|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 16:02:16   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09
Če bi bla urejena, se lepo oblačila, bila pobrita - bi blo meni še super!! Mi ni lepšega kot videt res urejene in negovane ženske/moške ne glede na leta.. V bistvu starejš kot je, lepše je, če da nekaj nase.


Petka no, ne moreš rečt v istem stavku "lepo oblačila" in "pobrita" - če je oblečena, se kako je pobrita namreč sploh ne vidi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mandy35
ti..Urška91 ali kakšen imaš nick..Zakaj imam jaz občutek, da kr nekaj sprašuješ in da vse skupaj sploh ni res..?!? Da si mogoče en najstnik??


če je pa najstnik, ki ga meče, potem bi pa mama mogoče lahko počasi nehala naga šetkat po stanovanju - zgleda jih samo še bolj zmede vse skup..

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
28.10.2011 11:18:08   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Se spodobi zanjo, ki je stara 45 let...


Odvisno od frizerja.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
30.10.2011 1:07:15   
katipi
Veš kaj, punca, GROW UP!!! user posted image Kje pa je zate meja, ko bi se ženska morala nehati briti?! Kaj se pa greš!?!? Kaj misliš, da je tvoja mami starka, če jih ima čez 40!?!? Sama jih imam 41 in sem tam pobrita, pa še kje drugje tudi in se bom tudi pri 45-ih in 54-ih, če bom hotela!! Mislim, si me pa razkurila... user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
30.10.2011 10:19:27   
pikus
IZVIRNO SPOROČILO: mandy35

ti..Urška91 ali kakšen imaš nick..Zakaj imam jaz občutek, da kr nekaj sprašuješ in da vse skupaj sploh ni res..?!? Da si mogoče en najstnik??


Se popolnoma strinjam. Mi delluje kot fake..

Je pa to res eno zanimivo, lahko branje..user posted image

(odgovor članu mandy35)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 10:44:28   
devo
Bravo Mami user posted image

(odgovor članu pikus)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 14:44:03   
NovakovJoža
tej temi pa sem se nasmejal... manjka samo še da je sex po 45letu prepovedan ker se pač ne spodobi user posted image

_____________________________

Vsaka ženska je nemočna, dokler se ji ne posuši lak na nohtih.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 14:51:33   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: NovakovJoža
tej temi pa sem se nasmejal... manjka samo še da je sex po 45letu prepovedan ker se pač ne spodobi user posted image

Meni se zdi da v temi lahko.

(odgovor članu NovakovJoža)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 15:57:31   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: NovakovJoža
tej temi pa sem se nasmejal... manjka samo še da je sex po 45letu prepovedan ker se pač ne spodobi user posted image

Meni se zdi da v temi lahko.



samo pod kovtrom in v misjonarskem poližaju user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 16:52:14   
ronja
Ne, samo od zadaj, ker je samo to naravno (glej temo ženska z žensko)user posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 16:56:25   
Anonimen
Ne, ne, Ronja, to je preveč izzivalno in nagonsko. Pod kovtrov, misijonarsko, v temi, napol oblečen, nič stokat in uživat zraven, samo počakat 3 minute, da partner opravi svoje in to je to. Aja, pa potem obvezno h spovedi user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 17:02:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Aja, pa potem obvezno h spovedi user posted image .


nepobrita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 17:21:41   
ronja
user posted image user posted image user posted image A on mora tut k spovedi, če seksa s prek 40 letno žensko?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 17:23:12   
ZARA
Lepo je, če gre.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 17:44:41   
katy83
Ma, ko sem bila jaz stara 18 let, se mi je tudi zdelo, da so tiste pri 36-tih (moja mami) že stare...konkretno...ja, pa leta minevajo, in tudi mnenje o tem se spreminja. Zdaj pri 28-tih sem to mejo prestavila tam na 50...verjamem, da jo bom z leti še boljuser posted image

ursa91 ...če je tvoja mami pobrita, superuser posted image , vsaj da nekaj nase in nima spodaj goščaveuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
2.11.2011 18:13:31   
ronja
Meni se pa moja mami nikoli ni zdela stara - niti zdaj, pa je ohoho čez... Pa tudi mi je kristalno jasno, da moja starša nista meniha, čeprav gre fotr že proti 70im, mami je pa tudi že čez 60... Mami je bila pri 60+ sveže zaljubljena, ko najstnica, hehe - kako naj jo človek vidi kot staro?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
5.11.2011 10:45:24   
tija008
moja mami je pa na balin....a je to normalno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
6.11.2011 17:45:10   
*becky*
Ojej, kak cirkus zaradi črtice user posted image meni se ne zdi nič čudno, če je ženska pri 45 rada urejena in si jo pač brije tako, kot njej paše, pa če je to oblika srčka ali do golega user posted image

