|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2010
26.3.2012 11:49:13   
filisa
Tud z moje strani (z enodnevno zamudo) vam vsem mamicam čestitam ob našem prazniku user posted image .




Odkar so se začeli ti lepi dnevi smo non stop zunaj in računalnik prižgem v glavnem samo še v službi. Včeraj smo med drugim tudi naredili krajši izlet s kolesom in naša B. je full uživala zadaj v prikolici, ki smo jo dobili na izposojo. Res super zadeva user posted image .

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Oktobrčki 2010
26.3.2012 12:28:15   
tinaaleks
Mi smo prav uživali. Tašči smo morali popleti njivo, ker jo krajša in se bo nasadila trava. Otroka sta pridno pomagala, ali pa delala luknje, potičke, mami metala zemljo v lase, seveda je mali moral probati, če se slučajno z zemljo, da preživeti v teh časih....user posted image  Skratka smo prav delavno uživali. Umazana sta bila čisto povsod, zemlja je bila za bodijem, v plenici, pa nekaj v želodcu,.... Delali smo pridno 2 uri...

Doma sta šla samo v banjo.... cunje pa v pranje. Super dan!user posted image  (sem mislila, da jima ne bo všeč, potem bi morala mamica zabavat otroke, ata bi delal, pa še narejeno ne bi bilo; ampak sta me prijetno presenetila).

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Oktobrčki 2010
26.3.2012 13:10:02   
anju
mi smo imeli tudi krasen dan. tavečji mi sicer ni hotel lupčka dat, se je pa nauču vozit bicikl brez koleščkuser posted image sem mu rekla "to pa je darilo za materinski dan!" za rd dobi večji bicikl. Vitana imam še doma. mora malo prit k sebi po ab. čeprav bi rad šel v vrtec, mi tudi pove, ko sprašuje kje je večji. Vitan je zadnje noči spet naporen. se doji, pa bi se še, pa se potem dere je je, didi je je in to zateguje v neprijeten jok. mislim kdo joče tako da križi jejeuser posted image mi gre na živce, pa se bojim kar odrezat, ker je fant ena velika trma in sploh ne bi šlo zlahka. in sploh nimam živcev, da bi se šla jok in puščanje. pustim ga, če se je 5 min pred ponovnimi zahtevami konkretno podojil, da bi ga pa prav odstavila, se res bojim, da bi se mučili... pa tako še, ga jemlje, skor že zaspi, pa se spet spomni kaka krivica se mu godi pa spet jeeeeee jeeeeeeeeee. ah!

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Oktobrčki 2010
28.3.2012 8:32:19   
MalaNeli
evo punce..se vam morem malo javit.
mi2 sva bila v pon. na nuhalni. vidli smo eno živo bibo noter, ful lepo se je vidlo.
celo 3 slikce sm dobla 3D. za moje pojme je neka drobižika to spet. ker sm primerjala nuhalno od Neli, pa sm vidla da je takrat Neli mela pri 13t2d 13cm (mogoč tut ker je lepše ležala, oz.drugač), ta otročiček pa pri 13t enkrat je rekla 3 enkrat pa 5 dni... ma pa samo 10cm.
je pa ful skaku noter pa se odrivo z nogam res. lej tako smejala sm se mu. kako je delo ta mali fižolček.
drugač je neli super. bla bi skos pr mami. ker mi ne odgovarja najbol, ker bi bla na rokah, ma saj zdaj bo cel mesec z mamo, ker bom na bolniški in bo lepo mal dlje spala in potem bo prišla mama po njo v vrtec in bo vse malo drugače.
zdaj grem pa klop pa mizo barvat za na teraso. punce...mejte lep dan.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Oktobrčki 2010
29.3.2012 11:48:47   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

evo punce..se vam morem malo javit.
mi2 sva bila v pon. na nuhalni. vidli smo eno živo bibo noter, ful lepo se je vidlo.
celo 3 slikce sm dobla 3D. za moje pojme je neka drobižika to spet. ker sm primerjala nuhalno od Neli, pa sm vidla da je takrat Neli mela pri 13t2d 13cm (mogoč tut ker je lepše ležala, oz.drugač), ta otročiček pa pri 13t enkrat je rekla 3 enkrat pa 5 dni... ma pa samo 10cm.
je pa ful skaku noter pa se odrivo z nogam res. lej tako smejala sm se mu. kako je delo ta mali fižolček.
drugač je neli super. bla bi skos pr mami. ker mi ne odgovarja najbol, ker bi bla na rokah, ma saj zdaj bo cel mesec z mamo, ker bom na bolniški in bo lepo mal dlje spala in potem bo prišla mama po njo v vrtec in bo vse malo drugače.
zdaj grem pa klop pa mizo barvat za na teraso. punce...mejte lep dan.





