembrskim user posted image pa iskrene čestitke, se vas je kar nekaj nabralo.
Vse ostale pa, ne pozabite v decembru pridejo 3 dobri možje in za vsako bodo kaj prinesli user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 8:21:02   
bejbibu
Jutro....
no danes je bil pa testerček popolnoma negativen user posted image , tako da sedaj čakam user posted image , naj se čimprej vlije in izlije da gremo user posted image user posted image !
Saj sem vedela...če bi blo kaj bi bla včerajšnja črtica bolj močna! V glavnem nič hudega, gremo naprej!
Moj sonček je rojen  v decembru, mogoče bom pa drugi plusek zagledala ravno v decembru....super bi blo user posted image
Babike uživajte in še kakšen user posted image user posted image .......

pa*pa


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 8:33:28   
*bobika*
URSSI čestitke.. bravo, tako se dela punca !user posted image  

Mi smo danes malo bolje spali, no vsaj malček je spal vredu.. jst itak že kake dva tedna ne spim, se kr premestavam ponoči, grozne sanje imam..zjutraj sem pa čist adijo..

bejbibu.. bo pa drugi mesec, samo čusno mi je ,da ti je 2x pokazalo rahlo črtico, danes pa nič..mogoč je pa test zanič-.

za vse ostale pa še vedno navijam.. dejmo december !user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 8:34:36   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Moje user posted image še ni, vendar prijhaja na prvi peron, bolečine v jajčnikih in mozolji jo napovedujejo.



ti si mi sumljiva.. mene še vedno kak dan zvija kot da bo prišla.. in tudi mozolje sem dobila prve dni izostanka.. tako da go go punca!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 20:13:43   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: chungalunga

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Chungalunga, midva se tut že 2 leti trudiva, pa nič...A tvoj je tut biu že na pregledu??




Ja, mladika, je dal čez spermiogram in je vse ok. Očitno sem jaz tista, ki zavira vse skupaj. user posted image  Meni je HSG pokazal zlepljen jacevod, laparoskopija pa, da sta jajcevoda oba ok, prehodna, bilo pa je eno žarišče endometrioze (baje čisto mičkene), ki je zdaj odstranjeno. Upam, da je bil to vzrok in da bo zdaj po odstranitvi ok. Če ne greva pa po novem letu naprej z zdravljenjem, če prej ne bo nič. Kaj pa sta že vidva dala skozi?


Vse kar je blo možno...user posted image Ne res,moj opravil spermiogram,jst laparo(tut odkrili endometriozo) + hormonske teste-za katere mimogrede še ne vem rezultatovuser posted image Ampak ker sm jst bolj optimistične narave vem da je tut s hormoni vse bp,tko da...z zdravstvenega vidika je z nama vse ok,samo detece pa še kar ne pride...

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
28.11.2011 20:40:42   
lunica 85
s* .drži se in mogoče je le bo.Pikepoke in čimprejšnjo ozdravitev



evo meene  iz službe in aerobike.Mali je pri babici tko zakomiral da je kar tam ostal ,midva z atijem pa sama doma -danes bo pokalo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
29.11.2011 7:08:41   
Katte
bejbibu, hudo mi je, da je bil zadnji testek negativen. Si uporabila test iste znamke?

Drugače je bil pa november dosti bolj roza kot večina mesecev. Me zelo veseli. Sicer na žalost ni bil roza za vse nas, ampak ne bomo obupale, z optimizmom čakamo na december, ki ni več daleč.

Nekaj vas še čaka v novembru. Držim pesti, da še bolj polepšate seznamček.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: II Pričakujemo Novembra 2011
29.11.2011 7:25:17   
bejbibu
Katte, ja uporabila sem enak testek in ker moje user posted image še ni, pa je danes že 30. dan, sem danes zopet delala test, tokrat FS, ker se mi CB-ja zdi škoda odpirat (da imam doma) pa spet samo ena črtica user posted image
V glavnem, naj user posted image hitro pride, da lahko zopet začnemo pridno user posted image ! Upam samo, da se mi ne bo vse skupaj preveč zavleklo, zato komaj čakam da pride tečka!

Punce hitro še kakšen user posted image , da se bo mesec lepo zaključil....


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 55 [56] 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?