Verjamem pa, da je mladostniku čudno, saj si svojih staršev ne predstavlja v taki luči. Spolno življenje imaš lahko še pri 70-ih, če ti zdravje dobro službi. 45 pa res ni nobena starost, no! user posted image

(odgovor članu tija008)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
6.11.2011 18:10:24   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa mislila, da se je kakšen 5 letnik sredi trgovskega centra zadrl na ves glas: moja mami ima pobrito spolovilo na črtico. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne vem, meni je tak stavek primeren za petletnike.
Joj, se ne morem nehat smejatuser posted image user posted image user posted image user posted image


HAHAHA, tudi mene je nasmejala ta tema. Pa če je fake ali čisto zaresna user posted image user posted image user posted image user posted image

Me prav nič ne zanima kako ima moja mama urejeno spodnjo frizuro pri 61 letih. Ampak, če bi ugibala, bi rekla da ima vsaj malo pobrito - glede na to, da ima od lani novega "tipa", torej na sveže zaljubjena user posted image .

Nisem sicer še blizu 45, ampak ugibam, da bom takrat urejena tako kot zdaj. Večina žensk, ki jih poznam je - ali pa še precej bolj kot jaz...



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
7.11.2011 10:40:49   
tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Mah ne vem.... pobrita na črtico pri teh letih je res malo čudno



Kje si pa ti gor zrasla? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
7.11.2011 10:47:05   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Mah ne vem.... pobrita na črtico pri teh letih je res malo čudno



Kje si pa ti gor zrasla? user posted image


Še v rovtah (beri visokoležečih težkodostopnih bogu izza klinca vukohebinah) 40 letnice nis(m)o več po stegnih kosmate, tko da tut meni ni jasno od kje se je smrklja vzela.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
9.11.2011 18:52:47   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Še v rovtah (beri visokoležečih težkodostopnih bogu izza klinca vukohebinah) 40 letnice nis(m)o več po stegnih kosmate, tko da tut meni ni jasno od kje se je smrklja vzela.

Jst pa sem in lesene cokle nosim, da veš!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
21.11.2011 10:25:21   
Anonimen
Moram se vtaknit v temo. Zakaj je ženska urejena in higijenična le če je pobrita spodaj? Prosim razložite. Jaz sem se poskušala brit pa imam samo pike spodaj, dep. krema mi smrdiza bruhat, jo še par dni vonjam. Najhuje je pa da imam spodaj materino znamenje zato raje ne brijem ker sem si ga že po pomoti prvič in se krasta dolgo ni zacelila. Res me zanima, čemu sem zdaj neurejena?!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
21.11.2011 12:06:56   
ronja
Sama mislim, da ženska ni neurejena, če ni pobrita, da pa ima tudi 40-, 50- ai 70-letnica popolnoma vso pravico, da se zrihta, kakor ji paše - od oblačil do britja.
Sicer se jaz nikoli nikjer ne brijem, ker ne maram britvic za ta namen (za ustvarjanje to ja). Sem pa probala brazilsko in je čist fajn. Če si zelo želiš in ti britje ne paše, je to ena možnost. Ni pa to edina možnost za bit urejen, kakor komu drago.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
21.11.2011 12:43:33   
tehnofil
Ko bo mama dovolj stara in slabo pokretna, da jo bo potrebno umivat, boste, če vam je prav ali ne, izvedele kakšno "črtico" ima.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
21.11.2011 12:54:58   
ronja
Ko bo mama dovolj stara in slabo pokretna, da jo bo potrebno umivat, boste, če vam je prav ali ne, izvedele kakšno "črtico" ima.

Jaz že zdaj vem, smo nudisti. In se mi ne zdi to nič narobe - njeno telo, njena odločitev, kako se bo sfrizirala, v to se pa res ne bom vtikala;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?