Zakaj si pa na bolniški? Upam, da ni kaj resnega...
Sem videla, da si mi poslala ZS, samo imam včasih full težave odpret sporočilouser posted image . Verjetno je bilo kaj okoli izračunov za spol user posted image . Finta tega izračuna je samo v tem, da se gleda, kateri od vaju je bližji z leti (če se z leti ne vidi se gledajo tudi meseci) večkratniku št. 7 in spol tistega partnerja naj bi imel pol tud user posted image .... A se je že kaj videlo kaj bo na NS?



Jaz sem pa imela včeraj pregled in je vse v najlepšem redu; imamo že ca. 1300 in baje sploh ni dvoma, da je user posted image  -sem tud jaz lepo videla user posted image . Bojim se pa , da tokrat ne bomo toliko spali, če sklepam po gibih sodeč user posted image . Imam pravega akrobata v trebuščku, ki se še non stop obrača user posted image  .



Naša oktobrka je pa zadnjih nekaj dni precej nerazpoložljiva, pa nisem čist sigurna al so samo zobki al je tud malo izsiljevanja zraven user posted image . Kaj so dobili prej vaši oktobrčki - trojke al štirke in ali je bilo kaj huje, kot pri enkicah in dvojkah?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Oktobrčki 2010
30.3.2012 10:17:35   
3x mami
enke, dvojke, stirke, trojke, petke - tako nekako naj bi slo. potem pa nekje okoli 6let zacne menjava zob, pa zacnejo rasti tudi sestice in sedmice.

mi smo pri vseh imeli na zacetku mirno, potem pa sploh pri trojkah in peticah so bili cisto bogi. ampak odvisno od otroka... mi zdaj cakamo ze celo vecnost tele trojke, in ga res fajn matrajo.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Oktobrčki 2010
30.3.2012 12:58:43   
MalaNeli
ja pisala sm ti zarad tega. :) men so te stvari zanimive, kako in po kerih ključih ljudje napovedujejo.
nisva in ne bova pa vprašala za spol. mi je ljubše tako. obema.
drugač pa 1983 pa 1989 nism razumela kk se računa.
lahk mi pa na mail odpišeš: malaalu@gmail.com
pa ti tam še povem če kaj več rabiš.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Oktobrčki 2010
2.4.2012 11:42:54   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

ja pisala sm ti zarad tega. :) men so te stvari zanimive, kako in po kerih ključih ljudje napovedujejo.
nisva in ne bova pa vprašala za spol. mi je ljubše tako. obema.
drugač pa 1983 pa 1989 nism razumela kk se računa.
lahk mi pa na mail odpišeš: malaalu@gmail.com
pa ti tam še povem če kaj več rabiš.




Po teh izračunih bi naj prevladal spol tistega, ki je rojen 83, ker je bliže večkratniku št. 7. Preedvidevam, da je to letnica tvojga in potemtakem bi naj bil user posted image ....




Mi smo pa včeraj dobili prvo štirico user posted image  in mislim, da bomo tud kaj hitro še kakšno...
Moram pa priznat, da mi je s vsakim tednom težje nosit moj velik  trebuh  naokoli in še včasih zraven B.. Mali je tako živahen, precej nizko, full brca, pa še zmeraj se veselo obračauser posted image , pol pa še zraven skoraj leto in pol stara navihanka, ki je je vsepovsod polno user posted image . Sicer še imam samo 4 tedne do dopusta in nato porodniške, a ne vem, če mi bo tako dolgo ratalo zdržat v službi. V prvo sem ob takem času bila že doma, saj so se začele počitnice in z njimi moj dopust.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Oktobrčki 2010
2.4.2012 13:28:36   
missD
filisa mi bomo dobili kar fantiča.
v petek sem imela nuhalno, rok prestavljen nazaj na 1.10., velik je že 6,74cm, razteguje se po mojem trebuhu-dobesedno.
In seveda z velikim ponosom je dal noge narazen in še največji laik bi tam vmes videl da nekaj binglja :)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Oktobrčki 2010
3.4.2012 11:36:05   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: missD

filisa mi bomo dobili kar fantiča.
v petek sem imela nuhalno, rok prestavljen nazaj na 1.10., velik je že 6,74cm, razteguje se po mojem trebuhu-dobesedno.
In seveda z velikim ponosom je dal noge narazen in še največji laik bi tam vmes videl da nekaj binglja :)




Pol pa tako ponosno, kot naš fantič, kaže tisto zadevco med nogami user posted image . Pri nas je bilo tudi že na nuhalni precej očitno kaj bo....
A jaz sem ti pa user posted image  napovedala? Veš, da se več ne spomnim... Mislim pa , da je ravno pri vama bila težava v tem, da sta isti letnik (kolk se spomnim ?) in pol se vse malo zakomplicira... V glavnem čestitke user posted image !

