|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2010
15.6.2012 21:07:38   
kpmk
anju - a T pa že kar 5 svečk (sem skoz imela v glavi, da je mlajši) ja pa čestitke slavljencu!

mamamajča
- ja nekdo pa mora povedat novičko, ne? (še dobr da si na tekočem) user posted image

Flisa - ISKRENE ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Oktobrčki 2010
16.6.2012 9:03:47   
tinaaleks
filisa- user posted image čestitke!

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Oktobrčki 2010
17.6.2012 15:05:23   
filisa
Hvala punce za čestitke user posted image !



13.6. (vidim, da sem zjutraj še tu gor pisala nič ˝hudega ˝ sluteč user posted image ) nas je popolnoma presenetil Filip, ki je res ekspresno želel na svet. Porod je bil zelo kratek in skoraj neboleč - takšnega si niti v najlepših sanjah nisem upala predstavljati. V glavnem mi smo super in se že doma vsi cartamo user posted image .

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Oktobrčki 2010
17.6.2012 22:21:05   
anju
user posted image o filisa user posted image res si nisem upala napovedati... samo sem si kar nekako mislilauser posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Oktobrčki 2010
17.6.2012 22:27:08   
mamamajča
o filisa, pa ti si že tukajuser posted image


Iskrene čestitke res še enkrat. vse lepo vam želim.
kako pa je pupa sprejela malega bratca? Predvidevam, da ji je zelo zanimiv.
Joj kako lepo je meti takšno malo dišečo štručko, ah, me spet kar daje nostalgijauser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Oktobrčki 2010
20.6.2012 14:08:43   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

o filisa, pa ti si že tukajuser posted image


Iskrene čestitke res še enkrat. vse lepo vam želim.
kako pa je pupa sprejela malega bratca? Predvidevam, da ji je zelo zanimiv.
Joj kako lepo je meti takšno malo dišečo štručko, ah, me spet kar daje nostalgijauser posted image




user posted image  imajo res en tak poseben prijeten vonj, ki te osreči in morem priznat, da sem ga prav pogrepala do sedaj user posted image . Drugače pa naš korenjak samo spi, se hrani in previja. V 3 dneh se je zredil za 150 g, kar je super, saj se povprečno user posted image  zredijo med 20 in 30g na dan (pa saj veste user posted image ). Za sestrico tako ostane veliko časa in zato zaenkrat še ni težav. B. ima bratca zelo rada, ni ji pa najbolj všeč, ko je na očkovih rokah (če ga ima mami jo to sploh ne moti user posted image ). Je pač bolj atijeva maza, pri kateremu lahko počne stvari, ki jih mami drugače ne dovoli user posted image .

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Oktobrčki 2010
25.6.2012 19:07:04   
kpmk
ih, tale rr pa kr malo sameva, a user posted image
mi smo se vrnili iz malega dopusteka pr sosedih in moram rečt, da je bilo res super, predvsem zato, ker se pozna, da sta mala2 že velika in sta PRVIČ v vodi oz. v morju RES uživala, tako, da prvič nismo lumpali user posted image

no pa naj vam pohvalim, da je moja pikica popolnoma brez pleničk (ponoči user posted image )

flisa - joj tak dolgo se nismo vidli, pa bi tak blo fajn kako slikco tvojih srčkov videt user posted image



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Oktobrčki 2010
11.7.2012 16:12:55   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

ih, tale rr pa kr malo sameva, a user posted image





Ja user posted image . Še tiste, ki smo se dokaj pogosto javljale se zdaj vedno manj... 3x mami pogrešam; je že dolgo ni blo tu gor user posted image . A na FB se še kaj dogaja, al je tud čas dopustov user posted image .



kpmk- čestitke za brezplenično stanje user posted image




Mi smo zdaj začeli na kahlico hodit lulat, kakala pa še ni, razen zunaj na travi. Ji je pa zelo všeč, ko je brez pleničk, čeprav jo še vedno ima, ko gremo kam in seveda tud ponoči. Mogoče nam pa rata postati suhi do konc poletja (vsaj čez dan), če ne je pa tud ok in se bo to zgodilo, ko bo že pripravljena...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Oktobrčki 2010
12.7.2012 20:56:03   
BLOOM 1
Lep pozdrav!!!

