|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 21:20:02   
*pika*poka*
Coris bomo tudi to naredile. Najprej naj se jo pa vidi user posted image , edino vsaka se bo mogla identificirat da res k nam spada :)

Lahko se jo pa že sedaj skrije. Kot želite, pa potem mi ostale dodajamo.


< Sporočilo je popravil *pika*poka* -- 9.12.2011 21:21:26 >

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 21:30:35   
zalenka
evo jaz sem z vami tudi na fb user posted image

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 21:36:19   
*pika*poka*
Sedaj je skupina zaprta in ne skrita, tako, da jo lahko najdete. Je pa pod AVGUSTOVKE 2012

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 21:46:51   
naia
sem not user posted image

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 22:20:30   
RedSonja
Sem vas našla ;)

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 23:11:48   
Zen-a
jst tud :)

lp

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 0:35:46   
M_mojca
Ojla punce!! user posted image user posted image user posted image

Madonca, 3 dni me ni na forumu pa toooooliko novosti! user posted image Najprej čestitke vsem ki so se pridružile v zadnjih treh dneh user posted image user posted image user posted image user posted image Želim vam vse lepo! user posted image user posted image

Potem: poslala sem prošnjo na FB za včlanitev v skupinouser posted image
Zanima me pa, če se da člane skrit?? In kako naj preprečim to objavo na mojem zidu, da se ne bo videlo, ko me bo ena od administratork potrdila?

Drugače pa je tudi pri meni nekaj novostiuser posted image Naročena sem na pregled 20.12.user posted image user posted image KOMAJ ČAKAM!!! Tako da, crtek, za dodatno na seznam. Stara sem 27 let. MOREM PA POHVALIT SEZNAM!! SUPER JE!!user posted image

Drugače pa mi jabolka še vedno ne grejo, strašno sem občutljiva na vonjave (kakršnekoli), prsi napete nenormalno, napihjena sem kot lubenica!!! user posted image Me pa tudi krči dajejo.....zadnje dneve nekaj tako močnih, da sem skoraj predihavala kot popadek. Sem pa zdaj povečala vnos magnezija (Magnesol) in je uredu. Jem pa tudi tifol. V prvi nosečnosti sem elevit.
Bruham hvala bogu ne in upam da tudi ne bom. Že prvič nisem. Čeprav pa nebi bilo slabo, če bi mi kakšna hrana zasmrdela user posted image user posted image user posted image So mi ostale kile od prvičuser posted image user posted image

Drugače pa kot sem brala, vidim da nisem bila edina ki je imela probleme z dojenjem, dodajanjem.... Pri nas je bla to skoraj ena nočna mora! Dojenje, dodajanje, črpanje..... po treh mesecih je začel zavračati moje mleko, tako da smo ostali na Novalacu. Aptamila ni dobro prenašal. Amapk je ravno tako zrasel v korenjakauser posted image user posted image user posted image Sem se obremenjevala, ampak če bo pri drugem isto, se ne bom sekiralauser posted image Potrudla se bom po najboljših močeh, kolikor bo šlo.

Kar se pa spola tiče.....ne vem..... Pri prvem sem vedela da bo fant, čeprav sem si želela punčko. Me ginekologinja ni presenetila, ko mi je povedala da bo fantek. In naj povem da je to MOJ NAJLEPŠI IN NAJBOLJŠI FANTEK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nepopisna sreča, ko sem ga dobila takoj v naročje user posted image user posted image user posted image Zdaj si želim spet punčko, ker si že od nekdaj želim par user posted image user posted image user posted image Občutka pa nimam. Važno pa je, da bo otročiček ZDRAV, pa sploh ni važno kaj bo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.10.2008 je na svet pokukal najin pikec po imenu Nik

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 7:24:57   
*pika*poka*
Zaradi vseh naših skrbi, da se nebi hitro zvedelo, da smo noseše, sem skupini čisto skrila. Ne vem pa kako to, da se nekaterim vidi, da ste v skupini. 

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 8:33:07   
crtek

user posted image
 
 user posted image
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.8.

2.8
.
Zen-a, 34, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ?, ?, ?

3.8.
srečki, ?, 2user posted image , 0user posted image , 20.12., sredi januarja, Lj, ?

4.8
.
M_mojca, 27, 2user posted image 1user posted image , 20.12, ?, ?, ?
_mala_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?,
?, ?, ?
printemps, 26,1user posted image 0user posted image 19.12.,
?, ?, ?

5.8.
RedSonja, ?, ?user posted image , ?user posted image , 16.12, 27.1, ?, ?

6.8.
urssi, ?, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, ?, ?

7.8.
naia, 28, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, Lj, ?
zelenka, 32, 3user posted image , 2user posted image 28.12., ?, ?, ?

8.8.


9.8.

Aria79, ?, 1user posted image , 0user posted image , 12.12, ?, ?, ?

10.8.
cebelica28, 30, 1user posted image , 0user posted image , 22.12, ?, Lj, ?