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Oktobrčki 2010
3.4.2012 12:18:51   
MalaNeli
tut jaz mam občutek da bo neki drugega. sam...ne vem.
nimam veliko izbere. zvedli bomo pa septebra :D

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Oktobrčki 2010
3.4.2012 13:44:54   
mamamajča
malaneli, super, da je vse lepo in je živahen. A pa boš karakter? Jaz menda ne bi mogla. Ok, eno je, če se ne vidi. Da bi pa G videl in meni ne povedal.... uh, to ba ne bil mogla ;)))

Kako vas je lepo brat, nosečke!!!

anju, kaj pomeni to jeee jeee bibi? Še še (zizi) ??

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Oktobrčki 2010
10.4.2012 20:44:27   
anju
oh punce, pr nas je skoz neki, skoz je en bolan. trenutno je spet mali z vročino že od sobote. danes ga nisem peljala k P, ker se bojim gužve, da tam še kaj stakne...
sem pa vesela, da se je nehal dojit. tisto noč, ko je zakuhal, se ni hotel več uspavat z dojenjem. rečmo da je to to. mamamajča "didi je je" zgleda pomeni klic po tolažbi saj to kliče tudi zdaj, ko se noče dojit. ima pa rad, da se uleže poleg mene, kot pri dojenju, da mu pojem in ga božam. si nisem mislila, da bo tako, prav finouser posted image

3x mami kako šparglji po tem dežju? nam je češnje ožgalo, ne bo ničuser posted image

kako ste ostale in malčki? nič kej ne dogaja tu gor.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Oktobrčki 2010
11.4.2012 7:39:01   
kpmk
še jaz pristavim piskrček user posted image

tudi moja mala sta dosti doma, se tolažim, da tokrat pa res zadnjič....prejšnji vikend Nia v bolnici in iz nje je pritrosla še rotavirus in je bilo zelo pestro.
vreme, je super, samo se obeta dež user posted image
mala je prava luškana superska lumpa user posted image

anju-sej veš kje se več piše in dogaja, tako da pridi

jutri pa praznuje moj starejši, ma sej ne morem verjet da že kar 3 leta no user posted image



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Oktobrčki 2010
11.4.2012 11:53:37   
filisa
Vidim, da še kar bolehate in tud, ko se pogovarjam s prijateljicami je ista pesem user posted image .  Mi se kar držimo, čeprav nam že 2. in 3. štirica silita ven. Upam, da se situacija ne bo kaj bistveno spremenila, ko bomo štirje...Hitro se pozdravite  user posted image user posted image user posted image !



Tud naši B. vsak dan rasejo večji rogci user posted image  user posted image . In s vsakim dnem me preseneča, koliko že razume. Tudi povedat že zna veliko.



Kako pa kaj Najki?



Roberta69- tebe že tud malo pogrešam user posted image ...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Oktobrčki 2010
13.4.2012 9:13:17   
mamamajča
anju, pri nas podobno... brin je kar naprej bolan, prav težko verjamem, da je res tako.

Teden nazaj je bil še na antibiotiku, zaradi ušesa, ga je nehal jemati in je v roku 4ih dni zbolel. Staknil virozo, pediater pravi, da je najbrž kar rota. :( Čist je zdelan, ne more in ne more k sebi. Pomagam mu, s čimer pač mu lahko, predvsem rabi bit kar naprej na rokah, da se stisne in mi v naročju zaspi.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Oktobrčki 2010
15.4.2012 19:30:14   
MalaNeli
ojla punce,
kako ste?
izkoristim priliko, ko moj daje malo spat. namreč prejšn tedn sm dobla virus na računalnik... no po moje je virus.
:) in sedaj dokler ga ne pelem nekam zrihtat, ga rajšn ne pržigam, da ne prenesem tega še komu če je res.
pa tut neki ga ne pogrešam. ma mal mi manjka,...bi komu kaj napisala... pa mam še NADOMESTN telefon, spet...ž 3jič. in pol sploh ne pišem in nič.
ah ja.
drugač smo pa vredu.
trebušček raste, Neli je pridna...bolj kot ne. ve da lahko doseže da jo mama nese...na hrbtu...
ma nesem jo 50m, potem pa jo dam dol...mal tko za lušt.
lep večer vsem.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Oktobrčki 2010
16.4.2012 20:43:58   
mamamajča
jaz se samo na hitro javim.... no, ko sem pisala, da je Brin kar bolj- danes sva se ravno vrnila s pediatrije. Ah ja.... kar naprej nas nekaj heca.

Upam, da so vaši otročki zdravi!!!

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Oktobrčki 2010
16.4.2012 21:44:05   
tinaaleks
mamamajča-upam da ni nič hudega.