Evo mene user posted image
Na hitrico se javim....punce moje zelo,zelo vas pogrejšan,ampak res,nimam časa.....Zdaj so počitnice in...,res smo jih že potrebovaliuser posted image
29.12.11 smo rodili še enga fanta,Niana(2800g,48cm).Zaj je že pravi ded(9000g,68cm)user posted image .
Zdravi smo,srečni smo kaj pa še rabimo?user posted image

Felisa,ISKRENE ČESTITKE za user posted image
Roberta,ISKRENE ČESTITKE zauser posted image .Keri voziček si kupila? Jaz pa man BUGABOOja DONKEYa(da se malo považim user posted image )

Koga pa ma Najkica????

Kera pa zaj navrsti user posted image ?

Konc julija gremo na more,joj komaj čakamo. Te bom imela več časa za klepet.

Lepo se mejte.
L.P vedno vaša BLOOM user posted image

_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Oktobrčki 2010
13.7.2012 13:30:42   
filisa
O Bloom, lepo te je spet brat po dolgem času! Maš pa res že pravega dedcauser posted image , a je še kateri v planu user posted image  user posted image   ? Ko boš imela malo več časa napiši, kako ti rata spedinat (mislim da user posted image )7 otrok. Moreš bit res prava super mami user posted image .





No, mi smo tud kakat začeli na kahlico user posted image .

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Oktobrčki 2010
23.7.2012 14:44:32   
MalaNeli
ojla punce
sploh nism sledila zdaj...ka pa vem...očitno mi je ušlo,da sm se neprijavljena prebrala,in potem nism dobla več obvesila.

kako?!?
Saša je naslednja...kako si? sm ti poslala sms pa nč...
mi pa mogoč res mal manjka k ne vem vseh tračev iz fb. ma ne grem nazaj.
v glavnem...sem v 31 tednu, tako da gre ž proti koncu. neki me kislina ful žge.
Neli je ful pridna. včasih me sicer spravi ob živce ker ima kr neke finte. ampak drugač ful lepo shajama. tk da mi ni težko z njo,upam da bomo pol vsi 3je tut uživali ko bomo mogli bit skup.
ka bomo meli ne vemo,pa tut še teh 9 tednov ne bomo vedli.
upam da uživate poletje in javte se kaj.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: Oktobrčki 2010
24.7.2012 11:05:14   
Roberta69
Filisa, čestitke!!!! Super, da je škratek že tu :)

Jaz pa res nimam prov nič časa... Mi sploh ni jasno, kako nekaterim (ki imajo tudi 3) rata še pisat :) Jaz imam res samo tiste 2 urici zvečer (in vanju niti slučajno ne stisnem vsega kar imam za postorit in kar bi še rada prebrala :().

Drugače smo super, je pa zelooooo pestro. Štiriletnik je v fazi nekega kujanja in faze sem najbolj pameten na svetu, tako da sem vsak večer, ko globoko premišljujem o dnevu žalostna, ker sem vsak dan nekaj jezna nanj, pa si za naslednji dan rečem, da ne bom, da bom rešila drugače, pa se na koncu slej ali prej spet kaj jezim... ampak moj štiriletnik je tako živahen in razigran (kar je skoraj v vseh pogledih super), da bratca in sestrico kar preveč skos nekaj stiska, treplja, itd.

Ga ima pa najmljaša strašansko rada :) Ko jo animira se mu na ves glas smeji - ekstra kjut :) Pa moram ga pohvalit, da mi velikokrat priskoči na pomoč in jo na hitro popazi, zanimira user posted image .


Oktrobrček je en tak veliki šarmer, ker na veliko deli nasmehe in očara vsakega mimoidočega user posted image . Očara tudi starše, ko se velikorat vrže v naročje, te orng stisne, da luščka (človek se kar stopi). Je res en tak velik crkljivček. Ampak tudi velika cmera, ker se za vsako malenkost začne user posted image , ampak ga kar malo ignoriram, ker ne maram cmeravih otrok :) Ampak je v glavnini tako prijeten otrok, da bi bil brez tega že preveč kičast. Sta pa s starejšim bratom kar se vsega tiče čisto različno. S sestrico zdaj že lepo komunicirata, tudi ona dobiva lipčke, pa objemčke :), samo še malo rabimo, da bo bolj konkretna (sedenje in to), pa bo prov luštno. Ker smo že od srede junija skos na morju, probavamo biti brez pleničk (tudi smo), ampak ne najbolj uspešno, ker lula kar povsod, na kahlico sploh noče, kadar gre kakat, pa nekako pogruntam, ker se skrije, se je pa tudi že med potjo, itd :) Je pa fino za obe mali ritki, da sta malo frej pleničk :) Me je pa tamala glih zdaj en dan polulala po hlačah tako, da je izgledalo, kot da sem se jaz (me je folk ful čudno gledal:)).


