|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 6:29:45   
tapeta
Zen-a, drži se. user posted image

Anonimna, jaz ne bom nikamor pobegnila. user posted image

Lepo preživite dan in se zvečer kaj več oglasim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 8:07:53   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

zdravo!

*bobika* dobrodošla za klepetanje! Kaj te dam tudi na seznam? user posted image

js mislim, da se bom rajši udeleževala debat tuki, kot na fb, ker kadarkoli pridem gor, me vedno kdo najde za klepetat, pa se mi ne da, tko da...sej vas bom kej prebrala in to, ampak prou pogosto pa tudi ne bom gor vrjetno...brez zamire...user posted image



heheh seznam ja.. kakršne sreče sem, bom še prej rodila, ne pa kasneje :)

na FB si lahko izklopiš klepet, pa noben ne vidi da si gor  ;)

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 8:16:00   
printemps
tapeta in anonimen jaz bom zaenkrat tudi tukaj ostala, nekdo mora biti pa tut tukaj a ne user posted image . Dobro jutro  vsem skupaj

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 8:40:57   
srečki
Jutro pupike,

Anonimna tudi jaz ostanem tukaj :)

Punce dajte se malo razpisati, kako se počutite? Ah jaz ne vem ali se samo jaz tako slabo počutim, ali sem pa res taka mežva :)



(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:02:20   
naia
kam boste šle na nuhalno ljubljančanke? jaz sem mislila kar na bratov babnik poklicat?

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:04:06   
naia
punce, ki že imate doma enega ali več user posted image , je katera rodila s CR v prvo/drugo?

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:06:10   
crtek
user posted image
 
 user posted image
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.8.

2.8
.

3.8.
srečki, 30, 2user posted image , 0user posted image , 20.12., sredi januarja, Lj, ?

4.8
.
M_mojca, 27, 2user posted image 1user posted image , 20.12, ?, ?, ?
_mala_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?,
?, ?, ?
printemps, 26,1user posted image 0user posted image 19.12.,
?, ?, ?

5.8.
RedSonja, 32, 1user posted image , 0user posted image , 16.12, 27.1, Lj, ?

6.8.
urssi, ?, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, ?, ?

7.8.
naia, 28, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, Lj, ?
zelenka, 32, 3user posted image , 2user posted image 28.12., ?, ?, ?

8.8.
Anonimnauser posted image , 33, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

9.8.

Aria79, 32, 1user posted image , 0user posted image , 12.12, ?, ?, ?

10.8.
cebelica28, 30, 1user posted image , 0user posted image , 22.12, ?, Lj, ?

11.8
.
coris, 27, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ?, ?, ?

12.8.
*sanela*, 322user posted image , 1user posted image , 4.1., ?, ?, ?

13.8.

14.8
Pikab84, 27, 2user posted image , 1user posted image , 10.1., ?, ?, ?

15.8.
piaa, 28, 2user posted image , ?user posted image , 10.1., ?, ?, ?
tapeta, 26, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ?, ?, ?

16.8.
crtek, 25, 1user posted image , 0user posted image , 9.1, ?, Sž, ?
vila_lila, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
*pika*poka*, 27, 2user posted image , 1user posted image , 6.1., ?, ?, ?

17.8.

18.8.


19.8.

20.8.
romare, ?, 3user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

21.8.

22.8.
Minnie, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

23.8.

24.8.

25.8.

26.8.


27.8.

28.8.

29.8.

30.8.

31.8.

x.8.

82ribica, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
am...mami bom, ?, 2user posted image , 0user posted image , 15.12., ?, ?, ?

Crystall, 27, 2user posted image , 1user posted image , ?, ?, ?, ?


user posted image  SKUPAJ NAS JE :

24 user posted image

  NOSEČKE Z DVOJČKI :

PRIČAKUJEMO:      
                                 
Z NAMI SO POT ZAČELE:
 Zen-a
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                                  - mama.si
-
nosečnica.si                               - babybook.si
-
noseča.com                            - pregnancy.org
-
bibaleze.si                                   - bambino.si
-
mojezdravje.si            - parrentsconnetct.com
-
pregnology                                                      
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)  

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

-
Priznanje očetovstva

-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:22:45   
zalenka
srečki ziher nsii edina, samo pišemo ne toliko o tem. Se mi zdi, da smo preveč srečne, da smo nosečke in jambranje šparamo za kasneje, kosi ne bomo več mogle same nohtov na nogah postrižt in se 5 minut pobirale iz tal, ko se bomo igrale z mailimi user posted image

