|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 13:05:58   
cebelica81
printemps pozdravljena in čestitke za user posted image .

Naša prva punčka je avgustovka, pa se spomnim, da sva njegovim staršem povedala nekje v sredini decembra, mojim za Božič, vsem ostalim pa potem po prvem pregledu okoli dvanajstega tedna. Moje mnenje je, da nič hudega če starši takoj izvejo, vsi ostali pa raje kasneje.

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 15:06:36   
coris
Naia a ti maš tud doma eno lupmiko ?? koliko je pa stara? nasa ma ene 8 kg pa za enkrat ni bojazni za dvigovanje ;) punce koliko ste kej stare? jaz sem 27

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 16:02:38   
printemps
Hvala cebelica user posted image ja verjetno bova tudi midva za božička povedala domačim, vsem ostalim pa potem po pregledu. Malo me sicer skrbi, ker gremo z eno družbo na Pokljuko za novo leto, pa ne bom ravno hudo pretiravala z alkoholom, tk da bodo sigurno kej posumili, ampak kaj čmo user posted image Drugače sem pa jaz stara 26 let

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 17:23:49   
M_mojca
Čestitke novim avgustovkam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh, naš mali veliki mož ima že 18kg user posted image Pa se hvala bogu ne crklja veliko user posted image Vsake toliko časa pa se vseeno rad stisne in takrat se usedem pa ga pocrkljam user posted image

printemps, šele v januarju imaš pregled?? V katerem tednu pa??

Jaz se še nisem naročila..... Se je katera druga že???

Drugače pa sem stara 27, januarja praznujem 28ko user posted image

Tudi mi2 imava namen povedat njegovim staršem za božičuser posted image Če bo ratalo user posted image Zaupala sem tudi najboljšim prijateljicam in mojim staršem.user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 18:51:41   
cebelica81
Očitno sem bila malo preveč optimistična glede na to, da je pri prvem ratalo v 1. poskusu. Tokrat ni :( Sem danes dobila user posted image . Bomo imeli pa septemberčka, nič hudega ;)

Prijetne pogovore ob vaših pikicah vam želim in lepo nosečnost vsaki posebej :)

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 20:34:50   
coris
men so dali kr v četrtek pregled pa se mi zdi močno prehitro. sem v neki raziskavi vključena kjer maš 3 UZ zastonj in prvi je v 6. tednu ampak jaz bom komaj 4 tedne 6 dni oz 5 tednov v četrtek. mislim da je prehitro pa bodo že oni povedali ali je ali ne ;)

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 20:42:30   
M_mojca
Cebelica81, če ne bo avgustovček, bo pa mali septemberček!! veliko sreče vama želim!!! user posted image

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 20:45:53   
M_mojca
coris, meni so pri prvem sončku nardili UZ - to je bil tudi prvi pregled pri devetih tednih. Tako da se mi to zdi res malo prehitro. Sicer bodo pa že povedali user posted image user posted image user posted image

Priznam pa, da bi najrajši mela že kar jutri pregled in UZ, da vidim to malo bitjece in slišim srčka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 21:55:47   
RedSonja
Še ena ;). Danes bila na krvnem testu in pokazal betaHCG nekaj čez 2000 user posted image user posted image user posted image . Ratalo je po dobrih dveh letih - v prvem postopku IVF.
PDP po izračunih na netu je 5.8.2011.

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: avgustovke 2012
5.12.2011 22:19:35   
M_mojca
RedSonja, čestitam!!!user posted image user posted image user posted image Vrjamem, da nasmeha na obrazu ne moreš kar tako zbrisat, sploh pa ne po toliko časa upanja!!user posted image Želim ti mirno nosečnost in seveda da bomo avgustovke skupaj nestrpno čakale!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 7:26:30   
*sanela*
Še jaz se vam pridružim user posted image . Po 7. letih truda sem zanosila v tretjem postopku z zmrznjenčki user posted image . Moj PDP naj bi bil nekje okrog 12.8., natančno sporočim po prvem Uz. Doma imamo 8.5 letnega fantka.


(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 7:27:43   
printemps
Dobro jutro user posted image M-mojca tudi meni se zdi, da imam ful pozno pregled, v bistvu ko bom že v 12.tednu bom imela šele prvi pregled. Čeprav sem klicala v ordinacijo že kar slaba dva tedna nazaj, je imela že vse polno do srede januarja, tk da moram zdej pa čakat. A se tudi vam zdi ta prvi pregled ful pozno? Kdaj ga imate pa kej ve, prvi pregled? Lep začetek dneva vsem user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 7:57:27   
Zen-a
Dobro jutro avgustovke, tu je še ena vesela, ki še vedno ne dojame da je noseča.
Po mojih izračunih naj bi bil PDP 2.8.2012. Prvi pregled imam 5.1. in že odštevam dneve.

LP vsem

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 7:58:59   
urssi
no, pa se nas je nekaj nabralouser posted image . Upam, da nas bo še veliko več. Jaz imam prvi pregled, ko bom noseča 9 tednov in 3 dni, kar pomeni v 10. tednu. Dolga je še do tja, glede na to, da sem šele v začetku 6. tedna. V prvi user posted image  sem šla na pregled že v 6. tednu in se na UZ ni vidlo ploda, le gestacijska vrečka. Mislim, da je bil to najhujši teden v mojem življenju, ko sem čakala na naslednji UZ. No, vse se je srečno končalo. Zdaj v drugi pa nisem nič silila, da bi imela pregled kaj prej kot v 9. tednuuser posted image . Moji znaki so pa tkole: včeraj mi je bilo cel dan slabo, danes nič; sem pa napihnjena kot žoga, prebava stavka; drugega nič. Tudi jaz imam doma škrata, ki ima 16kg pa me tud skrbi tole dviganje. Dviganju se izogibam, dvignem ga le če je nujno.