Ta mala pikica je luštna, cele noči prespi (od nekej devete, desete, pa do zjutraj user posted image ), zdaj se na polno obrača, vleče, krili in bi rada kar ušla :).


FUl bi rada videla še vaše škratke (se moram res en dan na FB dat, da vidim vsaj slikce :)). Morda se pa še kdaj dobimo, kaj ne :)


Ne obljubim preveč, da se kaj kmalu oglasim, se pa velikokrat spomnim na vas.

En morski pozdrav


_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Oktobrčki 2010
27.7.2012 8:48:23   
tinaaleks
OJ!

Tukaj je ratalo pa res pravo mrtvilo.
No pri nas nič kaj posebno novega. Mali je začel brbljati in ima vedno vprašanja: Kaj je to? Kaj to ropota? kaj piše?.... In seveda samo en odgovor mu ni všeč. Mora mama ponoviti najmanj 10X.

Drugače imam letos možnost, da sem čez poletje več doma, tako da sem otroka vzela iz vrtca za 1,5 meseca in smo skupaj. Je prav lepo, čeprav mi znata včasih prav dvigniti pritisk. Je mali dovolj zrasel, da zdaj skupaj s sestro uganjata traparije, kar ponavadi pomeni, da je prava noripnica, mama skoz pospravlja, pa je spet vse razmetano....
Začela sem ju dajati eno uro kasneje spat, zato da zjutraj spita vsaj do 6, ker vstajanje ob 5 je bilo pa že preveč.user posted image

Morala bi ga odvajati od pleničke, pa nekako ne najdem motivacije, da potem brišem vse naokrog. Enostavno ne ve kdaj ga tišči-sem ga že imela brez, pa je to samo brisanje. rad sedi na kahlici, vendar takrat ko ni treba... Prav dobro pa ve kdaj se je pokakal v pleničko, ker ga moram takoj previt. Moram začet....user posted image


(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Oktobrčki 2010
27.7.2012 13:39:58   
filisa
malaneli - čas res full beži;še malo pa boš pestovala svojo štručko user posted image . Ma sploh ne morem verjet, da je naš fant že star dobrih šest tednov user posted image -se mi zdi, da sem še včeraj hodila s trebuhom naokoli user posted image . Kdaj pa ima sašadejan rok?




missD- kako si pa kaj ti in tvoj buši, že veš, kaj bo?




roberta69- tud jaz komaj čakam, da bom lahko napisala, da naš fantič prespi celo noč user posted image . B. je pri njegovi starosti že kar nekajkrat, on pa mislim, da še dolgo ne bo user posted image , saj se še kar hraniva na 3 ure.




Mi tud malo pavziramo z odvajanjem pleničk-Brino je malo minilo začetno veselje, silila pa je ne bi rada. Bomo že čisti, ko bo tud ona za to, ne samo mami user posted image . Sicer pa je kar težko bit tu dosleden, sploh, ko sem sama z obema...

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Oktobrčki 2010
7.8.2012 21:43:58   
missD
moj buši pridno raste, ampak v primerjavi s prejšnič je seveda tudi ornk manjši hehe
odštevam zadnjih 8tednov ko potem spoznamo našega škrata Gojkota (ne, ne bo mu tako ime, to je samo delovno ime za čas najemne pogodbe user posted image )

mala2 sta večino časa pridna, rada hodita v vrtec, dostikrat se stepeta, porivata ni da ni...sploh če je v igri kakšna igrača včasih pa kar tako, ker jima je smešno :)

drugače pa ravnokar poslušam neko tako pop glasbo(si jo vrtim že cel dan) in so zvočniki na laptopu glih v višini trebuha in mali pleše...tko nežno se premika po trebuhu, joj to bo en plesalec hihi

pa lep pozdrav vsem :)

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Oktobrčki 2010
8.8.2012 18:56:15   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: missD

moj buši pridno raste, ampak v primerjavi s prejšnič je seveda tudi ornk manjši hehe
odštevam zadnjih 8tednov ko potem spoznamo našega škrata Gojkota (ne, ne bo mu tako ime, to je samo delovno ime za čas najemne pogodbe user posted image )

mala2 sta večino časa pridna, rada hodita v vrtec, dostikrat se stepeta, porivata ni da ni...sploh če je v igri kakšna igrača včasih pa kar tako, ker jima je smešno :)

drugače pa ravnokar poslušam neko tako pop glasbo(si jo vrtim že cel dan) in so zvočniki na laptopu glih v višini trebuha in mali pleše...tko nežno se premika po trebuhu, joj to bo en plesalec hihi

pa lep pozdrav vsem :)



Torej je tako rekoč komaj opazen in ti verjetno itak noben ne verjame, da boš čez 8t rodila, saj si že v 1. user posted image  imela zelo majhen trebušček, pa si nosila user posted image user posted image .