Saj to obdobje bo hitro minilo in potem bomo kmalu začutile prve brcike, trebušček bo rpidno rasel, na uz bodo že celi otročički.

drugače če se sme jambrat, ti iskreno povem, da sem nonstop utrujena in me pogosto precej tišči v spodnjem delu trebuha. slabosti so zaenkrat še znosne, celo zgaga me je nekahala pečt tako da s enimam kaj dosti za pritoževat.

probaj čimveč počivat, sploh če nimaš malih velikih korenjakov, ki tega ne pustijo user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:23:46   
zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: naia

kam boste šle na nuhalno ljubljančanke? jaz sem mislila kar na bratov babnik poklicat?


jap, jaz grem na ul bratov babnik. sme bila obakrat do sedaj in obakrat zadovoljna, obakrat pri pušenjaku. Mi je tudi relativno blizu in mi odgovarja.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:27:44   
srečki
Zalenka nimam še otrok, tako da počivam itak skoz :) dragi vse postori, najbolj me matra služba, k se ne naspim. Upam, da bo jutri kaj bolje :)

naia jaz NS in MF delam kar pri svoji G (ki jo imam v Velenju) sicer je res malo odročno k se moram v Velenje vozit za vsak pregled, samo je tok fajna, da mi ni težko, je ne menjam za nič na svetu.



(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 9:29:15   
crtek
jutro punce!

Zen-a user posted image to mi je pa tako grozno slišat. Prou zmrazilo me je...upam, da se hitro pobereš in v nov boj user posted image

Anonimnauser posted image user posted image točno to sem imela v mislih user posted image hvala.

js ostajam tukaj! še vedno bom urejala seznamček in klepetala z vami. Mi je nekako bol simpatičen ta forum. FB-ja ne maram preveč user posted image

znaki: na momente mi je ful slabo, recimo, če pojem kej res sladkega (tipo včiraj kremšnito - mi je prou obrnlo) in recimo napolitank pa kakava sploh ne morem več jest, ker mi je ful presladko, danes sm hotla za zajtrk ene piškote jest, ki jih sicer obožujem, pa sploh niso meli pravega okusa...meni so se zdeli pokvarjeni, moj user posted image pa je reku, da so super. Buuu...čene pa sm nooooonstop žejna in spijem nenormalne količine nesladkane limonade, tko da moj user posted image pravi, da bo bankrotiral zaradi limon user posted image do zdej mi gre fuuuuul vse kar je kislo in slano, ostalo pa sploh ne user posted image
če spada nespanje med zanke user posted image , mam tudi to. Vsake 2ure se zbujam za na wc, pol ko pridem nazaj me fuuul zebe in se sploh ne morem segret, da bi lahko zaspala, ko pa se končno segrejem, morem it spet lulat in pol cela procedura jovo na novo user posted image bo že, samo, da pikica pridno raste pravim js user posted image

sm pa včiraj na eni strani našla 3D animacijo rasti plodka po tednih...prou do solz me je spravlo, ko sm vidla kašni mičkini črvčki so zdej...prou si ne morem predstavljat user posted image

srečki sigurno nisi mevža. Zase vem, da sm sicer ful močn karakter in me res zelo redko kira stvar iz tira spravi, ampak zdej par dni, ti lahko povem, da mam dosti bol nakodrane živčke, ful hitreje se razburim, in valda tudi takoj pomirim, za nič se začnem jokat (al od žalosti al od veselja), glede tega kako se počutim: dopoldan fajn, mam tudi precej energije za kej nardit (če bi blo lepše vreme bi blo še bolše, ampak ne moreš met vsega, ne? user posted image ), po kosilu pa kot, da me je zgazu vlak, proti večeru pa spet super. Ponavadi mi je dovolj, če se za kšno urco tm okoli 2-3h uležem pa malo dremam al kej berem, pa sm takoj ko nova. Ampak sm se odločla, da se sploh ne bom obremenjevala. Ko mam energijo, bom nardila čimveč, da bom pol lahko malo bol počivala pa se sama sebi posvečala, ko se mi ne bo nič dalo. Se mi res ne zdi vredno se neki forsirat. Bo že bolše.

ala uživajte in božajte bušije user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 10:39:58   
urssi
Hvala vsem za spodbudne besede. na srečo se je izcedek pojavil samo tisti dan, zdaj ga ni več.
Dobrodošle vse nove nosečke!!!
Tudi jaz se vem zaenkrat še ne bom pridružila na FB in ostajam tukaj!!
Zen-a drži se!!! zelo mi je žal zateuser posted image

No, pri meni se je pojavila slabost, traja cel dan. Po zkušnjah iz prve user posted image bo tja do 11. tedna vsak dan huje, potem pa se bo umirilo.