11.8
.
coris, 27, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ?, ?, ?

12.8.
*sanela*, 322user posted image , 1user posted image , 4.1., ?, ?, ?

13.8.

14.8

15.8.
piaa, 28, 2user posted image , ?user posted image , 10.1., ?, ?, ?
tapeta, 26, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ?, ?, ?

16.8.
crtek, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
vila_lila, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
*pika*poka*, 27, 2user posted image , 1user posted image , 6.1., ?, ?, ?

17.8.

18.8.


19.8.

20.8.
romare, ?, 3user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

21.8.

22.8.

23.8.

24.8.

25.8.

26.8.


27.8.

28.8.

29.8.

30.8.

31.8.

x.8.

82ribica, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
am...mami bom, ?, 2user posted image , 0user posted image , 15.12., ?, ?, ?
Anonimna, ?, 2user posted image , ?user posted image , ?, ?, ?, ?


user posted image  SKUPAJ NAS JE :

22 user posted image

  NOSEČKE Z DVOJČKI :

PRIČAKUJEMO:      
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                                  - mama.si
-
nosečnica.si                               - babybook.si
-
noseča.com                            - pregnancy.org
-
bibaleze.si                                   - bambino.si
-
mojezdravje.si            - parrentsconnetct.com
-
pregnology                                                      
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)  

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

-
Priznanje očetovstva

-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 8:53:00   
crtek
jutro punce!

Anonimna eko sm te prestavla pod x.8. datum in zbrisala datum pregleda. Vrjetno sm se zmotla, kr je bla še ena anonimna in sm zamešala. Kaj lahko si prosim k podpisu dodaš en znakec al smeško al neki, da bom vedla kira si, če se slučajno še kšna najde?

Čebelica28 sm popravla. Pa sej ni treba prov v pravih barvah, bom našla vseeno, samo da je drugačno od ostalega teksta user posted image

čene pa glede znakov...pri meni jih ni neki ful...edino kot že par dni mi fuuul dela gušte limonada, tko da je to skoraj edino kar pijem (ampak pač po 3l na dan manj sladkano user posted image ), občasno mi dela slabo, pa spi se mi. Drugače sm ok in upam, da bo tko tudi ostalo. Nekako sicer sumim, da se bodo slabosti poslabšale, kr so se že v zadnjih 2dneh za 200%, tko da user posted image

Vam morem povedat kako je včiraj moj user posted image sprejel novico...Sm mu pripravla mičkin paketek z nogavičkami za novorojenča, na dno pa sm dala listek in gor napisala: "avgusta boš tata user posted image " No in pride on iz službe, pa mu dam js ta paketek in rečem, da ga je pustu Miklavž, ampak da ga nism smela prej dat. Pa začne on to škatlco po rokah obračat, da dol trakec, odpre pokrovček, vzame vn eno nogavičko pa še eno...nič jasno, mi govori, da mu bojo vrjetno malo premajhne user posted image pol vidi listek in ga prebere, me pogleda, prebere še 1x...pa tko nasmeh čez cel obraz, prou so se mu zasvetle učke user posted image in me praša, če je res, da bova mela user posted image . Js odgovorim, da ja, pa me je tko lepo stisnu in me pobožal po trebušču in reče: "moj moj trebušček" user posted image me je ganlo do solz. Sej sm vedla, da bo vesel, ampak take lepe reakcije pa res nism pričakovala user posted image

me pa malo skrbi, ker grem v četrtek do nedelje v južno italijo in to z avtobusom! user posted image nevem kako bo to blo, ker sm nonstop žejna in posledično itak nonstop na wc-ju...nebi si upala kr ne pit, da ne dehidriram, po drugi strani pa si ne morem privoščit tolko pit, kr se ne bomo tko pogosto ustavljali za wc...pa še nevem kako bo, če se mi že na ravnih in stabilnih tleh vrti in dela slabo, kaj bo šele na busu user posted image nebi pa rada odpovedala, kr nočem okoli razglašat user posted image ...kšn predlog?

ala morem it kej nardit, lepo bodte, pa se pišemo user posted image

p.s.: ideja o fb mi je všeč. Bom pogledala, če vas najdem. Glede tega kar objavi na zidu...lahko vsako objavo tudi zbrišete, tko da ne se preveč sekirat...bi pa tudi js rajši, da je skupina zapreta, kr res nebi, da bi se razvedlo...


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 9:02:47   
crtek
ste skupino tko dobro skrile, da je nisem našla...mi lahko kira na zs pošlje link?

_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 9:20:51   
*pika*poka*
sedaj bi jo mogla najti - AVGUSTOVKE 12

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 9:21:20   
*pika*poka*
Sedaj bi jo mogla najti - AVGUSTOVKE 2012

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 9:34:27   
crtek

IZVIRNO SPOROČILO: *pika*poka*

Sedaj bi jo mogla najti - AVGUSTOVKE 2012


našla! user posted image Eko poslala prošnjo

p.s.: ti na zs napišem kdo sem, da boš vedla, da nism "kr ena"


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 11:55:48   
Pikab84
Pozdravljene nosečke!user posted image

No da se pofočkam še tle, na FB sem že.  V petek zagledala plusek, mam pa 27 let, to je moja druga nosečnost in doma mam že enga sončka. Pdp pa naj bi bil po mojih izračunih 14.8. Datuma pregleda še nimam, tko da sporočim ko zvem.  

