|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porod v vodi
15.1.2012 11:34:09   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Aha, zdaj razumem,  v hočete imet dvojno fešto! user posted image

user posted image No, potem pa držimo pesti, da bo tako.


Ja, ja.. tako je user posted image user posted image

Hvala, hvala user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Porod v vodi
15.1.2012 11:35:20   
kimica86
A je mogoče kašna sprememba glede vode v Postojni?? Jaz še vedno upam user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Porod v vodi
15.1.2012 11:54:42   
lily32
Vedno sveže informacije dostopne tu: http://www.kovodpostojna.si/

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Porod v vodi
15.1.2012 12:06:55   
kimica86
Oooo.. Hvala lily32 user posted image

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Porod v vodi
19.1.2012 19:48:07   
kimica86
Meni ni več nič jasno.. V časopisih piše, da je sedaj voda v Postojni v redu, na strani od vodovoda pa še vedno, da ne user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 2:20:54   
_Ajla_
Kimica, poglej si novice na radiu 94...se malenkost potrpljenja ;-)
Rezultati naj bi bili znani danes.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 8:39:01   
kimica86
Danes???? Jaooooo, jaz pa sem ob 7:10 dobila prvi popadek user posted image user posted image
In mislim, da bom ponoči morala kar v Postojno.. Upam, da ne prej..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 9:35:06   
_Ajla_
Hm. Si prepričana, da je bil popadek?! No, jaz sem imela včeraj pošten preplah. Že tretjič sem krvavela, tokrat resnično prepričana, da se mi je odluščil čep, imela "menstrualne" bolečine in non stop na wc-ju. Pravijo, da se telo začne prej čistiti. Obisk pri G pa je pokazal, da je še vse zaprto, plodovnice dovolj...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 11:03:14   
kimica86
Ma meni se je čep včeraj zagotovo odluščil.. In ja, danes ob 7:10 sem začutila prvi popadek.. Je zabolelo v spodnjem delu trebuha, do sedaj so se vrstili še tisti manjši, ma nič neki boleči.. Tako, da bo po mojem steklo hitro..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 11:18:39   
_Ajla_
Super! Sedaj pa cim bolj pocivati, razen, ce bi rada pospesila. Ceprav je zelo odvisno od vsake posameznice. Pri nekaterih hito napreduje, pri drugih pocasi. Jaz vem, da si bom privoscila se eno meditacijo, ce me ne bodo prevec zivcki mucili. Da se zrelaksiram. Porocaj kako si, bos? Pa da bo vse potekalo super ;-)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 11:37:03   
kimica86
Sej skozi ležim- sem si pc prinesla kar v posteljo user posted image user posted image
Samo še lulat hodim.. Samo kaj, ki bom mogla it jest in bo treba vstat user posted image

Moram pa obvezno novice spremljat user posted image

Kdaj imaš pa ti rok???

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 11:45:06   
kimica86
Nič ne bom čofotala user posted image user posted image user posted image

Porodov v vodi ne izvajajo že od novega leta in jih še naprej ne bojo, dokler ne bodo vedeli, da je 100% vse v redu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 12:23:00   
_Ajla_
Rok imam 19.2.

Ja, sment glede vode, no. Kje si pa dobila to zadnjo informacijo? imam vsekakor zaupanje v osebje v Postojni, ne glede na to kaj bo pri meni s porodom v vodi.

Si kaj razmisljala o drugih protibolecinskih sredstvih ali se bos prepustila toku?

Pojej pa le kaj in misli pozitivno ;-)

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 12:51:36   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: _Ajla_

Rok imam 19.2.

Ja, sment glede vode, no. Kje si pa dobila to zadnjo informacijo? imam vsekakor zaupanje v osebje v Postojni, ne glede na to kaj bo pri meni s porodom v vodi.

Si kaj razmisljala o drugih protibolecinskih sredstvih ali se bos prepustila toku?

Pojej pa le kaj in misli pozitivno ;-)


Oooo.. Vodnarček ali ribica user posted image user posted image

http://www.radio94.si/
Tukaj je prispevek user posted image user posted image
Ja, jaz upam, da bojo babice v redu.. In mi bojo karseda pomagale..
Ne vem pa, glede na to, da je voda še onesnažena in je babica rekla, da, ko si umivajo roke (tudi otročnice), da si potem morajo tudi razkužit roke.. Kaj pa tuširanje??? Ja, saj se ne morem razkužit user posted image user posted image

Druga protibolečinska sredstva?? Ne vem, mogoče kaj kar dajo v žilo sproti- preko tistega katetrčka.. Buuu.. Nekaj zagotovo hočem, ker brez nič, da bom jaz pretrpel to, po mojem ni šans, ker sem fullll občutljiva..