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:05:24   
zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: urssi

Hvala vsem za spodbudne besede. na srečo se je izcedek pojavil samo tisti dan, zdaj ga ni več.
Dobrodošle vse nove nosečke!!!
Tudi jaz se vem zaenkrat še ne bom pridružila na FB in ostajam tukaj!!
Zen-a drži se!!! zelo mi je žal zateuser posted image

No, pri meni se je pojavila slabost, traja cel dan. Po zkušnjah iz prve user posted image bo tja do 11. tedna vsak dan huje, potem pa se bo umirilo.


urssi super da je sedaj vse ok. a na pregled si kaj šla? klicala?

glede slabosti upam, da jih bo čimmanj, drugače pa se vsaj po mojih izkušnjah ne gre preveč zanašat na pretekle nosečnosti. Vsaj pri meni velja da niti ena ni enaka user posted image

(odgovor članu urssi)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:21:56   
RedSonja
zen user posted image user posted image user posted image žal mi je zate. Sploh nimam besed :(


Na NS bom jaz šla k Antonič Banikovi v Dravlje, ki je moja ginekologinja. NAročila me je pa konec 13. tedna. A ni to malo pozno?



(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:30:44   
printemps
Hej, da vam še jaz malo opišem moje počutje. Sicer nekih slabosti nimam, ampak se mi pa razpoloženje menjava 100 na uro. Zadnjič v petek sem bila sama doma in sem nekaj gledala, pa sem se kar na lepem zjokala, kar tako, NORO ;) Pa ja spanje, spanje in še enkrat spanje. Če se le da, bi spala kolikor lahko. Mogoče je edino malo zatišja v napetih in hitro rastočih prsah. Punce naslednji teden imam 1.pregled (sicer ni moja ginekologinja, ker me je naročila šele 18.1., ampak tisti gin. v dravljah (Ul. bratov babnik) pa me zanima, a se bo to zdaj že slišalo kako bije tisti mali srček?

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:31:47   
zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

zen user posted image user posted image user posted image žal mi je zate. Sploh nimam besed :(


Na NS bom jaz šla k Antonič Banikovi v Dravlje, ki je moja ginekologinja. NAročila me je pa konec 13. tedna. A ni to malo pozno?




12-14t se dela nuhalna.

mene pa zanima, eč ima katera kako dobro ginekologinjo v ljubljani?

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:36:24   
zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: printemps

Hej, da vam še jaz malo opišem moje počutje. Sicer nekih slabosti nimam, ampak se mi pa razpoloženje menjava 100 na uro. Zadnjič v petek sem bila sama doma in sem nekaj gledala, pa sem se kar na lepem zjokala, kar tako, NORO ;) Pa ja spanje, spanje in še enkrat spanje. Če se le da, bi spala kolikor lahko. Mogoče je edino malo zatišja v napetih in hitro rastočih prsah. Punce naslednji teden imam 1.pregled (sicer ni moja ginekologinja, ker me je naročila šele 18.1., ampak tisti gin. v dravljah (Ul. bratov babnik) pa me zanima, a se bo to zdaj že slišalo kako bije tisti mali srček?


mislim da se srček čuje nekje v 6-8 tednu, nisem ziher.

malo da vidte kje smo, ap je zanimivo in strnjeno tole: http://babybook.si/nosecnost/nosecnost/potek-nosecnosti-po-tednih/razvoj-plodu.html?print=1&tmpl=component

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:39:17   
srečki
Crtek - sva kr na istem, jaz tudi kr neki jokam hahahaa, pa vidim da nas je kar nekaj takih :) Čudn mi je ker prejšnjič ni bilo tako.

Printemps v katerem tednu si? Jaz sem bila prejšnji teden na 1.pregledu v dobrem 5t in je moja G rekla, da že utripa. Sicer je bila samo majhna pikica. Drugače pa mislim da tm okrog 7t-8t da se najbolje vidi.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 11:54:05   
naia
jaz sem se danes naročila pri dr. Pušenjaku, NS imam 24.1.2012, aja pri pregled pri G pa 27.12.2011.

zalenka, glede G, jaz imam dr. Rojnikovo na Metelkovi, sem zadovoljna z njo, posebej z njeno strokovnostjo. Pri prvi nosečnosti se je zelo dobro izkazala, poslušala je moje občutke in strahove ter se maksimalno potegnila zame, kljub temu, da so drugi drugače govorili ( v porodnišnici).