Naša sva sta zdrava, sem pa jaz tista, ki sem skoz na antibiotikih, ker se mi skoz pojavlja bakterija v grlu.... en teden po antibiotikih sem ok, potem pa spet k zdravniku.... Upam da mi do poletja rata se spravt skupi...user posted image

Prejšnji teden smo imeli pregled in cepljenje pri 1,5 letu. Sem se z pediatrinjo hecala, da imamo enega povprečneža, ker je v zlati sredini tako po višini kot po teži user posted image - Samo zobje zaostajajo (na pregledu komaj 7, zdaj jih je pa že 9).user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Oktobrčki 2010
17.4.2012 9:23:55   
MalaNeli
Maja, Kaj je blo z Brinom?
mi smo zdavi, hvala bogu. mal sicer kašlja...ampak v vrtcu vsi kašlajo....
in zgleda da bo prišlo malo lepšo vreme.
še 14 dni in gremo na MORJE, tako da bo takrat se mal pozdravla.

lep dan, pri nas je sonce.

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Oktobrčki 2010
17.4.2012 10:22:41   
mamamajča
MalaNeli, prebolel je rotavirus, pa se je potem malo zapletlo in sva morala na en manjši 'poseg.' Počasi okreva in je tudi malo boljše volje.

o, greste na morje za prvi maj? Jaz bi tudi :-)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Oktobrčki 2010
17.4.2012 10:32:49   
MalaNeli
o joj, nism vedla :(. a se še dojita?
ja Maja, sem plačala morje en dan prej da sm dobla odločbo za vrtec. če bi pršla odločba en dan kasnej...si ga nebi plačala.
tako pa bomo šli, pa se bomo meli super. ko bomo prišli pa nazaj, bomo dobli pa PORAČUN za vrtec in še NOV račun za vrtec...hahahha :) pa se bomo s tistim potem ukvarjali.
ta država ne dela drugegag kot krade

:( sem pravkar ugotovila da mi pri dohodnini ene akontacije niso računali. ki znaša okrog 19,..€ in glih za tolk hodi razlike med informativnim in realnim izračunom :S pa sm prepozna za ugovor. :( BANDA.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Oktobrčki 2010
19.4.2012 14:24:28   
lija30
čestitke vsem novim nosečkam:)ko vas takole berem, tud mene prime!user posted image

Drugače smo po večini zdraviSem pa tja imamo mal polen nosek, to je pa tud vse.:)Se pozna,da ni v vrtcu.

Koliko vaši otroci že kaj govorijo?Naš še nič kej noče, reče avto, trator (traktor), deda(dedi),ata, mama (če se mu lih da, drzgače ne),baba (babi), kata (katja), teta, tiček (striček), pol se mu oa že kr neha.Pa živali zna oponašat.Drugače me zastopi vse,sam povedat pa nč kej noče!

A ves ste imele vse že ceplejen pri 1,5 letu?Men so rekel,da bo šele septembra vabilo dobil, pa bomo takrat že skoraj 2 stari!

Jaz sem še vedno doma, še nisem imela sreče z novo službo.Pa še skoz težje bo, glede na situacijo.Že tko pravjo,da je 1500 učiteljev preveč:(kr neki.Itak išem sedaj tud v administraciji, proizvodnji,fizična dela.Pa v 4 mesecih še nisem imela sreče,dabi sploh dokakšnega razgovora prišla:(

lep dan vam želim,
pri nas je malo vetrovno,

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Oktobrčki 2010
24.4.2012 9:58:32   
filisa
No, pa smo tud mi dali skoz posvetovalnico. Dobili smo tud pikca v vsako bedrco; v eno tisto redno cepljenje, v drugo pa 3. dozo KME, tako da imamo zdaj 3 leta mir. Pri dobrem letu in pol smo veliki 82 cm in tehtamo 10750g user posted image . Zobkov pa imamo zaenkrat 11 in pričakujemo še zadnjo štirico.




Izgovarjamo že kar nekaj besed, včasih tud že poveže dve. Večina njenega govora še vedno ostaja nerazumljiva, jo je pa prav veselo poslušat, kako vneto govori in kakšno mimiko zraven dela user posted image .



Lija30- upam, da ti čimprej rata najti službo, čeprav vem, da je v šolstvu to precej težko user posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Oktobrčki 2010
24.4.2012 10:49:48   
lija30
flisa-fino za pikice.Mi pa še nismo dobili vabila za cepljenje pri enem letu in pol:(, je nazadnje rekla,da bomo enkrat septembra dobili.Takrat bomo stari že skoraj 2 leti.Sploh ne vem kako to gre.A je mogoče razlog,da bomo tako pozno cepljeni zato, ker smo vmes prešnje cepljenje enkrat prestavili kr smo bili bolani, in se to potem zamakne?

Pri nas skoz dežuje,tako da ne moreva nič ven.Komej čakam četrtek,da gremo za praznike malo na morje pogledat, čeprav je vremenska napoved bolj slaba.



(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?