Škratek - torej bo fantkek user posted image , al se motim user posted image .






B. so ven pokukale vse trojke v slabem mescu in sploh ni bilo težav, malce huje je zdaj, ko ji morajo še do konca zrasti. A ima že kateri oktobrček petice? Od kolegice sin jih je prej dobil, kot trojke user posted image .

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Oktobrčki 2010
8.8.2012 21:15:07   
missD
ah no tolko mejhen spet ni, zaenkrat se e noben ni začudil da sem skoraj na koncuuser posted image

ja fantek bo, fantek. no edino če ni kej odpadlo od morfologije...ampak občutek pravi, da ni. tko da,če dobim punco ali pa dvojčke v roke pišem definitivno reklamacijo in pritožbo!user posted image

petice - naša jih še nimata, Sofii izrašča še zadnja 3ka, jakob o 3kah še niti sanja ne, petice bo dobil glih do odhoda v šolouser posted image
je pa ravnodanes recimo majabar omenila, da so malemu pokukale ven petice...se mi zdi da jih ima tudi fantek od polmaje, če se je spomniš... pa mogoče še kdo pa se zdajle ne spomnim :)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Oktobrčki 2010
9.8.2012 18:46:11   
filisa
<
IZVIRNO SPOROČILO: missD



petice - naša jih še nimata, Sofii izrašča še zadnja 3ka, jakob o 3kah še niti sanja ne, petice bo dobil glih do odhoda v šolouser posted image
je pa ravnodanes recimo majabar omenila, da so malemu pokukale ven petice...se mi zdi da jih ima tudi fantek od polmaje, če se je spomniš... pa mogoče še kdo pa se zdajle ne spomnim :)



A pol se še na FB redno slišite - lepo pozdravi vse punce in če ima katera kakšno minutko odveč se še lahko tu kaj oglasi user posted image

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Oktobrčki 2010
9.8.2012 20:41:00   
missD
evo takoj jim povem da naj pridejo vsaj pozdravit :)
ja na FB smo še kar aktivne, bi blo fajn spet kako srečanje organizirat :)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Oktobrčki 2010
12.8.2012 17:33:31   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: missD

evo takoj jim povem da naj pridejo vsaj pozdravit :)
ja na FB smo še kar aktivne, bi blo fajn spet kako srečanje organizirat :)



user posted image  me prav zanima, katera si bo ˝upala˝ prit pozdravit user posted image .
Glede srečanja pa sporočite tud tu, mogoče nam celo rata prit....

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Oktobrčki 2010
13.8.2012 9:12:30   
mamamajča
Jaz si upam prit javit =)

A veste, da se mi ne da pisat? Vas preberem, in potem sploh nimam energije, da bi kaj konkretnega napisala.

Lepo pozdravljene, spet se vas je veliko javilo in mi je to zelo vsec. Pogresam stari dobri rr, ko smo bile sposobne v enem dnevu napacat po 5 strani user posted image Ali vec?user posted image

Mi trije smo vecino casa sami, ati je v tujini in se vraca na vsake tri tedne. No ta teden je ravno doma in mali brinki sploh ne ve, kako bi se obnasal. Res ga je vesel, cel dan bi bil pri njemu v narocju.... tako.
Sicer je pa malcek ena taka velika pojava, mislim, da se mui vecino casa smejemo, ker je res velik zabavljac. Ful lepo govori, zdaj ze konretne stavke in je tak uzitek imeti en pogovor z njim. Starejsi ga obozuje! je precej zascitniski, lepo ga pazi, prav skrben starejsi brat je. Ce B pade, mu M takoj pomaga ustati, popiha, poboza..... res sta taka srcka.

Pripravljamo se na solo, imamo ze torbico in vse potrebscine v njej. M ima trenutno obdobje spidermana, tako da je vse v tem stilu in iz sparovcka je vzel celo denar, da si je kupil ze majcko za prvi solski dan.....user posted image Taki priden fant je, in imamo se fajn.

Bloom,najki je rodila hcerkico, najbrz nisi ujela, ker smo porocale tudi tukaj.

Cestitke vsem novopecenim mamicam.

Filisa,kako pa gre kaj vam? Kako je B z bratcem?