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 12:20:04   
zalenka

IZVIRNO SPOROČILO: naia

jaz sem se danes naročila pri dr. Pušenjaku, NS imam 24.1.2012, aja pri pregled pri G pa 27.12.2011.

zalenka, glede G, jaz imam dr. Rojnikovo na Metelkovi, sem zadovoljna z njo, posebej z njeno strokovnostjo. Pri prvi nosečnosti se je zelo dobro izkazala, poslušala je moje občutke in strahove ter se maksimalno potegnila zame, kljub temu, da so drugi drugače govorili ( v porodnišnici).

naia jaz imam tudi rojnikovo. z njeno strokovnostjo sem tudi jaz zadovoljna, ampak z odnosom pa niti najmanj. v njeni ordinaciji se bova glih za 1 dan sfalili :)

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 12:26:14   
Pikab84
Coris...maš dober spomin ja, sem se tudi jst spomnila, da smo skupej upale na plusek :)...jst sem ga dočakala potem za oktober 10.

Zen-a...user posted image ...smo s teboj.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 12:48:37   
cebelica81
[/quote]
naia jaz imam tudi rojnikovo. z njeno strokovnostjo sem tudi jaz zadovoljna, ampak z odnosom pa niti najmanj. v njeni ordinaciji se bova glih za 1 dan sfalili :)
[/quote]

Jaz sem imela Rojnikovo v prvi nosečnosti in sem bila zelo razočarana nad njenim odnosom. Sem bila prve tri mesece čisto na tleh, poklapana kot le kaj - dokler nisem našla drugega G. Njene strokovnosti pa ne morem presojati (pred nosečnostjo mi je bila čisto ok), ker sem jo po hitrem postopku zamenjala. S težavo sicer, ker sem bila sredi nosečnosti, ampak mi je uspelo in zdaj ne bi šla nikoli več nazaj.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 12:55:05   
printemps
srečki sem trenutno v 7. tednu nosečnosti. Sem malo prebrala tisti link, ki je res lepo napisan o razvoja dojenčka po tednih, tk da res tudi tam piše, da se mora pa zdej počasi že slišati bitje srčka. To je noro, se mi zdi, da v službi samo še lulat hodim. Sej sem skos na stranišču, mi je že kar malo nerodno, vas tudi tok skos lula tišči?

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 13:16:16   
crtek
ma ste pridne za čvekanje user posted image

printemps js sm konec 5tedna, pa sm tudi nonstop na wc-ju. Tko na 1uro sigurno, lahko tudi pogosteje. Fora je, da sm nonstop žejna, kar pomeni, da me celčas tišči lulat, če pa ne pijem, mam pa čisto izsušene in popokane ustnice user posted image tko da pač rajši več pijem in taborim na wc-ju user posted image

sm ugotovila, da v nosečnosti ne bom smela jest tatarca! user posted image sm čisto razočarana, kr ga mam fuuuul rada in komaj sm čakala na decembrsko vzdušje, ker si ga pol kr večkrat privoščimo, letos pa ga ne bom smela user posted image kaj ve mislite, da res lahko tolko škoduje? sej vem, da je bol zaradi bakterij v surovem mesu, ampak še nikoli mi ni blo nič zaradi tega in fuuuul mi diši...morem mamo prašat, ki je zdravnica, pa da vidimo kaj bo ona rekla user posted image


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: avgustovke 2012
12.12.2011 13:57:50   
naia
jz bom zihr pri njej ostala, sem dvomila v njo pri prvi nosečnosti, pač ni čustvena, vsak dan ima zihr 10 nosečnic in ji ni to več nič posebnega, tko je tko k je meni čisto vseeno, kateri konto, važn, da pravilno naredim, ona verjetno isto, pač si noseča, to ni nek bau bau, ne bo neki sentimentalna z nami user posted image
sej pravim, izkazala se je pa ful na koncu in jo ne menjam nikol, sestrina tašča je v tem fohu in pravi, da dr. rojnikova obvlada svoj teritorij, to je pa vse kar rabim, da obvlada mojo nosečnost in naredi zame in mojega otroka vse kar lahko...kar tudi je

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?