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 12:42:54   
Aria79
Ciao punce, vidim, da smo končno dobile tudi seznamček super crtek user posted image user posted image . pod leta lahko napišeš zame 32.
Drugače zaenkrat še vse ok, sam spaaaala bi user posted image .
Kar se tiče FB sem vas našla, ampak, a se res nikjer ne vidi, da si pridružen v skupino?? Ker ne bi ravno želela da se izve za nosečnost, vsaj do nuhalne ne user posted image .
Vidim, da vas je precej, ki jim ni to 1user posted image , mene je kar malo strah, pa sem mislila, da sem pripravljena na vse user posted image .
No naj mi kdo javi kako je z anonimnostjo na FB pa se vam še tam pridružim.


(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 14:45:52   
srečki
Dan punce,

evo meni je že dva dni slabo....sem več ali manj kar v postelji in sem brez energije. prišla pogledat kaj dogaja na RR. Vidim, da ste udtanovile FB avgustovke 2012 vendar mi ni najbolj jasno, jaz sem se kar iz svoje strani FB moje začetnice so (A.P) upam, da me sprejmete in da sem prav nardila. Prosim sporočite.

Hvala in lp

(odgovor članu Aria79)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 19:42:49   
coris
pikapokapošiljam ti zs pa ne vem a si prejela al ne


(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 22:13:01   
naia
punce, tole s fb ste idealno zrihtale, v glavnem na zidu se nikjer ne vidi, da sem članica skupine avg 2012, kapo dol, čist obvladate

tapeta, kaj pa če si odpreš fb profil, sej je kr zanimiv

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 22:32:36   
coris
dobrodošla PIkab84 ne vem a se mi sam zdi al smo mi kdaj že skupaj upali na plusek ;))

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: avgustovke 2012
10.12.2011 22:47:21   
RedSonja
Izpolnim še tole ;)

RedSonja, 32, 1 user posted image , user posted image , 16.12, 27.1, LJ, ?

< Sporočilo je popravil RedSonja -- 10.12.2011 22:49:06 >

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: avgustovke 2012
11.12.2011 8:51:04   
tapeta
Dobro jutro!

Kako ste? Moje počutje je kar dobro. Imam pa še vedno občutek, da bo pritekla M. Me prav jezi, ko pol samo razmišljam o tem. Zelo pogosto me peče zgaga in prsi so boleče in nekako se mi večje zdijo. user posted image Pa zaprta sem.
Včeraj sem še eni sodelavki povedala, ker je itak že bila 100%, zaradi čudnega počutja. user posted image Razmišljam, da bova doma kljub vsemu pred 1. pregledom povedala. Verjetno za božič. Če ne bom že prej sčvekala. user posted image

Naia, težko me bo kdo prepričal, da ga aktiviram.

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: avgustovke 2012
11.12.2011 10:31:20   
Minnnie
Evo še enak več v klubu user posted image user posted image ,
.
danes zjutraj sem izvedela da sem noseča in se z veseljem pridružujem tej skupinici, saj po mojih izračunih bi morala roditi 22.8.2012 user posted image

Stara sem 25 let, moja 1user posted image in zaenkrat se počutim v redu, nobenih posebnih znakov nimam...sem pa še vedno v šoku, ne morem dojeti da sem NOSEČAAA in da je uspelo takoj prvič user posted image user posted image

Juhuuuuu

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: avgustovke 2012
11.12.2011 10:55:16   
Crystall
Juhuuuuu ... zagledali smo magični plusek user posted image

Sem poslala tudi prošnjo v fb skupino (na sliki sva z možem - poroka).

Doma že imam sinčka - 2 leti je ravnokar dopolnil.  Tako kot prvič, nam je uspelo takoj (to je 2. nosečnost). V ponedeljek se naročim na pregled in potem počasi na nuhalno. Stara sem 27 let.

Znakov ni nobenih. Elevit še moram iti iskati. Staršem pa bomo povedali po prvem pregledu, prijateljem pa kasneje - po nuhalni.

Jaz pa komaj čakam, da povem v službi. Se moram prav bremzati. Smo res en super kolektiv.

Zalenka - midve se pa poznava ... juhuuuu user posted image No preko fb-ja user posted image


_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Minnnie)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: avgustovke 2012
11.12.2011 11:29:10   
*bobika*
punce čestitke ..
Jaz sem sicer julijka, ampak ker julijjke nimamo skupine na FB, pa se k vam pridružila za čvekanje..
z dvema od tu smo že čvke od prej..user posted image

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?