Uživajte in naj vam čas do prvega pregleda hitro mine!!

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 9:36:20   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

Še ena ;). Danes bila na krvnem testu in pokazal betaHCG nekaj čez 2000 user posted image user posted image user posted image . Ratalo je po dobrih dveh letih - v prvem postopku IVF.
PDP po izračunih na netu je 5.8.2011.



waaaaaaaaaw super čestitam.. tako sem vesela zate !

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 9:38:28   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: printemps

Dobro jutro user posted image M-mojca tudi meni se zdi, da imam ful pozno pregled, v bistvu ko bom že v 12.tednu bom imela šele prvi pregled. Čeprav sem klicala v ordinacijo že kar slaba dva tedna nazaj, je imela že vse polno do srede januarja, tk da moram zdej pa čakat. A se tudi vam zdi ta prvi pregled ful pozno? Kdaj ga imate pa kej ve, prvi pregled? Lep začetek dneva vsem user posted image


Meni se zdi to definitivno prepozno.. takrat bi naj imela že NS... raje še enkrat pokliči !

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 10:13:14   
printemps
Je ful pozno a ne, bom res poklicala, ampak tale moja gin. je tk polno zasedena. Kdaj imaš pa ti bobika pregled?

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 11:00:19   
*sanela*
A zna katera seznamček narediti?
A ima katera že jutranje slabosti? Meni že slabi, sploh ne prenesem nobenih močnih vonjev, ne smradu ne parfema user posted image . S sinčkom nisem imela nobenih slabosti prov nič. Zdaj pa mi kar naprej obrača pa že tako zgodaj se je začelo, kaj bo komaj pol user posted image

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 11:18:45   
RedSonja
jaz sem se ravno naročila. Prvi pregled na GK imam 19.12.
nato pa pri svoji gineko 16.1. in 27.1. nuhalno svetlino.

jaz se ful dobro počutim. Samo meso mi noro paše - tardeče :P. Sladkarije pa ful ne, kar mi je zanimivo.

Kje ooz. kako ste si računale PDP?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 12:31:22   
Lineta
user posted image

 
 
PDP,
nick, starost, število , število doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.8.
2.8.
Zen-a, ?, ?, ?, 5.1., ?, ?
3.8.
4.8.
M_mojca, ?, 2 , 1, np, ?, ?
_mala_, ?, 2, 1, np, ?, ?
printemps, ?, 1, 0 , np, ?, ?
5.8.
RedSonja, ?, ?, ?, np, ?, ?
6.8.
urssi, ?, ?, ?, np, ?, ?
7.8.
naia, ?, 2, 1, np, ?, ?
8.8.
Anonimna, ?, ?, ?, np, ?, ?
9.8.
10.8.
11.8.
coris, ?, 2 , 1, np, ?, ?
12.8.
*sanela*, ?, 2, 1, np, ?,?
13.8.
14.8.
15.8.
16.8.
17.8.
18.8.
19.8.
20.8.
21.8.
22.8.
23.8.
24.8.
25.8.
26.8.
27.8.
28.8.
29.8.
30.8.
31.8.


SKUPAJ NAS JE :


  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA


(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 12:43:36   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

jaz sem se ravno naročila. Prvi pregled na GK imam 19.12.
nato pa pri svoji gineko 16.1. in 27.1. nuhalno svetlino.

jaz se ful dobro počutim. Samo meso mi noro paše - tardeče :P. Sladkarije pa ful ne, kar mi je zanimivo.

Kje ooz. kako ste si računale PDP?


Imaš menstrualni kalendarček pa ti izračuna user posted image , sam nevem kako je z nama, ki smo bile na umetni. Nam bodo že na prvem UZ povedali user posted image

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 14:11:11   
srečica17
Evo mal pomoči za srečne IVFjevke:-))))

http://www.ivf.ca/duedate.php


Tukaj si lahko vse zračunate:-))))

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 14:11:51   
srečica17
Druge pa izračun lahko najdete na vsaki slovenski strani za nosečnost.....user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 14:39:32   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: printemps

Je ful pozno a ne, bom res poklicala, ampak tale moja gin. je tk polno zasedena. Kdaj imaš pa ti bobika pregled?


15.12. (8 tednov in par dni), ampak jaz spadam med julijke .user posted image

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 14:48:59   
printemps
Danes še enkrat klicala ginekologinjo in jo vprašala, zakaj imam tk pozno naročen pregled. Prvi pregled imam šele 18.1. pa mi je rekla, da gin. noče prej delati pregledov, doker je še v rizičnem obdobju nosečnost in da se prej niti ne vidi dobro zarodka. Sem jo vprašala tudi zaradi NS, pa je rekla, da bo to še vse v mejah normale. Bolj ko berem vaše komentarje, pa se mi ne zdi tk čisto normalno, jaz bom imela šele pri 12 tednih pregled, medtem ko imate nekatere že kar veliko prej. 

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?