< Sporočilo je popravil kimica86 -- 20.1.2012 12:52:29 >

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 16:55:30   
_Ajla_
Seveda, da bodo v redu. Tam so, zato, da pomagajo po svojih najboljših močeh user posted image vse boš zvedela tam sproti. tako hudo ne verjamem, da je, da se ne bi mogel stuširati. Have hope, vse bo ok, boš videla.

Glede protibolečinskih sredstev tudi jaz nisem prav podučena, vem pa, da ne bi želela EA. Izjemoma v primeru, da bi zadeva res neskončno dolgo trajala in bi mislila, da ne zmorem. Verjamem pa, da takrat najdeš moč zase in za svojega dojenčka user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 17:23:21   
kimica86
No, jaz tudi mislim, da bo vse ok in upam, da dobim najboljšo babico user posted image
Kar se tiče vode pa bom itak vprašala kaj in kako..

Ma jaz epiduralne nočem.. Raje naj dajo nekaj drugega- sicer ne bo tako učinkovito kot epiduralna, ma, če bo že za 30% bolje, bo super user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 19:23:47   
_Ajla_
Kako je počutje in dogajanje tam spodaj? Se je umirilo proti zjutraj? Kar se tiče luščenja čepa ( ne vem, če si brala) lahko nastopijo zaresni popadki tudi par dni po tem ali več user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 19:35:30   
kimica86
Ma počutje je kot je user posted image Vsake toliko me zaboli v spodnjem delu trebuha.. Malo popadkov je že prisotnih, ma nič hujšega..
Vem, da se lahko pojavijo pravi popadki tudi par dni kasneje po odluščenju čepa, ma jaz mislim, da pri meni ne bi smelo bit lih tako, saj se nekaj dogaja.. Pa itak grem jutri zjutraj v porodnišnico, ker se bojim, da mi odteka plodovnica že od včeraj.. Da ne bo kaj narobe.. Razen, če se ne začne prej kaj dogajat..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 19:44:55   
_Ajla_
No, ja. Ko sem naletela enkrat na Dr. Pušenjaka v P., mi je rekel, da so popadki konstantni, kar pomeni, da so zelo enakomerni in razdaljo lahko izmeriš. Mislim, da je to kar pomemben podatek user posted image . Ok. Fino se spočij, najej, napij,...user posted image Lahko pa še vedno pokličeš in vprašaš kaj ti svetujejo. Ma mislim, da če ni popadkov, ni panike?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 19:53:10   
kimica86
Ja, ne vem.. Se bojim zaradi plodovnice user posted image Drugače ne bi bil problem..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Porod v vodi
20.1.2012 21:15:46   
_Ajla_
No, vsekakor ti želim, da dobro opraviš jutri v P in naj bo čim več dogajanja po tvojih željah user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Porod v vodi
3.2.2012 19:14:07   
_Ajla_
Upam, da bo v prihodnje vec prispevkov na tej strani, saj sem na tv porocilih zasledila, da je voda koncno spet OK! Upam, da so v Postojni spet zaceli s porodi v vodi :-D

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Porod v vodi
4.2.2012 12:34:22   
kimica86
Res je.. Od včeraj dalje ni več rdečega alarma zaradi onesnažene vode user posted image
Mislim pa, da bojo v porodnišnici še kašen dan počakali s porodi v vodi (preventiva)..

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Porod v vodi
4.2.2012 16:26:44   
_Ajla_
Kako ste vi z malo princesko? user posted image
Kakšna pa izkušnja z babico, sestrami na oddelku...boš delila kaj z nami user posted image
Ja, pri meni ne vem kako bo s porodom v vodi. So se mi namreč z novim letom začela bolj pogosta glivična vnetja z rahlimi krvavitvami. Tako, da v tem primeru ne vem kaj bodo rekli Bom vprašala ko pridem tja.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Porod v vodi
4.2.2012 18:10:20   
kimica86
Naša princeska je dobro, pravkar pridno spančka, čeprav zna bit tudi zelooo sitna in težko zaspi..
Uhhh, svoj porod sem sicer že opisala in to 2x (v temi Čvekanje v pričakovanju- Januar 2012 in Primorke).. Je pa dolga zgodba, tako, da nimam lih volje še 1x pisat user posted image
Ja no, boš videla kaj ti bojo rekli.. Srečno user posted image

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?