Zelo lepo vas je spet brati...

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 13.8.2012 9:15:44 >

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Oktobrčki 2010
13.9.2012 22:18:04   
M&A
Danes pa praznuje naš prvi oktobrček Jan. Vse najboljše! user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Oktobrčki 2010
14.9.2012 9:02:11   
3x mami
ojla!
po dolgem casu... punce, se opravicujem, ampak dan je vsaj pol prekratek za vse, kar bi rada in kar bi morala...

ja, nas fant je vceraj vpihnil svoji 2 svecki user posted image user posted image user posted image sicer se nismo na to tako temeljito pripravljali kot pri prvih dveh, ki sta znala s prtski pokazat, koliko let ze imata, ampak pihanje je pa vsem fino, sladkanje pa se bolj user posted image to je pa tudi bistvo, ane? ;)

tale drobizic je en nabrit soncek, ki ne miruje minute. se mi zdi, da imamo z njim se najvec dela, vecja sta bila bolj mirna. polna hisa ga je, na glas se smeje, po svoje poje, govori sicer po svoje prirejeno, ampak vedno bolj 'svetu razumljivo' (in ne samo mami in sorojencem ;) ). faza trme s teatralnim metanjem na tla ob srce parajocem dramaticnem joku se je malo omilila, poskusamo odgnati hudo nalezljivo bolezen "pljuvalica in grizalica", ki se je razpasla v vrtcu pred meseci. in cisto vse mora posnemati velike. plenice se vedno ima, gremo pa ob rutinah (zjutraj, cez dan, pred spanjem) lepo lulat na wc, tako da se zaveda sveta tam doli, pa moti ga tudi ze. ponoci je plenica zelo pogosto suha, tako da bomo upam kmalu nadoknadili zaostanek za drugimi naprednimi oktobrcki.

septembra je zacel z novim vrtcem (tudi srednjo smo prepisali). v prejsnjem smo imeli tezave, ki so se odrazali tudi v odporu otrok do vrtca samega. tu pa zgleda, da smo koncno nasli nekaj miru. srednja nima niti casa me pozdravit zjutraj, mali pa vsako jutro manj joce in upam, da bo kmalu lepo zakorakal noter.

starejsi je postal solar in je odplaval v cisto drugi svet, srednja ga prav pozira z ocmi, vse, kar se tam dogaja. komaj caka, da bo tudi ona na vrsti.

doma pestro. poleti smo zaporedoma prebolevali skrlatinko, ki se je pri nas vlekla s cisto atipicnimi znaki. upam, da bo zdaj nekaj casa mir... na dopust niti nismo sli, tako da bomo upam nadoknadili med solskimi pocitnicami. eno tako hecno, naporno in nenavadno leto je tole...

na forum zelo poredko (ce sploh) pogledam, zal. sem pa vedno dosegljiva na mail ali pa na zs, ce katera zeli.
M&A, oglasi se kaj...

no, sedaj pa k vam.

user posted image user posted image user posted image za vse male strucke, ki se ze veselo grejejo pri vas user posted image in za vse, ki se bodo kmalu.

filisa, si se edina skoraj, ki se redno oglasa tu. kako je z dvemi? kako si ti?

mamamajca, kako je v soli?

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Oktobrčki 2010
14.9.2012 9:06:03   
3x mami
missD, ze odstevas?

petice. ne, niti ene. imamo vse prve stiri, in tam se je ustavilo. zelo pocasi mu gre. pri prvem se spomnim, da so mu ravno petice izrascale, ko sem sla drugic rodit, torej ze pri letu in pol. zelo razlicno, ocitno...

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Oktobrčki 2010
14.9.2012 9:11:52   
missD
ooooo 3xmami user posted image
sem že malo pogrešala kak tvoj zapis :)

"pljuvalice" še nisem čisto pogruntala kako ukrotit,paok,niti ni tako hudo...
za grizenje se pa vsake toliko zgodi, da imata napad ampak pomoje je to samo odraz neke stiske, ker res pride in gre... ponavadi
se loti takega branjenja če je en dan prej velik lump in je mamica ali tatko bolj strog...

ja odštevam... če bi lahko bilo pomoje bi že rodila. ampak malček se ne da... mislim, da se zaveda, da ga na drugi strani čakata 2hudička user posted image
Stalno govorita, da boprišel ven, da ga bomo dali v voziček, pa šli na sprehod... včeraj je hotla Sofia dvignit trebuh in ker ni šlo je rekla da je težek.user posted image jaz se pa čisto strinjam z njeno ugotovitvijo :)

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?